Babytuninh Poprad. Stretnime sa

danciacik
6. aug 2008

Takže kočky.
Toto bude naša oficiálna téma o stretkách, takže ju dnes otváram. Takže naše prvé stretko: Maxa - 15:00 hod. Všetky plány a pripomienky sem-sa.

vinka
31. máj 2010

Tak oživujem tému a možno bude aj stretko 😀 😀

vinka
8. jún 2010

Tak baby stretko sa koná v sobotu o 14.30 píšte vaše názory a postrehy 😉

vinka
15. jún 2010

Tak stretko sa konalo ale nikto sa k nemu nevyjadril. 😀

fidorka1108
17. jún 2010

ahoj babenky i ja z pp mozem sa pridat k vam hm maam2r dcerku viki tak kedy ideme do maxu hmm s deckami dik

andrejka10
17. jún 2010

Jasné, že sa môžeš pridať. 😉 Vitaj medzi nami, fidorka. Kedy bude ďalšie stretko, nemám potuchy. Ale budem rada, ak čoskoro. Ale to je super, toto môže byť výzva na ďalšie stretko. 🙂

Vinka, nikto sa tu nevyjadril. 😨 No tak ja tu čestne prehlasujem, že bolo úžasné a skvelé. Nabudúce prídem skôr. 🙂 A torta, tak tá bola bezchybnááááá. 😉

vinka
17. jún 2010

fidorka si daj v regionoch poprad babytuning tam sme a tam kecáme.Tu sú len stretká 😀 😀 Tak sa kludne pridaj tam a niečo nám o sebe napíš tam. 🙂

fidorka1108
25. jún 2010

🙂 avojky babenky ja som na materskej doma maam malu viki v aug bude mat 2r tesim sa na stretko ale bola by som rada ak by nas viac bolo potom stretko pred maxom v pp papa 😀 😎

vinka
25. jún 2010

Fidorka ale ved som ti písala,že sme na poprad baby tuning v regionoch.Tu si píšeme iba ked sa koná stretko moja.Ak chceš debatovať aj bez stretka si daj regiony poprad babytuning a tam nás nájdeš. 😀

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre