Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

horalka777
21. sep 2008

....zatál pokope, ale že či aj zajtra, neviem neviem 😕 😉
Kdyby něco, odkážem po ikke, ona sem dá oznam 😎

mima22
21. sep 2008

ste tu niektora z banoviec ktora idete rodit vo februari 2009?alebo som tu len ja taka.

moni1412
22. sep 2008

mata ty si inak dobra v digiscrapoch. ja sa k tomu malo dostanem, ale zasa zacinam.... mam uz nejake aj v albume.

mima zatial asi sama, ale pridaj sa k nam, vitaj. kde v BN byvas?

martanko
autor
22. sep 2008

hlasim stav nezmeneny, stale kinderko 😀

mima vitaj, rodit sa zatial chystame len ja a horalka to uz kazdu chvilu

martanko
autor
22. sep 2008

motiilik ako bolo v novej praci?

matar
22. sep 2008

no vidíš moni, ako si sa rozbehla 🙂
martanko no ale už by si aj mohla ísť, nie?????
motílik, ako???
mima, vitaj 🙂

motiilik
22. sep 2008

ahojte babulky... 🙂
v práci celkom pohoda i ked som trochu narobená,ale to som asi len vynšla z cviku....

mima vitaj v klube 🙂

martanko
autor
22. sep 2008

mata ja by som uz mohla, ale malinkej sa akosi nechce, ale Basko mi slubil, ze vo stvrtok na poradni sa uz na volacom dohodneme 🙂

horalka777
22. sep 2008

🙂 Ja mam vo stvrtok tiez dalsiu poradnu, ak dovtedy nezavolam 😀

Mima ahoj a cíť sa tu ako doma, spoločný termín nie je dôležitý 😉

matar
22. sep 2008

juj, ja už chcem vidieť vaše bábatká 😵 😵 😵

a mám novinku- zatial som nechcela písať, aby sme nezariekli- ale kupujeme domčeeeeeeeeeeeeeeeeeek. na trenčianskej ceste- dnes sme dali zálohu a do konca roka ho musíme vyplatiť, takže predávame byt- tak ak viete o niekom, kto chce kupiť pekný prerobený 4-izbák, tak ho pošlite za mnou- a hlavne držte palce, nech to predáme, inak máme teda pruuuser 😖
a marťanko- budeme potrebovať aj vás, lebo bude aj krb 😉 dom musíme celý prerobiť, je to starý domček, z vonku vyzerá otrasne, ale vnutri je v pohode a dá sa krásne prerobiť- aj ked to teda bude fuška.

mima22
22. sep 2008

ahojte.ja som neni priamo z banoviec ja som z dezeric.uz sa tesim na februar na nase babtko budeme mat dievcatko Nataliu.chodim paulovi doktorovi ale zistil mi to ten co chodi robit baskovi to 3D sono.toto sa sem asi nehodi ale neviete niektora o nejakych bytoch na predaj v banovciach chceme kupit.bud 1-izbovy ten pre svokru,alebo aspon 2-izbovy to zas pre nas.dakujem

martanko
autor
23. sep 2008

teda mati SUPEEEER som rada, ze sa vam podarilo najst domcurik 😀 a co sa tyka krbu, manzel je vam k sluzbam 😉

mima, mozno aj my budeme predavat dvojizbak, prerobeny, kolko by ste chceli investovat do bytu?

mima22
23. sep 2008

martanko,keby sma mali moznost kupit dvojizbovy tak tak nejak do milion tristo tisic.ale vy ho budete predavat este tento rok?lebo muz robi na zivnost a uver si mozeme brat najblizsie az zaciatkom aprila.a mozem vediet aspon kde je ten byt ze ci na dubnicke alebo niekde v meste?napis.dakujem

matar
23. sep 2008

mima, čo 2- izbový, ved my máme 4 😉
natálka je krásne meno 🙂

martanko
autor
23. sep 2008

mima tento rok s najvacsou pravdepodobnostou este nie, takze to neponahla, byt je na Strede, takze je blizko do mesta aj na autobusku aj do porodnice 😀

mati teda ta nasa slecna si nejako dava nacas, ine baby hovoria, ze ked umyvali okna alebo sa trochu viac namahali, tak hned bezali do porodky, a ja som v piatok poumyvala nase nove okna, vygruntovala cely byt a nic, asi ju bude treba vytiahnut von za uska 😀

mima22
23. sep 2008

martankoa vy hio asi za aku cenu chcete predat?co mate v byte prerobene?.

horalka777
23. sep 2008

no marťanko, si sa vyhrážala, ze Ti už v auguste vystrkovala nožičky a vidíš, ešte aj možno pekne donosíš do toho októbra 😎

martanko
autor
23. sep 2008

horalka, hadam uz ani nie, prave som sa vratila z ctg a o tri hodiny tam mam naklusat znova na dalsie ctg, takze sa uz asi ide vytlacit 😀 no snad do konca tyzdna uz budeme komplet

mima mame vymurovane komplet jadro, zvlast urobene wecko, nova kuchyna, nove okna aj podlahy v kuchyni a na chodbach, ale to treba vidiet

moni1412
23. sep 2008

tak teda, baby, vy este stale 2 v 1, respektive 2v2? 😉

mata super.... nech vam to vyjde vsetko podla planov. dnes som videla tvoje vsetky zlaticka.... Nikolka ma super kocik 😉

mima Dezericanka? mala som odtial troch spoluziakov na gympli. kolko mas rockov, ak sa smiem spytat...

martanko aj vy idete predavat byt? a rozmyslate nad domcekom alebo väcsim bytom?

mima22
23. sep 2008

moni.ja ma 25 rokov som mala na jar.a ty?ako sa volaju ti spoluziaci z dezeric?

mima22
23. sep 2008

moni aj vy predavate byt?a kde ho mate?

mima22
23. sep 2008

ja ta poznam s videnia.ti si bola aj u elisky na svadbe tam som bola aj ja ona je moja sestrenica.

matar
23. sep 2008

marťanko a čo plánujete, domček???

martanko
autor
24. sep 2008

mati aj domcek, ale ten az neskor, ak sa bude dat a budeme zdravi, zatial rozmyslame nad vacsim bytom, ak sa podari

ededik
24. sep 2008

Ahojte bambuľky,
tak sa po určitom čase opäť hlásim. Neviete mi prosím poradiť, či len tak s fleku môžem ísť na profil.prípravu do nemocky a čo si tam mám doniesť ??? Ono totižto, keď ma tam telef. prepoja, tak mi povedia, že oni to len prenajímajú, že si mám zavolať na gynekológiu a keď volám tam, tak to nikto nedvíha.... 😒

martanko
autor
24. sep 2008

ededik na pripravu mozes tusim prist bez nahlasenia kazdy stvrtok o dvanastej, pokial viem byva tam diskusia s porodnymi asistentkami a nejake cvicenia, tak ti hadam bude stacit nejake pohodlne oblecko

matar
24. sep 2008

no tak marťanko, šup ku nám, nad čím ešte rozmýšlaš 😉 či 4-izbák ti je málo 😀 😉 ale vážne, ak viete o niekom kto hladá 4 izbák, tak nám dajte vedieť, musíme to do konca roka predať

moni1412
24. sep 2008

martanko na priprave sa aj cvici? my sme boli len na tej jednej, tak ani neviem.

ededik, mozes tam kludne prist bez ohlasenia.

mima ved aj ty si sa mi zdala nejaka povedoma. 😉 my zatial nepredavame byt, o par rokov snad. ale o dva vchody dalej predavaju, presne taky isty ako mame my. kuk IP

moni1412
24. sep 2008

mima ja som mala nedavno 23.

mata a kolko pytate zan?

ededik
24. sep 2008

Cvičí, to mi povedala kolegyňa, ktorá ich tam zahliadla....Tak tam zajtra o 12.00 nabehnem a uvidím...
Díky babuľky.