Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

matar
24. okt 2008

no to si pamatám ako som nikolke dávala to vrecko a aj tak bolo vrecko vždy prázdne a plienka počurkaná 😝 😀
tak to budu hádam len zubky, držím palce, nech rýchlo vylezu

horalka777
24. okt 2008

No toto ma ani nenapadlo, ze mozno bude treba odchytavat malym slecnam moc, jeminenky, to si radsej zatial ani nepredstavujem 😀 Zato keby mam odchytavat vzorku stolice, to by nebol problem, nasa princezna tusim kaka castejsie nez cika 😅

horalka777
24. okt 2008

Mati, pekna fotka v pase! Kde boli take krasne slnecnice?

matar
24. okt 2008

horalka dík- to bolo smerom od nás na topolčany v jednej dedine celé pole tak sme nodolali a museli sme sa tam pofotiť 🙂

martanko
autor
24. okt 2008

motiiilik tak vela uspechov pri odchytavani 😀 a nech tie teploty malinkej co najskor prejdu, aby ste sa netrapili

horalka aj nasa dama kandi ostodusu, tusim ani tolko nezje ako vykaka 😀 neviem kde sa to v nej berie, a tiez sa vie najnovsie paradne jedovat a kricat, co je pre mna nove, lebo Adamko sa len napapal a spal 3-4 hodiny, no teraz to bude asi ,,vacsia zabava,, 😝

mati medzi tymi slnecnicami ste skutocne nadherni 😉

motiilik
24. okt 2008

babenky moje,velmi pekne Vám dakujem,dúfam,že to čo najrýchlejšie prejde..... ☹

inak,čo hovoríte na to stretko????kedy by sme sa stretli???? 😉

horalka777
24. okt 2008

motiiilik, ja tentokrat stretko vynechavam, ostavam na dlhsie v BA 🙂

martanko - dofrasa, nemame dvojicky?? 😅 😀

matar
25. okt 2008

marťanko a to počkaj na fotky od fojtíka 😀 😉 ale dík 🙂

martanko
autor
25. okt 2008

no horalka, je to mozne, sak sa aj skoro narodili naraz 😀

matka na tie fotky som zvedava, ako ste sa s nim skontaktovali? tiez by som chcela dat drobcov nejako pekne nafotit, nech mame pamiatku, strasne rychlo rastu, teda aspon adamko 😀

matar
26. okt 2008

daj do googla robert fojtík, zobrazi sa ti jeho stránka aj s kontaktom 😉 myslím že je ozaj dobrý a nenormálne príjemný. píšem ti IP 😉

krasulka
26. okt 2008

Ahojte, tak ja uz som v banovciach 🙂 🙂 🙂

spominate tu nejake fotky, baby neviete kde by som sa mohla dat tak profesionalne pofotit s bruskom? To mi staci ist normalne do atelieru? Nemate skusenost niektora? 🙂

matar
26. okt 2008

krasulka, neviem aké fotky robia tu v ateliéri, nás fotil robo fojtík- už si asi od neho dám platiť za reklamu 😀 je síce to fotenie dosť drahé, ale myslím že to stojí za to. ved ak ešte chvílku počkáš, tak ukážem naše foto, ale on má hrozne vela roboty, tak čakááááááme
http://www.rofo.sk/01/index.php - kuk

matar
27. okt 2008

dobré ránko 🙂 zajtra musím skočiť do anjelikova, nepôjdete na prechádzku na prechádzku do mesta?

moni1412
27. okt 2008

mata ak mozes, prezradis cenu za fotoenie u Fojtika? 🙂

matar
27. okt 2008

moni IP 🙂

motiilik
27. okt 2008

ahojte babenky...čo tak tajnostíte???? 😀 😀 😀

ako sa inak máte??detičky zdravé???my sme už na to omnoho lepšie...chvalabohu 😅

matar
27. okt 2008

to my len taaaak 😀
tak zajtra nejde nikto do mesta? ☹

moni1412
28. okt 2008

mata nebude dnes prsat? aj hlasia, ale ja to tak vyzera....... 😒

matar
28. okt 2008

no tak už nestraš 🙄 musím ísť, inokedy sa tam nedostanem, cez víkend mi príde kamoška z komárna s deťmi a idem im kupiť darčeky- zajtra máme plávanie a vo štvrtok budem musieť trochu upratať a navariť a ešte bude doma aj nikolka lebo su prazdniny

martanko
autor
28. okt 2008

matka ja som bola v meste ale len na skok, Adrianka zatial nema staly rezim, jeden den doobeda spi, druhy nie, tak nikdy neviem, kedy sa dostanem von, ale snad sa jej to cim skor upravi aby sme dohodli nejake stretko 😀

moni1412
28. okt 2008

ja som tiez sla rychlo kym maly este nebol hladny a pocko ako-tak. tak uz mam lekaren obehnutu, ideme asi upratat (teda ja 😀 ) lebo sme vecer prisli z predlzeneho vikendu od svokvocov a vyzera to tu ako keby sa mesiac neupratovalo 🙂

pocula som cez vikend nazor ze by sa dieta do jedneho roka nemalo brat na cintorin. viete cosi o tom? zasa urcite nejaka povera, len tak sa pytam... uz sme aj tak boli.

horalka777
28. okt 2008

moni, to je blbost, kde si to pocula?

moni1412
28. okt 2008

Juli, ja viem. len jedna znama nam to vravela. ved hovorim ze povera 😀

horalka777
28. okt 2008

znama by urcite nepresla cez cestu, keby je piatok 13.teho, pred nou by prebehla cierna macka a este k tomu by to bolo s polrocnym dietatom na cintorine 😀 😀 😀

matar
28. okt 2008

😀

motiilik
28. okt 2008

veru baby...je to na 😀 😀 😀

motiilik
28. okt 2008

ako sa inak máte???

horalka777
28. okt 2008

motiiilik, dnes sme ako na bojovom poli, v noci Blanka strasne dlho spala a nedala sa nijakovsky zobudit po 5h na kojenie a tak mi praskali v noci nervy, od pol siestej uz nezaspala. cez den zasa odmietala pit, ale nakoniec som ju nastastie presvedcila a dala si riadne do tela. Fcil mi tu spi prevesena cez laket, potvorka a tvari sa, ze je anjelik 😠 😀

moni1412
28. okt 2008

Juli, mala ma ake pekne inicialky 🙂 vcera som vas videla v banovskych novinach..... 😉 B.B. super 😀

martanko
autor
28. okt 2008

no julka, ani nase princezniatko este nema pevny rezim dna 😒 jeden den je hore skoro cely den a druhy bubka ako maly medvedik 😀 ozaj, pije ti mala cajik? Adrianka po vzore svojho brasku nechce caj ani vidiet ☹ akoby ich jedna mater mala 😝

motiilik to je super, ze uz sa mate dobre, dufam ze zu malinku nebudu zubky tak trapit 😉