Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
1. júl 2009

Hej už aj nahlas, ale iba keď sa mu chce, keď ho dám na bruško a nadvihnem trošku 😀

Sisa, aj sa Vám to lepší, či ani nie? Má aj teplotu? Ale veď je postavené na hlavu počasie, malý mi tiež chvíľami pokašliava 😒

sisa.b
1. júl 2009

mame fenistil, spiropent a stoptussin. ona to zas chytila od samka ☹ hlavne ze sa mlady stale zmrzlinou napchava 😠

zuzula25
1. júl 2009

ahojte.

Lenka ta zelena kaka je pravdepodobne po zavedeni prikrmov,aj nam sa zmenila uz to nie je ta typicka zlta kojenecka,podla toho co spapa tak taku ma kaku.nemyslim,ze to je nieco zle.

prsnik uz lepsie,vcera navecer mi to povolilo a zda sa,ze dalsie hrcky sa zatial neobjavili 🤐

a s tym pocasim no coment.ved sa clovek uz nemoze vybrat ani von,my sme boli sice doobeda nejake 2 hodinky a burku nastastie maly prespal.teraz som dovarila a pojdeme este von.uz chceeeem pekne.teraz ked je pekne,tak je zas dusno,ved to nie je leto.to aby clovek bol stale pod sprchou.

sisa aj je mala po fenistile troska utlmena??ja ked som ho davala pred ockovanim,tak nasho vobec netlmil,skor sa mi zdalo naopak.

lenka0402
1. júl 2009

Ahojte 😉 no dnes mi maly skoro vobec nespi,len take 10 minutovky, 😠 😠
zuzula a co si dobreho varila?ja som predvcerom robila tiez tu trasenu tortu,a fakt je vynikajuca.
Len ten puding sa tam musi dat neuvareny,len ten prasok,a triast,alebo miesat,a robota na 10 minut..a fantasticka torta.mnam,,, 🙂

lenka0402
1. júl 2009

hodila som novy album,,a zopar foto, 🙂

ivetka5
1. júl 2009

Ahojte, tak mi sme dnes zas mali plačivý kúpeľ ☹ neviem, čo sa mu nepáčilo. Teraz sa ho snažím uspať, nevie sa akosi uložiť, ale je v postieľke už a debatí s motýlikmi na kolotoči 😉
Lenka, videla som fotečky, krásny je tam Alexko, mrkvička mu očividne chutila. 🙂

dajte prosím recept na tú trasenú tortu, ďakujem🙂

lenka0402
1. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
tu mas ten recept,tu baby aj o tom pisu 🙂

sisa.b
1. júl 2009

lenka, ale ja som nikdy netvrdila, ze sa ma ten puding varit 😅 a osobne som mala krem utraseny za dve minuty 😉

ivetka5
1. júl 2009

Jej ďakujem, zajtra asi vyskúšam, vyzerá to dobre 😝

lenka0402
1. júl 2009

sisa ale ani ja netvrdim ze si to hovorila 😕 ja som si sama myslela ze sa ma asi varit,ze ten puding sa tam zgrcne,,ale ked som si citala co baby pisali,tak som to tu napisala aby to aj baby vedeli. 😉

ivetka napadlo ma kedy ma meniny noel?skusala som to hladat len tak,zo srandy a nic som nenasla,co viem noel je v preklade vianoce,ale inac nic,nic o tom pisane... 😝 😕 😕

lenka0402
1. júl 2009

zeby okolo vianoc? 😕

lenka0402
1. júl 2009

ja som nenasla,vsade je len NOE.Ale asi to bude podobne.Aj mi mame meniny na alexeja,aj ked sme alex.
V kalendare je alexander,a alex-alexej. 😝

lenka0402
2. júl 2009

Ahojte 🙂
zuzka tak mala si pravdu,vcera som malemu dala mrkvu,zemiak,a uz mal peknu kaku,cervenozltu. 😉
Skusala som mu po prvy krat dat od hipp a viac mu to chuti,ako domace.Betar jeden 😀
Baby kde by som zohnala bio alebo baby mrkvicku?A citala som aj o niakom sladkom zemiaku,ze to detom moc
chuti.Neviete o tom nieco? 😉

lenka0402
2. júl 2009

o 12 ideme na nozicky,dufam ze uz budu ok. 😀

sisa.b
2. júl 2009

lenka, ja baby karotku kupujem mrazenu - kaufland, tesco. drzim palce u doktora 🙂
my asi skusime ist von, ked je tam tak pekne 😕 trosku porozhadzovat bacilov naokolo 😅 ale mam pocit, ze je tam lepsi vzduch nez doma 😕

sisa.b
2. júl 2009

tak mlada sa postavilo 4x bez pomoci na nohy 😅 v detskej pri posteli. stale im tam beha a ked maju zatvorene, tak im trieska na dvere 😀

lenka0402
2. júl 2009

Dakujem sisa,pozriem ju v kauflande. 😉 tak nozicky dopadli super,uz nemusime postolkovat. 🙂 juchu chu 😀
aj ked mi uz nepostolkujeme tak 2 tyzdne,chudatko aby sa mi paril v takom teple.

sisa gratulujeme viem si na zivo predstavit ako im tam trieska na tie dvere. 😀 😀 😀 sikula mala. 😉 😉

sisa.b
2. júl 2009

lenka, tak to verim, ze sa pod gumou paril v takomto teple 😒 gratulujeme k dobrym nozickam 🙂 uz ich teda mozete zacat skusat 😀

mlada ma z toho zabavu, teraz im tam stale beha a stavia sa na nohy 😅

lenka0402
2. júl 2009

sisa aj ste stihli ist este von?ako neuveritelne sa to pocasie meni,no nemam slov.Rano bolo ako horuco a teraz fuuuuuuujjj 😠 😠
Maleho som vyzliekla,dala pod neho podlozky,a kopka z holou ritkou,to miluje najviac 🙂 🙂
To ma taky vzdusny kupel 🙂 🙂

sisa.b
2. júl 2009

lenka nestihli 😒 nestihla som ani balik na postu hodit 🙄 je velky, len by mi papier na nom zmokol. dufam, ze za hodinu to bude prec 🙄

ivetka5
2. júl 2009

Ahojte, tak počasie je stále na kočku, mali sme ísť grilovať k našim, to sa chystáme už od pondelka a stále nám to nevychádza 😠 Ja som si s malým teraz zdriemla, až ma zobudil jeho plač, asi sa mu niečo snívalo, tak už som hore. Ale našťastie ešte zaspinkal. 😅 Keď sme boli vonku (stihli sme), tak ani moc nespal, tak dobieha.

Sisa, tak to ste šikovný, na to, že má 7 1/2 mesiačika🙂 To už ju budeš mať teraz všade, skrinky a pod. 🙂

Lenka, no meno sme pozerali na nete, nikde som to riadne nenašla, akurát to, že je to zo starofrancúzskeho kalendára. Mal by mať asi na Vianoce podľa prekladu meniny, ale kámoška mala kalendár a bol tam Noel 11. apríla. Sranda a 15. má narodky🙂)) 😀

ivetka5
2. júl 2009

A to som potrebovala ísť na poštu tiež, no ale necháme to na zajtra. A boli sme do umyvárky s autom objednaní 😀

lenka0402
2. júl 2009

ahojte
baby do kedy su vlastne poradne,do akeho veku sa chodi?kazdy mesiac,do roka? 😕

sisa.b
2. júl 2009

postu som stihla, ale prechadzku uz nie. ked som prisla domov, najskor ma prehnalo a potom som 3x vracala 😢 uz aj drahy chrchle a kycha, akurat sarka sa zda byt este zdrava. mame to tu akesi zacarovane. a ja neviem, co si mozem dat

ivetka5
2. júl 2009

Sisa, inak ja sa tiež cítim už 3-tí deň tak všelijak, brucho ma pobolieva a na zvracanie, ani mi nechutí jesť. To môže byť aj tým teplom, zmena.A malý sa mi zdá, že pokašliava ☹ Veru neviem, čo by si si dala na prevenciu a hlavne, keď kojíš 🙄 Tak aspoň ty si si stihla poštu, neva, manžel pôjde ráno 🙂

Lenka, ja neviem asi do roka, ale keď som bola teraz na poradni, tak predo mnou bola mamička s 15 mesačným chlapcom a hovoril jej doki, že už skončili s poradňami, že už len na preváženia, myslím. Tak neviem. 🙂

zuzula25
2. júl 2009

ahojte.

sisa tak sa to lepi poriadne na vas.mozes tusim smectu na hnacky a od zvracania to neviem.neviem co sa dava tehulkam,ked zvracaju...Degan??Torecan??neviem nezazila som,nastastie

lenka tiez kupujem malemu mrazenu baby karotku v kauflande,maju tam aj ten sladky zemiak.uz sme ho skusali a malemu chutnal,robila som mu ho s karfiolom.maju tam aj mrazenu bio zeleninu,resp.napisane cenovky tam maju,ale ju tam nikdy nemaju,len spenat.

poradne by mali byt desat krat do jedneho roka a potom kazdy rok az dokedy nejdu do skoly.my ideme teraz v utorok po 2 mesiacoch,som zvedava kolko vazi

dnes sme boli na plavani,bolo uuuplne super,bolo tam 6 deticiek a bolo to take vesele,maly sa rehnil,potom aj od unavy zaspal

lenka0402
2. júl 2009

zuzula dik bola som len zvedava ako to je s tymi poradnami.Inac aj ja som zvedava kolko Matko vazi,ked je taky
papkac zeleninky. 😉 zuzi on zje vsetko co nezje jeho,vsak? 😀
Zajtra zbehnem do toho kauflandu,som zvedava na ten zemiak,a mrvicku,ci mu bude chutit. 🙂

Zuzi a preco idete az po 2 mesiacoch? 😕

zuzula25
2. júl 2009

ja neviem preco ideme az po 2,ale maly je zdravy,tak stacilo az po dvoch,naposledy sme boli v 5 mesiacoch

jedina vec co mu nebralo bol melon-nevedel co ma s nim robit,tak sa netvaril nadsene,

lenka0402
2. júl 2009

sisa a presne ako pise zuzka smectu mozes,ked kojis.Ale ten torecan je sami zda len na recept,ale mozno
sa mylim. 😕 Alebo hylak kvapky,to je na ulkudnenie zaludka,Ale to som si neni ista,ci sa mozu popri kojeny.

Skore uzdravenie, 🙂 🙂 🙂