Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
13. júl 2009

oki holky 😀 skusim to najskor sama a ked tak zuzka ma cislo 😀 ale este to nezabudnite zajtra pripomenut 😅

lenka0402
13. júl 2009

Baby ak bude maly taky zly ako teraz,sorry,nepojdeme s vami. ☹ ☹
Bola u nas aj kamoska,maly sa ukazal aky je zlatucky a dobrucky,uspala ho.Spal az 5 minut,a teraz je taky zly ako
keby ho z koze drali. 😠 😠 Uz mame aj dasienka naliate,ale viac vrchne ako spodne.Hnusne zubiska 😠 😠

A aukciu sme bohuzial nevyhrali,maly zacal v tej najnespravnejsiej chvili plakat,tak som nemala cas prihadzovat.

lenka0402
13. júl 2009

Teraz cmula chrumku,tak sa konecne ukludnil. 😝
Este uvidime s akou naladou sa mlady panko v stredu zobudi 😉

dream.d
13. júl 2009

zatial som rozhodnutá, že idem s vami za každú cenu.len si ešte zistím spoje.

zuzula ty si niečo malému na tie dasienka natierala, len som už zabudla ako sa to volalo. aj to pomohlo? vraj sa aj panadol môže trocha natierať, teda to som počula, len neviem či môže naozaj.

zuzula25
13. júl 2009

ahojte.to by bolo super,keby sme sa vsetky stretli.

dream natierala som kamistad gel a ci pomohol??maly sa trosku po nom ukludnil,tak asi troska ano.o tom panadole neviem.dream mas stale to iste cislo??maly by som ho mat,tak potom ked by si sla.tak budeme na telefone.

sisu pravdaze zobudime,dnes som sa nestihla ani s nou porozpravat,maly bol upistany ked sme stali,on by len najradsej v pohybe

leni ked bude zli,aspon pojdete von.ja to mam tak overene,ze ked uz je maly sto certov tak treba ist von.
a ake chrumky mu davas??

ivetka aj ty si bola na nakupoch??co ste dobreho pokupili,okrem pampersiek??? 🙂

zuzula25
13. júl 2009

ty kokso,ale tam je chyb.to viete pisat pri dietati.tam hrubka,aobcas nejaky nezmysel napisany 😅 😕 ale hadam ste to pochopili

lenka0402
13. júl 2009

zuzula davam klasicke chrumky kukuricne nesolene.A asi mas pravdu,vzduch mu mozno pomoze. 😉
Idem skusim uspavam,dufam ze ak zaspi,vydrzi mu to do rana. 😀

Aj ja sa musim pochvalit,kupili sme si misku a lyzicku od nuby.Chceli sme od aventu ale povedali ze u nas v dca taku nepredavaju. 😠

ivetka5
13. júl 2009

Zuzka, z tých chýb si nič nerob, aj ja som dnes už narobila, keď som mala malého na rukách. Hlavne, že je to tam 😀 ešte som kupila aviváž, vlhčené, avent sadu na papanie, misky+lyžičky, niake dobroty🙂 A ty si išla iba tak? To si mala švagrinú, či kámošku?
Mne už malý spinká, akosi podozrivo zaspal hneď po papaní a to sme prišli z vonku domov a to ešte spal do 19-j, to nejedol 6 hodín, ale zas nespal doobeda riadne, vonku chvíľku, tak dospával a potom spapal naraz 150ml. Nech sa vyhaja na zajtra 😅

Lenka a za koľko sa nakoniec predali tenisky? Snáď je už malý kľudnejší 😉

sisa.b
13. júl 2009

😀 no to som zvedava, ci sa zucastnime 😝 ja by som aj rada, ale kym mi dieta nevstane, tak som leniva aj ja vstavat. ved taham nocnu s nou 😅 ale skusim dat budika, rada by som vas videla 😉
dnes som akurat piskala drahemu, ze sa tu v dca nudim, lebo ma nebavi len tak bezcielne chodit a v tn s kamaratkami to bolo o inom. tak nemozem predsa premeskat taku prilezitost konecne sa prejst s niekym 😵
a som pevne rozhodnuta, ze oprasim bicykel a zacneme jazdit, ked je tak pekne 😵 ale kadial sa dostaneme zadom do tn? 😕 to tam cez kolajnice a cez vah? nie ze zabludim 😅

ivetka5
13. júl 2009

Sranda, len tak som prihodila na aukciu, čo som myslela, že to nevyhrám a vyhrala som 😀 Tatino bude mať radosť zas z môjho nakupovania 😅 A zhodou náhod mi prišla min. týždeň presne taká istá mikina, ibaže v 74 😀
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1161756

sisa.b
13. júl 2009

tak u nas ziadne pitie z flase nehrozi - ten dudel natahuje rovnako ako pri klasickych dudloch. chyti to dasnami a natiahne, az to pleskne 😝 ale z pohara sa aj napije 😅 tak jej asi kupim rovno obycajny plastovy pohar. no uz ma tych "dospelackych" manierov celkom dost na moj vkus, este keby papala ako ma 😝

my uz spinkame - teda u nas to bude este nie uz 😅

zuzula25
13. júl 2009

ivet tak tomu sa hovori stastie. 😉

idem aj ja uspavat,uvidime ako sa zadari.vcera zaspal sam po dlhej dobe bludenia po posteli co si hladal polohu a nakoniec tatovi zabehla slina a maly bol hore.takze sup na prsnik.a manzel hovori,ze to som nechcel,ze co som sa mal zadusit a ja ze ano 😀 ale to bolo len zo srandy.

papapa dobru nocku

ivet zajtra drzime paste na ockovanie

sisa.b
13. júl 2009

ivetka, u nas ma radost moj drahy z nakupov plienok 😀 😀 😀 ja ho tym totizto este aj poriadne otravujem, ze nech si aj on vyberie farbu, alebo nech si pomacka plienocku chlpatu 😀
supravicka je krasna 🙂

ivetka5
13. júl 2009

Sisa, ďakujem, no potom Vám poviem jeho reakciu, ale veď ju zas predám, keď z nej vyrastie 😵 Je na futbale, tak ešte to nevie 🙂

Prajem Vám príjemné uspávanie a dobrú nôcku, ešte tu mrknem. malý zatiaĺ spinká, ale dokedy, ale zas iba sa napapá, pousmieva a pokračuje v spánku 😀

Zuzka, dík, držkajte veru, budeme to potrebovať 😉

lenka0402
13. júl 2009

ivet predali sa za 9,50.super cena.Nuz maly icg asi nechcel 😀 😀 😀 😀 😀
dobruuu noc 😉

dream.d
13. júl 2009

aj my už buvame.
ivetka krásna súprava. to ako sa dá niečo také získať. som na MMB zaregistrovaná a iba prihadzujem? koľko sa môže?
zuzlula číslo mám také isté, ale pre istotu IP.
A teším sa na stretko, dúfam že sa to podarí stretnuť sa s vami.

ivetka5
13. júl 2009

Si mohla dať vedieť, by som za teba prihodila☹ Dobrá cena, si myslím. Nabudúce, ešte takých bude, neboj 😉 Dobrú.......

ivetka5
13. júl 2009

Dream, hej je to jednoduché, stačí, že si zaregistrovaná a dáš si mimiaukcie a čo ťa zaujme, tak to sleduješ a nakoniec prihodíš, a tak🙂 😉

sisa.b
13. júl 2009

ivetka, ja to tiez tak robim 😉 par plienok uz som predala, co nam boli ltt a teraz uz len objednavam namiesto nich, lebo nam chybaju. a tiez som predala par veci, co som na mmb kupila

ivetka5
13. júl 2009

Sisa, je to asi tak najlepšie, predať to ďalej, ale ja zatiaĺ asi nebudem predávať, keď do budúcna plánujeme ešte mimčo, lebo sú to niektoré fakt pekné kúsky🙂 Až po 2-m by som definitívne dala všetko preč.

ivetka5
13. júl 2009

Teraz som na nete videla reklamu na ovečku Shaun, ozi videli ste tú rozprávku? Mne zakaždým slzy tečú, čo sa tak s manžom na tom smejeme 😀 A tie prasce nemajú chybu 🙂

sisa.b
13. júl 2009

no ja uz dalsie neplanujem, ale oblecenie som este nepredala ziadne po malej 😅 urcite sa v rodine zide, sesternica draheho uz mi zakazala predat to, ze ona planuje mimco za dva roky, tak si to vsetko vezme 😀

nevidela som tu rozpravku, musim to pozriet. je to dlhe? naposledy som sa super nasmiala na ice age 3 😀

sisa.b
13. júl 2009

my zas tahame nocnu a mala dokonca pojedla zeleninku, co na obed nechcela 😅 snad jej nebude tazko z toho, zjedla skoro celu cuketu a dost kusok brokolice

yvka1
13. júl 2009

Ahojte,no dnes som sa dala konečne na žehlenie-kopa do pol pásu 😠 a ďalšia super kopa mi visí ešte na balkóne.
Ivetka som sa chcela pristaviť ale práve som mužovi musela cez telefón vysvetliť čo má obliecť Vaneske von a on nie a nie to pochopiť a nakoniec aj tak mala na sebe niečo úplne iné 😀 ale už sa teším na stredu. Ja som bola len tak na kafčo s kamarátkou bez detí a už som to potom spojila aj s nákupom 😉
Inak ja som tiež vecičky odkladala kvôli druhému -tak som sa tešila že budem znovu obliekať tie ružovučké vecičky a nakoniec sa z toho vykľul Peťko 😀 ale keď je prvý chlapec tak je to asi lepšie lebo dievča v modrej mikine určite lepšie vyzerá ako chlapec v ružových šatočkách 😀

yvka1
13. júl 2009

My sme boli na dobe ľadovej v nedeľu ale mne sa to až také dobré nezdalo 😖 a tú ovečku som tiež ešte nevidela 😕

sisa.b
13. júl 2009

yvka, jak to? ja zboznujem vsetky tri casti 😅

sisa.b
13. júl 2009

a ja som teda nezehlila ani nepamatam a veru mi to ani nechyba 😀 ani sa tak skoro nechystam 😀

ivetka5
13. júl 2009

Sisa, ono tie vecičky je niekedy aj škod apopredať, a keď to máš komu v rodine nechať, prečo nie.
To chodí okolo 9:30 v sobotu na ČT1, ale to aj sťahujeme z netu, trvá to cca 10 min. Je to fakt pecka🙂 Sú myslím postavičky z plastelíny 😀
Ja si mylsím, že by jej ťažko zo zeleninky nemalo byť, mne už malý sa budí, tak idem shaikovať milk 😀

ivetka5
13. júl 2009

Yvka, no neva, my sme išli tiež len do Dm, veď v stredu dúfam, že bude ok počasie, tak pokecáme🙂 To žehlenie, ja zas mám rada🙂 Čo operiem, najradšej hneď ožehlím, aby som mala pokoj, lebo keď sa to začne hromadiť, aj ja som už neraz mala kôpku 😀 Ale aspoň, že ma to baví.
Aj ja by som chcela vidieť Dobu ľadovú, ešte som to nevidela, myslím, že len 1-vú časť, mne sa najviac páči veverica s vypulenými očami 😀 Teraz sú postavičky odtiaľ v cereáliách cini minis a tie ostatné. Ja som tam mala niaku koalu, či opičku???

yvka1
13. júl 2009

ja ani neviem prečo sa mi to nepáčilo-teda nie že by to bolo úplne hrozné ale asi som po jednotke a dvojke čakala niečo viac 😉
jej tak to si v sobotu teda pozreme 🙂
Idem asi už do hajan-decká dnes spia už od siedmej tak asi bude skorý budíček 😠 ale teším sa -bytovkové decká majú zraz-nafúkli sme 3 bazény,tak ich hneď ráno napustíme a môžu sa celý deň máchrať-sa celkom na to teším 😀 tak pápá a detičkám posielame na dobrú noc pusku 😲