Babytuninh Poprad. Stretnime sa

danciacik
6. aug 2008

Takže kočky.
Toto bude naša oficiálna téma o stretkách, takže ju dnes otváram. Takže naše prvé stretko: Maxa - 15:00 hod. Všetky plány a pripomienky sem-sa.

adrina
14. dec 2008

tak dáme ten štvrtok???

danciacik
autor
14. dec 2008

vinka ty si maska 😀

adrina
14. dec 2008

tak ako baby...štvrtok o 11-tej???alebo skor??

adrina
14. dec 2008

ta teraz,ja píšem tak rýchlo...alebo vy to zanedbávate????

gajana1
14. dec 2008

môžme ale musim zajtra za svokrou isť a dohodnuť sa a dam vedieť

adrina
14. dec 2008

dani,vinka?????

vinka
14. dec 2008

Ked v maxe tak dlhšie ako hodinu neostanem lebo Damián ma školu do 12.15 vo štvrtok.Ale kludne vo štvrtok o 11 😉

adrina
14. dec 2008

vinka..však možeme aj o 10-tej....aby si nebola ko na ihlách

danciacik
autor
14. dec 2008

štvrtok by mi perfektne sadol a aj o jedenástej môže byť, síce Larka chodí o dvanástej spať ale ju môžem nechať doma. 😉

adrina
14. dec 2008

noo..takže vidím to takto...štvrtok o 10tej..aby sa nikto nestresovala a neutekal preč... 😀 😀 😀

adrina
14. dec 2008

idem sa venovať manželovi..vraj ho zanedbávam 😀 😀 😀 😀 😀

danciacik
autor
14. dec 2008

adrina nechaj manžela manželom aj môj išiel spať lebo videl že tu s vami kecám a pritom sa od rána naťahujeme že večer sa mu budem venovať. 😀

gajana1
14. dec 2008

aj ja by som sa mu venovala ale nemôžem

vinka
14. dec 2008

Adrina a tvoj nepozerá bitky?Tých japoncov čo v lufte lietajú.Lebo idú na markíze.Preto som tu ja ináč by tu bol manžel. 😀

petikd
15. dec 2008

No baby tak vám držím palce na stretku.Ja asi nebudem môcť prísť ☹

vinka
15. dec 2008

Petik to mi je lúto.Tešila som sa,že aj ty prídeš. ☹

danciacik
autor
15. dec 2008

Inak ja som si už s manželom dohodla ten štvrtok - takže bude srážiť deťúrence. no možno Paťka zoberiem - uvidím 😉

vinka
15. dec 2008

No ja prídem s Vivinou.Takže presne vo štvrtok o 10 pred Maxom hlavným vchodom?Alebo dnu niekde?

zdenocka
15. dec 2008

Ahojte,
jaaaj, aj ja by som sa s Vami stretla, no nemame chodit moc medzi ludi ☹ .
No rozmyslam, ze mozno v pracovny den a dooobedu v Maxe nebude vela ludi.
Tak by som asi prisla, no nie je na stopro.
Gajana1 a preco nevezmes aj Tomaska? Moc by som ho chcela vidiet, aky je velky fesak 😉 .

gajana1
15. dec 2008

zdenocka nechce sa mi na buse aj s kočikom ešte uvidim lebo svokra spominala že dcere ide okna umyvať

vinka
15. dec 2008

Zdenocka aj ja si myslím,že vela ludí nebude v Maxe.A ved nemusíš tam byt 5 hodín.Na pol alebo hodinu sa mu určite nič nestane.Len príd moja pochválit sa akého máte fešáka.Ja som ho už videla princa vášho. 🙂

danciacik
autor
15. dec 2008

Zdenocka - ty by si nám chýbala - musíš prísť aspoň na 5 minút. Pozvem ťa na čaj 😉 No a kde presne sa stretneme?

vinka
15. dec 2008

No Adrina ešte si nám nenapísala,že kde presne. 😉

petikd
15. dec 2008

Ahajtťe baby.Tak možno na to stretko pôjdem.Ešte ale neviem naisto.Uvidíme čo mangel

petikd
15. dec 2008

Je to možné ako sa dá skomaliť jedno slovo....? 😝

vinka
15. dec 2008

Petik ešte sa neteším lebo neprídeš.Uvidím voštvrtok či sa budem tešit. 🙂

adrina
15. dec 2008

noo..čo tak kaviareň Lavazza..tam sa nefajčí....takže..Max štvrtok o 10:00 Lavazza /na poschodí vľavo od eskalátora/ 😀 😀 😀

danciacik
autor
16. dec 2008

Petikd príď.
Adrina - platí.

vinka
16. dec 2008

No super je tam dost miesta pre všetke? 😀

vichrica
16. dec 2008

Ahojte, takže stretko je vo štvrtok o 10 h pred Maxom? Hm, vybrali ste "dobrý termín". Moja mama sa akurát lúči v práci, lebo ide do dôchodku. Uvidím, či sa mi podarí prísť, lebo jej pôjdem s autom po koláče. Ale idem až okolo obeda, tak by som to možno aj stihla. A myslíte, že sa tam pomestíme s tými kočiarmi??? 😝

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre