Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
12. jún 2009

petrykowki robi od 7:30,sestricka tam byva skor.ale asi teraz tam este nechod tam bude kopec ludi.chod tam okolo 11 ak sa ti bude dat,vtedy je to tam kludnejsie.aspon ja mam take skusenosti,ale raz som natrafila,ze bola aj vtedy plna cakaren 😝

sisa.b
12. jún 2009

nerada by som tam s malou dve hodiny cakala 😒

sisa.b
12. jún 2009

zuzi, inak mi pisala holka od nas, ze chodi do babylook v banovciach a nevie si vynachvalit. su v 3.kurze a uz v prvom sa fotili 😵 no ja uvidim najskor, ako dopadneme, ci budeme moct vobec chodit plavat ☹

zuzula25
12. jún 2009

tak tam zavola prosim ta.a cenovo to kolko vychadza??ako si pisala tych 66 eur??

mkatka
autor
12. jún 2009

Ahojte

Lenka, koukala jsem, že jsi objednávala převážně Baby Lucy...tam jsou vkládačky v plence, mají tvar obdélníku. Ty se dají buď podél celé plenky - opředu dozadu, nebo se to složí napolovinu a nechá jen v přední části - chlapečkové čůrají zpravidla dopředu. Pipík rovně! 😅 Ty ostatní kousky můžeš dávat navíc - navíc vložka nebo ten čtverec nebo zkusit ten čtverec na snapku + vložku. Kombinuj, užívej si.

Sisa, já už mám látkové vložky asi 2 roky. Taky jsem nejdřív říkala fuj, ty ženský už neví, co by od dobroty vymejšlely...ale pak ve mě zase začal hlodat ekologický svědomí a představa, že se moje "věci" pak někde válejí na skládce.....blá blá, tak jsem objednala z BL. Tyto vložky popravdě jsou takové obyč, ale nestěžuju si. Aj jsem zkoušela objednat z bundles.cz, paní má merino křidélka, ty jsou fakt jak pápěří, do toho jsou různé druhy vložek, ale je to spíš teda jako pojistka ke kalíšku. Kalíšek jsem ještě nezkoušela, chtěla jsem na letošní léto, ale vzhledem k tomu, že jsme plánovali...tak jsem to odložila. Na léto určitě gut - můžeš být v plavkách a nikde nic. Teda pokud někomu vadí tampony. A když jsi tak šikovná, si ty látkovky můžeš aj ušít 😉

Béé bééé, vyhasla mi pojistka na žehličce, kupovali jsme ji letos začátkem roka a nemůžeme najít paragon ☹

mkatka
autor
12. jún 2009

Jo a ještě jsem zapomněla, že bližší obchod s látkovýma plenkama je www.slune.eu - sídlí ve Zlíně. Mají i Manducy atd. no mrkněte na jejich stránky a hurá do Zlína 🙂

sisa.b
12. jún 2009

tak sme naspat od doktora. povedala som mu, ze chodime plavat a mam problemy od prvej hodiny, tak sa ma hned spytal, ci do salusu. vraj nie som prva 😝
mala absolvovala tiez prve gynekologicke vysetrenie, lebo som spominala, ze sa mi zda, ze jej zacinaju zrastat pysky, tak jej to pozrel a rovno oddelil. nastastie neplakala - ja som sa bala viac ako ona. trosku zamrncala a bolo po probleme. povedal, ze nevie presne, z coho to je, ale ja som citala, ze sa to stava predovsetkym v papierovych plienkach. takze skoda, ze sme nezacali s latkovkami skor a ze som bola zbabela davat jej ich aj na noc 😔

sisa.b
12. jún 2009

katka, ja uz som pevne rozhodnuta pre kalisok + ako poistku latkove intimky. ak mi to pomoze zbavit sa neustalych gynekologickych problemov, tak bude super. ak nie, tak baby pisali, ze je to omnoho pohodlnejsie a hygienickejsie ako tampony. po nich som mavala hrozne suchy pocit, niekedy sa mi uz ani nedali poriadne zasunut a hrozne to bolelo ☹ takze urcite nejaky ruzovy ladycup si zaobstaram. aj ked dufam, ze ho tak skoro potrebovat este nebudem 😅

sisa.b
12. jún 2009

u mna to eko citenie nie je az take silne, ale ked mi to ma pomoct, tak preco by som do toho nesla, vsak? ekologicky efekt je len dalsie plus 🙂 malu mam v bavlnke, tak si mozem aj ja nejaku dopriat

zuzula25
12. jún 2009

sisa a volala si do tych Teplic??

