Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
20. apr 2009

ahojte, my mozme zajtra, ale zasa v stredu nie ak by ste to presunuli. ideme na sono obliciek ☹

martanko
autor
20. apr 2009

no tak teda ostava utorok o desiatej vo Woode? horal, ked to mas blizko, aspon nachystas chlebicky a tak 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mne sice Adulka spava od deviatej do jedenastej, ale nejako to poriesime
motiilik ☹ tak pre teba urobime dalsie stretko, trebars v piatok doobeda? 😉

motiilik
20. apr 2009

Ivi,potom mi to už je jedno kedy,aj v piatok je fajn... 🙂

matar
20. apr 2009

ok, môže byť zajtra, ale ak nevadí, tak okolo pol 10, lebo mne malý chodí o 11 spávať, bol by tam zlý ako čert 😝

emik ideš, nech nejdem sama z dubničky???

moni1412
20. apr 2009

mata 😕 a ja som co? no pekne 😀

matar
20. apr 2009

je, aj ty ideš,tak super, pôjdeme spolu, OK? ak pôjde aj emik, tak zaberieme celý chodník 😀

martanko
autor
20. apr 2009

no ale davame vam akademickych 20min. k dobru, ak sposobite dopravnu zapchu , potom kavickujeme bez vam 😀 😀 😀

uz len technicka poznamocka ... wood otvaraju tusim az okolo jedenastej, ale nie som si ista 😕

moni1412
20. apr 2009

mata snad, dufam ze nam to vyjde. ved ak by cosi, tak ti zavolam. ale pisala som ze hej 😀

Ivka to je dost dolezita technicka poznamocka podla mna 😅

matar
20. apr 2009

tak si sadneme niekam na námestie, ved niečo nájdeme 😉

horalka777
20. apr 2009

prinajhorsom skoncime u nas na zahrade - aj ked priznam sa ze bez chlebickov, nejak nestiham (bez MM).. ale na pitie si mozeme uvarit caj aj kavu zadarmo 😀

k tej technickej poznamocke - tak potom plati o pol desiatej?? Prinajhorsom nam hodte kamienok do okna, ak budem meskat 😅

horalka777
20. apr 2009

cau mati 🙂

emik18
20. apr 2009

..jaj kocky ja by som na vas aj zabudla...esteze som sem skocila.... nooo ja som teraz z vas cela popletena kde teda a o kolkej??? inak mala by som ist uz okolo deviatej do mesta...mam uz nieco dohodnute..ale nejako to zmenežujem len treba upresnit kedy a kde..!!

horalka777
20. apr 2009

emik no pri woodpube o pol 10 asi - ja som tak pochopila 😅
alebo o 20min neskor a martanko uz bude pomaly dopijat kavu - ak nie vo Woode, tak u nas na zahrade 😀 pre istotu posli niekomu do IP mobil na teba 😉

martanko
autor
20. apr 2009

no tak ja by som to zhrnula, oficialny zaciatok o 9:30 stredoeuropskeho letneho casu pri Woodpube na trznici, ti co pozastavia kocikmi dopravu mozu 20 minut meskat, na mieste sa rozhodneme, co dalej, kde sa usadime a tak ...
blanka uz pojedla chlebicky, takze budeme hladne 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak sa predtym dobre najedzte 😀 😀 😀 😀 😀

horalka777
20. apr 2009

😀 to vyzera ako akcna hra = Najdi modreho konika. Dalsia indicia pri Woodpube 😎

martanko
autor
20. apr 2009

Julka ty tam rano zriad hlavny stan a nachystaj bojovu vystroj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎

horalka777
20. apr 2009

co myslis tou bojovou vystrojou, dudliky?

horalka777
20. apr 2009

zajtra nechcem byt zasa "prva", staci, ze som dnes prva a posledna 😝 😅 Takze dobruuuu a sladke snicky 😔

horalka777
20. apr 2009

...takto to dopada, ak mam naraz otvorene 2 temy 🙄 vrchny prispevok ignorujte 😀

dovi zajtra

horalka777
20. apr 2009

Ivi, nezabudni navigaciu, kdyby neco 😉

martanko
autor
20. apr 2009

no Juli to radsej pojdem popamati 😀 😉

matar
21. apr 2009

čafte, mne malý skoro zaspal už po ceste, teraz padol ako drevo 🙂 teším sa na fotočky

moni1412
21. apr 2009

my sme sli este do kniznice a na postu, maly zaspal cestou a asi mu stacilo. teraz napapany, cakam ci nazaspinka druhykrat 😀 ale este otaca tycky na postielke, pocujem 😅 dnes bol nejaky nervacik, neviemco mu bolo. asi uz chcel hajat a nemohol sa ulozit. ach jaj 😒
hej, hej, na foto sa tesim aj ja 😉 🙂

motiilik
21. apr 2009

baby,záááááááááááááávidim Vám....aj počasie Vám krásne vynšlo... ☹

horalka777
21. apr 2009

motilik, sak s tebou v piatok, nie? 😉 2.kolo, ako prezidentske volby 😅

mne mala zalomila o pol 12 na zahrade pod borovicou 😵

emik18
22. apr 2009

kocky hej hej super to bolo...len sa mi to akosi kraaatke zdalo 🙂))

martanko
autor
22. apr 2009

emik, kratke, ale co uz, ked bude este teplejsie a park bude obyvatelny, pojdeme dam, vezmeme deky, papanie pre detuse a mozme piknikovat aj pol dna 😉

ozaj emik, babam som uz poslala fotky zo stretka, ak chces aj ty napis do IP mail, poslem ti 😉

julka, ja by som na to zalomenie nepotrebovala ani borovicu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes by som zaspala aj postojacky

emik18
22. apr 2009

baby napiste aj mne do IP vase mailove adresy aby som vam mohla poslat nejake fotocky co mam ale bude to asi az po vikende....

moni1412
23. apr 2009

emik asi sa ti to zdalo kratke aj preto ze Jakubko skoro cely cas spinkal...... ja co som si poriadne ani nesadla, som mala veru dost 😀 😅 moju adresu mas 😉

emik18
23. apr 2009

hmm Moni asi mas pravdu 🙂