Chodí tu niekto kočíkovať do Zoo Bratislava?

ela007
5. mar 2011

Ak nejaka mamicka chodi pravidelnejsie kocikovat do ZOO v BA, ozvite sa 🙂 rada sa pridam...

ela007
autor
6. mar 2011

Fakt sa nenajde ziadna mamicka z Mlynskej doliny na kocikovanie? :(

azarijka
8. mar 2011

@ela007 z mlynskej nie ale z karlovky, a k zoo to nemam daleko 😉 v akom case chodis von? sice ja do konca marca mam toho casu pomenej ale kym je vonku pekne skoda to nevyuzit 🙂

ela007
autor
8. mar 2011

@azarijka mala mi zaspava okolo 10 do takej pol 12 a poobede okolo pol tretej-tretej do takej stvrtej...vy mate aky rezim? vsak daj vediet, ked budes mat cas a chut ist vonku (my sme sa sem len teraz prestahovali, tak tiez stale cosi riesim), rada sa pridam... a neboj, peknych dni este bude 🙂 tesim sa, ak by nam spolocne kocikovanie vyslo 🙂

azarijka
9. mar 2011

@ela007 no ona ma rezim aky sa jej zachce, do 3m mala pekny rezim a kazdy mi hovoril ze v 3m sa to detickam ustali a budu pravidelne spinkat, u nas to bolo naopak od 3m spi kazdy den inac, zavisi podla toho ako sa rano zobudi 😉 ale tak by sme sa vam prisposobili... vcera sme boli na ockovani tak tento tyzden radsej nejdem slubovat,lebo nahodou dostane neploty a by som to aj tak musela odvolat... ale urcite chcem ist, takze si napiseme este 😉 😉 😉

ela007
autor
9. mar 2011

jasne, poslem ti t.c. do IP 🙂

januskajinka
23. apr 2011

no, ja mozem ist, na e-mail mi nepiste nefunguje, to len taky stary, ale v pohode si mozme is zakocikovat, mala ma 1,5 roka, je milucka a hrava.mam ju rada ako nic. Tak mozme sa dohodnut. Byvam hned v centre Mlynskej doliny. Je tam veľmi pekne, že??? Tak odpíš prosím, pôjdeme na prechádzku. Ako sa volá tvoje bábo??? Je to chlapec alebo baba??? A aké má meno??? Tak caw!!! Ďakujem za menšiu pozornosť!

januskajinka
23. apr 2011

😀