Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
16. jún 2009

zuzi, tie peniaze ti vratim a kupis mi za ne ten hrncek. a ja som ako koza rozmyslala, co som s nimi chcela urobit 😅 😀

mkatka
autor
16. jún 2009

Máte někdo kontakt na dealera Tupperware nebo máte samy doma nějaké výrobky?

zuzula25
16. jún 2009

katka a co ten tupperware ponuka??? 😕

lenka0402
16. jún 2009

katka tu znacku vobec nepoznam,o jake vyrobky vlastne ide? ☹

lenka0402
16. jún 2009

zuzula co robite?si bola rychlensia o sekundu.Mne akurat mali sedka a je happy z pocitaca.Jak sa rehoce 😀 😀

zuzula25
16. jún 2009

ja som akurat dovecerala a tatinko sa hra s malym,len pocu z izby smiech.idem za nimi

sisa.b
16. jún 2009

katka, ja mam od nich len misku rychlokysku. suseda mojej mamy je dealerka - teda uz nejaka sefova dealerkam

ivetka5
16. jún 2009

Ahojte žienky, koník nám akosi vypadol 2 dni späť, čo? No ohľadom toho stretka, môže byť piatok, skúšku mám teraz vo štvrtok a to sa mi vôbec nechce učiť 😖 Ale musím, je to posledná a mám prázdniny 😀 Potom dajte presne hodku a kde.
Gratulujeme Zuzka k zúbku 🙂 Ani sa nenazdáme a aj my budeme zúbkový 😎

mkatka
autor
16. jún 2009

Tupperware prodává v podstatě domácí potřeby do kuchyně....Sisa, mají oni nějaké katalogy? Jejich www stránky mě nijak neočarily....

Umíte někdo překládat návody na háčkování a pletení z angl?

sisa.b
16. jún 2009

katka, vobec neviem, musela by som sa opytat. alebo poviem mame, nech sa opyta, ta s nou bude skor.
a s prekladom ti neporadim, ja zvladam akurat pomejlovat ohladom plienok 😀 co ides hackovat?

lenka0402
17. jún 2009

Dobre raaaanko mamicky. 🙂 VSTAVAME 🙂 🙂 mi sme hore od pol siestej a sme plny energie.Hlavne maly,mamina uz tak nie 😀 😀

lenka0402
17. jún 2009

baby nakupovali ste niektora cez mimibazar?jako to tam vlastne funguje.objednala som si tovar,napisala ze jej mam poslat korunky na ucet,a ze mi obratom posle tovar.Len ma zarazilo ze si nepytala vobec adresu. ☹ ☹ A to sme si napisali zopar sprav.

zuzula25
17. jún 2009

dobre ranko.leni ja som si objednavala a akurat mi to vcera prislo.tam netreba poslat adresu,ty si ju zadavala pri registracii a aim sa potom ukazuje.co si si objednala??

takze v piatok stretko plati.o 10 v MC???moze byt??

lenka0402
17. jún 2009

zuzi tu sietku na hracky co si mi hovorila ze ju tam maju.A zuzi nemozme sa stretnut niekde a ist spolu do toho MC?Lebo ja neviem kde to je,a ani vo vnutry kde tam. ☹ Mozme pred fixom?nevadi ti ti?

zuzula25
17. jún 2009

samozrejme,ze nie.mozeme sa stretnut tak 9.50 pred fixom.to MC je ny byvalej II.zakladnej skole??yvetka vie kde to je,ze??nejake tie roky sme si tam odchodili 😀

lenka0402
17. jún 2009

tak zuzi mi sme dohodnuty 9.50 pred fixom,lebo absolutne nemam tusaka kde to je. ☹

zuzula25
17. jún 2009

kto este pride???ja,lenka,ivetka,sisa este??aj katka s yvkou tam budu??? 😉

mkatka
autor
17. jún 2009

Ahojte, já dojdu, Sisa mi přinese plínky 😵

Mě včera Vojta zaspal v 6 večer, pak se asi ve 22 probral křikem a mamí mamí, asi se mu něco zdálo, tak jsme pokukali telku, a šlo se do hajan. Já usnula dřív, Vojta si ještě prohlížel knížku a pak ji položil na noční stolek a shasl lampičku. Šikulka můj 🙂

Včera jsem pekla muffiny a cítím tam ten prášek do pečiva, jakoby na zubech....co dělám blbě? Přitom se to peklo těch 20-25 minut a 1 prdopeč na 225g mouky. To je akorád ne? Jinak se povedly, jen těsto mívám hustší, rozhodně ho neliju do těch košíčků, spíš patlám.....dělala jsem kakaový s brusinkama a navrch polevu. Bylo jí málo, jen na zkoušku z cukru a vody, tak jsem psala písmenka, Vojtovi se líbily 😎

A svrběly mě včera ruce, tak jsem otevřela šuplík s vlnama a řekla jsem si, že je na čase ty starý už konečně zužitkovat a našla jsem si jeden návod na zvonáče pro miminka. Riskla jsem to a dělám růžový. Neže bych ten návod úplně rozluštila, ale podle obrázku jsem to dohromady dala. Sisa, prosím, pošleš mi návod na ty tvoje vlňáčky, ty jak se mi líbily v MC? Jedny jsem si už upletla pro mimi, ale asi jsem to přehnala a budou malý 😝

lenka0402
17. jún 2009

zuzi kolko este mate hodin v saluse?ja som inac prekvapena ako strasne nadavaju na ten salus,akurat mi vcera kamoska hovorila a nadavala,a este jedna ze ju pali cely spodok,a svrbi,ze v zivote nikdy.Nooo hruza 😠 😠

zuzula25
17. jún 2009

este mame jednu hodinu,ale ja som si zaplatila dalsi kurz.s tym palenim ja nemam problemy a ani nikoho koho poznam,len sisu.malemu sa paci vo vode,takze pokracujeme.ja som nikoho nepocula nadavat.ono to stipanie moze byt aj z chloru.inac ze kazdy pondelok tam chodi hygiena a beru vzorky.to tam hovorili vcera na kurze tie mamicky a akurat zhodou okolnosti kamoska robi na hygiene a potvrdila mi to.takze tak.

tesim sa na piatok.inac tie co ste tam este neboli,tak 1 euro je potom vstupne,to len pre istotu pisem

lenka0402
17. jún 2009

zuzi na kazdeho to inac vplyva,tebe z matkom nemusi byt nic,a ked sa mu paci tak preco nie. 🙂
Baby a zoberte niektora aj manducu,a ty sisa aj satku,chcem odskusat. 🙂 🙂 dakovala uz dopredu. 🙂

zuzula25
17. jún 2009

no ved to kazdy je inac nachylny na infekcie a po porode tym duplom,ja neviem co mam robit,ked malemu sa tak paci vo vodicke aj potapanie mu nic nerobi,tak neviem.ked tie Teplice v nedohladne otvoria-sisa volala si tam???

manducu beriem aj ja,lebo nas maly v nej place,tak mozno robim nieco zle 😕

ivetka5
17. jún 2009

Ahojte maminy, piatok teda môže byť o 10:00. Zuzka hej, niake tie rôčky sme sa tam nachodili, a je určite škoda, že to zavreli 😠 Ale neviem kde presne je to. Mohli by sme sa pred hlavným vchodom stretnúť, hm? To euro ste už minule myslím spomínali. A ako to tam vlastne prebieha? Chodí tam veľa ľudí?
Dnes je krásne a mne sa vôbec nechce učiť. Ráno som niečo poriešila, ale ešte musím. Idem s malým na prechádzku a keď príde tatinko z práce, sa mu bude venovať a maminka knižkám🙂))
A vy idete niekto von?
My sme včera zas behali po doktoroch, zajtra ideme na krvičku, budú asi plače. Má malý niaký ekzém na líčkach, vyše mesiaca, a stále sa to na rovnakom mieste objavuje a zväčšuje. Najskôr nám pediater dal Holtov krém, a keď to len dočasne zabralo, tak imazol, ale to nám potom mokvalo. No a prišli sme na kožné, v Ilave, tu v DCA by som neišla, mne kedydi bradavicu liečila 1/2 roka a hrúza. No a v Ilave na mňa vyblfla sestrička, že Apollo máte? To neberieme a zavrela mi dvere. Ani ju nezaujímalo, že mám akútny stav s 2 mes. bábom. Až do revu mi išlo, ako keby sa jednalo o mňa, je mi to jedno, ale ide o bábo. Že majú niake probémy s poisťovňou. Sme sa naštvali a išli do poisťovne, kukali na mňa, že čo tam zas robím, už som mala to dočinenie na neurológii ☹ Tak jej potom volali a že ona má vypršané kredity a nezaplatili jej od stredy a je to ako môj problém? Tak tá z Apolla ju poznala, tak v kvázi, že máte to vybavené, vráťte sa tam. No chuji na n-tu. Aj sme išli, ona je vraj dobrá odborníčka, tak preto. Som zvedavá, čo na budúce. Chcela som ísť na NOvú k Snapko, ale mala dovču. No sila, že, vy by ste to ako riešili? A ešte ona hovorí, no ja robím zadarmo, ale je to dieťa, tak v pohode, a manžel, no tak neplaťme odvody štátu a plaťme úkony. On hovorí, že ho to nezaujíma. 😠 ☹ ☹ Takže znova palec dole na naše zdravotníctvo.

sisa.b
17. jún 2009

ahojte 🙂 tak my sme z poradne doma a mala ma 9100g a 77cm 😀 doktorka ju vychvalila, lebo sa jej mala na lehatku pretocila a stvornozkovala 😀
jo a bacil sa nam potvrdil, takze natierat canestenom a dalsia kontrola nas caka ☹ takze u nas to nebude len tak z chloru, lebo ze nejaky streptokok ci co jej tam nasli ☹ ja svoje vysledky este nemam. no ja som tiez toho nazoru, ze do salusu nikdy viac 😠

sisa.b
17. jún 2009

zuzi, tak vraj este papier z hygieny nemaju, ale kazdu chvilu ho budu mat, lebo ako som vtedy volala, tak to akurat poslali ziadost a hygiena ma 30 dni na pisomne vyjadrenie. bez toho ten kurz neotvoria. no kazdu chvilu uz by mali, takze ja som jej zaslala zatial svoje udaje, aby mi zavolala hned, ako dostanu to povolenie.
jo a ta sauna je v cene a holka sa cudovala, ze tu saunu nemame v saluse 😅

sisa.b
17. jún 2009

ivetka ☹ ste si pekne vytrpeli. asi by ma porazilo. ja by som odisla z tej poistovne, ked maju s nou problem. dufam, ze malemu je uz lepsie.

v piatok beriem satku aj mdc 😉

zuzula25
17. jún 2009

ivetka tak to je teda poriadne hnusne u nas zdravotnictvo,by ma slahlo.to uz clovek nema ani narok na osetrenie 😠 pockame sa teda pred branou.

sisa a nerozmyslala si to dat na hygienu ked to mate odtial??ja by som to asi tak spravila,keby som si bola ista,ze je to odtial.

zuzula25
17. jún 2009

uz mame druhy zubok vonku 😵

sisa.b
17. jún 2009

zuzi, gratulujeme k druhemu zubku 🙂

a co sa salusu tyka, tak si este pockam na svoje vysledky, lebo tym som si ista na 100%. mala mi tu beha s holym zadkom a sada si, tkaze to naisto neviem. ale zas je tak pol roka a dovtedy nic nemala...

mkatka
autor
17. jún 2009

Sisa a malá má co? Taky něco s pipi? Chůďa malá..každej je holt jinak odolnej či náchylnej. Každopádně "něco" tam asi v tý vodě mají, kdyby byla voda ok, tak nechytne nikdo nic. To, že to jeden nechytne nezmená, že je voda v pořádku, že jo.

Sisa prosím pošli mi návod na ty vlňáčky. Pleteš to v celku na kulatých nebo jak?