Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
17. júl 2009

čaute baby,no my sme teraz prišli domkov,celé poobedie sa grilovalo,večer sme uložili deti búvať,napojili na telefón a vegetili. No ale horšie je že šou začína teraz keď sme prišli, Vaneska sa prebrala,ukecaná je ako rádio a nie a nie zaspať-no porazí ma. Ale celkom mi vylepšilo náladu že som vyhrala na aukcii teplákovú adidas pre malého za 9€ 😎 ak chcete kuknite 🙂
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1171659

no idem nejako uspať toho môjho čertíka 😠
Dobrú nocku prajeme 😵

sisa.b
17. júl 2009

tak my sme spat od svokrovcov. pripravili sme zem pod bazen a uz sa napusta 😎 takze decka maju o zabavu postarane, kym bude teplo.

holky, vy ste tak vysadene na znackove veci? 😨 ja nemam doma nic take znackove a zatial mi ani nechyba. akurat byvaly mi slubil nejake botasky, tak uvidim, co to bude zac 😝 ja som radsej minala peniaze v butikoch ako znackovych sportovych...

zuzula25
18. júl 2009

dobre ranko.ja tiez nie som zatazena na znackove,veru mi to vobec nechyba,ale je to zlatulinke. 🙂

yvka pekna suprava 😉

ano ivetka sli sme okolo,isli sme na pivo

lenka0402
18. júl 2009

ahojte dievcence 🙂 prajeme pekny vykend,dnes bude zas teplucko ale hlasia silny dazd a krupobitie 😠
sisa my osobne sme neni vysadeny na znackove,ja som chcela len znackove tenisky pre maleho,inak nic viac.
Oni sa taketo vecicky oplatia kupovat na aukciach,bazaroch a td.Ja nakupujem vsade kde sa mi co zapaci ale hlavne asi v tescu. 😉
yvka supravicka je suuuuper a aj cena,oplatilo sa. 🙂

zuzula25
18. júl 2009

leni vcera ste boli na zelenej vode aj s malym???ako znasal teplo??lebo chceli by sme si v pondelok spravit celodenny vylet s malym,ale troska sa bojim

yvka1
18. júl 2009

ahojte,čo dnes varíte? 😀 😕
Vysadená na značkové nie som,skôr vysadená na kvaltu,ak je dobrá cena kúpim na aukcii, v sekáči,.. ak nie tak určite nájdem v tescu. a ako už Ivetka napísala,radšej kúpiť takúto teplákovú súpravu ako súpravu za 500 vo veveričke. a u číňana vlastne ani neviem či by som kúpila lacnejšie-to som sa presvedčila keď sme kupovali jarnú bundu pre Vanesku- c&a=15€ číňan=11€+trčiace nitky zo všetkých strán a rozpáraná po 1.opratí. A už teraz viem že tak ako som kúpila túto teplák.súpravu za 9€ tak ju aj za 9€ predám 😎

sisa.b
18. júl 2009

yvka, to je jasne 😉 a supravicka je krasna 😵 ja najradsej nakupujem v tescu a ked maju vypredaje, ani nehovorim 😀 znacka cherokee sa nam osvedcila, vecicky su krasne aj kvalitne 🙂 a v deichmanne som uz drzala male nike-y v rukach, ale teda zda sa mi to privela za paradu na par tyzdnov 😝 no tie aukcie su super.
a kecam, musime mat znackove - napr. plienocky itti bitti 😀 😀 😀 na plienkach som uz teda nechala cely majland 😕

lenka0402
18. júl 2009

zuzka ano aj z malym,a znasal to super,on vydrzi vsade len nech je holaty 😀 😀
stale som ho natierala,bol v tieny,pekne si aj v kociku pobuval,a hlavne bolo pre mna ze mu ovela viac chutilo papat.Spapal pol banana,a to je u nas uspech. 😉

lenka0402
18. júl 2009

ale neviem ci by som isla niekam na cely den,pri takychto teplach. 😕 boli sme tak niake 4 hodky plus cesta,a uz mi vecer maly odpadaval od unavy,a zaspaval pri jedeny.Zmohlo ho to teplo 😝
Ja by som z malim na cely den urcite nesla,je na to moc estee malicky.Ale zas Matko je odost starsy,a to je ine.

yvka1
18. júl 2009

A čo kto varí som sa nedozvedela 😠 😀
Dnes by som ale už prijala trošku dažďu lebo to už sa nedá vydržať 😖 osprchujem sa a za 5min sa lepím presne tak ako bez sprchy. u nás všetci zaĺahli tak neviem či nepôjdem aj ja.ale keďže zákony schválnosti fungujú tak je jasné že hneď ako si ľahnem niekto sa zobudí 😠
Cherokee je super-to mám najradšej 😉 ale tenisky napr.kupujem vždy na jar a do konca jesene vydržíme s nimi vždy, tak sa mi to zdá celkom ok. Teraz má ale napr. tenisky cherokee č.25,čo som kúpila raz vo výpredaji v Tn ešte ani chodiť nevedela.ale stáli 150,- tak som si hovorila že raz do nich dorastie isto.Niekedy v marci ich mala 1.krát a ešte stále sú jej dobré.
Dnes bolo presne u nás vidieť ako funguje vzťah dcéra x otec. Tatko ju vytrieskal ako žito(čo ja by som ju nezbila lebo to nemám rada a vždy sa kvôli tomu len pohádame) a ona potvora povie mne že som zlá!!! 😠 😠 😠

lenka0402
18. júl 2009

yvka mi sme robili francuzke zemiacky,a na zajtra asi cinu. 🙂
baby citala som akurat tu temu kazde dieta sa vie naucit spat.A este teraz mi chlpy stoja na rukach.
Noo nechat vyrevat 2,3 mesacne dieta samo v postielke,mam dost.Spotene,zgrcane.Len aby ho nenosila na rukach,Fakt baby nemam slov.Pre mna je to najkrajsie si pritulit mojho syna k sebe a pozerat sa ako krasne
zaspava.

sisa.b
18. júl 2009

tak my budeme mat plnene kuracie rezne ako aj vcera 😉 a zajtra este neviem 😅
chceli sme ist do tej terchovej, ale kedze sme sli neskoro spat, tak sme vstali az o 10tej a nakoniec som rada, ze sme nesli. keby nas tam burka zastihla na horach... 😝
pojdeme vyskusat cyklovozik, som zvedava, ako sa v nom bude mala tvarit 😀 a vecer sme pozvani na griliovacku, takze by nemala byt nejaka nuda. len keby radsej prsalo v noci ☹

sisa.b
18. júl 2009

lenka, moja rec, mne je na grcanie z tych matiek, co take nieco vyvadzaju so svojim deckom 🙄 akoze nepochopim tie ich argumenty, ze dieta je vypocitave a chce dosiahnut svoje... ved sam autor o par rokov neskor svoju kinhu odsudil 🙄 ja z malej tiez byvam niekedy nestastna (ako vcera v noci), ale aby som toto s nou robila? fuj. a navyse je dokazane, ake je to skodlive, ake neurozy deti pri tom chytaju. ved kazde dieta sa nauci spat, do puberty ho na rukach nosit nebudu

yvka1
18. júl 2009

mne pripadá že tie akože matky si mysleli,že ich dieťa asi bude mať nejaký gombík a keď ich nebude baviť tak ten gombík vypnú a budú mať pokoj.mne sa Vaneska budila od 8mes 10krát za noc s plačom a potom nie a nie zaspať až do 2,5 roka s výnimkou pár nocí a to som ju nenechala revať ani raz a držala som ju za ruku aj na rukách vždy keď potrebovala. veď preboha večne to trvať nebude a potom keď vyrastie mi bude ĺuto za časmi keď moju náruč potrebovala najviac na svete 😉 oni tvrdia že dieťa sa naučí zaspať samo ale podľa mňa len rezignuje a stratí dôveru v to že ,,mama príde ke´d ju potrebujem"!

sisa.b
18. júl 2009

yvka, presne moj nazor 😉 ved ako hovoria, najvacsie ticho je v novorodeneckom ustave. tam tie deti neplacu, lebo uz vedia, ze im to nepomoze. a ja urcite nechcem, aby sa tak moje dieta citilo.

tak my frcime do tn 😵

zuzula25
18. júl 2009

baby ked pisete o tom,ze deti uz neplacu,pretoze vedia ze uz to nema vyznam,az mi je ich tak strasne luto ako sa musia tie deticky citit.

my sme sa akurat vratili z plavania,boli sme vyuzit akciu a troska sme zmokli.

sisa dufam,ze nevyuzivate cyklovozik v takomto pocasi 😀

my sme varili resp.mangel varil pecienku so slaninkou a ryzou.a zajtra toz nevieme,yvka a ty co??

yvka1
18. júl 2009

Ja som bola dnes krkavčia mať 🙂 mali sme sáčkovú brokolicovú zo záhradky a špagety s morcadellou 😀

zuzula25
18. júl 2009

raz za cas si treba oddychnut od varenia na to mame narok,nie?? 😉

sisa.b
18. júl 2009

zuzi, my sme este nikam neodisli, lebo sa chystalo na burku. a moj drahy chcel este rychlo vyskusat umyvacku 😀 tak sme ju zapli kvoli par riadom 😅

baby, mam dost z tej pohody ☹ po dva roky som na nej aj pracovala a odvtedy sa tam kazdy rok chystam, len mi vzdy do toho cosi vojde. vcera som akurat spominala, ze sa kasle na vikend pocasie kvoli pohode, lebo im tam vzdy prsi a dnes aka tragedia ☹

yvka1
18. júl 2009

Ani nehovorte,ja tam mám toľko kamarátov...dúfam že sú všetci v poriadku ☹

zuzula25
18. júl 2009

veru pohoda ☹ 😢 smutne.
to pocasie im veru nikdy nevyde.a minuly rok tusim tiez niekde na festivale umreli ludia pri burke,kdesi na vychode

lenka0402
18. júl 2009

Ahojte
My sme sa akurat vratili z oslavy,teta oslavovala zlatu svadbu.Maly tam bol priam ukazkovy,ked zapocul hudbu,az tak mu zaziarili ocka,tancovali sme spolu,maly vykrikoval,asi bude s neho druhy pavarotti.Smejkal sa,stale sa
uskrnal.Ani raz nezaplakal.Pekne papal,aj si chvilu zdriemol.
Tak to mate pravdu,ta pohoda velmi smutne ☹ ☹

lenka0402
18. júl 2009

baby bola som s kamoskou,a ked mi povedala co sa jej stalo skoro som padla na rit.
Byva v novom meste a ked isla od rodicov domov aj z malym tak ju zastavila jedna tehotna ciganka aj s partiou
a hovoria jej ze sa jej paci tej tehotnej jej kocar.Tak zacala vysvetlovat kde ho kupila,a ona ze ona ho nechce kupit,ze ona chce jej kocar.A ona jej hovori ze ona ho nepreda ze ma este male dieta ze to este potrva.
A ta partia sa jej zacala vyhrazat ze ked sa jej paci tento tak nech jej ho da.Zacali sa vyhrazat ze ublizia
jej malemu ak im ho neda.Tak chuda musela im ho dat,zobrat maleho na ruky a bezat zo strachom domov.

Fakt baby skoro som padla na zadok co sa deje v tomto svete.Predstavte si ze vas v meste zastavy niaky prepacte za vyraz debil a povie vam aaby ste mu dali vas kocar lebo jemu sa prave ten vas paci.
Fakt nepochopitelne 😠 😠 😠

yvka1
18. júl 2009

Lenka teraz večer som bola vysypať smeti a okolo mňa prešla cigánka s ďalšou tehotnou cigánkou.Obidve samozrejme cigaretu v ruke. A keďže som neni slepá,tak som sa na ne pozrela-veď išli okolo mňa a za to som si hneď vyslúžila od tej bez brucha že jej mám vylízať pi.u lebo že ju má ešte krvavú z pôrodu a tá tehotná sa div že nazadrhla od smiechu s tou cigaretou !!

yvka1
18. júl 2009

A tá tvoja kamarátka to neoznámila na polícii?

lenka0402
18. júl 2009

oznamila,ale ze to mohli byt cigany aj z ineho mesta,ale povedali ze to budu riesit.A popis taku ciganku,ved su skoro vsetky rovnake.Ale ona s tym uz nepocita ze ich najdu, ☹

lenka0402
18. júl 2009

a ze budu este presetrovat najblizsie nemocnice,pretoze mala zevraj dost velke brucho,tak ze ci nepojde
v najblizsej dobe niektora rodit.
inac je to smutne,ze niekto si napriklad na ten kocik upenlivo setri,aby mal niaky lepsi,a niekto si pride a vezme si ho len tak. 😠

mkatka
autor
19. júl 2009

Ahojte

Jako co to čtu o těch cigánech? Já si nedokážu představit, že bych byla v podobný situaci. My tu vedle těch cigánů bydlíme, hned vedle. Zatím si nikdy nedovolili nic, pravda ten můj na něj skoro pokaždý nahouká a oni se vždycky stáhou na svoje území (děti lezou na náš trávník a dělají všude bordel...). A když jsem mu řekla, že jedný mamině ukradli kočárek...už plánoval trestnou výpravu. Kdyby se to stalo tady, tak ten kočár má do večera zpátky. Ono jde totiž o to, že cigáni žijou v komunitě a vědí, kde si kdo prde....takže s partou chlapů, co se nebojí, nejlépe vyholených, pár psů a dát jim nůž na krk a neboj se, že by se ten kočárek nenašel.
Neskutečný 😠
Teda ani kafe dneska nepotřebuju, jak mi to zvedlo tlak

lenka0402
19. júl 2009

Ahojte
zuzi tak uz konecne aj nasmu drobcovi celkom chuti zeleninka,uz som zistila ze on to potrebuje viac hustensie,ako redsie.Dnes som mu spravila taky mix zemiacik,mrkva,karfiol,kapustovy list,a zlupol to az sa za tym
zaprasilo. 🙂
Zuzi ty ho potom aj dokojis?

katka,ked ono je to tak ze vsetci sa tych ciganov boja.keby sa nebali tak by sa taketo veci nestavali ☹

zuzula25
19. júl 2009

ahojte.
leni ako kedy ho dokojim,zalezi od toho kolko spapa,ale vacsinou nie.to je super,ze mu chutna,bude z neho papkac ako z Matka.ved oni to potom vybehaju.tiez nas krpec ma radsej hustejsie a uz vobec nie pomixovane,len popucene vidlickou

ono sa mozno ani tak ludia neboja ciganov,len proste chcu mat od nich klud ako aj ja.proste radsej kilometer ich obchadzat.inac katka vy to tam mate pestre pri vasom dome 😝

tak sme sa rozhodli,ze zajtra predsa len vyrazime na vylet smer Orava,sice sme tam boli minuly rok,ale svagrina chce vidiet nejaky skanzem.chcela som ist do Terchovej na Vychylovklu ale tam maju v pondelok zatvorene a v utorok uz hlasia teplo a mame plavanie.takze rano vyrazame 😎