Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

martanko
autor
21. okt 2009

moni verit nemusis, ale je to tak 😀

mati diky vopred za kazdu radu, pozerala som tu upravu vrsty, ale nenasla som to 😒 porad polopate kde to najdem 😉 😀

matar
21. okt 2009

marťnako, hore na lište je "vrstva"- ked to otvoríš, výjde štýl vrstvy a ked na to klikneš tam je veľa možností a jedna z nich je "vržený stín"

luciankasebastianko
21. okt 2009

ahojte matka krásne sú tie kalendáriky 😉 my sa pomaly uzravujeme ale ešte len teraz zaspal 😝 ten ditiaden nefunguje 😅

martanko
autor
22. okt 2009

mati v Gimpe mi v menu vrstva neponuka styl vrstvy :(

matar
22. okt 2009

no v gimpe to nie je 😒

moni1412
22. okt 2009

mata co presne myslis pre Ivku? ja mam gimp, by som jej to vysvetlila.... len som nepochopila o com pises.... 😖

matar
23. okt 2009

moni, myslím tienovanie v gimpe- ja som to tam neobjavila, takže neviem či je to tam 😒

luciankasebastianko
25. okt 2009

ahojte fotografky 😀 dnes som bola s mužíčkom v Bojniciach v kúpeloch a bolo super odporúčam 😎 😎 😎 a maly bol u svokrovcou a bol dobrý 😅 ževraj 😕

moni1412
26. okt 2009

mata vcera som pozerala BIN alebo nieco podobne co prislo a ma tam reklamu Koka BN, tiez robia kalendare s vlastnou potlacou.... ze ci nevies ceny ake maju?

ja mam dnes volny den, Denisko u svokrovcov 😀 ide sa silno oddychovat 😀

to tienovanie pozriem, ale tiez mi to nic nehovori 😒 no vravia ze photoshop je lepsi v mnohych veciach, toto je asi jedna z nich

matar
26. okt 2009

luci- závidím 🤐 my sme sa najskôr s paťkom dohodli ,že si nebudeme dávať vianočné darčeky, ale pôjdeme medzi sviatkami na predlžený víkend niekam do kupelov- ale to sme si myslelei, že sa s polpenziou zmestíme do 6tisíc,ale to sme sa prerátali 😠 tak z toho nič nebude, tie wellnes pobyty sú strašne drahé ☹
moni, neviem aké majú ceny, ale oni neviem či vôbec zviažu tvoj kalendár, lebo ked som sa ja tam bola pýtať pred 2 rokmi, ešte to nerobili. neviem či to už robia

moni1412
26. okt 2009

mata tak som pochopila, v BIN maju velku plosnu reklamu, ak sa ti dostane do ruk, precitaj....

montana13
26. okt 2009

Čaute 🙂

pekné kalendáriky 😵 😵 😵 ste šikulky 😉 Neviem ako sú v Koke na tom s kalendárikmi, ale ja som tam už bola dať tlačiť kadečo a bola som spokojná 😉 aj svadobné oznámenia mi tam tlačili 😉
Priznám sa, ja som ešte nad vianočnými darčekmi nerozmýšlala... ale ešte z minulého roku mi zostal jeden tip - digitálny fotorámik 😎

no musím bežať, malý plače... ☹

matar
27. okt 2009

moni, ja viem, že tam tlačia, len pred tými dvoma rokmi ma zrušili, že mi nevytlačia a nezviažu môj kalendár, ked som si ho priniesla na cd. vraj robia iné formáty či čo

martanko
autor
27. okt 2009

mati a manzel uz zistil, co to stoji v TN? ten tvoj kalendar je prekrasny, to je radost pozerat 🙂

moni1412
27. okt 2009

mata mali teraz pisane ze s vlastnou potlacou, tak snad uz tlacia 😉 fakt mas krasny ten kalendarik, vidim ze mam este co dohanat 😒 kolko sa uz tomu venujes?

matar
28. okt 2009

dík 🙂 paťko to ešte nezisitil, lebo teraz má frmol v práci, dnes je až do večera v blave, ale najneskôr buduci týžden to zistí.
a ja som začala robiť scrap v 2007- to som robila prvý kalendár, lebo tie čo ponukali na nete sa mi zdali drahé (robia ich baby aj na objednávku za 15 euro bez tlače, ked to už vytlačíš, tak to výjde dosť veľa - ale zase ich chápem,lebo ak má byť poriadny, tak je s tým ozaj dosť roboty- a ked sa teraz na ten prvý kalendár pozriem, tak sa rehocem 😀 ale už vlastne digiscrpa skoro vôbec nerobím, lebo nestíham, takže sa tomu venujem v podstate len cez sviatky, ked chcem urobiť pohladnice alebo kalendáre- tento rok dokonca robím už aj pre druhých, aspon si trochu privyrobím na darčeky 😉

luciankasebastianko
28. okt 2009

ahojte ja som mužovi dala k narodkám kalendárik s fotolabu svadobny v 2007 a stále ho má vystaveny už 2 roky a len strany prevracia 😀 sa mu tak páči 😉 monika ten digitalny rámček by som aj ja xela pre maminu 😅

moni1412
29. okt 2009

baby, mam upraveny paaaaaaaas 😵 boli sme na sone 😉

martanko
autor
29. okt 2009

moniiiiiiiii 🙂))))) gratulujeme 😲 nech sa mala slecna krasne vyvija, uz ju tu caka akcna kamoska 😀 😀 😉

luciankasebastianko
29. okt 2009

ahojte moni no super sa muž dobre posnažil 😀 😒 gratulujeme

montana13
29. okt 2009

cafte 🙂

Moni gratulujem k slečne 😵 😵 😵 dúfam, že jej nič nedorastie - ako tej našej 😅 😀 a teraz ju musíme volať Majko a kupovať chlapčenské veci 😀 😀 😀

montana13
29. okt 2009

Luci, ten digitalny fotorámik je celkom dobrá vec, hlavne ak si mama nemá kde pozerať fotky, lebo fotiek je veľa a vyvolať ich všetky, to sa nedá ☹ to by sme vyhadzovali peniaze iba na fotky... 😝

Musím ísť, ideme sa uspávať 😅 🙄 😖

montana13
29. okt 2009

a emik už dopísala bakalárku, mohla by sa prísť sem ukázať... 😉

moni1412
30. okt 2009

montana vam vraveli babu? 😅 no nam robila sono Baskova a bola este zavolat primara nech to potvrdi a potvrdil hned ako zbadal 😀 tak snad sa nepomylili 😀
dakujeme 😵

matar
30. okt 2009

moni gratulujeeeeeem 😵 aj tvoj muž teraz machruje, že on vie čo robil, ked miešal babu??? oni to tak vedia 😀

emik je šikula, ja veru neviem či by som sa ešte zvládla učiť- aj ked ak sa mi podarí nájsť miesto v školstve, tak sa budem asi musieť učiť všetko odznova, lebo som všetko pozabudala 🙄

montana, my vyvolávame fotky 3x do roka cez happy foto - je to potom vačšinou tak 200 fotiek a ked maju akciu, tak jedna je za 1,5sk, tak je to v pohode.

moni1412
30. okt 2009

mata no my sme robili vsetko preto aby bola baba, tak sa zadarilo 😀 ale aj doktorka vcera ze "kto umi, ten umi, vsak tatino?" tak sa necuduj ze si to chlapi myslia 😀
a dakujeme 😵

matar
31. okt 2009

moni 😀 😎
evik a ty šup šup, ked máš hotovú prácu, tak povyberaj fotky, lebo už sa mi o tých kalendároch aj sníva, tak nech to už mám 😉

emik18
1. nov 2009

Monik gratulujeeeeeeeem ku dievcatku a drzim paste, palce a vsetko co sa da nech to v zdravi a pohode dotiahnete do konca 😉 potom musis dohodnut stretko mojho Ivana a tvojho muza, nech mu to vysvetli ak sa robia baby.. 😀

Moni hej bakalarka uspesne dopisana, vytlacena, odovzdana... uz "len obhajit" ale bolo to teda riadne na poslednu chvilku ine stresy boli...

Mati na tie foto sa ti pozriem cez tyzden..lebo som si dala zakaz sadat k PC tento vikend..takze uz teraz porusujem zakaz..psssst nikomu nevor!! 🤐

Baby Luci a Moni co to plavanie????

Uz ste vsetci zdravi??? tak sup sup do anjelikova na stretko!!!??? 😝

luciankasebastianko
1. nov 2009

ahojte baby emik tak už možeme nastúpiť na plávanie už sme ok 😉 ešte asi tyždeň pre istotu 😅 počkáme
baby ste ma nablázili s kalendármi tak som spravila cez fotolab A3 som zvedavá ako bude vizerať 😀

martanko
autor
3. nov 2009

trosku sa posunieme dopredu 😀