Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
19. jún 2009

ivetka, ja peciem a uz toho mam plne zuby 🙄 este urobim fondant navrch a mozem to splacnut dohromady. korpusy upecene, plnka hotova a ja uz narobena 😅 zas si to zdobenie neuzijem ☹

sisa.b
19. jún 2009

fotecky su krasne 😵

sisa.b
19. jún 2009

zuzanat, MC je pri hasicoch v byvalej 2.ZS. teda aspon myslim, opravte ma, ak sa mylim 😅

a stretli sme sa tam teraz 2.x. prvy raz som ukazovala s katkou holkam latkove plienocky, teraz ergonomicke nositko a satku 😉

zuzula25
20. jún 2009

zuzanat MC je na Partizanskej ulici na byvalej II.ZS,ak poznas Dubnicu-vedla Raimovej vily.

tak to ste sa dobre este zabavili,my sme frcali domov,lebo maly je zvyknuty ist o 12 spat a uz tam bol mrzuty,uz mi zaspaval v kociku.aj som myslela,ze ked zaspi,ze sa otocim a poprechadzam sa s vami,ale vconku to vyzeralo vselijako-na dazd.

fotky su krasne 😵

pekny uprsany vikend pred nami,az sa mi nic nechce robit. 😒

mkatka
autor
20. jún 2009

Ahojte

já jsem se na vás nechtěla vybodnout, ale na poslední chvíli jsme se s Yvkou rozhodly vzít ty naše větší děti ven, když bylo tak hezky.

Jak se vám tam manducovalo a šátkovalo? Zuzi, ještě malej v manduce pláče? 😉

Dnes dopo jsme jeli nakoupit do Trenčína a pak do Laugarícia na kočárky. Malýho jsme šupli do dětskýho koutku, super se tam zabavil. Nejdřív jsem ho chodila kontrolovat, ale nebylo třeba. No a já jsem 2 hodiny !!!!! očumovala přebalovací pultíky a kočárky a sedačky atd.....uběhlo mi to jako voda, samozřejmě jsem to neviděla všechno..... a nevybrala jsem nic, ale aspoň mám zas o x informací víc. Teda vím, co nechci 😅 a stále nevím, co chci 😒

Sisa, budeš objednávt teď někdy vlnu nebo jí máš dost? Mluvilas o tom, ale nevím, jestlis už objednala nebo ještě ne. Yvka chtěla na vlňáčky a já bych se taky přidala. A ostatní můžou taky 😉

Zuzanat.....jaký kočárek prodáváš? Nechystáte se někdo prodávat vaničku se stojanem s výpustí (hadičkou), nejlépe i s tím přebalovákem navrchu? Koukala jsem na ně tam a ono to na moc dlouho není. No my máme tak blbě řešenou koupelnu - jen sprchu a s debilníma dveřma, že nemůžu ani vylít vaničku, dveře nejdou dostatečně odšoupnout. Koupete všechny jen ve vaničkách? Viděla jsem i kyblík na stojanu....

zuzula25
20. jún 2009

katka este maly place v manduce,vcera ho tam skusala dat aj sisa,ale akosi sa mu tam nepaci.musim to skusit vonku,ked bude moct kukat po okoli a neuvedomi si,ze je tam.ale pri takomto pocasi sa to neda 😠 zajtra prvy letny den a slniecko este ani poriadne nebolo ☹

zuzanat
20. jún 2009

ahojte, dakujem za odpovede 🙂 Viem kde je to, rodicia byvaju hned za byv.2 ZS, a tam je aj ta komisionalna predajna?
mkatka predavam kocik Baby Design Atlantic, kombinovany, cerveno sedej farby, ak by si mala zaujem... 😉

zuzula25
20. jún 2009

zuzanat neviem ci je tam komisionalny predaj,nepocula som o tom nic.

ivetka5
20. jún 2009

Ahojte, no máme hrozné počasie, čo? Nič sa nedá, malý je ospalý a mrzutý, je zvyknutý už na vonok. My sme mali práve návštevu, brácho bol mrknúť a teraz len polihujeme 😀
Sisa, potom hoď fotečky torty, pozrieme a urobíme si chute 😀
Ja som dnes robila mufiny a boli super, na to, že 1-vý krát. Ostala až 1 😲 Ale som aj poslala rodičom, svokrovcom, návšteve, a bolo. Asi zajtra urobím znova. Robila som s nasekanou študentskou pečaťpu, mňam🙂)))))) Musím kúpiť ešte aj menšie košíčky, na také jednohubky, tieto som mala asi najväčšie čo existujú 😀
Zuzi, no škoda, že malý nespinkal v kočíku, ale niekedy nabudúce môžme pokočíkovať.

zuzula25
20. jún 2009

tak muffiny tu frcia 😉

on do 4 mesiacoch mi spaval len v kociku a vonku,ale vzhladom ze sa blizi leto,horucavy som ho zacala ucit doma,aby nebol v tom teple vonku.tak takto chodime von doobeda a potom navecer.a zas to ma vyhodu-aj ja si s nim pospim,lebo on spi len s prsnikom 😀

lenka0402
20. jún 2009

Ahojte maminy 😉 no dnes je fuuuuuuuuuujj 😠 pocasie,a takto ma byt az do utorka.Asi berem dazdnik a pojdeme zajtra aj tak von. 🙂 nech aj traktory padaju.No nas mali iny sikula,dnes sa pretaca a pretaca az sa konecne prekoprcol na brusko 😀 a truhlik mali potom sa zaboril do deky a zacal rycat.A takto cely den. 😀

Zuzi od kedy sa ti zacal maly tak plazit?je fakt podareny, 😀 😀
Sisa tvoja rebeka je tiez poriadne sidlo,no jak sa prekoprcla na brusko,no mala som dost,a tie kliky jake robi. 😀

A dalsie vynimocne dieta, noelko ma mahagonovo rysave vlasky 😀 😀 ivetka po kom to ma,po tatovi?

lenka0402
20. jún 2009

Som rada ze som vas spoznala,aj vase deturence. 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzula25
20. jún 2009

no veru Noelko ma fakt bombasticke vlasy,strasne sa mi pacia.

maly sa tak plazi asi mesiac,teraz dva dni zacal vyskat na plne hrdlo,asi to obkukal od jednej kocky z plavania.tiez ked sa konecne prevratil na brusko,tak sa zaryl a nemohol vytiahnut rucky,ale asi len raz som mu pomohla,potom si uz vedel sam pomoct

lenka0402
20. jún 2009

tak este mame tak mesiac cas, 🙂 fakt zuzi ja si maleho uzivam uplne naplno,zjedla by som mu tie malicke prstiky,rucicky,uska,nostek.No som z neho uplne hotova. 🙂 Jake pokroky robi kazdym dnom,ako sa snazi.
Vzdy si hovorim ze mam len jeho,ze malicky bude len raz.Pomali v nom ozivaju certici,a ja si ho uzivam kazdym dnom viac a viac.
Baby sme stastne ze ich mame vsak? 🙂

lenka0402
20. jún 2009

a milujem ten nevinny detsky bezzuby usmev 😀 😀 vzdy mi zlepsi naladu

sisa.b
20. jún 2009

ahojte. tak uz mame po oslave a ja pojdem do postele, lebo som uplne grogy 😝 v noci som nervacila, lebo sa mi nedarilo. ten potah som robila z praskoveho cukru z ciech, akysi lacny tam svokra nakupila a bol uplne na...
stale sa mi to rozpadavalo ☹ o 4tej som pochopila, ze s tym nic nespravim a zabalila som to. spala som chabe 4 hodiny a potom som poslala draheho pre nove ingrediencie. takze holky, ak budete robit to mmf, tak jedine z povazskeho cukru. mohla som to mat 5x spravene 😒 potom som to narychlo splacla a urobila som len taku jednoduchu, lebo sme aj tak velmi meskali... ☹

ivetka5
20. jún 2009

Aj ja som rada, že sme sa spoznali🙂 A keď nám deťúrence ešte podrastú, to bude sranda, keď sa stretneme, počkajte 🙂 No na také Vianoce to aj snáď bude, to už budú lezúni a niektorí aj chodiaci🙂

Lenka, to máme vlásky po tatinovi, má ryšavé🙂)) To by nezaprel, aj keby chcel 🙂)))))
Ja som strašne šťastná, že máme drobčeka, nakoľko je vytúžený a nebolo to na prvý šup, potrápili sme sa skoro rok🙂 A nesmierne si ho užívame, práve sme sa s manželom bavili, že či vie, že ho tak strašne ľúbime, ale isto to cíti. Aj nechcené dieťatko to vycíti, že nieje milované. Takým matkám by som nedovolila mať ďalšie. 😠
Aj ja som hovorila, že zajtra pôjdeme von aj s dáždnikom. Nieje nad čerstvý vzduch, aj keď vetrám, to nieje ono.
my sme už po kúpkaní a spapl mi 150, celkom dosť, aspoň si dlhšie pospinká.

Lenka a malý ti spinká celú noc? To je super, aj keď nám len raz vtsáva na papanie a pokračuje v spánku, len neviem, či aj nám raz tak prebuvká.

ivetka5
20. jún 2009

Sisa, to si mala asi takú prebdenú noc ako ja pri tom jahodovom džeme do 3-j rána 😒 Tak si uži spánok, si šikula, keď takto vypekáš tortičky🙂

sisa.b
20. jún 2009

uz som ju hodila do albumu, no nic moc - robila som ju pomaly v behu... 😒

ivetka, len ty si mala o tej 3tej uz po sichte, ja som pokracovala od rana do 13tej dalej 😝 a to vsetko pre ten blby cukor 😠 aj som si hovorila, ze to je moja posledna, ale ja sa len tak nevzdam 😀

sisa.b
20. jún 2009

katka, tie vlny uz mam doma, takze zatial nepotrebujem, ale ak by ste objednavali, daj vediet. mozno by som sa predsa pridala, lebo tie s ruzovymi lemami, co mam v albume, na vacsie plienky uz nenatiahnem ☹ ☹ ☹ sakra a taka super vlna to bola...