zuzula25
12. jún 2009

inac na vas sa asi vsetko lepi len to najhorsie,lebo z tych papierovych plienok som to este nepocula,vela kamosiek,resp ty si jedina co pouziva latkovky pre dievcatko a este mi nikto nic nehovoril.ja som napriklad spokojny s papierovymi.Matko nema ziadne problemy ani raz zaparenu prdelku nemal,ani vyrazku a to nepouzivam stale krem,ale zas na druhej strane kazde dieta je ine 😅
a co ti dal doktor na to??Macmiror,jeho oblubene ordinovanie??

zuzula25
12. jún 2009

inac ide nam zubok 🙂 na jednu stranu radost obrovska a na druhu auuu to bude boliet 😝 ma tam na dasienku dierku.lava jednotka,moze byt??ta ide prva??

sisa.b
12. jún 2009

jj, krem. canesten mi zamietol, lebo nema take sirokospektralne ucinky 😅
zuzi, ja som ani sarke nikdy cikulku nepozorovala a ani rebeke by som nie, nebyt bkm. stale mi bolo divne, ze cika takym oblukom ako chlapci a potom som si precitala v alternativnych mamach, ze ma jedna s tym problem, tak som preluskala celu temu a pozrela obe slecny. sarka je v poriadku (nechapala, co od nej chcem 😅 ) ale rebeke to odspodu zrastalo ☹ nasa doktorka jej to pozrela, ze ved dierku je vidiet a cikat ma kade, ale mne to stale v hlave vrtalo, lebo to bolo jasne vidiet, ako to ma spojene tou blankou a preto cikala smerom hore. este ze ma napadlo to teraz doktorovi povedat, lebo by bolo zle, keby jej to zrastalo dalej ☹ niektorym dievcatkam to vraj zarastlo cele a je to velmi nebezpecne. teraz sa budeme mazat obe 😀

sisa.b
12. jún 2009

zuzi, gratulujeme k zubku 😵 spodne byvaju ako prve, dufam, ze to prezijete v pohode 😉

zuzula25
12. jún 2009

sisa tak teda dobre,ze si na to prisla,inac Petrykowski je aj detsky gynekolog,ze??

no to dufam,ze tie zubky prezijeme v pohode,ale podla priznakov hysterickych placov to nebude take ruzove ☹

zuzula25
12. jún 2009

zajtra je ten rozpravkovy les,chystate sa niekto????

sisa.b
12. jún 2009

zuzi, plienocky uz mam doma 😵 😵 😵

my na ten rozpravkovy les nepojdeme, lebo zas by som sla len sama. a malu vlacit niekolko hodin v mdc by nebolo bohvieco 😒 navyse svokra uz zajednala kone, tak sa sarka tesi tam, nejaky rozpravkovy les ju momentalne nezaujima 😅

a neviem, ci je aj detsky gynekolog, ale urobil jej to a som rada.

sisa.b
12. jún 2009

katka, vlastne pre teba som tiez tie bambusove plienocky objednala 😉

zuzula25
12. jún 2009

sisa a kolko som ti dlzna??v utorok sa vyrovname.ja idem dnes na tu masaz,som zvedava 😎 a volala si do tych Teplic?? 😅 😕

mkatka
autor
12. jún 2009

Aha Sisa, dobře, asi bych se nerozhoupala. Kolik ti dám?

sisa.b
12. jún 2009

holky, plienocky stoja 8,49€ a postovne vychadza 0,61€ 😉

sisa.b
12. jún 2009

a su krasne tie farby 😵 kedy vam ich dam? teda hlavne tebe katka, zuzke ich mozem aj na plavanie priniest.

zuzi, inak doktor povedal, ze tie zvysne lekcie este mozeme odplavat, ze to nebude nic tragicke 😉 ale aby som zbytocne nenahanala nieco sebe aj malej 😕

zuzula25
12. jún 2009

takze koncite s plavanim??ani do Teplic uz nepojdete??

ja uz frcim na tu masaz 😎

sisa.b
12. jún 2009

koncime so salusom, do teplic chcem ist vyskusat 😉

sisa.b
12. jún 2009

zuzi, uzi si tu masaz 😉

mkatka
autor
12. jún 2009

Sisa....však nebydlím daleko. Přes víkend asi ne, ale po víkendu řekni, kdy budeš mít cestu ven a zaběhnu 😉

sisa.b
12. jún 2009

oki, my aj tak zajtra zduchneme zas na vikend prec 🙂

mkatka
autor
12. jún 2009

no a my se chystáme do té Lešné 😀 podle dnešního počasí je to ale opět otazné....mmch, nevíte, je tam v areálu nějaká restaurace? dá se tam naobědvat či svačinu s sebou?

sisa.b
12. jún 2009

katka, moj ex tam bol minuly vikend s detmi a pocasie mali super. a urcite sa tam da naobednovat na viacerych miestach. my sme tam tiez jedli 😉

lugu
12. jún 2009

katka na jednom mieste si das obed a o par krokov dalej kavu 😀 😀 😀