• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Babytuninh Poprad. Stretnime sa

25. júna 2010 
Tak oživujem tému a možno bude aj stretko :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby stretko sa koná v sobotu o 14.30 píšte vaše názory a postrehy :wink:
8. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak stretko sa konalo ale nikto sa k nemu nevyjadril. :grinning:
15. jún 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky i ja z pp mozem sa pridat k vam hm maam2r dcerku viki tak kedy ideme do maxu hmm s deckami dik
17. jún 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, že sa môžeš pridať. :wink: Vitaj medzi nami, fidorka. Kedy bude ďalšie stretko, nemám potuchy. Ale budem rada, ak čoskoro. Ale to je super, toto môže byť výzva na ďalšie stretko. :slight_smile:

Vinka, nikto sa tu nevyjadril. :fearful: No tak ja tu čestne prehlasujem, že bolo úžasné a skvelé. Nabudúce prídem skôr. :slight_smile: A torta, tak tá bola bezchybnááááá. :wink:
17. jún 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fidorka si daj v regionoch poprad babytuning tam sme a tam kecáme.Tu sú len stretká :grinning: :grinning: Tak sa kludne pridaj tam a niečo nám o sebe napíš tam. :slight_smile:
17. jún 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: avojky babenky ja som na materskej doma maam malu viki v aug bude mat 2r tesim sa na stretko ale bola by som rada ak by nas viac bolo potom stretko pred maxom v pp papa :grinning: :sunglasses:
25. jún 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fidorka ale ved som ti písala,že sme na poprad baby tuning v regionoch.Tu si píšeme iba ked sa koná stretko moja.Ak chceš debatovať aj bez stretka si daj regiony poprad babytuning a tam nás nájdeš. :grinning:
25. jún 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok