Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

centik
3. dec 2008

ja neviem co je natom pravdy, ja som pocula ze ked tak natahuje ruky hore moze sa pomotat pupocne snura lebo nieco take,

dannynka
3. dec 2008

centik-ze sexshop ze by som sla nakuknut 😀 😀 😀 😀 😀

zuzula25
3. dec 2008

ja som tiez to pocula, ze ked sa umyva okno kruzivymi pohybmi, tak vtedy sa moze pomotat pupocna snura, ale ja nie som poverciva.a teraz budem nad tym rozmyslat, kym sa maly nenarodi, hadam sa nic nestalo

centik
3. dec 2008

Zuzi to neni o povercivosti, ale radsej uz oddychuj, a neboj vsetko bude ok 😉

zuzula25
3. dec 2008

uz budem radsej oddychovat...

centik
3. dec 2008

Keď sa zdá, že bábo „mešká“ a žena si chce sama privodiť pôrod, sú nejaké činnosti, ktorými tak môže urobiť? Hovorí sa napríklad o umývaní okien, chodení po schodoch či korenistej strave...
Okrem výsostne farmakologickej indukcie pôrodu existujú aj nefarmakologické možnosti stimulácie pôrodnej činnosti a prípravy pôrodných ciest. Za najúčinnejšiu metódu sa pokladá pohlavný styk. Mužský ejakulát obsahuje látky, ktoré pôsobia stimulačne na rozvoj pôrodnej činnosti a tiež na prípravu pôrodných ciest. Podpora pôrodnej činnosti korenistou stravou, či umývaním okien a podobne, sú podľa mňa skôr vecou náhody.

centik
3. dec 2008

Zuzi takze sex sex sex 🙂

centik
3. dec 2008

a este som nasla toto tak sa neboj, asi to bude fakt len blba povera..

V časti verejnosti totiž koluje fáma, že dvíhanie rúk nad hlavu (aj umývanie okien) môže spôsobiť zamotanie pupočnej šnúry. Pre toto tvrdenie zatiaľ presvedčivé odborné dôkazy neexistujú.

zuzula25
3. dec 2008

aj ten sex skusame, a stale nic.za chvilu uz aj manzel mi bude utekat z postele, co ho stale do toho nutim.

zuzula25
3. dec 2008

ja si toez myslim ze to bude blba povera, ako sa aj hovori, ze ked sa zlaknes v tehotenstve, nemas sa chytat za brusko a ked si skrabkas brusko, tak babetko na tom mieste bude mat flaky 😕

zuzula25
3. dec 2008

centik a vy ste co dnes porabali??uz ste oslavili meniny ci sa chystate az cez vikend??

centik
3. dec 2008

otom hladkani bruska som citala ze ho nemas hladkat preto lebo to vraj drazdi maternicu, ale to sa neoporuca vtedy ked ti predcasne tvrdne, takze ty si ho kludne hladkaj, mozno do rana porodis 😀
inak ten sex som skusala pred ochodom do porodnice, a aj tak mi o 5dni museli davat vyvolavacku 🙂

meniny budeme oslavovat az cez vikend, to ma MM narodky na mikulasa tak to spojime

centik
3. dec 2008

ty mas kedy oficialny termin?
zevraj je to lepsie ked sa rodi bez vyvolavacky, lebo pre babo je to taky sok vacsi ked ho odtial chcu dostat nasilu, preto aj moj gyndos mi vybavil este tych 5 dni od nastupu do nemocnice aby mi nevyvolavali, a nakoniec som uz mala zakalenu plodovku, takez bolo aj nacase, ale to som prenasala az dva tyzdne, ale mala je nastastie OK, akruat bola z tej vody zahlienena, tak brala ATB

zuzula25
3. dec 2008

tak cez vikend velke oslavy??
ja mam termi 9.12.ja viem este kopa casu, ale ...

zuzula25
3. dec 2008

tak ja dnes pomaly koncim, prisiel manzel z roboty, ideme kukat sparavy a potom vyvolavat porod 😀 😀 😀 😎

centik
3. dec 2008

no keby si zajtra rodila tak aspon budeme vediet co zabera 😀

tanidlo
3. dec 2008

Zeby tie spravy ? 😀 😀 😀

tanidlo
3. dec 2008

dannynka, ja som tiez o tom salone nic nepocula, ale zas ja do FIX-u chodim tak raz za uhorsky rok, tak sa ani necudujem 😀 Potom daj vediet, ako si dopadla 😉

centik
3. dec 2008

haloo tu sa uz spi? 😕 😀

tanidlo
4. dec 2008

No, uz sa veru spalo, aspon u nas..zato teraz sme hore uz asi hodinu. Dnes mam rozlietany den, tak sa tu stavim az vecer..pekny den vsetkym a posluchajte tu 😀 😀 😀

centik
4. dec 2008

dobre ranko 🙂
Zuzka rodis? 😉

centik
4. dec 2008

boli sme cez obed na prechadzke a veru som ta Tani nikde nevidela letiet 🙂

tanidlo
4. dec 2008

Jani, ja som lietala dnes hlavne v Trencine, az teraz navecer v Dubnici na oslave 😀 Ale uz som nastastie doma s vylozenymi nohami a vegetim..

Ktovie, ci uz ta Zuzka aj neporodila, dnes je tu nejako mrtvo..

centik
4. dec 2008

no ktovie ktovie ale ak hej tak sa to dozvieme asi najskor az za 5 dni 🙂

tanidlo
4. dec 2008

mala by sa nam kazdy den hlasit a ked sa nenahlasi, tak je to jasne 😀

centik
4. dec 2008

no ked sa neukaze ani zajtra tak zacnem mat silen podozrenie 😀

tanidlo
4. dec 2008

No vidim Centik, ze dnes je to tu len na nas dvoch..co s tym ? 😎 😀

centik
4. dec 2008

Tani co narobime ked Žužu rodí 😀
ja som akurat dozehlila 😝

tanidlo
4. dec 2008

No, len aby si nemala pravdu 😀

Fuuuj, zehlenie, to Ta bavi takto po veceroch ? 😎

Ja trochu beham po nete a balim tasku na vikend u svokry 😀 😀 😀

centik
4. dec 2008

no bavi nebavi ked ja som zistila ze samo sa to neche ozehlit 😀
jej tak sa tesis, co? ci to len priatelovi balis veci? 😀 😀
moje dieta este nespiii tak ma vyse energie jak cela rodina dohromady 😝