Babytuninh Poprad. Stretnime sa

danciacik
6. aug 2008

Takže kočky.
Toto bude naša oficiálna téma o stretkách, takže ju dnes otváram. Takže naše prvé stretko: Maxa - 15:00 hod. Všetky plány a pripomienky sem-sa.

vinka
6. aug 2008

Ja mám len jednú pripomienku.Nezabudnite si doniest kopec dobrej nálady nech máme krásne zážitky.Zajtra to fičííííí. 😀 😀 😀

nikusska11
6. aug 2008

nezabudni danciacik fotak

zdenocka
6. aug 2008

Nikusska11, fotacik ma doniest Petikd, dufam, ze nezabudne.
Som zvedava, kolko sa nas stretne, verim, ze velmi vela 😵 .

petikd
6. aug 2008

Baby ahooj.Tak internet už mám o.k.Sklamem vás asi ale ja neprídem s kočiarom 😉 Je dosľ ľažké chodiť takto po autobusoch,takže veľa miesta nezaberiem.A foľák nezabudnem(dúfam) mám pripomienku.

vinka
6. aug 2008

Ja zoberiem tiež.Ale Danciacik mi musí potom zmenšit foto lebo ja som neschopná 😀

danciacik
autor
7. aug 2008

no ja už nabíjam aj baterky do foťáka tak dúfam, že ho nezabudnem. A Vinka jasné, že ich potom upravím 😉

zdenocka
7. aug 2008

Ahojte,
tak dnes je den D. Velmi sa tesim, ze Vas spoznam. A aj pocasie som vybavila, dufam, ze ste spokojne 😉 .

petikd
7. aug 2008

Ano Zdenočka počasie je krásne.Joj tak sa teším aj ja že vás uvidím.Len dúfam,že mi niečo nepríde do cesty,lebo zvyčajne ked sa na niečo taším tak mi to nevyjde.

vinka
7. aug 2008

Tak sa netešte a všetky nadávajte čo to Zdenocka vymyslela a bude naozaj super.A bude tak super,že budeme mužom volat nech si prídu po deti 😀 😀 😀 Zdenocka a dúfam,že to počasie si vybavila na celý den. 😀

zdenocka
7. aug 2008

Vinka, jasne na cely den 😉 .

petikd
7. aug 2008

Baby ked ste už doma,spravila som ten album hned čo som prišla domov.Dúfam,že je dobrý 🙂

vinka
7. aug 2008

Super album.Ale si mohla napísat Damian a Damian bolo by to zaujímavejšie nie 😀

petikd
7. aug 2008

O.k.Opravené.Teraz je to dobré? 😉

vinka
7. aug 2008

Pána Petikd ja som to nemyslela vážne 😀 Chcela som napísat Damian end Damian ten znak čo sa používa v angličtine len som to na klávesnici nenašla tak som to nahradila áčkom. 😀 😀 😀

zdenocka
7. aug 2008

Petikd, krasny albumcek. Hned som aj muzikovi ukazala.
Vinka, tvoja princezna je riadna hladoska 😀 .
Myslim, ze stretko sa vydarilo. No mne strasne rychlo zbehlo. No co uz, s detickami je to tak, cas velmi, velmi leti .

vinka
7. aug 2008

To ti poviem zjedia nás oboch tý dvaja. 😕

zdenocka
7. aug 2008

Musite si davat pozor 😀 .

petikd
8. aug 2008

Vinka tak už som to opravila.Spokojná.

danciacik
autor
8. aug 2008

Petikd - super fotky 😉 .

vinka
8. aug 2008

Petik a teraz ktorý je Damián? 😀 😀 😀 ale som sa nasmiala.

nikusska11
10. aug 2008

konecne som sa dostala k pc.super fotky dufam ze takych stretok bude viac

vinka
25. okt 2008

No baby obnovujem tému.Tak kedy bude dalšie stretko už ste uvažovali? 😕

danciacik
autor
14. dec 2008

Takže aktualizujem tému. Aktuálny prípad - predvianočné stretko - kto môže - ktorý deň a o ktorej?

vinka
14. dec 2008

Adrina kukuk tu sme. 😀 😀 😀

gajana1
14. dec 2008

tak ja sa dufam prispôsobim ked mi svokra postraži maleho

adrina
14. dec 2008

noo..už som vás našla..potvorky...
dajte termín..ja sa prisposobim.. 😀 😀

danciacik
autor
14. dec 2008

😎
No tak ja začnem, ja môžem asi len vo štvrtok aby som mohla ísť buď sama alebo len s jedným prckom. Potom ostatné dni by som mohla ale asi až okolo tretej najskôr.

adrina
14. dec 2008

ja môžem kedykolvek medzi 8-15hod....

danciacik
autor
14. dec 2008

NO Adi, tak ja okrem štvrtku len v prípade že zoberiem obidve deti.

vinka
14. dec 2008

No ja iba doobedu kedy kolvek.Lebo poobede mám už školáka doma úlohy a tréning. 😉 Danciacik predbehla som ta tu nie? 😀

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre