Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
2. júl 2009

inac ze aj studena cola je dobra na ukludnenie zaludka

sisa.b
2. júl 2009

ja som si dala carbosorb a mam pocit, ze uz som ok. akurat hlava ma boli. no vyzera to tak, ze som nieco zle zjedla. mozno tatarku, ktora bola do rana mimo chladnicku. ale tu jedli aj deti a su v pohode. tak ja neviem ☹

dream.d
2. júl 2009

Ahojte. To aprílové počasie aj mna už jeduje. nič sa nedá naplánovať. ale zatial to vychádza tak, že do obeda je pekne horúco, potom tak tri štyri hodky poprší a potom je tak sviežo ale celkom príjemne. A to sa opakuje už pár dni.
Sisa prajem skoré uzdravenie zo všetkých chorôb. Myslím, že od vracania ten degan by sa mohol. Bolo tam tuším spomenuté, že tehotné a dojčiace ženy po dohode s lekárom, tak by to asi moc neublížilo. Teda neviem či si to dobre pamätám. Ale ja som to brala počas tehu.
Zuzula Maťko je riadny papkáč, ale aspon dobre, že mu chutí. Ja sa teším už na príkrmi len sa bojím, že malému do moc nepôjde.
Už mam dalšiu laktačnú krízu, ešte že sme mali mlieko v mrazáku, to mu dávam večer, cez den je to v pohode, ale dnes je to už lepšie ako včera, tak snád zajtra sa to už umudri.
Máte niekto skúsenosti s objednávaním fotiek cez internet vo fotolabe? skúsila som si objednať, lebo chcem drobcovi založiť fotoalbum, tak som zvedavá aké budú.
Aj my pôjdeme tento mesiac na očkovanie, tiež sa neteším. Auu aj mna to bude bolieť. Ale ked to má pomôcť...

sisa.b
2. júl 2009

zuzi, ozaj 😅 ved colu som kupovala aj velkacom - to mali za odmenu, ked hrdinsky pregrcali pol dna 😀

dream, ja objednavam stale vo fotolabe a skusenosti super. fotky su lacne a rychlo vybavene. navyse zberna za rohom a clovek si aj nieco sladke pri tom da 😀

dream.d
2. júl 2009

No ja som si to dala poslať poštou tak je to asi o dve eura viac, ale nemusím behať do zberne a tu ani žiadna nie je. Si ma teda potešila že máš dobré skúsenosti. Už sa aj ja teším na fotky, asi v pondelok alebo v utorok by mali prísť.

sisa.b
2. júl 2009

dream, odkial si? tu je zberna v dubnicanke

dream.d
2. júl 2009

ja bývam v košeci.
Ešte som sa chcela opýtať ty používaš tu BKM. Ako mam na to isť, ked ja malého rozbalím, a on ciká a ja si žiadne signály nevšimnem? Čo si mám všímať? Je to vo výraze v tvári alebo celé telo nejak reaguje? už ho špehujem dva týždne ale akosi mi to uniká, nevim či som slepá abo čo.

sisa.b
2. júl 2009

dream, moja mala sa tiez akosi na signaly vykaslala 😅 ked bola mensia, tak mrncala aspon trochu, akurat to robila pri vsetkom. takze som vzdy skusila ako prve nocnik, az potom som skusala nieco ine, co by ju mohlo upokojit.
teraz na nocnik nema cas 😠 stale cosi robi, kdesi sa splha alebo uhana a ked ju dam na nocnik, tak sa vzpiera, pritom sa potom aj do minutky vycika do plienky/na zem 😠 no ja som pripravena na tento bojkot, robia to vsetky deti, ked sa nieco nove naucia. jednoducho sediet na nocniku pre nich znamena strata casu 😀 a ked sa hra tatinkovi na kolenach, tak ho pocura s kludom anglicana, ani pri tom nemrkne 😀 😀 😀
takze u nas funguje len cikanie po spanku - ak stiham, tak na 100%. a ked ma naladu, tak sa vycika aj pri curacom zvuku. je dobre, ak mu budes pri cikani stale ten zvuk opakovat, on to za par dni urcite pochopi a bude potom cikat "na povel" (na curaci zvuk).
inak uz vysiel preklad anglickej knihy - diaper free v cestine - bez plenky. vraj je suprova 🙂

zuzula25
3. júl 2009

dobre ranko.

vyzera to vonku pekne,ale zas dokedy 😠

s tym fotolabom cez net som bola spokojna s kvalitou fotiek,ale poplietli nam objednavku,to co sme chceli trikrat nam poslali raz a naopak,takze fotky co sme naobjednavali babkam,krstnej sme ani nemohli dat,lebo by nam tie neostali.ale snad nabuduce to bude lepsie 😅

dream.d
3. júl 2009

Bré ránko.
Sisa tak to potom asi musim len trpezlivo špehovať ďalej. Teraz mi cikol mapu na postel ani neviem ako. 😀
Ideme sa napapať a šup von k bazénu. Včera sme plávalli v člne, keby je teplejšia voda, tak ho tam aj namočím, ale zatial mu postačí čln. 😀 Samozrejme pod slnečníkom. Ale slnku sa aj tak asi nedá moc vyhnuť.Foto prihadzujem do albumu.
😀

zuzula25
3. júl 2009

dream krasne fotecky,maly aky vegetak.tak sa mi zda,ze to je cely tatino 🙂

sisa.b
3. júl 2009

to je zas pocasicko 😝 my ideme dnes do kina, uz sa tesim, hadam viac nez deti 😀

sisa.b
3. júl 2009
sisa.b
4. júl 2009

holky, tak my sme mali zas rano teplotu ☹ a este tu boli svokrovci a svokra vracala na zachode o 106. ma porazi, ak budeme do tyzdna vracat vsetci 😢 😢 😢 co mam robit? zachod som vylestila, vetram ako diva...

dream.d
4. júl 2009

Sisa mala je nádherná, aká šikulka. To nepoteší s tými chorobami.

sisa.b
4. júl 2009

tak sme nakoniec predsa sli na grilovacku, ked bolo tak teplo 🙂 a svokra mozno mala zlcnikovy zachvat ☹ len mi je luto, ze som na nu hned vyletela ☹ no snad to pochopila 😔

zuzula25
5. júl 2009

dobre ranko

sisa ja by som sa zachovala asi tak isto pri tej svokre alebo kohokolvek,urcite to pochopila a sama zazila ake to je ked je dieta chore.tie videa na FB teda nemaju chybu,mala je super sikovna.

my ideme dnes na grilovacku a pravdepodobne aj troska zmokneme,zas hlasia burky,ale ved sa schovame 😎

prajeme peknu nedelu 😎 😉

sisa.b
5. júl 2009

zuzi, drzim palce, nech sa pocasie umudri. mne sa nechce dnes varit, na rade je moj drahy, ale ten sa tvari, ze nemoze 😠 vcera sluboval palacinky, nakoniec som upratovala, varila a malu opatrovala sama a on umieral. ale ked som zahlasila, ze ideme na grilovacku, tak uz bol zazrakom zdravy, dokonca som musela soferovat ja, aby si on mohol vypit s mojimi kamaratkami 😠 😠 😠 a dnes sa zas tvari, ze umiera. tak zjeme polievku a pofrcime do teplic na prechadzku a na pizzu 😎

lenka0402
6. júl 2009

Ahojte 🙂
dnes sa nekonikuje ako vidim,vsak sa necudujem,aj mi sme boli cely den vonku,bola som si kupit plavky,a malemu plienocky do vody.Juj ale ked som sa videla v plavkach,hovorim si kde su tie casy ked som mala 15. 😠 😠 😠 😠
Sisa dnes som ta videla v meste,stala si pri tych manikoch s tymi pausalmi.Aj si sa na to dala?aj mna zastavili
ale dakujem dva pausaly nepotrebujem 😝 😝\
Zuzula ako bolo na grilovacke?aj ste zmokli?
Zuzi dnes ty vozil dedo vsak?Sme sa stretli v parku,a z mojou maminu sa poznaju aj si tikaju,ani som nevedela
ze tatino je z cer,kamena.Aspon si pokecali.. 😉 😉

sisa krasne videa,,a to tapusky,,,,,nemam slov 🙂 🙂 🙂 🙂 bomba

sisa.b
6. júl 2009

lenka, co si ma od nich nezachranila? 😀 no manici sa uzhodli, ze mne netreba nic predavat, ja som im to vobec neulahcila 😀 😀 😀
a z postavy si nic nerob, neboj, bude este horsie, ked budes mat deti 3 😀 staci pozriet na mna 😝

sisa.b
6. júl 2009

jo a dakujem za pochvaly videjka. vcera sa mi konecne podarilo natocit malu, ako sa vie postavit na nohy 😵

lenka0402
6. júl 2009

ja som z malim sedela na terase v kardinali v meste,a pozeram ze ta zastavili,a ty si len prikyvovala,a ja som sa smiala 😀 😀 😀
boli ste len na prechadzke,alebo po nakupoch?rebecka mala krasnu ciapocku,to si hackovala sama?
kde sa to v tebe berie?ma byt po kom rebecka sikovna. 🙂 🙂

lenka0402
6. júl 2009

sisa a neni si ostrihana? 😕

sisa.b
6. júl 2009

boli sme na poste, na nakupoch, aj na prechadzke 😀 ja sa totiz neviem prechadzat len tak bezcielne, takze si musim vdzy vymysliet program 😝
tu ciapocku som jej ja hackovala, ale uz z nej akosi vyrasta a este ju ani nepotosila 😅
a som ostrihana tak nadivoko 😝

ivetka5
6. júl 2009

Ahojte, tak dlho tu nebola debata 😀 Ale je krásne, tak preto, keď bude pršať 😠 , tak budeme potom na nete. My sme už od rána boli vonku, cez obed domka a poobede znova vonku.

Lenka, som ťa videla, išla si už smerom domov, mali ste modrý kočík, si vymenila za športiak? a so psíkom, ja som bola v meste, aj s kámošom🙂)) Kamarátkin manžel kočíkoval 🙂

Sisa, ja som sa ťa chcela spýtať prosím ťa, čo si sa minule báb pýtala, či nechcú tie poukážky do DM, máš to ešte? Ja by som potrebovala tú na flašku MAM. Ak nie, neva 😉

Zuzka, aj teba som videla pri vchode, si malého chystala tatinovi von. Si si aspoň oddýchla, čo?

ivetka5
6. júl 2009

S tým počasím som to akosi zakríkla, vonku sa čerti ženia 😠

zuzula25
6. júl 2009

ahojte.

grilovacka dopadla super,maly bol perfektny aj ked tam spal za den asi hodinku.ale zeby vecer lepsie buval,to nie.nezmokli sme,ved sme sa schovali do chaty 😀

dnes mi bol dedo kocikovat,ma cely tyzden dovolenku,ale aj tak ja som bola objednana k lekarovi na kontrolu,takze som ani sama nebola doma.

leni to ze sa poznaju som vedela,lebo som na to nejako prisla spolu s tvojou tetou Ludmilou v robote.svet je maly 🙂

ivetka my sme tam nemali flasku mam,minuly rok boli ine kupony

dnes som malemu nestihla dat ani kasu vecer,uz buva som zvedava dokedy,davam mu taku polhodinku 😝

leni a kam idete plavat??len tak na kupalisko??

zuzula25
6. júl 2009

tak uz bol maly hore ☹ omamila som ho prsnikom a polozila do postielky a dala na brusko.len pocut odtial vzdychy ako sa snazi dat hore hlavicku,ale nejde mu to,co je taky unaveny 😝 hadam za chvilku zalomi

sisa.b
6. júl 2009

ivetka, tie kupony su uz prepadnute ☹

lenka0402
6. júl 2009

ivetka,,ja ten maly kocik pouzivam iba ked idem nieco vybavit,tak sa s nim vsade dostanem,inac pouzivam hlboky,pokial sa zmestime. 😝 ale uz nie nadlho.Ja to tak striedam.

Zuzka oni sa poznaju z cer.kamena ,oni su obidvaja rodaci odtial,aj tvoja svokra aj svokor su odtial. 🙂 svet je maly to mas pravdu.
Mi sa chystame ist pozriet do delfina do Brodu do Ciech,,zevraj tam je super,alebo do Rajeckych teplic,tam som uz bola a tam je supis. 😉