• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčatká 2007 - stretko vo Viedni

29. júla 2009 
Baby z Blavy a okolia, čo tak spraviť stretko najbližšiu sobotu a nedeľu? Išli by sme do tej Viedne. Vyzerá to, že menžel by mal mať sobotu voľnú a tak by mi to aj vyhovovalo, lebo ďalší víkend oslavujem narodky a potom zase neviem ako bude mangel s časom.
26. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som sa pridala, tak dufam, ze mi to schvali aj manzel :wink: :grinning:
26. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli v ZOO vcera, ale len tu v BA. Ta Vieden znie dobre, ale neviem ako by to bolo s parkovanim, ZOO je v areali zamku Schonbrun a pokial viem, zle sa tam parkuje. My sme tam vzdy boli zajazdovym busom a ten len vylozil ludi a hned sa musel ist odparkovat uplne inde.
26. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tinyleaf, boli tam už niektoré baby, tak nás hádam nasmerujú. Sami by sme tam nezašli.
27. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ako,,kam sa vlastne ide??? do Ba?
28. júl 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No, idem to ešte raz napísať, aby nedošlo k nedorozumeniu. Kto chce, nech sa pridá, lebo mne to inakšie nevyjde, iba takto si to načasovať:

v nedeľu medzi 9-10 hod. výlet do ZOO Blava, neviem kde by sme sa stretli, ale snáď ten komplex taký veľký nie je, že by sme sa nestretli, ak medzitým nedohodneme presné miesto. No a budeme tam hádam do nejakej 5-tej, uvidíme, ako to bude deti baviť. niekde pôjdeme na obed a tak.

Tak kto vlastne sa pridá?
29. júl 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok