Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

zusska80
24. feb 2010

emik, malemu vobec nevadila voda. aj mne aj muzovi sa zdala dost tepla aj v tom plaveckom...a ta v tomrelaxacnom bola na umretie. fuj, tam by som skor umrela ako zrelaxovala 😝 😝 😝
hej, malemu som dala tu plavecku plienocku. to za tu polhodku nestihol vykonat ziadnu potrebu. 😀

moni, veru mali sme tu plavaren, v bieliciach, ako decko si to pamatam. som tam rada chodila, ale sa to jedneho dna zatvorilo a uz sa neotvorilo... hadam sa tu najde niekto, kto to tu da dokopy.

moni1412
26. feb 2010

emik tak vlastny je vlastny, ale ten tak maximalne na relax 🙂 plavat sa bude na kupku 😀

zusska tak to by sa patrilo.... esteze tam kupko mate 😉

kakatka1
26. feb 2010

Ahojte! Idem k Vam pozdravit Moniku, nakukla som ci este nemas princeznu na svete. Tak ti prajem aby vsetko dobre dopadlo. No a ja som bola aj tento krat celkovo spokojna s porodnicou v BN. 😵

matar
26. feb 2010

moni, len pekne bazén urobte, potom budu stretka u vás pri bazéne 😉

moni1412
26. feb 2010

katka tak vy uz mate skoro mesiac? dakujem, budem to potrebovat 😀 a ja teda gratulujem a nech sa vam dari, hlavne nech ste zdravucki 🙂 😉

mata moze byt 😀

matar
26. feb 2010

moni, tak sa tešííííme- a vieš si predstaviť, aký bordel tam po našich čertovh vždy zostane? 😀 😉

a babulky, už je to tutovka, tak môžem s tým už výjsť von- o necelé dva mesiace oficoš otvárame môj foto-salon pre detičky, tak vás tam rada uvidím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moni1412
26. feb 2010

mata v tom case uz budeme mat doma 2 sintrikov, takze nejakych par navyse toho bordelu urcite viac nenarobi 😉 😀

no teeeeeda, tajnostkarka, gratulujeme.... a kdeze budete mat? 🙂 😵
ozaj, ako Dominik?

matar
26. feb 2010

moni, na strede, nedaleko od marťanka 🙂
dominik teraz celkom dobre, čakáme stále na všetky výsledky a potom uvidíme ako dalej

moni1412
26. feb 2010

mata tak to teda ti prideme urobit trzbu niekedy..... drzim palceky nech vsetko vyjde pekne podla planov 🙂 😉 😵

matar
27. feb 2010

no moni, s tým rátam 😉 a teším sa aj na babulku- škoda, že ťa už nestihnem s bruškom 😢

moni1412
27. feb 2010

hmm, tiez som na to dnes myslela. skoda. som aj chcela niekam ist sa pofotit, ale ved nebolo kedy a teraz sa mi uz ani nikam nechce. ale mrzi ma ze som nestihla ani v tomto tehu profi fotky bruska 😒

matar
28. feb 2010

no to je škoda, možno to stihneš pri 3. 😉
a kde sa nám flákajú baby?

moni1412
28. feb 2010

hehe, snad 😀

fiha, mame dialog?! 😅

martanko
autor
1. mar 2010

caute, my sme sa boli na par dni vyvetrat na oravu 😀 fiiiha, clovek na chvilu vystrci paty z domu a hned tolko noviniek 😕 emik a moni, drzime vsetky prsty, nech mate nove byvanicko co najskor, len skoda, ze sa nam odstahujete dost daleko 😖
moni ..... 😉 tebe hlavne prajem dobry a rychly porod, nech ste obe v poriadku a nech ta bambulka moc netrapi 😵

matiiiiiiiiiiiiiii 🙂 vyborny napad, si sikulka, ale to uz tu davno vsetci vieme 😀 tak tfuj tfuj nech sa ti vsetko podari podla tvojich predstav a tiez Domcovi prajem vela vela zdravicka, nech sa mu to vsetko da do poriadku a nech uz nema ziadne problemy
horal, ohlas stav ..... 😉
my sa mame ok, akurat detvaky trochu soplikuju a v noci pokasliavaju, ja prechadzam zo stavu zimneho spanku do jarnej unavy, ale je super, ze je konecne pekny cas a svieti slniecko 😀 aspon mozme tie nase male tajfuny pustit von 😉

martanko
autor
1. mar 2010

jaaaaaaaaaj, ozaj, mati, mne mozes spravit profi fotky bruska aj teraz 😀 😀 😀

matar
1. mar 2010

marťanko, to môžem fotiť aj svoje, ja mám vačšie 😀 😀 😀
no ale s dufam, že s tvojimi ratolesťami ku mne prídete, no neeeee???

moni1412
1. mar 2010

Ivi, tssss..... vam je - vyvetrat sa na Oravu 😀
o jarnej unave ani nehovorte - neviem ci to mam pripisovat tej alebo tej preporodnej, ja by som spalaaaaaa v kuse 😅 keby sa dalo 😅 tak sa rychlo vyzdravte 😉

martanko
autor
1. mar 2010

mati no jasneeeeeeeee, sak pises, ze to budeme mat na skok 😉 , len asi bude problem odfotit nasu Xenu, Lubko sa ju snazil par krat odfotit, ale podarilo sa mu to len so speci rezimom ,,dieta v pohybe,, 😀 inak bola na displeji len smuha 😀 😀 😀

moni to vies, ked zijes v teplom pasme, dovolenka v ,,skandinavii,, ta osviezi 😀 😀 😀 😀 😀

emik18
1. mar 2010

Mati, supeeeer napad ... drzime palceky nech sa ti dariii... o com teda vobec nepochybujem ked sa pozriem na tvoje foto....urcite sa ukazeme aj my na foto.. lebo ich mame zalostne malo.... 😢 a tiez drzime place nech malemu dobre dopadnu vysledky a nech je zdravucky...

moni ja som zase nestihla profi foto s bruskom ked som cakala Jakubka...a straaasne to lutujem :((( tak sa strojim ze ked budem cakat druhe babo tak zarucene musim ist...

Martanko tak to uz hej.. chodis si na materskej dovolenke na dovolenku.. 🙂)) aj ja by som na nejaku isla..ale skor na taku letnuu, teplu planu slnka....

moni1412
1. mar 2010

emik to som si hovorila aj ja, pri Deniskovi som tiez nestihla a teraz to tak rychlo ubehlo ze som zas nestihla 😅 😀

matar
1. mar 2010

no emik, tak ked bude bruško, tak ja si ťa odchytím 😀
marťanko, mám na foťáku aj režim na šport, tak to nejako zvládneme 😉

matar
3. mar 2010

baby a čo bude s tým stretkom v anjelikove??? moni, ty ešte chodíš von, či už ani nie?

emik18
4. mar 2010

no my by sme isli..ale este tento tyzden sa liecime.. takze potom uz hej.. 🙂

moni1412
4. mar 2010

mata chodime, ale uz len so susedou alebo s Milosom, sama sa uz bojim s malym.... aj som myslela ze by sme mohli nejake to stretko dat, ale neviem ci este stihneme teda ked emik moze az buduci tyzden. to ma chce Basko poslat uz do nemocky, ak sa mala dovtedy nenarodi 😒 inak vraj vsetko super, dnes este ctg mam na plane 🙂
emik a coze vam zas je?

emik18
4. mar 2010

no v podstate ani uz nic.. len sme mali zase sopliky a kasel.. dr. povedala ze to ma zo zubkov.. lebo nemame ani antibiotika a stale sa nejaky zubok tlaci... uz aby boli vsetky vonku.. teoreticky by sme mohli aj tento tyz...ale dnes je uz stvrtok.. to neviem ci by sme stihli spachat.. ja osobne aj hej.. lebo ma uz doma poraza.. na totalku..a zajtra musim ist do DCA ohladom bytu nieco vybavit...

matar
4. mar 2010

no zajtra mám aj ja behačky, tak to nestíham, ale buduci týžden v pohode.

horalka777
4. mar 2010

martanko, ohlasujem stav - vydata 😀

martanko
autor
4. mar 2010

teda teda 😀 😀 😀 aj ja hlasim - umorena 😵 😀 😀 😀

moni1412
4. mar 2010

babyyyyy pozeravate Bez servitky? dnes varila moja byvala spoluziacka zo ZS 😵

moni1412
4. mar 2010

a so stretkom - uvidime podla stavu buduci tyzden, ale asi skor nie 😅 asi sa stretneme uz aj s malinkou 😵