Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
18. nov 2008

mata aj my sme minuly tyzden kupili v motylikovi dve super ciapocky. radi kupujeme zväcsa tesco veci ny oblecko, ale ciapocky na zaväzovanie tam nemaju, tak to chodime do motylika. 🙂

no, neviem. dufam, ale nie som si ista. kde beries ty tu istotu? 😀

motiilik
18. nov 2008

baby,tak to je super,ja som malej kúpila hore v meste čiapočky v detskom obchode na tržnici....a moni,neboj,bude to dobré...vieš kolko krát ešte spadne a kolko hrčí bude mať???neboj,zvládne to,ved je nejaký bojovník a dokázal to už vela krát,nie??? 🙂

moni1412
18. nov 2008

Evi, to mas pravdu 😉 dokazuje nam to od 6.tt tehotenstva 😀 tak hrcu zvladne 😀

horalka777
18. nov 2008

ahojte, my bojujeme asi s refluxom 🙄 Blanku pali zaha a niekedy sa mi pogrcka priamo pri kojeni.. pozajtra mame poradnu, zatial len podkladame vankuse, a drzime co najviac zvislo, inak sa kruti - ako tu ktosi v inej teme napisal - ako mucny cerv 😒 pomedzito je skvela, zacala sa na nas konecne usmievat aj v bdelom stave a vedome 😵

Ivi, gratulujem k ukonceniu 600nedelia 😉 Ja som bola v sobotu na kontrole a ok, este musim ist na krv, ocakavam malo zeleza, tak sa tu cpem marhulami 😀

martanko
autor
18. nov 2008

Julka dakujem, mala som ist na kontrolu aj minuly tyzden, tiez kvoli zelezu, ael akosi nestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiham, tak to spojim rovno so sestonedelim 😕 hadam nedostanem hubovu polievku . to prirovnanie k mucnemu cervovi sa mi paci 😀 aj nasa Adka sa tak vrti ked je nespokojna, ako vrece blch, obcas aj grckava, ale to skor z prejedenia 😀

moni takze ste zacali ,,obdobie parasutizmu,, tak prajeme vela vela opatrnosti a malo urazov 😉

moni1412
18. nov 2008

Ivka dakujeme, budeme to potrebovat 😀
baby, to tak straaaaasne rychlo leti 😒 maly uz bude mat o par dni 7 mesiacov 😕 ani neviem ako to ubehlo 😕

moni1412
18. nov 2008

Ozaj, okrem parasutistickeho obdobia mame aj prskacie a plucie...... napodobnujeme auticko 😀 od soboty nerobime nic ine 😅

matar
18. nov 2008

moni, to plutie domča drží doteraz 😀
horalka, my sme si toho s grcaním užili až až. fakt neprehánam ked poviem, že sme sa aj 4 krát denne prezliekali, často už bol celý zababušený a dogrcal sa jak na kolotoči, tak znova od začiatku 😝 prestalo to až ked už začal papať tuhu stravu

moni1412
19. nov 2008

grckanie je oblubouasi vsetkych babätiek 😀 my uz menej, odkedy papame prikrmy.... ale ked sa napapa mliecka, tak je hned na brusku a keby ste videli nasu sedacku 😅 cistim ju kazdy den 😀

horalka777
19. nov 2008

no tak to som rada, ze nielen my sme grcosi 😀

horalka777
19. nov 2008

moni, tak to mate doma ako na autodrahe 🙂

moni1412
19. nov 2008

Juli tak nejak 😀
uz sa Denisko pokusa vyskocit aj z autosedacky, uz fakt neviem kde ho mozem nechat chvilku bez dozoru 😒

matar
19. nov 2008

moni, zlatý kalendárik 🙂

moni1412
19. nov 2008

mata dik, uz ho tu mam dlho 🙂 aj ty pekne pokracujes 😵

matar
19. nov 2008

no ved hej, ale nejako som nemala čas to popozerať 😝 ja som už skončila do konca týždna to má muž na starosti vytlačiť a zviazať, tak som na to zvedavá

moni1412
20. nov 2008

Ivka aka je Adka uz velika 🙂 a krasna 🙂 pozrela som album 😉 zlati su spolu s Adkom

moni1412
20. nov 2008

mata kde presne to davate vytlacit? a zviazat?

horalka777
20. nov 2008

Ivi, Adamko je nenormalne po Tebe, a podareny - velky ochranca 😵

martanko
autor
20. nov 2008

monika dakujeme 😉 ti nasi drobci nejako nenormalne rychlo rastu

Juli no sak je moj 😀 ale povahovo cely tata 😀 no a je fakt, ze ma vie nakopnut, ked Adka zacne plakat a ja k nej hned neletim, zbuzeruje ma ze jej mam dat mliecko, a ze urcite chce Adka radsej jeho, tak ju ide pohladkat ... no brasko na zozratie 😵

matar
20. nov 2008

moni, v trenčíne pri nemocnici tam kde paťko robí je taká kopírka veľká tam to robia za celkom dobru cenu. paťko to ide dať zajtra tak ti potom aj poviem za kolko

moni1412
20. nov 2008

ivka, kde mas foto? 😕

mati dik 🙂 aj sa to nejak vola, tam kde to robia? 🙂

martanko
autor
20. nov 2008

moni pozabudla som sa a dala som si do pasu fotku nasich detureniec a tie tam vraj nesmu byt, tak mi ich vymazali 😒 ozaj ako sa mate? ako znasa Denisko taketo pochmurne pocasicko?

motiilik
20. nov 2008

ahojte,no hej Ivi,nemôže tam byť taká fotka,aj mne ju raz admin vymazal,ked som si tam dala baby... ☹
no,ale je vonku veru otrasne,mrholí,fúka,to je naš zabijík.. 😒 my musíme furt behať po vonku 😒

ako sa inak kočky máte??čo varíte???čo podniknete cez víkend??? 😉 dajte nejaké inšpirácie 🙂

martanko
autor
20. nov 2008

evi zajtra robim rybicku 😀 a zemiakove pyre, zeleninova polievka este ostala od dnesneho obeda a ak sa bude dat tak este mrkvovy salat , kolko uz ma mala zubkov?

motiilik
20. nov 2008

ahoj Ivka,no ver či never,aj ja som si dnes vytiahla rybu na rozmrazenie,že dnes ju urobím a zajtra už len kašu,asi sme sa zhodli 😉 no moja malá má už 8 zúbkov,papáme jak hrob a lubime sa najesť...je to naše malá kyselinka 😀

motiilik
20. nov 2008

baby preklep----sorry....namiesto hrob som myslela HROM 😀 😝

horalka777
20. nov 2008

motiiilik, to je dobry preklep, normalne cierny humor jak delo 😀 pardooon 😔
dnes aj tu v BA bolo super pocasie, zrovna ked som sla cez cele sidlisko s kocarom ku detskej.
Tak my priberame pomaly ale isto - dnes 4470g 😵
a inak, vcera sme mali rybu 😉
a zajtra ideme ku svokrovcom na zaaahoriii, prvy x s malou.

pridavam cerstvu foto 🙂

martanko
autor
20. nov 2008

Juli Blanka je naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaa 🙂 a krasne sa usmievka
teda tento tyzden su ryby ,,in,, 😀 , mata, moni, vy nebudete mat rybu? nech netrhate partiu 😀

motiilik
20. nov 2008

Julka,no hej,to teda je veru preklep,normálne som sa aj ja na tom zasmiala,že čo som to za somarinu napísalala 😅 inak malinká je zlatunkáááá a ten šibalský úsmev,no na spapkanie... 😉

no asi to tak vyzerá,že máte rybacie menu...len nech sa pridá aj zbytok partie a budeme IN 😀

moni1412
20. nov 2008

Ivka neviem ci je to pocasim, ale je nejaky uplackany, aj v noci sa budi, staci sice dudlik, ale predsa len uz sme vsetci hore 😒 tak nevieme cim to je 😖