Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
15. júl 2009

ja som vas tiez rada videla,bolo super. 🙂

dream.d
15. júl 2009

ahojte, ďakujem za stretko, bolo super, nabudúce pôjdeme busom a zostaneme dlhšie ak nebude také teplo.

zuzula25
15. júl 2009

nas maly bol po stretnuti hotovy.spal od 13 do 16 s asi dvoma prebudeniami co si podudkal a chrnel dalej.teraz zlupol nektarinku a frcime von.dufam,ze nebude vonku ako doobeda

sisa.b
15. júl 2009

zuzi, nasa mala este spi 😀 a ja som doteraz spala s nou - asi od 14,30 😝

my ideme zavarat marhule, tak uz asi von nehrozi 😒

lenka0402
15. júl 2009

cauko
vytvorila som novy album,tak nakuknite 🙂
babizne rada som vas stretla.Bolo super. 🙂 musime dat niekedy repete

lenka0402
15. júl 2009

baby neviete nahodou kolko stupnov sa ma odratat pri merany usnym alebo celovym teplomerom?nemozem
to nikde najst. ☹ ☹

yvka1
15. júl 2009

ten by mal myslím merať presne tak isto ako klasický teplomer-čiže norma okolo 36,8´C,odpočítava sa iba pri meraní teploty v konečníku.
Sisa volá sa to Märchenland či tak nejako 😕

aj ja som vás rada videla-fajn odreagovanie 😀

zuzula25
15. júl 2009

leni uzasne fotecky,ked budes mat cas,preposli mi ich na mail=IP

yvka1
15. júl 2009

tie fotky sú supeeeer 😀

yvka1
15. júl 2009

Baby no ja odpadnem. Malý sa nám vždy strašne smial keď sme mu robili, že ako robí koník-a také tie zvuky akože klopkanie kopýtok. a on to teraz večer začal po mne opakovať. Raz ja raz on. A keď som ho nechala teraz samého v postielke-tak nie a nie spať lebo sa stále ,,hrá na koníka´´ 😀

sisa.b
15. júl 2009

leni dakujem 😵

lenka0402
15. júl 2009

yvka no teda sikula maly 🙂
sisa,zuzka mate to tam.dufam ze su vsetky,malo by ich byt 14. 😉

dream.d
15. júl 2009

krásne fotečky Lenka.
my sme tiež buvali skoro celé pobedie, asi to malo dobrý vplyv na tie detičky, musíme častejšie zorganizovať ak sa bude dať také stretko.

ivetka5
15. júl 2009

Ahojte maminy, tak dnes bolo super,musíme to zopakovať ešte, malý mi tiež prespal celé poobedie, a ja s ním 😀 Išli sme von asi o 16:15, išla som ešte na poštu, dnes mi už prišla tá súpravka, je úžasná 🙂 Prišli sme domov, malého som okúpala, bol ako cukrík auž buvinká 😉

Yvka a čo Vaneska? Mala to rozbité? A malý je šikovný, už to bude s nimi iba sranda, každý deň niečo nové 😉

yvka1
15. júl 2009

Vaneska celkom ok. Možno by to aj na jeden steh bolo ale sme sa rozhodli že ju nebudeme trápiť,má to na čele hneď pri vláskoch tak si myslím že jej to neskôr nebude ani vidieť. ale radšej som ju nedala cez obed spať a sme ju sledovali či náhodou z toho nebude čosi iné-lebo ono sa jej to stalo tak že druhé 3ročné dievčatko jej hodilo do čela kameň 😖

sisa.b
15. júl 2009

yvka, chuda vaneska ☹ dufam, ze ho ta mamka riadne spucovala 😠

ivetka5
15. júl 2009

Fúha, chúďatko, nech sa jej to rýchlo zahojí, zle sa rýchlo stane ☹

ivetka5
15. júl 2009

Sisa, si ma predbehla o niake sekundy 😉

yvka1
15. júl 2009

No veru spucovala-veď mi jej aj bolo ľúto,keby to je naopak tak by som sa cítila hrozne. Keď to je také, že deti v tomto veku si uvedomujú len to že niečo chcú spraviť, ale nie dôsledok toho. ale myslím že aj naša malá kamoška bola vystrašená viac než dosť 😅

yvka1
15. júl 2009

Sisa prosím ťa ako sa volá tá plienočka-mala si ju v centre-taká biela,huňatá,veliká, mäkkučká 😵

sisa.b
15. júl 2009

tak uz mam fajront, marhule zavarene 😎 zajtra, ak nebude nejak extremne prsat, idem este obrat dalsie na zavaranie. lebo u nas akosi zrazu frcia sladke kompoty 😝 pri mojom ex som nestihala zavarat uhorky, na jednu sezonu som potrebovala aspon 80 poharov a teraz mi ostalo este viac ako polovica poharov z nejakych 60tich od minuleho roka 😅

yvka, ta obr nocna plienka sa vola tots bots fluffles a objednavala som ju z babykindu za nejakych 6 libier. ale oblubenejsie nocne plienky su u nas hamburgery - ellas house bum hugger 🙂 mam pocit, ze viac nasaju a nerobia az taky velky balik na zadocku.

mkatka
autor
16. júl 2009

Fluffle je umělina, ne? Já bych pro noční hlasovala za ty hambáče - to je konopí, s kvalitní vložkou to bude super noční plína.

mkatka
autor
16. júl 2009

ahojte, jdu od doktora....tralalá tralalá.....čekáme holčičku 😵 😵 😵

sisa.b
16. júl 2009

katka, to je skvela sprava, gratulujem 😵 😵 😵

zuzula25
16. júl 2009

jeeej ketka super,gratulujeme 😉 😵 😵

ivetka5
16. júl 2009

Katka, aj my sa pripájame ku gratulácii 🙂 To bude super, do páru🙂)

A čo dnes ženy porábate? My sme z rána boli vonku, malý ani nespal, čo mu bolo teplo 🙄 , domka sa napapal a teraz hajinká 😉

Yvka, ak by sme išli na tú stoličku papaciu, tak ti dám vedieť, ok? Ale neviem kedy, len dúfam, že akcia ešte bude 😀

ivetka5
16. júl 2009

Baby, ak by ste niektorá niečo chceli z tej DM-ky, dajte vedieť, dnes asi pôjdem na plienky 😉 Je to 15% zľava, ale ak kúpim nad 20E, tak dostanem ešte jednu, je to použiteľné do konca mesiaca.

dream.d
16. júl 2009

ahojte. my sme tiež boli do obeda vonku. zohnala som si ďalšiu možnosť na bývanie. ide o dvojdom, zvlášť vchody ako taká dvojbytová bytovka s dvoma poschodiami. nájomné tam je 100 eur plus energie, to neviem kolko môže byť, ale je k tomu dvor a záhrada. a dole býva akási mladá rodinka. a ja by som bývala hore. sú tam kuchyńa, obývačka, izba, spálňa, kupelňa, wc, a môj drahý to zas odmietol, že on bude bývať doma. tak ja už neviem či sa mi vôbec oplatí niečo hladať, alebo to tu fakt načisto zabaliť.

dream.d
16. júl 2009

ešte som zabudla napísať, že idem na víkend domov, lebo on ide s chalanmi na Duchonku, tak sa asi poradím s našimi. keby viem že to zvládnem sama idem som za polhodky zbalená a už by ma tu nebolo.

sisa.b
16. júl 2009

dream, ja by som mu dala podmienku, lebo podla toho, co pises, pri svokrovcoch nikdy stastni nebudete ☹
akoze bud pojdem s tebou, alebo bez teba...

ja som sklamana, lebo nam nevysla chata, co sme mali ist cez vikend 😢 a uz mi vsetky chlpy vstavaju, ked si pomyslim, ze zas budeme cely vikend u svokrovcov. ja ich mam sice velmi rada, ale je to rovnako zabity vikend ako sediet doma. a moj drahy tam bud lezi pod autom alebo na gauci. je to tam s nim este horsie ako doma. co sa vychadzok tyka, tak zas len k babke pozriet a kolecko okolo dulova, vrrrrrrrrrrr. nechcem, nepojdem. takto som si prazdniny teda nepredstavovala. poradte nieco, kam by sme mohli ist pozriet ☹