lenka0402
20. jún 2009

ivetka ano mali mi prespinka celu noc asi od 3a pol mesiaca,ale tiez to nieje pravidelne,Vcera sa zobudil o 12tej v noci a zlupol 180 a spal dalej.Ono to je tak vseliak,ale uz par krat prespal aj celu noc.A neboj pokial davas UM tak onedlho prespinka aj tebe.Horsie su na tom tie co koja,to skor az ked budu davat kase,tak im drobci prespia.
🙂 idem uspat maleho. 🙂 🙂

lenka0402
20. jún 2009

sisa krasna torta,mas fakt talent. 🙂 🙂 noo dievca do voza aj do koca. 😀 😀

ivetka5
20. jún 2009

Sisa krásna tortička, isto aj výborná bola🙂 To musí mať človek talent, moja krstná robí tiež super tortičky.
Lenka u nás uspáva tatino, ale akosi sa mu nedarí, musím asi zakročiť 😀 A potom šup do sprchy.

yvka1
20. jún 2009

Ahojte baby,dlho som tu nebola, len som sa učila a učila a učila až mi z toho zle bolo 😝 😝 ale 250stranové skriptá som nakoniec zvládla a konečne mám semester za sebou. Katka mi vravella že poriadate stretko,aj som chcela prísť ale na tú moju malú herečku v tom uzavretom priestore nervy fakt nemám 😀 Takže ale nezabudnite na mňa - o 2 mesiace pôjde do škôlky a potom sa ma už nezbavíte 😉
No náš malý síce prespí celú noc asi od 5 týždňov-včera dokonca od 18:00 do 7:30 ale za to nejaké extra kúsky ho nebavia -žiadne pretáčanie ani nič podobné-on bude isto taký lenivec ako Vaneska-tá tiež všetko robila až vtedy keď už bol najvyšší čas 😀

A fotky?torta krásna,vaše detičky jednoznačne nádherné-Alex aký bucko 😉

zuzula25
21. jún 2009

ahojte

no veru yvka flakas to tu 😀

ked pisete o tom prespati,tak nas maly doteraz este ani jednu noc neprespal s menej ako 5 zobudeniami,sice ano ked sme ho doviezli z porodnice aso prvy tyzden a potom uz to bolo vesele.ale ako pisete nemozno porovnavat kojene a nekojene deti.ved sa v zivote este dost vyspim,po kasi myslim,ze nenastane vobec zmena 😝

lenka0402
21. jún 2009

Ahojte.yvka no ze si sa tu konecne ukazala. 😀 alex je bucko,ale len v tvaricke,a par faldikov mame. 😀 😀 Skor by som chcela aby mi viac papal,ako ten tvoj. 🙂 My sme dost dlhy,ochvilu sa nezmestime do vanicky,uz je nam tesno.
Zuzula ma dobry kocar ked sa jej da vanicka polohovat,ale na lezato sa ti tam matko zmesti?
Sisa s coho si robila ruzicky?s marcipanu?

mkatka
autor
21. jún 2009

čaute

Sisa - tomu ty říkáš dort jen tak? Jako nevím, jak by vypadal dort, o kterým bys řekla, že se fakt povedl... 😅 Já být chlap, tak tě chci za ženu 😀 já budu nechávat dort na Vojtovo narozeniny dělat. Teď má Mickey mánii, takže něco s Mickey mousem. Bu´d seženu formu, nechám potáhnout a vybarvit....nebo klasika kulatou či hranatou s tím jedlým papírem. Do augusta času dosti....

Zuzanat....ty asi myslíš, ten sekáč u ABC, co byl v přízemí, že? Ten skončil, jestli se přestěhovali někam jinam. Asi že ne. A v novém MC sice byl bazárek na jaře, ale byla to jednorázová akce, není to tak, že si tam kdykoliv doneseš něco na prodej....podle mě bude další na podzim. Na kočárek si dej všemožně inzeráty....co se mě týká, já sháním ten houpací - Inglesina, Peg Perego, Teutonia.....takže kdybyste věděli o někom, kdo ho bude cca v septemberi nebo oktoberi prodávat - info me 😉

zuzula25
21. jún 2009

leni ano zmesti sa mi aj na lezato,este ma par centrimetrov k dobru.ja som isla do neho aj kvoli tej vanicke 😵

lenka0402
21. jún 2009

zuzula dobre si kupila,nemozes lutovat,a ako si spokojna s tymi malimi dvojitymi kolieckami? 🙂
aj si ho nechas pre druheho prcka,alebo budete kupovat potom iny. 😀

zuzula25
21. jún 2009

tie dvojite koliecka v pohode,ale tie blatniky na nich tie uz v pohode nie su 😒 ked bola zima tak sa nam chytal sneh medzi kolesa a blatniky ale teraz ani blatniky nevadia-ja som spokojna s kocikom.
a ci necham pre druhe??asi nie.ak bude dievcatko chcela by som ruzovy kocik a ak bude chlapec tak uvidime.uz som manzela o tom oboznamila,spocioatku frflal,ale co by nespravil pre svoje babo.sice ak sa nam zadari druhe.tu sme mali asi skoro polovicka problem s otehotnenim.ty,ja,ivetka