Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

matar
5. okt 2008

minuš, ten nepoznám 😒
a čo je s marťankom? asi idem volať kamoške do pôrodnice, či tam už náhodou
nie je

moni1412
5. okt 2008

Blanka? krasne meno 🙂 tak este raz gratulujeme, vela mliecka a zdravicka 😉

martanko je od piatku v nemocnici, vyvolavaju jej porod, zatial neuspesne 😒

mima my mame atlantic 😉 sme snim velmi, velmi spokojni 🙂

mima22
5. okt 2008

moni ahoj,a kde ste kupovali ten kocik a kolko vas vysiel na rokosi ho maju za 9980 aj vy ste ho kupili za tolko?akej farby mate?mne sa najviac paci ten sedozeleny?myslis ze to nevadi ze ked pre dievcatko takej farby ina sa mi nepaci.je tazky ten kocik llebo pisu tam ze ma 18 kilov?uz vozis maleho

moni1412
5. okt 2008

mima my sme ho kupovali cez net - www.mimisk.sk. vysiel nas 8690.- a mame tiez ten sedozeleny. chceli sme kupit este ked boli tie starsie verzie, ale uz ich prestali dodavat, tak sme sa dockali uz novej. je krasny, tazky sa mi nezda... teraz ked mam aly skoro 8kg uz aj hej 😅 zelena je neutral. my ho snad budeme mat aj pri dievcatku, ak sa raz postasti 🙂

matar
5. okt 2008

jaj, to je ten čo má moni? tak ten je super, veľmi sa mi páči 🙂 a nikolka mala tiež zelený 😉

blanka a juli sa maju dobre, sondovala som na pôrodnici u kamošky. posledné správy o 19,00- martanko zatial nič 😒 zajtra zavolám či sa niečo neudialo v noci

moni1412
6. okt 2008

mata ak bude mat martanko taky porod ako mala prvy..... asi to bude nadlho 😒 chuda 😖 stale na nu myslim........ nech to ma rychlo a co najlahsie za sebou. hehe, ty mas znamosti v porodnici..... tebe je 😀

mima22
6. okt 2008

moni kolko si pribrala za tehotenstvo.ja som v 23tyzdni a uz 8kilov neni to moc podla mna je?uz vozis maleho v bugine?

moni1412
6. okt 2008

mima no, ani sa nepytaj. mna Basko hresil uz asi od 20.tt . do toho 35.tt kedy som porodila, som pribrala 17 kg 😅 ale potom, v poslednom mesiaci sa uz väcsinou chudne, tak uz by to snad neslo hore 🙂
uz sme mali zlozeny sportak atlantic, ale ked zacala taka zima, zamenili sme, este sa mi zmesti do hlbokeho, sami sa divime ako to je mozne 😅 ale je to tak.

matar
6. okt 2008

dnes som zatial nevolala, kamoška má po nočnej, nechcem ju zobudiť. poobede zavolám, alebo napíšem marťankovi čo a ako

a ja som už na nervy z toho, že tak strašne stoja byty. už ideme aj podstatne dole s cenou, tak hádam o ten domček neprídeme ☹ mima,nechcete sa presťahovať do BN? 😀 😉

moni1412
6. okt 2008

mata chcu.... necitala si prispevok? 😀 😅 ale myslim ze hladaju 2-izbak. martanko slubila ze da vediet ked bude malinka na svete 🙂 mata, trpezlivost, trpezlivost 😉 aj ked to je asi tazke..... uz neboli nijake "mile" maily na adresu vasho bytu?

moni1412
6. okt 2008

baby, tak sme sa znova dali na sutaz http://www.mamidrink.com/fotosutaz/ Denisko . namornik
je to uz posledny tyzden, ak budete mat chut a cas, mozte nam dat hlas. dakujeme 🙂

mima22
6. okt 2008

matar,aky mate ten byt velky?aza kolko ho predavate?mi sa chcemeprestahovat do BN ale az na jar si mozeme brat uver tak koncom marca.
moni ahoj a za cele tehotenstvo si kolko pribrala?uz si to aj vsetko zhodila?
alebo ak niekto viete onejakom 1izbovom tak dajte vediet.ten by sme chceli kupit svokre a mi by sme si nechali jej 2izbovy.na jar uz chceme byt bezpodmienecne sami.
moni a ty si rodila uz v 35 tyzdni?

moni1412
6. okt 2008

mima ved tych 17kg. rodila som koncom 35.tt. v porodnici slo dolu hned 10kg a doma par, no ostali mi este 3kg.

matar
6. okt 2008

mimi, my musíme predať do konca roka 😒 a máme 4-izbový. ale na menšie sa ti môžem popýtať, teraz je bytov vela
moni, no našťastie už nie 😝
monika je už uplne chudučká, zhodila uplne všetko. zato ja mám o 16 kg viac ako pred pôrodom 🙄 🙄 🙄

moni1412
6. okt 2008

mata neprehanaj 😎 este mam cosi na sebe a pri mojom terajsom sposobe jedenia budem mat zachvilu pol tony 😅

moni1412
6. okt 2008

baby, Adrianka je na svete 😵 martanko mi pisala. narodila sa dnes o 12.47hod. miery neskor 😉 gratulacia 🙂

motiilik
6. okt 2008

hm..no to je super.....tak gratulujeme.....pozdrav ju od nás Moni....a malú tiež.......nech su obe v poriadku 🙂

matar
6. okt 2008

ešte raz dalšej princezničke všetko dobreeeeeee, teším sa že su už obe medzi nami a maminky nech sa skoro zotavia 🙂

matar
7. okt 2008

dobré ránko 🙂 to máme ale počasíčko, čooooo? 😝 čo dnes porábate? ja konečne robím na kalendári (no jasné že len kým domčo spí), hádam to do vianoc stihnem 😅

moni1412
7. okt 2008

mata aj aj uz planujem, ale neviem sa zas k tomu dokopat 😒 snad to ozaj do tych Vianoc stihneme 😅
nesiel aj vam konik cely den?

vejka22
7. okt 2008

ahojte banovčanky.

motiilik
7. okt 2008

vejka vitaj medzi nami... 🙂

vejka22
7. okt 2008

motiilik dakujem za privitanie 🙂

moni1412
7. okt 2008

vejka vitaj 🙂 cakame na infosky 😉 o tebe, rodinke a tak.... vidim ze svadobne foto mate z Arkadie...... zeby aj ten isty fotograf ako u nas? 😅

matar
8. okt 2008

ahoj vejka, vitaj 🙂 tak si nás našla? 😉

vejka22
8. okt 2008

ahoj.ano našla.moni anomali sme takeho fotografa jak aj vy Ivana.to je kamarat.ja mam dve krasne detičky Oliverko ma 17mesiacov a Kubko bude mať 3mesiace.

matar
8. okt 2008

a kde veji bývaš? na dubničke?

vejka22
8. okt 2008

ja bývam v Dežericiach u rodičov,ale na buduci rok chceme niečo si najsť,bud byt alebo dom.

moni1412
9. okt 2008

vejka, dalsia Dezericanka? 🙂 😀 chcete ist do BN potom?

matar
9. okt 2008

dežerice su nahodou v pohode. my ak by nám nevyšiel tento dom sme rozmýšlali o vlčkove, aj tam je to vraj super. no uvidííííme