Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
8. júl 2009

leni 😀 😀 😀 to video je uuuzasneee,nie je nad detsky smiech 😀

lenka0402
8. júl 2009

baby a toto ma dostalo prd maleho dietata http://videoalbumy.azet.sk/prd-maleho-dietata/P...

lenka0402
9. júl 2009

haloooo,,co ste vsetci este vonku. 😉 😉 😉
ivetka akurat pisali baby na nete ze ta inesska o ktorej sme sa rozpravali dnes porodila,a pocuvaj tie miery,,odpadnes 😀 56cm a 5120kg.to je kus chlapa co? 😝

lenka0402
9. júl 2009

hlavne nech je zdrave,vytrpela si dost. 🙂

lenka0402
9. júl 2009

nie kg ale g.som sa sekla 😀

sisa.b
9. júl 2009

tak ja som mala navstevu - svojho ex s drahou, posedeli sme nejaku hodinku, potom prisiel svokor a ja som akurat upratovala o 106, tak mi robil aupairku 😅 a nakoniec prisiel moj drahy, tak som ho s malou vyhodila von 😝 este musim dokoncit kupelnu, kuchynu a zachod a budem mat fajront 😎 uz to tu zacina vyzerat ako u normalnych 😀

jo a prisla mi dnes umyvacka, jupiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

ivetka5
9. júl 2009

Ahojte, tak zas sa nám to rozpršalo. Teraz mám aj pomocníka za PC, Noelka 😀

Lenka, poslala som ti niečo do IP. Tak teda, to je riadny chlapina, ktovie, či mala sekciu, hlavne, že sú zdravučký, držkáme im palčeky 🙂

Sisa, tak to máš super umývačku, potom povieš, či si spokojná, aj my uvažujeme nad ňou.-)))

sisa.b
9. júl 2009

ivetka, uz som toho mala plne zuby. 5-clenna domacnost a umyvam len ja 😠 ked som zavelila, ze si bude umyvat kazdy po sebe, tak samozrejme ten najvacsi mi to sabotoval, ze u nich tatko nikdy nemusel umyvat, no a prinut potom deti. a ked som mala na nich cakat, tak som si to radsej sama spravila. dost, ze som cakala, kym pridu zo skoly, aby to utreli a popratali.
navyse my mame len prietokovy ohrievac vody, ktory aby ohrieval, musi mat pustenu vodu na maximum. takze faktura za vodu nas presvedcila definitivne, ze sa nam to oplati. ja v 11tich litroch vody umyjem par salok, umyvacka 9 suprav + pribory 😎

sisa.b
9. júl 2009

inak akurat som skoncila s upratovanim a som utahana ako kon 😝 vsetok nabytok prekladat, nadvihovat,...
to musi vydrzat do vianoc 😀

lenka0402
9. júl 2009

ivetka provokaterka 😉 mala si mi co poslat,ale dufam ze tie topanocky na aukcii vyhram 😀 😀 fakt su krasne.
.dik ze si na mna myslela..

sisa tak to sa ti necudujem,dobre si spravila ze si ju kupila,dufam ze budes spokojna.Ale pochybujem ze to umyje poriadne spinavy hrniec. 😝 ale mozno sa mylim. 😕 vsak potom povies,ked odskusas.

sisa.b
9. júl 2009

lenka, viem, ze to pripeceny hrniec ci pekac uplne neumyje 😉 to uz som sa informovala. ale holky to robia tak, ze ho potom doumyvaju, lebo z umyvacky to vyjde super rozmocene. no u nas aj tak najviac riadov tvoria salky a taniere - tych budem este vela potrebovat, aby nam stacilo raz za den ju pustat 😅

zuzula25
10. júl 2009

ahojte.
mamina ma tiez umyvacku riadu a nemoze si ju vynachvalit,kopu roboty usetrenej.tiez s nou uvazujem do buducnosti,ked som si davala kuchynsku linku na mieru robit,tak som ju dala,tak aby som potom mohla len jednu skrinku vyhodit a presne sa tam zmesti,aj vodu sme tak domyslei,ale este sa nam nejako neoplati.manzel byva aj tak v robote a ja co toho naspinim,umyjem rucne.ale je to velka pomocnicka 🙂

leni ake topanocky chces vyhrat v aukcii??pre maleho??

yvka1
10. júl 2009

No ja sa stavím že také biele nike s modrými fajkami,strašne sú chutnučké 🙂

sisa.b
10. júl 2009

zuzi, vas este nie je tolko, co nas 😉 takze urcite ani tolko riadov nemate spinavych. este nech mi ju zapoja a budem spokojna 🙂

yvka, take topanocky som videla aj v deichmanne 😉 akurat mne sa to zdaju vyhodene velke peniaze za take nieco. hlavne pri tom tempe, ako nam slecna rastie. mam krasne kozene topanocky po sarke - to som vtedy na nu opleskla asi 700sk 😅 a nosila ich cca 2 mesiace. no teraz hadam vyuzijeme tiez 🙂

emik18
10. júl 2009

Ahojte kocky, chcem sa spytat, byvate niektora z vas v Novej Dubnici??? Ak hej ako sa vam tam byva??? mali by sme sa tam stahovat, tak si to chcem otuknut co a ako.... 🙂 diky....

kvetinkaaa
10. júl 2009

ahojte

pozeram regiony ze idem kuk nemsovanky a emik nam pise do dubnicaniek 🙂 evi vy idete byvat na novuu? čoze tak, ved v banovciach mate pekne prerobene, ale viem dochadzanie je na figu.
podla mna ked mas auto byva sa ti hocikde dobre - ked sa budes nudit prides nas kuk 😉
myslim ze tu su len dubnicanky a okolite dzedzinky. inak na novu chodim na kozmetiku ta je tam super : )

yvka čo mas nove? ked som videla naposledy peťka som sa nevedela vynadivat aky je chlap, stale to rozpravam malej aby papala nech je tučnučka ako ivkin peťko 😀 a sebe zase vravim aby som tolko nejedla 🙂

ivetka a ty ako? uz sme sa konecne raz stretli. vtedy si spominala ze ides za lenkou? ako bolo?
ja som chcela ist dnes do dca ale je hnusne tak nejdem nikde.

a k tej umyvačke, my mame a som rada. najskor som sli nemohla zvyknut a prve dva tyzdne som umyvala aj tak ručne ale teraz len ukladam a je to super. akurat hrnce umyvam ručne lebo to ti zaplni celu umyvačku. davam tam pohare taniere pribory.oplati sa!

páá

ivetka5
10. júl 2009

Ahojte žienky, tak až teraz som sa sem dostala. Dnes sme boli na kardiologii na kontrole, je to ok, ale budeme na pozorovaní do roka, lebo sme mali v rodine ochorenie na to. potom sme išli k našim, že pogrilovať, bolo super, prišli sme domov večer, a je po dni. Ešte som niečo upratala, požehlila, zajtra totiž čakáme návštevu, kámoša s priateľkou a malou čivavou 🙂 Možno aj prespia. No malý ako teraz večer upišťaný, iba na ruky, konečne mi pred chvíľou zaspal, som už unavená, ale nerobieva to, asi keď sme neboli doma celý deň, potom je taký. tatino nám išiel si zahrať futbal, tak to bolo na mne.

Lenka, nemáš zač, vedela som, že sa ti budú páčiť. Držím palce, aby si ich mala 😉

Yvka, hej myslím, že sú to tie, čo si písala 🙂

Sisa, tak už ti ju zapojili? Isto je to pre teba veľká výhoda, a hlavne časovo a aj samozrejem korunky ušetrí za vodu. Aj my sme na to myslile, ako aj Zuzka, keď nám robili linku, tak sme si dali skrinku, a potom sa to iba vyhodí 🙂 Časom isto si ju dám, možno keď bude malý väčší, že sa viac zašpiní.

Kvetinka, áno, bolo super, sme povozili, pokecali, aj včera sme boli spolu. Máme sa fajn, v utorok ideme na očkovanie, auuuuuuuuuu. A vy ako? Malá poslúcha?

Inak babeny, mohli by sme niake kočíkové stretko hodiť, keď budeme mať všetky čas, hm?

yvka1
10. júl 2009

Ahojte,no dnes zas otrasne. Už ma to nebaví-to je s malou potom na nevydržanie, keď sa vonku poriadne nevylieta. dnes boli poobede u nás aspoň známi so 6ročnou slečnou tak aspoň s ňou sa trošku zabavila. Strašne zlaté dievčatko-kľudné poslušné-to by som brala keby aj Vaneska je aspoň trošku taká 😝

Kvetinka neboj veď ona to dobehne a keď začnú behať ani nikto nebude vedieť že jeden bol menší, druhý väčší... aj Vaneska bola strašný bucko keď bola bábätko a teraz je od iných detí jej veku menšia. Keď mužovi začnú tréningy sa ozvem a prídem vás kuknúť- však som Mišku zatiaľ len na foto videla 😠 😠 😉

sisa k tým vyhodeným peniazom za topánočky to je pravda ale na druhej strane väčšinou keď som chcela kvalitné topánky pre malú hlavne kvôli nožičke vždy to bola pekná pálka. Tie značkové sa mi veľakrát ale podarilo aj nové kúpiť na nejakom výpredaji za celkom slušnú sumu. v deichmanne ich mali dlhú dobu tuším za nejakých 500,-. A ďalšie plus bolo že značkové sa mi vždy podarilo aj celkom slušne predať ďalej.

Baby vymyslite to kočíkovanie budúci týždeň-to je ešte muž doma, tak by som mohla ísť len s malým,muž by sa išiel s malou zatiaľ niekam vyblázniť a ja by som prvýkrát konečne len kočíkovala a nelietala za ňou 😀

ivetka5
10. júl 2009

Yvka, ok, môže byť, ja som za, okrem utorka, to sme po očkovaní ☹ K tým teniskám som toho istého názoru, tiež by som za to nedala neviem koľko, len keď dobre natrafím, a keď si aj súpravy vezmeš, že napr. vo Veveričke aj 600-700 sk dáš, tak to si fakt môžeš aj značkovú kúpiť. Nie že by som bola na to zaťažená, ale je to tak. Aspoň u mňa 🙂

lenka0402
10. júl 2009

Dobry vecer mile damy 😉
Konecne sme sa vratili z toho pohrebu,som utahana ako pes,je to 220km a som grogi. 😝 Nemusim taketo dlhe jazdy.
K tym topanockam,yvka su to tie co si pisala male nike biele z modrou fajkou. 🙂 Ja som proste zatazena na male prtave botky.Aukcia je do pondelka a zatial sme na 6 eurach a vyhravam. 🙂 🙂 Aj dneska mi prisli pre maleho male crossiky,to su tie gumenne sandalky z dierkami a su nadherne,a strasne lahunke,a tiez za minimalnu cenu. 😉
Inac k tomu pohrebu,strasne som sa bala ze ma tam budu vsetcia obkukavat,a hladet na mna a ze sa budem citit trapne,dopadlo to prave naopak.Cely spol bol strasne mily,laskavy,brali ma tam ako vlastnu dceru.Otcova sesta nakupila malemu hracky,velky bager,bola som velmi prekvapena. 😕

Ivetka drzim palce pri ockovany,a kocikove stretko,,dobryyy naaapad. 🙂

lenka0402
10. júl 2009

Inac baby dnes vecer mi maly vypil 240ml.ty kokso 😕 😕 😕

lenka0402
10. júl 2009

ivetka super ze kardiologia dopadla dobre,som na teba myslela. 🙂 viem ze si sa strachovala.Posli noelkovi za mna velku pusku. 🙂
Alebo posielme bokane vsetkym deturencom,,cmuk na dobru noc.
papa idem hajat.

sisa.b
10. júl 2009

ivetka, jasne, ze mi to nezapojili 😠 a do pondelka to aj tak nebude nikto riesit a ktovie ci v pondelok tiez...
moj drahy sa rozhodol, ze bude radsej opravovat auto a rovno cely vikend. takze zacal uz dnes a zajtra zas odchadzame k svokrovocom na zvysok vikendu. hlavne ze som sa tesila, ze aka romantika bude, lebo velkaci sli s tatkom na chatu, tak sme doma len s malou. no a on zas bude vikend travit pod autom 🙄 🙄 🙄

male topanocky su velmi chute 😵 moj ich nazyva klucenky 😀 ja chcem poriesit hlavne tie kozene capacky, lebo take nemame, tak nech mame zdrave nozky 🙂

sisa.b
10. júl 2009

mmch, o 19tej som zalomila s malou a uz som vyspata 😝

zuzula25
11. júl 2009

ahojte.na ten zrazik sa tiez pridam,mozem buduci tyzden okrem utorka a stvrtku,to mame plavanie.

ivet super s kardiologiou,doktorov veru netreba.a kde ste boli v Ilave??

maleho zacalo trosku zapekat,chudatko moje,ked tlaci cely je cerveny,nastastie neplace a ani sa nejeduje pri tom.to je to,ze uz je na tuhsej strave a crievka si musia zvyknut a on sa musi naucit tlacit.neviete co by som mu mohla dat??ved vsetko co papka.mrkva,ryzova kasa a kukuricne chrumky zahustuju stolicu.zacala som mu davat slivkovu frutapuru a dnes bude mat spenat na obed

sisa.b
11. júl 2009

zuzi, nase holky davaju tu frutapuru, alebo cerstve ci ususene slivky uvaria a zleju ten vyvar do false na pitie. to by mu mohlo pomoct. chuda male ☹ aj tak sa drzi statocne podla toho, co pises.

my opat kakame prazenicku, lebo sme zas na 100% na mlieku 😅 to bude tou chorobou, ze nic nechce. teda kecam, dnes ozuzlala broskynu, mozno aj stvrtku z nej zjedla 😀 a vcera zjedla od svokry trochu mrkvicky (asi 4 kuksy), odo mna nechcela ani kusok 😠 my teraz papame stylom "ja sam" 😅 co nema v ruke, to nezje.

ivetka5
11. júl 2009

Ahojkejte, práve som dovarila, dopiekla, robila som mufinky, to je také rýchle, no a manžo vyráža pre návštevu na stanicu do Teplej, tak som tu len na skok.

Ďakujeme, že ste náím držali palčeky, boli sme v Ilave, doktorka veľmi príjemná. Malý sa na nej uchlebával stále 😀 Zakiaľ ho ešte nepichali, má rád doktorov 😝

Lenka, malý vypil super, je z neho jedáčik 😉 Ak ti môžem poradiť k tej aukcii, teraz neprihadzuj a počkaj si až na záver, potom sa tak či tak prihadzuje najviac, no a mala by si veľkú cenu, keď aj niekto prihodí nechaj tak a počkaj na posledné minúty. Aspoň ja tak robím 🙂

Tak ja letím, idem ešte vysmážať, aby to mali teplučké 🙂 Robím rezne morčacie, zemiačky, obloha 😎 PA

zuzula25
11. júl 2009

sisa fesandy mas doma 😉 to aby ste uz kupili nejaku pusku,aby ste odhanali chlapov od dveri 🙂

ivetka uzite si navstevu a Noelko nech je zas ukazkovy 🙂

mkatka
autor
12. júl 2009

Ahojte, my jsme zpátky 😎 Včera večer jsme dorazili, uf to byla cesta. Jsem docela ráda, že jsme zase doma 😉

Co tu nového? Nějaké akce v městě?

lenka0402
12. júl 2009

Ahojte
katka vitaj,ako bolo?a co pocasie? 🙂 ja teda o ziadnych akciach v meste neviem,to tu byva malokedy. 😝

baby dnes sa mi maly pretocil z chrbatika na brusko,a konecne si tam nezabudol ruky. 😀 😀 😀