• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

14. januára 2017 
baby ja by som leto brala cely rok,,neznasam zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: brrr brrr :grinning:
6. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka ja mam kupon na tu flasku Mam,ak chces ked dame niekedy stretko tak ti ho donesiem. :slight_smile: :slight_smile: my taku nepouzivame.
6. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, ďakujem, aj tak ako Zuzka hovorila, ste mali iné:slight_smile:
6. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, ďakujem, budem rada, mi máme milión fliaš, ale zvykol si mladý iba na túto, tak by som ešte jednu kúpila menšiu, je super, chicco mi vyplúva :stuck_out_tongue_closed_eyes: Náhradné cumlíky už mám v zásobe :grinning:
Keď pôjdete do Delfína, isto neoľutujete, je tam super. Ja som tam bola naposledy, keď som ešte nevedela, že som tehu, min. rok. Je tam aj tobogán, mylím, že 3 bazény - detský, zábavný (umelé vlny, trysky), plavecký, no a ešte je tam 36°C taký malý, cca pre 8 osôb na vyhriatie. Je tam na poschodí mokrý bufet, varia výborne, aspoň nám vždy chutí a aj prijateľné ceny. Boli tam teraz svokrovci v nedeľu. Myslím, že na 2 hodky 110,-Čk, na 3 asi 140,-. Vyskúšajte:slight_smile: Dobrú nôcku.
6. júl 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko prajem, dlho som tu nebola-povedala som si že treba oddych lebo akosi som už bola závislá na nete :wink: Teraz sme boli na 5 dní na Záhorí u mojej prababky na chalupe-a chvalabohu tam nás dážď obchádzal. Zmokla som samozrejme až večer v Dubnici :angry: Keby sa dá ostanem tam aj na 2 mesiace-o Vaneske som pomaly nevedela -stále behala po vonku- pes, bicykel, bazén,...no stále mala nejakú robotu :wink:

Inak už chodíme ku Kadlubiakovi a ten prístup tak to je niečo úplne iné ako tá naša doktorka predtým. No som rada že som ju zmenila. Ale naštvaná bola riadne-pomaly mi ani karty nechcela dať :angry: :angry:

Ivetka tá fľaška mam je super aj my ju máme-krpček vyberavý na všetky sa mi vykašľal,len táto sa mu páči :slight_smile:
7. júl 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, tak vyzerá to vonku všelijak. Ale nakoniec bude snáď krásne:slight_smile:

Yvka, tak ste si užili aspoň trochu oddychu :wink: Doktorka sa tak správala, vieš, prišla o 2 deti, to je od poisťovne dosť peňazí, ale urobila si najlepšie ako si mohla. Presne ako som písala, vyskúšal MAM a ostatné môžem si dať do vitríny :grinning:
7. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.my ideme dnes na poradnu,ta som strasne zvedava kolko nas valibuk vazi :slight_smile:
7. júl 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. my tiež beháme stále po vonku kým sa dá, a kým neprší. Vonku je vtedy super.
Kedy už môžu deti sedieť? My sedieť vydržíme s pomocou, a viac sa mu lubi taká sediaca poloha ako na chrbátiku.Len nechcem aby sa mu tým ublížilo na chrbticu.
7. júl 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
zuzula tak sa potom ozvi ako ste vyrastli, :slight_smile: :slight_smile:
Dream podla mna az tak v 5 az 6 mesiaci.Aj sportaky su az od 6 mesiaca.A ja dam maleho posedkat,ale len chvilku. :wink:
Mame doma maleho nervaka,,chyti hracku a chce si ju celu strcit do pusy,a ked nejde tak nervaci,zjape,no hruuuza. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak ja som vcerajsi vecer preknucala v krcoch v bruchu :cry: a este ma poriadne brucho boli. zahajila som dietu, ale napchavat sa mozem akurat zivocisnym uhlim :frowning2: dufam, ze mala bude v pohode.

zuzi, som zvedava na tie miery vasho valibuka :slight_smile: uz musi mat peknu vahu, ked ti tak dobre papka, my sme zas 100% na mlieku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dream, deti mozu sediet az ked si sadnu sami :slight_smile: dovtedy nemaju dostatocne silne svalstvo na spodnej casti chrbtice, aby im to neskodilo. no ja si myslim, ze to nedodrzuje asi nikto.
7. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dieta by sa same malo posadit v 7.mes.-tak sme sa ucili na vyvinke,ale kazde je ine. :dizzy_face:
7. júl 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, moje sa posadilo presne v polroku :dizzy_face: no ja som ju davala doma do toho kresielka aj skor, aj ked na najnizsej polohe. no so sportiakom sme poctivo cakali az ked mala cez pol roka
7. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

tak poradna super,maly vazi 9100/75.akurat mi hovorila dnes o tom sedeni,ze nemame davat maleho do sedu,pokial si sam nesadne.ze mu to ublizuje na chrbatik.my ho davame obcas,ale on si sadne aj sam z polosedu.ze treba aby babatko stvornozkovalo kvoli vyvoju hemisfer mozgu,ze potom su deti take pokojnejsie a mudrejsie.tak uvidime ci bude stvornozkovat.ze ked sa dava babo sediet,tak uz potom nechce stvornozkovat,lebo zisti,ze v sede je to lepsie.

inac v saluse je letna akcia,ze ked si zaplatite jeden kurz,druhy mate zdarma.takze v podstate dva kurzy mate za cenu jedneho-66 eur.takze asi budeme pokracovat.
7. júl 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, mate skoro take miery, ako my pred tromi tyzdnami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akurat malej namerali 77cm, ale vaha ta ista. my mame doma bazeniky, takze sa zatial nikam plavat nechystame pre istotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a u nas to tak funguje, ked si mala sadla, tak som ju zacala davat do sportaku. no ona opica uz aj na nohy sa bez problemov sama postavi :sweat_smile: aj som ju konecne natocila na FB, ale to bol vtedy asi 6ty pokus, lebo vzdy sa postavila skor, ako som nastartovala mobil :grinning:
7. júl 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence.
zuzka z maleho je uz riadny guliver velky.krasne miery :wink: :wink:
Akurat mi volali policajti ze mi otec zomrel,on zil v poprade a mi sme sa videli asi 4 krat za cely zivot. :frowning2: :frowning2:
Aj ked som ho moc nepoznala aj tak mi to je velmi luto,a hlavne ze nevidel maleho,a tak moc si to zelal. :frowning2:
Tak teraz vybavovacky,,ani sa mi do toho moc nechce.mal len mna,segru,a uz ani neviem. :frowning2:
Nechcem tu nahodit smutnu atmosferu,ale musela som sa vykecat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to mi je luto,uprimnu sustrast :frowning2:
mne tak babka umrela,ze ani maleho nevidela,hlavne ze poslala mu peniaze na krstiny a nestihli sme ju uz ist pozriet.
7. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne to mi prislo luto,presne ako hovoris..otec sa uz tesil na vnuka a bohuzial sa ho nedozil. :frowning2:
mi sme aj chceli ale az ked maly trochu vyrastie,pretoze poprad je mooooc daleko a taku dlhu cestu som nechcela absolvovat z malim ked je este krpcek.
7. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som sa dokupala z malim..clapkali sme sa obaja vo vani.to bola pajada :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, lenka :frowning2: uprimnu sustrast ti prajem.
nasu malu uz nastastie videli vsetky babky, aj prababky :pensive: no a cestu do tatier sme s malou absolvovali este v aprili, ale bola o mesiac starsia ako tvoj maly
7. júl 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa poprad je blizko tatier vsak?kolko to je asi kilometrou odtialto?nech mam prehlad.
A dakujem babenky.
7. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v poprade sme boli v tescu na nakupy. neviem, kolko je to kilometrov, ale cesta odtialto nam trvala cca 4 hodiny. ja som sedela s malou vzadu a ked sa jedovala, tak som jej pichla prso do pusy a bolo :grinning: normalne za jazdy - ja priputana, ona priputana vo vajicku :sweat_smile:
7. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa a to ste ako dokazali?? :grinning: ani predstavit si to neviem.

my ked sme isli minuly rok na dovolenku do Tatier,tak do Popradu nam to trvalo po dialnici menej.nejako okolo 2-3 hodin :confused:
7. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, to su tie moje proporcie, co odkojili uz dve deti predtym :grinning:

baby, mne je stale zle, akoby mi brucho parali chvilami :cry: boli sme dnes vonku, ale chodila som s bolestami :pensive: no teraz vecer je to zas na ... mam pocit, ze ma zas chyta moja kolika :frowning2: mavam to cca raz za rok, vzdy to zacne hnackou a skonci nechutnou bolestou brucha. 3x ma s tym hospitalizovali, lebo su to pomaly porodne bolesti, ale nidky mi nic nezistili. vzdy to bolo podozrenie na slepak, lebo aj teraz ma na omak najviac boli prava strana, ale sono nic, gynda nic nikdy nezistila :frowning2: :frowning2: :frowning2: a lezat zas na chirurgii s dietou a ladom na bruchu sa mi uz nechce :unamused:
7. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, my sme sli prvu cestu zadom cez nimnicu, tam sme sa zdrzali, lebo sme nakladali dalsich. inak sme sa hnali po dialnici, kde sa dalo (aj kde sa nedalo :sweat_smile: ) a mali sme asi dve zastavky kvoli detom. takze by sme sli asi 3 hodiny, za dve by sme to urcite nespravili.
7. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, to je mi ľúto, aj odo mňa príjmy úprimnú sústrasť :frowning2:
Aj ste potom ešte sedkali vonku? Ja som bola počkať manžela a potom sme išli do obchodu. Keď budeš mať čas a chuť, napíš a pôjdeme pokočíkovať. Nechcem teraz ťa otravovať :frowning2:

Zuzka, tak to máte super miery, len pekne rastite. Dnes som malého navečer videla s dedkom, boli asi tvoju maminu pozrieť, ona robí v domove?

Sisa, mne je na figu tiež už dlhšie a dnes som mala už večer aj bolesti bruška, ledva som prišla domov, ale neviem z čoho:frowning2: Niečo je vo vzduchu asi.
7. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni úprimnú sústrasť. Mne zomrel tato keď mal malý 2 týždne a to sme sa 2 roky predtým pohádali a ani jeden nechcel ustúpiť tak sme sa spolu ani nerozprávali. o to viac mi bolo všetko ľúto. Drž sa :pensive:
7. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
dakujem dievcence,ste zlate.
Ivetka este sme tam sedkali ale hodinku,bolo super len maly nechcel spinkat,len by sa rozpraval,a obzeral
ludi. :grinning:
ivka ako dopadla kozmetika?stale nemozem niako rozchodit ze maly ti spapa okolo 1200 az viac.
No bud ja mam slabeho papkaca,alebo neviem.Niekedy sa stretneme a porovname si ich.xixix :grinning: :grinning:
Dnes to nevypada z pocasim bohvieako( :frowning2: to teplo nevydrzalo dlho.

Sisa a nemas ty niaku brusnu chripku?chuda moje,,teda na vas sa fakt vsetko lepi.Drzim palce,nech to cim skor
prejde.Bolesti brucha su protivne,ja si take super super bolesti uzivam pri menzese,tak si to viem predstavit.
8. júl 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvka a co ti na to hovori kadlubiak ked si mu povedala ze ti tilko petko spapa?negulal ocami? :grinning: :grinning:
mne vzdy hovori,,ze mam byt spokojna aky je alexko,ze je tak akurat.
8. júl 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som taka blba :unamused: asi dva tyzdne mala ukazuje nieco na sposob pa-pa. tak sme boli vsetci z toho uneseni, ze ako sa to pekne sama naucila, pritom jej to nikto neukazoval a teraz mi to ukazovala zas a valila za mnou. no a konecne ma osvietilo, ze ona si mliecko pyta :sweat_smile:
takze znakujeme :sunglasses:
8. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pozrite si toto video,,ak ste este nevideli,,booooomba http://videoalbumy.azet.sk/smiech/51HZhoJibYBMn6vQ/
8. júl 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok