Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
27. jún 2009

ahojte.

sisa tie lopticky su zaujimave,aj ja som ich vcera pozerala v tescu.ale zevraj nam ich chce dat svagrina(lebo my sme ich kupovali jej malemu a nech sa aj my nervacime ked sa to vsade bude kotulat 😀 )ale mne zas take veci nevadia.

my ideme dnes na to plavanie.

leni ake si kupila sportak??

lenka0402
27. jún 2009

Dobra raaanko maminy 😉 zuzka ja som kupovala z druhej ruky,ved naco novy ked mame,len ten je noc velky,a tazky,ten budeme pouzivat skor na zimu,tie velke kolieska budu do snehu super,myslim 😉 teraz som kupovala
len taky mini kocik, cam portofino.orandzovo sedy.
zuzi a ty si kde kupovala papaciu stolicku? 🙂

zuzula25
27. jún 2009

leni pekny kocik.ja som si objednavala sotilcka na 105ke jane terra.je tiez polohovatelna,chcela som taku,aby sa dala potom rozlozit na stolicku a stolcek a drevennu som nechcela.ty si aku kupovala??

ivetka5
27. jún 2009

Ahojte, dnes ste akosi skoro vstali🙂)) Ale detičky nedajú spať, že? Náš malý si potiahol dobre, síce večer nie a nie zaspať, ale spal od 22:30 do 4:30, napapal sa a do 9:30 sme spali všetci 😀

Lenka, pekný kočík ste vybrali. Koľko teraz víde taká stolička? My chceme ísť asi do Čiech na tieto veci, uvidíme. Zdalo sa mi to tam lacnejšie a o dosť. Odtiaľ by som chcela aj neskôr autosedačku väčšiu. Tu sme pozerali Recaro, ale tam nás oslovila Ferrari, aj za super cenu bola, hlavne pohodlná. Švagrina ju má a sú max. spokojní. Uvidíme čo ešte bude za 3/4 roka 😉

lenka0402
27. jún 2009

My mame takuto ale v zelenej farbe http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1312506
A vysla nas na 3000 sk.

lenka0402
27. jún 2009

Zuzi akurat tu tvoju pozeram na nete,nadherna ta jane terra. 🙂 a tam vyde na 4500 ceskych.Na mna
moc draha. 😝 Ale stoli za to. 😉 😉 dobry vyber.

lenka0402
27. jún 2009

zuzi vcera mi dosla sietka na hracky,tak dik za info 😀 😀

sisa.b
27. jún 2009

ahojte 🙂 tak ja som dnes total vyriadena a to mame ist k svokrovcom 😒 v noci sa mlada zobudila, ked som liezla do postele a ako vzdy som jej menila plienocku a davala cikat. ale ona horuca a strasne usoplena 😢 do pol siestej sme nespali a potom spanok taky, ze kazdu chvilu bola hore a pytala. o pol desiatej sme mali zaverecnu a ja chodim ako matoha. myslela som, ze zuby, ale prd, zas nejaky bordel sme chytili 😢

zuzula25
27. jún 2009

lenka tu fabulu si chvalia tu na nete co som citala.nas vysla 5600,ale zas som spokojna.my sme vybrali tu cerveno-modru.ake to je zaujimave,ze nedavno sme riesili porod a teraz uz stolicku na papanie.

mame novinku-matko sa zacal zdvihan na 4,tak zachvilku uz bude saradit a dobehne Rebeku 🙂

sisa prajeme malej rychle uzdravenie,teda vy mate smolu na vas sa vsetko lepi ☹

nam dnes zrusili plavanie-ze sa im tam utrhla nejaka trubka,a to sme chceli zobrat zo sebou aj neter,tak sme jej naslubovali a teraz je urcite sklamana

ivetka a kde tam pojdete kupovat tu sedacku??asi by sme tam isli aj my mrknut,lebo nas to uz bude na jesen cakat

ideme kupit nejake zakusky a pojdeme k svokrovcom este dohodnut grilovacku,lebo sa nam podarilo zohnat jahna,tak by sme chceli buduci tyzden ist grilovat 😎

ivetka5
27. jún 2009

Lenka tá stolička je peknučká🙂 My máme síce ešte čas, ale ujde to ako voda.

Sisa, tak sa rýchlo uzdravte, posielame pusinku🙂))

Zuzka, my sme to pozerali vo Valašskom Meziríči, je to darababy.sk Mrkni to na stránke, ale nemajú tam všetko čo v obchode. To je taký malý akoby rodinný dom prerobený, no ale čo tam mali tovaru, sme zírali. A na poschodí tam mali kočíky, sedačky, ale strašne veľký výber. Nieje to ďaleko, cca 80 km. My sme išli vtedy pre kočík do Koprivnic, a po ceste sme sa stavili tam pozrieť. Isto by si si tam vybrala. Tam som kupovala aj kýblik na kúpanie.

ivetka5
27. jún 2009

Sorry je to darababy.cz Hlavne, že sa bavíme o Čechách a ja napíšem sk. 😀

ivetka5
27. jún 2009
lenka0402
27. jún 2009

Ivetka no kukam ako puk,jaka cena?a ja som ju koupila za 3000sk. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ivetka5
27. jún 2009

Ono keď je akcia a dobrý kurz, tak sa to viac oplatí u susedov ako u nás. Vidíš, aj kočík nás o koľko lacnejšie vyšiel. Ale sú aj veci, čo majú oni zas drahšie.

ivetka5
27. jún 2009

A si s ňou spokojná? Celkom sa mi páči, dávajú k tomu aj šikovnú misku s príborom🙂

lenka0402
28. jún 2009

Ahojte zienky 😉 ivetka este nemozem povedat ci som s nou spokojna,pouzivame ju len niake 3 dni. 😀
Ale zda sa mi dost dobra,ma polohovanie chrbatika,noziciek,vyskovo nastavitelna,velky pultik ktory mozes dat
cely dole.Dole je velky kosik,dame tomu na hracky.Vsetko co k tomu patri. 😀 😀 Ale ak chces nieco este lepsie,tak sa mi celkom paci aj ta zuzkina,ale je omnoho drahsia,ale vyhodou tam je ze sa da potom s nej spravit
stolicka a stolcek. 😉Zalezi na tebe 😀 😀
my si potom stolicku a stolcek kupime zvlast. 😉ked ja tak rada nakupujem 😀 😀 😀 😀

lenka0402
28. jún 2009

zuzula ako citam maly uz onedlho bude stvornoskovat, 😉 😉 sikula maly,nas sa len prekacuje z boku na bok,
precestuje celu postielku.Uz je z neho riadny certik. 😀
A ako hryzje betar jeden,mozno nam onedlho pojdu aj zubky, 😝 tvrde dasna,slinta ako buldog,a ked hryzje,citit to riadne. 😝 ale ak by bol po mne,mne vysiel prvy zubok ked som mal 4a pol mesiaca.A mozno ze sa mylim 😕

zuzula25
28. jún 2009

ahoj lenka.ten vas maly je tiez poriadny betar,pockaj ako to budes citit hryzenie ked bude mat zubky.a ako ste na tom s prikrmami??co uz si davala??

lenka0402
28. jún 2009

ano davala som mu,nech ma niaku zmenu,strasne ho zaujima to co jeme my. 😉 Ale neriadim sa podla kadlubiaka,maso urcite este nedam.Skusala som aj kupovane od hipp,aj robene doma.
Zeleninkova polievka,zemiacik popuceny v mliecku,a nemliecna ryzova kasa.
Zeleninka mu moc nesmakuje,a ani ta kasa moc nie,skusim mu dat vecer taku riedku do flasky,a uvidim ci spapa.
Jedine co mu smakuje bola presnidavka ale to som mu dala len dve lyzicky a tu zjedol hned. 😀 Ale tu mu este nedavame.Len on este nevie co stym ma v pusinke robit,nieco spapa,nieco povypluva.
Ale ved on sa nauci. 😉 Zuzi a vy ste uz davali masko?

zuzula25
28. jún 2009

to asi kazde dieta zaujima,ked sa papa 😀 nas ked nas vidi,uz miesa jazyk v pusinke a prezuva.
dnes som skusala dat masko prvykrat a pekne papal,nedala som mu vela,len kusok som mu rozdrobila a vsetko spapal,plnu misku so zeleninkou,tak asi za tri dni ideme na dalsi prikrm-ovocie na desiatu,sice niekedy som mu uz dala banan a ten pekne papa.mame doma melon,tak mu chcem skusit dat tu stavicku z toho

ivetka5
28. jún 2009

Ahojte, pozerám, že dnes sa opäť moc nekoníkovalo. Dnes nás prišli pozrieť babka s dedkom, ale celú návštevu malý prespal 😉 Tak sa ho ani nedočkali,. a ako odišli, tak sa zobudil, zákon schválnosti. Potom keď sa vyčasilo, sme išli ešte von, boli sme pozrieť tu tie nové domčeky-boli sme si s tatom vybrať 😀 Ale taký aký by som chcela ja tam nebol. Ale tie bytovky dobre vyzerajú. Len či sú aj kvalitne postavené. A vy ste dnes čo porábali?
Lenka, veď to hej, potom sa ťa spýtam, to už budeš mať zabehnutú, keď budeme za pár mesiacov kupovať my. Ale páči sa mi. Aj tá Zuzkina je veľmi pekná a praktická. Len ja by som neskôr chcela stolík a stoličku s mackom poo, tak uvidíme.
Dnes som objednávala cez net mliečko. Lenka vy čo papáte? Nutrilon? My to máme bez predspisu, tak som tu na koníkovi našla za ok cenu.

sisa.b
28. jún 2009

zuzi, gratulujeme k polohe na 4ch 😵 pockaj, to sa nabehas 😀 my uz to mame doma, stvornozkuje o 106. dnes sa dokonca sama 2x postavila pri kresle 😝 len sa mi to zda nejak skoro. a pekne zacala robit tapusky 😵 😵 😵

hlasim, ze my s prikrmami zas nie sme kamarati 😒 snad to bude tym prechladnutim. ale absolutne vsetko odmieta. svokra do nej sice natlacila trosku polievky, no doslova nasilu ☹ presnidavky nehrozia, kase tak isto, no mna natahuje statocne 🙄

zuzula25
29. jún 2009

dobre ranko.

ivetka no teda ten vas Noelko samizda,ze kazdu navstevu si prespi,ved co ho budu okukavat.no ukazkove dieta,ukazuje sa pred druhymi aky je dobry a ked vsetco odidu tak je po parade.No Ivet priznaj,ale vybrala by si si medzi domcekmi,ja som tam chodila casto kocikovat,ked maly mi spavala len v kociki vonku,je tam klud,resp bol ked sa v zime nic nerobili,teraz sa tam uz zas stavia.

sisa Rebeka je pohybovo velmi zdatna,u nej je vsetko popredu,proste je velka sikovnica.a ako robi tapusky??tlieska si sama rucicky o seba??lebo nas maly ke poviem tap,tap tak tlieska na moju ruku 🙂

ivetka5
29. jún 2009

Zuzi, vybrala, jasne, ale keby som mala tie koruny už do toho vraziť, tak taký jednopodlažný 4-5-izbák s garážou, podkrovie by som moc nechcela, je to obtiažne aj na vykurovanie a väčšinou tam majú ľudia len izby na spanie, a celý deň si tam neni. Aj drevodomy sú super, alebo tie na klúč čo stavajú 😀
Noelko robí presne to ako hovoríš. Nám povedia, že a hovoríte, že nemáte dobré dieťa, máme , ale má svoje muchy ako každé iné. nemôže byť stále dobrý. Ale ja sa nesťažujem, je zlatý, robí nám veľkú radosť, keď vidíme pokroky. 🙂

sisa.b
29. jún 2009

zuzi, sama tlieska rucickami, ked jej spievame tap tap tapusky. o cudziu ruku, na stol, na cokolvek robi bac bac uz davno a velmi rada 😀 teda to sme my nazvali bac bac

sisa.b
29. jún 2009

ked tak premyslam, tak bac bac sa naucila v tatrach na tej dovolenke pred tromi mesiacmi 😅

sisa.b
29. jún 2009

baby, domcek je moj sen, lutujem, ze sme minuly rok nezacali ☹ mali sme moznost vyhodne predat byt a nastahovat sa k svokrovcom - aj tak sme tam stale - do vrchneho poschodia. maju tam akoby dalsi trojizbovy byt. draheho ujco si stavia chalupu, popri tom pomahaj aj jeho sesternici a bol by pomohol aj nam, lebo su tie pozemky vsetky vedla seba. teda vykopal jej zaklady, dotiahol plyn, elektrinu (to uz aj nam) a material jej predaval na nakupnu cenu bez dph.
no my sme chceli byvat sami, lebo bohvie kedy by sme to dorobili a teraz pocas krizy by nam to bolo akurat vsetko vyslo. taka som nastvata, ze som sa nedala nahovorit od svokry, ona nam vtedy uz aj byt skoro predala 😅 co tak strasne chcela, aby sme sli stavat. teraz uz tak lahko nepostavime, ked nam nema kto pomoct... 😒

mkatka
autor
29. jún 2009

čaute

Jdu vás jen rychle pozdravit, balíme, zítra odjíždíme na dofču. Psala mi Tamara, že od pondělí začíná "bambulka tábor", tak jestli budete chtít....nevím, jaký mají program, prý na každý den něco, tuším je tam focení profesionálem atd., zkuste se mrknout na webovky cvc, třeba tam něco bude. pak mi to můžete vyprávět 😉

tak zatím papa

ivetka5
29. jún 2009

Sisa, tak to je šikulka Rebečka 🙂 Už sa aj my tešíme, je to najkrajšie obdobie batolaťa.
No to ste mali super šancu s tým stavaním, my sme rozmýšlali, ale to je vo hviezdach teraz. Keď máme byt a prerobený, neviem. Keby sme mali pozemok, tak neváhame. Ale veď sme ešte mladý, aj vy a kedykoľvek sa to môže zmeniť. Ale ako hovoríš, v čase krízy by sa to oplatilo, aj materiál a pod.
Dnes je zas škaredo, ešteže sme boli doobeda vonku, bola som u doki na lieky. Ozi beriete niekto náplastovú antiku? A poobede sme chceli ísť k naším niečo ugrilovať, ale keď je takto, tak sme to preložili, aj keď majú síce altán.

Mkatka a kam vyrážate na dovču? Krásnu dovolenku prajeme, my tento rok sme bez, snáď budúci rok v 3-ci🙂 😉