Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chýba vám normálna kámoška na ťažké aj na veselé dni?

narin
10. feb 2013

rada taku poznam 🙂 a nakolko nie som slovanka,prosim berte tu moju pravopis rezervou.dik. 🙂 🙂 🙂

limoncino
10. feb 2013

Ahoj, predovšetkým si myslím, že si to nemala dať ak ootázku, pretože inak si nepokecáš, keďže každý môže prispieť iba raz...
K Tvojej otázke, ja som introvert, nepotrebujem okolo seba veľa ľudí, ale taká správna kamoška mi chýba.. Len tak si pokecať, posťažovať, skočiť na kávu, niečo spolu upiecť.. Niekedy chýba, niekedy nie, mám rada svoj pokoj, ale keď otvorím mail a tam sú len reklamné maily, to na nálade veľa nepridá, nikto sa nespýta, ahoj, ako sa máš a podobne...
Ak chceš, kontaktuj ma cez súkromnú správu, pokecáme 🙂

zazvorka87
10. feb 2013

🙂 ahoj.ja som na tom podobne.ludi mam rada,a naozaj mi zalezi aby boli stastni nikomu nezavidim,doprajem a zvyknem zeny s ktorimi sa bavim aj pochvalit,aj pokecame spolu vsetko.poznam dost znamych..ale ozajstnu kamaratku nemam..nenasla som niekoho kto by sa zaujimal o korculovanie,knihy,cestovanie,naucit sa nieco nove v kurzoch vseliakych,ist niekde spolocne cvicit,ale vyjst si do prirody..niekedy si myslim,ze som nejaka vadna..a tak od oneho casu kaslem na to,kto sa nepozdravi mne ked ma vidi neodzravim tiez.. a podobne.su ludia ktori stoja za spoznanie a tych si vazim,respektujem,nejak sa nechcem vnucovat,len pred skolou ked cakame deti pokecame a idem domov,to je vse.a fakt skoda ze si polozila otazku

lukaskam
10. feb 2013

Ahoj tiež sa hlásim 🙂 ja som síce až okres žilina ale na pokec aspoň cez správy by sa mi niekto zišiel takže ak budeš mať chuť ozvi sa a kľudne môže aj iná kočka ale normálne nie niekto len tak pre srandu 😉
a asi by sme mali založiť tému dievčatá lebo sa nás tu nájde asi dosť takých ktorým chýba nejaká tá kámoška s ktorou by sme si zasnívali zanadávali alebo len tak poklebetili o bežných starostiach a radostiach

11nika11
10. feb 2013

pridavam sa k babam,ktore rady obcas pokecaju 🙂

pancake
10. feb 2013

založte si tému a najlepšie súkromnú kde príspevky uvidíte iba vy 🙂)

andrik78
10. feb 2013

taká kamoška do koča i do voza chýba aj mne 🙂 Nikto zo starých známich nemá čas. Ato bolo sľubov ako budú chodiť kočikovať ☹

kristiii
10. feb 2013

ak založíte tú tému, dajte mi prosím tiež vedieť, všimla som si že ste tu baby z rozličných končín, ale pokecať si o hocičom bez toho aby ju admini uzavreli kvoli odbočeniu z témy /pozdravujem vás 😀/ by bolo fajn. Tie skutočné priatelstvá sa v tomto elektronickom svete akosi strácajú

mata1001
10. feb 2013

aj ja sa chcem k vam pridat... 🙂

zuzu611
10. feb 2013

aj ja sa pridavam

fezan
10. feb 2013

aj ja chcem!!!!!!!! po návrate z Prahy na rodnú hrudu do Prešova sa nejako postrácali kamarátky..ja čakám prvé bábo a moje kámošky už riešia začiatok puberty u svojich ratolestí, takže si niet ani s kým pokecať. Ak založíte tému, určite ma pridajte.

miggi83
10. feb 2013

nemam ani jednu, vydala som sa do ineho mesta a adie kamaratky, som tu uz 10 rokov, nejake kamosky mam ale iba jedna je ok, zial, chodi kazdy rok do afriky robit delegatku a potom tu ostanem ako kôl v plote

snehuliacka
10. feb 2013

Aj mne občas niekto taký chýba...

