Babytuninh Poprad. Stretnime sa

danciacik
6. aug 2008

Takže kočky.
Toto bude naša oficiálna téma o stretkách, takže ju dnes otváram. Takže naše prvé stretko: Maxa - 15:00 hod. Všetky plány a pripomienky sem-sa.

vinka
16. dec 2008

Vichrica neboj ked nie v Lavazzi tak možno niekde inde isto.Hore je pizzeria tam je miesta habadej.Už tam ani hostí nemajú. 😀 Nie pred Maxom ale v Lavazzi kaviarni hej?To je na poschodí. 😉

zdenocka
16. dec 2008

Ukecali sme ma, pridem 😉 .

zdenkabrt
16. dec 2008

aj ja cem ist na stretko, ale niesom v pp este a ktomu by som sla bez kociara........ 🙂

vinka
16. dec 2008

Zdenkabrt aj ja idem bez kočiara.Tak by si tam nebola úplne samá. 🙂 Ale,že niesi v pp to je škoda. ☹ Mi urobíme isto cez prázdniny zas stretko tak to dáš vediet kedy budeš v pp a pripravíme ho tak. 🙂

vichrica
17. dec 2008

Už sa teším 😀 . Možno neprídem presne, lebo musím ísť aj po tie koláče pre mamu. Uvidím, ako bude malá papať, ale určite prídem. Keď, tak ja Ti vinka cinknem, že kde ste 😉 .

zdenocka
17. dec 2008

Vinka, no dufam, ze zoberes Vivien. Nieze tam sama dojdem s Janickom 😠 . Aj by som ho nechala doma, ale on je len kojeny. Tak rada by som mu dala flasku, ved to kazdy den skusame. Tak by mohol byt s mojou maminou a ja by som si trosku oddychla 😝 . Janicko je ale bojovnik a odmieta tu hnusnu flasku 😠 .

vinka
17. dec 2008

Zdenocka isto neprídem z Vivinou.Ono je rozdiel Janíčko a Vivinka.Ona mi neobsedí v kočiari a bude chciet behat.A to je čas,že bude chciet spat a najlepšie sa vyspí v postielke.A mám mamku doma tak ma to potešilo lebo Vivinka by mi len pištala tam.Nevadí aspon si pohojdám vaše deti. 😀

petikd
18. dec 2008

No baby tak ja neprídem.Tak sa zabavte a potom šup fotečky sem 🙂

vichrica
18. dec 2008

Vyšlo nám to dnes v noci akurát tak, že prídeme presne 🙂 . Dúfam, že malá bude v kočiari spať a že ju zas nebudem musieť celý čas pri káve kočíkovať ako minule 😖 . Bolela ma ruka 🤐 .

vinka
18. dec 2008

Baby už sme sa stretli už nič nepíšete?

danciacik
autor
18. dec 2008

ale áno moja, dala som tvoje fotky do albumu popradčaniek, dúfam, že som to mohla urobiť za teba.

vinka
18. dec 2008

Jasné cica.Ja som ich chcela dat po Petke aby tie fotky išli po poradí.Ale nevadí.Idem kuknút.

vinka
18. dec 2008

Danciacik musím ta pochválit krásne je to. 😉

danciacik
autor
19. dec 2008

Vinka v poho, to sa dá upraviť keď petikd vloží fotky. 😉

petikd
19. dec 2008

Super fotky baby.Jooj tak mi je ľúto že som nebola ☹

bozk.k
4. jan 2009

🙂

vinka
29. máj 2009

No baby tak čo bude s tým stretkom?mammy už je možno doma.Tak jej nesmieme ukázat,že sa nevieme na stretku dohodnút. 😕 😀 😀

vinka
30. máj 2009

Tak baby vyhovuje 5.6 poobede pred Maxom? 😕 😉

petikd
30. máj 2009

Maji mne vyhovuje 😉 Teda aspon zatial,dúfam,že sa mi podarí dostaviť sa

vinka
30. máj 2009

Tak sa budem tešit ked prídeš. 🙂 A ostatné? 😕

danciacik
autor
30. máj 2009

no ja môžem len neviem dohodli ste si aj hodinu?

vinka
30. máj 2009

Ešte nie.Tak daj tip o kolkej. 😉

adrina
30. máj 2009

my prídeme tieeeeeeež 😀 😀 😀 😀 😀

vinka
30. máj 2009

No a na poprade ta niet a aha tu ta nájdem.No to sa teším,že pribúdate tu. 😀 😀 😀

vinka
31. máj 2009

No baby písala som Mammy tak jej to v piatok vyhovuje.A strááášne sa teší.Aj ja.Až sa bojím,že bude na nič počko. ☹

vinka
4. jún 2009

Chcem vám pripomenút,že zajtra pred Maxom o 15 vás čakám.Snád od radosti neporodím. 😀 😀

vinka
5. jún 2009

Tak stretko bolo supééééééééééér.A dúfam,že to tretie v júli ked príde aj Elisa tak bude už fakt meeeeeeeeega. 😀

dasa333
19. jún 2009

ahojte,
ani som nevedela ze sa tu stretavaju popradcanky 🙂 mam dceru ninku skoro sest mesacnu 🙂 rada by som na to vase stretko dosla aj ja , ak mozem 😒

mafia102
25. jún 2009

Ahojte baby, ak mozem rada by som sa k vam pridala na vasich stretkach

miavin
27. jún 2009

dasa333 a mafia 102 poďte do témy Poprad BABYTUNING 4 - tam sme popradčanky 😉

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre