Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

tanidlo
6. dec 2008

Zuzula, Babydent je volnopredajny, tusim stal okolo stovky, uz ani neviem, mame ho od maleho dvoch mesiacov, ale prve zubiska mu vysli az v pol roku, no a tieto dalsie stale nic, len ho otravuju ☹

A neboj, zajtra mas termin, mozno chce byt drobcek presny a ohlasi sa hned rano, alebo v noci 😀

lugu
6. dec 2008

Ahojte baby,vidim,ze vas trapia dolezitejsie veci 😉 tak trosku upresnim to byvenie-su to tie nove panelaky pri ucku ako si to nazvala,za nami su garaze a les alebo zeby to bol ten haj? 😀 A pristahovali sme sa z vychodneho slovenska,konkretne z vranova nad toplou.je to dost daleko a je nam aj smutno,pretoze tu nikoho nepozname ☹

3558
6. dec 2008

lugu ked budem byvat doma, mozes ku mne chodit na navstevu kazdy den. ja byvam pri poste. ale teraz momentale v UK. ale uz buduci rok by sme sa chceli vratit na stalo. tak ak boh da, tak v lete by sme chceli. 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lugu
6. dec 2008

dakujem za pozvanie 😀

zuzula25
6. dec 2008

lugu, nebus smutna, za chvilku si zvyknes a bude fajn.ja by som sa tiez rada s tebou stretla a zoznamila,ale asi az ked porodim, lebo teraz ledva chodim.no a potom dame dubnicke stretko 😉

tanidlo
7. dec 2008

Neboj Lugu, nejako sa dame dokopy a zorganizujeme aspon mini stretko, potom nas budes pozant az moc 🙂 Ved ani my sa este medzi sebou velmi nepozname..pockame na Zuzku, kym porodi toho svojho drobca a potom nam ho pride vsetkym ukazat 😀

tanidlo
7. dec 2008

Inak ako nedela ? U nas v pohode, svokra vari obed, maly lieta v choditku a Tanidlo sedi za netom 😀 😀 😀

zuzula25
7. dec 2008

ahojte, tak sa poctivo hlasim 😀 a stale nic, celu noc som bola hore, akasi som bola nervozna, nesvoja a nic z toho.uz to necham na maleho kedy sa rozhodne vyjst von, nebudem ho surit, vzdavam to.teraz este zakon scvalnosti bolo v telke ta reportaz o tej nelke, ktora sa narodila mrtva, lebo mala omotanu pupocnu snuru okolo hlavicky, tak sa ma kazdy pyta,ze kedy mam termin, nech si nenecham prenasat a tak.strasne ma to znervoznuje.videli ste tu reportaz???ale co ja zmozem, doktor mi ten porod nevyvola skor aj keby som chcela neviem ako.
ja som akurat dovarila a tiez som prisla pozriet co tu je nove.to sa komusi zije, ked svokra uvari 😉 , ale nie, ved to treba vyuzit, pravidelne sa to nestava a nemusi sa to dlho opakovat 😀
krasnu nedelu prajem.....

centik
7. dec 2008

caute babulky
Zuzi neboooj a zajtra mas tusim of.termin ze? tak sa skus dohodnut s gyn. nech ta uz posle na vyvolavacku,

Lugu asi viem kde to je, to je uplne horeeee na kopci, pesi som tam este nebola 😀 ale kupovala som tam choditko od jednej Olinky, inak ja som tiez z vychodu a tiez tu nepoznam nejak vela ludi 🙂

Tani a chutil obed od svokricky? 😀

tanidlo
7. dec 2008

Zuzi, ved to, zase k svokre nechodime tak casto, tak si uzivam.. 🙂

Tu reportaz som nevidela, len som o nej citala..ono to cloveka bohvieako nepovzbudi..ja ked som isla do nemocky, tak tiez sa riesil nejaky pripad umrtia, dokonca neviem, ci nie mamicky..uz si nepamatam..tak som bola mierne v soku ☹

Inak, podla mna by Ta uz tento dalsi tyzden najneskor mali poslat do porodnice..aspon v Banovciach to tak bolo, kamoske co sa dcera narodila v ten isty den ako nam Macko, tak ju poslali tusim par dni po termine a ešte cakala tyzden s vyvolavackami (ktore nezaberali), kym to prislo..ale bola pod dohladom, to je hlavne..hmm..tak drzime palce..

tanidlo
7. dec 2008

Sevas Centik..jasne, ze chutil..aj ked ja mam teraz neslanu dietu, uz druhy mesiac (beriem take hnusne lieky kvoli ekzemu na ktore sa nemoze sol), takze ono to nie je bohvieco..ale bola kapusta, knedla a masko, to mozem, takze pohodka 🙂 Teraz to este zalejem kavou a zajem niecim sladkym a nedelny obed je za nami 😀

Ako si sa vlastne dostala z vychodu az do Dubnice ? 😉

zuzula25
7. dec 2008

oficialny termin pd doktora mame v utorok, v stredu mame ist na poradnu.ja si nemyslim, ze ma doktor posle na vyvolavacku, sice by som bola velmi rada, ale zo skusenosti mamiciek, s ktorymi som sa rozpravala u doktora tak viem, ze on sa moc do toho nehrnie, necha kludne aj tych 10 dni prenasat.no ved uvidime, ze by bol stedry pred tymi vianocami. 😀 😵

a dnes sa nechystate na vysvietenie druhej sviecky??? a ako ste stravili Mikulasa??a co mali??pbali sa, alebo len kukali??

lugu
7. dec 2008

Ja sa pridam so svojimi skusenostami,ja som tiez prenasala,ale len par dni,nasmu malemu sa tiez velmi nechcelo,tak ma lekar poslal v den poslednej poradne do nemocnice,odtial zase domov,ze si mam pockat na kontrakcie a ked do rana nic tak uz pridem na dlhsie,este vecer som pchala do seba slaninu 😀 a nic len mi trochu stvrdlo brucho,tak som sa prestala napchavat a cakala do rana.potom mi dal vyvolavacku a zase cakala.... 😉 az okolo 17tej mi zacali kontrakcie a o 22 som to uz mala vsetko za sebou.len predo mnou bol veeelmi tazky porod a to tiez nebolo prijemne 😒 takze Zuzi nalad sa pozitivnejsie a uz vobec nepozeraj televizne noviny,tam nic pozitivne nenajdes 😉

Baby to stretko by nebolo zle,ale asi az po novom roku,my totiz vo stvrtok odchadzame na vychod a ja so samkom tam ostavam az do noveho roku.manzel bude mat pred vianocami vela prace,tak aby sme neboli sami,tak ideme k nasim 🙂 a uz sa aj tesime 😀 😵

zuzula25
7. dec 2008

ja som ani tu reportaz nevidela, len kazdy mi velice o nej rozprava, ako neviem ci ma chcu podporit ci v akom vyzname to mam chapat 😠

tak to stretko az po novom roku, ved hadam sa uz nas maly vytlaci von dovtedy..... 😀
lugu a slaninu si papala??? tak to som este nepocula.mne sa moc do tej nemocnice ani nechce ist pokial nemam bolesti, lebo si neviem predstavit to cakanie tam, doma to hadam by bolo lepsie, ale uz aj na to pristupim ak si to ten nas maly nerozmysli 😠

centik
7. dec 2008

ja budem pred fixom predavat vino v stanku 😉 budem tam o 17tej

centik
7. dec 2008

Zuzi chodis k mokrasovi?

centik
7. dec 2008

TAni ach ta laska preniesla ma z vychodu na zapad 😀 😀

lugu
7. dec 2008

Ano Zuzi papala som fajnovu slaninu,ale asi ti to nechuti,tak si to nepredstavuj.A v tej nemocnici na I.dobe porodnej mozno nebudes sama 😉 mozno tam budete cakat viacere,aspon sa s niekym zoznamis a budete si sprijemnovat cakanie,aspon tak to bolo u nas aj sprchy som si uzila s horucou vodou 😵

tanidlo
7. dec 2008

Zuzka, ved uvidis, mozno Ti da doktor darcek..hehe..ale to Ti verim, ze sa Ti tam moc nechce..ani mne by sa nechcelo cakat prace tam..ja som si tam odkrutila cca 15 dni pred porodom kvoli vysokemu tlaku a opuchnutym noham a veru to nebolo nic moc, este ze na izbe boli take fajn baby, tak sa to dalo vydrzat, ale radsej by som bola doma..zas som si aspon zmapovala, ako to tam chodi, spoznala som sestricky, doktorov, to tiez nie je na zahodenie, teraz uz budem vediet do coho pojdem, teda ak nebudem rodit nakoniec v Ilave..no ale najskor na druheho drobca musime zamiesit..hehe 😀 😀 😀

Na druhu sviecku sa nechystame, este sme stale u svokry, ale tretiu uz snad stihneme 🙂 A Mikiho sme nevideli ziadneho, chlapovi som zabudla povedat, nech si zozenie kostym, mohol mu ho spravit aspon on..ale darceky dostal, plnu mikulassku ponozku presnidavok, kasiciek, susienok a podobne..no a aj auticko, aby bola nejaka hracka 🙂

Lugu, berieme na vedomie, pockame do Noveho Roku, ved teraz pred Vianocami budeme mat toho vsetci dost na robotu 😎

tanidlo
7. dec 2008

Jani, no to verim..laska robi divy.. 🙂 Kde ste sa spoznali ? Lebo my cez net, tiez by sme o seba asi inak nezavadili ani omylom..hehe.. 😀

zuzula25
7. dec 2008

nechodim k mokrasovi, chodim k Petrykowskemu, ci ako sa to pise.
centik tak ty sa budes zohrievat pri vinku???ja viem budes ho len predavat.a to varene???

zuzula25
7. dec 2008

tani aj sa tesil maly???sice si to asi este neuvedomoval, ked ma len 8 mesiacikov.nabuduce uz uvidite aj mikulasa a maly si to viac uzije.

zuzula25
7. dec 2008

centik a preco si sa pytala???

centik
7. dec 2008

Zuzi ano to varene,

TAni moja babka je Lubova suseda na tom istom poschodi, kedysi sme spolu hravali karty a schovku 😀 😀

tanidlo
7. dec 2008

Zuzula, no jasne, najviac sa mu pacilo to vreco, teda ponozka, sa s nim hral potom aj hodinu, obsah ho az tolko netrapil 😀 Tiez si myslim, ze si toi viac uzije na buduci rok 😉

Centik, aha tak, takze vy ste sa dohodli uz ako deti..hehe.. 😀 😀 😀

chymenitta33
7. dec 2008

Aojte maminky🙂)

Jáj my sme mali Davidka choručkého teda ešte aj je ale už lepšie ma laryngitidu☹(jáj však sme nevyspatí ale už bude hádam lepšie.

centik
7. dec 2008

Tani no neviem ono prislo tak necakane 😀 😀 aj ked stale som bola do MM potajomky zalubena ale len cez pradzniny u babky 😀

tanidlo
8. dec 2008

No vidis Jani, laska ako z romanu a ako to stastne skoncilo 😀 Ako sa vcera predavalo vinko ? Aj Ta bol niekto odtialto pozriet ? My sme sa vratili az vecer o pol osmej..tak hadam nabuduce..

centik
8. dec 2008

dobre rano,
Tani prisla som tam o 17tej, akurat skoncil ofic. program, potom zacalo prsat tak sme to o 17.30 zabalili a isli domov 😅

Zuzka rodiiiiid? 😀

zuzula25
8. dec 2008

ahojte.este stale nic, ani naznak.uz mi len chodia same sms a telefonaty, ci uz sme traja.ale akosi ma podozrivo dnes neboli vobec brusko, citim sa super.dnes vecer manzel pride domov a bude doma cely tyzden, tak mozno to ten nas maly tak chce, ze ked bude az tatino doma, vyleze. 😀

tani a centik vy este kojite???lebo zas riesime doma, ze ako to bude na vianoce, ze co budem vobec moct papat, ked by sa podarilo kojit, co by som strasne chcela.

chymenita prajem, aby ste boli rychlo zdravucki 🙂