vanilka_4
10. feb 2013

aj ja sa chcem pridat 🙂 moje zlate kamaratky totiz na mna nemaju cas a ja nase priatelstvo drzim len tak tak (stretko raz za pol roka). Chyba mi niekto s kym skocit na kavu, pokecat alebo popisat. Ak zalozite sukromnu temu, ze ma do nej hodite tiez? 😉

cerez
10. feb 2013

Rada sa pridám.

nikuska265
10. feb 2013

tak baby, chcem sa pridať aj ja 🙂 .... aj mne dobre padne pokecať o rôznych témach, stretnúť sa, ísť na kávu,alebo aspoň popísať. takto som si tu už našla aspoň pár mamičiek na spoločnú reč 🙂

elfik0
10. feb 2013

aj ja sa pridavam 😉

mirlenka
10. feb 2013

ja by som tiež takú kámošku potrebovala,máme 3 deti,bývame 3 mesiace na dedine-kúsok od mesta,sme normálna rodina so svojimi starosťami a radosťami....skôr sme introverti,ale máme radi úprimných ľudí🙂)

wanilla147
10. feb 2013

🙂 ak uz mate tu sukromku, supnite ma tam 🙂

katema
10. feb 2013

dievcence, rada sa tiez pridam k vam 😉

ivulik413
10. feb 2013

Poprosim aj ja

slniecko321
10. feb 2013

Ahojte aj ja sa pridam. Tiez mi niekto chyba obcas si s niekym vyrazit von len tak pokecat.;)

happyfrog80
10. feb 2013

Aj ja chcem baby 😉

lucinka58883
10. feb 2013

Aj ja by som sa rada pridala 🙂 Presťahovali sme sa na dedinu, síce iba nejakých 10 km od mesta, ale s 3 mesačným bábätkom je aj to ďaleko 🙂

marekahenrieta
10. feb 2013

Ahoj, tiez sa pridavam k babam, ktore tu pisali predo mnou, prestahovali sme sa z mesta kde som byvala cely zivot a v mestecku kde zijeme teraz poznam malo ludi, takze som na tom podobne ako ty. takze budem rada ak sa najde niekto kto sa rad podeli som svojimi problemami so mnou a naopak 🙂

jasmika
10. feb 2013

joj.. aj mne taká chýba... 😒 teda pár ich mám.. ale takú tú jednu ktorá je naj..nie 😖

lucinddas
10. feb 2013

Ahojte, musim priznat, ze aj ja bz som si rada nasla dobru kamosku. Ak ste niektora z PD a okolia, ozvite sa mi, rada sa stretnem.

liviapeto
10. feb 2013

aj ja by som sa rada pridala..

ivushka0209
10. feb 2013

ahojte baby.. musim sa pridat aj ja. odkedy som sa prestahovala k priatelovi moje kontakty s okolitym svetom predtim sa stratili.vsetci su daleko a tu u priatela su len jeho kamosi .kedze byva v dedine kde sa hovori aj madarsky a ja ovladam len par slov je to dost narocne. som strasne ukecana teda aspom som byvala ale odkedy som u priatela tak tych slov rapidne ubudlo.mam tu sice 3 svagrinne ale s timi neviem pokecat ako s nejakou kamaratkou.chyba mi niekto s kim by som kecala o vselicom kadejakej blbosti. velmi dlho som sa nikomu nevyrozpravala akurat tak plysakovi ale ten mi nikdy neodpovedal :( .stale viac a viac sa zastavim nad tim ze ma chyta debka ked si spomeniem na to kolko kamaratok som mala a teraz nic :(

inffinity
10. feb 2013

Aj ja se hlasim do klubu.. 🙂 aj me chybi kamaradka co jsem se u pristehhovala ti stari kamaradi se odmlceli a novi nejak jakoby nebyli jeste tam kde by meli.. Jsem spolecenska a kamaradska rada si najdu nove kamosky byt i jen inetrnetove 😉

zuzka80
10. feb 2013

Pozor: Keďže toto je Otázka, každý môže odpovedať iba raz.
rada by som sa pridala 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli