• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

20. októbra 2016 
autor
My se bysme se jim taky radši vyhýbali (teda já - mám pocit, že když projdu kolem, naskáčou mi na boty všechny možný bacily :sweat_smile: ), ale je pravda, že když jim ček ukáže, že z nich nemá strach, tak mají respekt a o to jde. Je mi té holčiny líto, že v té situaci byla sama. Kdyby se našel aspoň někdo, kdo na ně nahučí z okna nebo přivolá policii....
19. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved to katka,oni si casto trufnu len ked je clovek sam.

tak nakoniec som volala do Terchovej a maju aj zajtra otvorene,jupiii sa tesim,mne sa strasne pacia skanzeny :sunglasses:
19. júl 2009 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Konečne som sa sem dostala. Včera večer sme sa vrátili z Duchonky. Boli sme aj s drobcom, spali sme v aute, pekne sedačky sklopené, malý vo vaničke medzi nami. Bolo tesno ale dalo sa. Aj kúpať sa tam môže. Aj na vodnom bicykli sme boli s drobcom, moje bicyklovanie ho uspalo, tak celú hodinu plavby prespal. Bol ako medík dobručký, v noci super spinkal. A podarilo sa mu pretočiť z chrbátika na bruško. Chceli sme tam aj dlhšie zostať, ale ked začala búrka radšej sme ušli, lebo vedla nás začali padať stromy, dokonca nás odrezali aj na ceste. A to ked sme boli odcestovaní volali drahému, že majú pohotovostný stav na Pohode, že by mal prísť odvážať pacientov, a kým sme tam prišli, už to mali všetko pod kontrolou. Je to riadna smola, že človek sa ide zabaviť a stane sa nešťastie.
Zuzula užite si zajtra na výlete, a neboj, deti majú výlety radi. teda možno nie všetky, ale väčšinou ano.
Pekný zvyšok víkendu všetkým.
19. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dream super,ze ste si spravili vylet spolu,aspon ste boli od svokrovcov prec a hned vam bolo lepsie,ze??
19. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No presne tak, bolo uplne super, aj drahý bol hneď milší ked sme tu neboli. Ale jeho ťažko k niekam dokopem, keď si zaumjenil, že nám postaví dom, ale zatial nie je začo a je to tak vidina velmi dalekej budúcnosti.
19. júl 2009 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm,je to veru tazke,chce sa o vas postarat,ale nejde to.doba je hnusna. :angry:
19. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,

prosim vas mozete mi napisat ten recept na muffiny? kedysi ste ho pisali a ja som dostala od maminy plech,je myslim na 12ks. a kde kupujete tie košičky?
a este prosim aj k receptu ze na kolko stupnov peciete v teplovzdušnej :wink:
dakujem, zajtra pridem kuk či ste mi niekto napisali a mozeme ist na to...teda nie su košičky tak ak zozeniem.

diky moc

ps. yvka kedy sa teda zastavite? premyslam nad tymi latkovkami či nepojdeme do toho aj my, by som ti peťka trochu poštudovala. čo sa robi s plienkami ked su okakane? namočiš a zbieras dalsie? spominala si vybava cca 5tis ale to treba ked babo rastie kupovat vacsie nie? či to len tie nohavičky?

ivetka dnes som ta videla aj s drobcom a drahym ale iba z auta, tak som "nekopla" :wink:

pekny vecer pá
19. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte maminy, tak som sa sem aj dostala. Máme po návštevách, ako super :grinning: A to nám jedna odpadla ešte. Som Vás dlho čítala, koľko ste toho napísali.
Lenka je to sila, s tým kočíkom, ja vôbec ani netuším, čo by som v tej chvíli robila, hrúzzza.

Yvka súpravička super:slight_smile:

Kvetinka, hej boli sme sa trošku prejsť, lebo drobec nebol vonku dnes, keď sme mali návštevu, tak večer sme vyšli na chvíľku. Tu je ten recept, neviem, či sa ti bude páčiť, ja ho robievam a sú vžňýborné. Ja mám tiež plech na 12 ks, väčšinou z neho zrobím 14 ks, tňzáleží ale aký máš priemer, ja mám také stredné, košíčky kúpiš v papiernictve, ale hlavne ber čo sú do rúry. :grinning:

250 g hladkej múky
1 prrášok do pečiva
150 g práškového cukru
1 vanilínový cukor
8 PL oleja
1 väčšie vajce
150 g kyslej smotany alebo biely jogurt
drobné nasekané ovocie, študentská pečať, hrozienka, čučoriedky, čo len chceš.-)

Postup:
Vyšľaháme 1 celé vajce, pridáme práš. cukor, vanilínový cukor, olej, smotanu a premiešame. potom dáme múku a prášok do pečiva. Nakoniec nasypeme pripravené na drobno nasekané ovocie.... Do košíčka dávame 2/3 cesta. Nahrejeme rúru na 180°C, pečieme 20-25 min. Vychladnuté pocukrujeme, ale ja necukrím. Môžeš do cesta pridať pre farbu aj kakao. A keď máš cesto hustejšie, na koniec môžeš podľa potreby trochu mlieka pridať. Dobrú chuť.

Ja som dnes 2 plechy piekla :grinning:
19. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Som sa akosi roztiahla s písaním :slight_smile: Volá sa to Mufiny pre lenivé maminy :grinning: Nie že by sme boli ale lenivé. :slight_smile:
19. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes sa nekonikuje???

my sme sa akurat vratili,bolo supeeeer.ten skanzen ma az tak neucaril,najvaic sa mi pacil v Bardejove,ale bol to taky pohodovy den,konecne vypadnut zo stereotypu.
20. júl 2009 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte
tak ste si to uzili,to je super :wink: a co Matko ako to prezival?
baby poradte mi ako by som este mohla pomoct malemu na bolave dasienka.Uz sme zufali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zatial davame calgel to nam odporucili,a hryzatka.Nic nepomaha :frowning2:
20. júl 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matko bol celkom fajn,cestu tam prespal,potom sa vozil v kociku a bol v klokanke,ale ked sme isli na vlacik tak reval,tak som ho kojila vo vlaciku a vsetko si to prespal a potom uz bol v pohode,este raz mrncal v aute,ked nechcel byt v autosedacke,ale bezpecnost je prednejsia,tak tam musel ostat a nakoniec zaspal

leni a co vsetko si davala na tie dasienka??nam pomohol ten Kamistad gel,co nam poradili v lekarni
20. júl 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Lenka, nevím jestli to bude to pravé ořechové, ale já měla pro Vojtu Babydent, kapičky, ono to to místečko jakoby zmrtví, jednou jsem si omylem olízla prst a měla jsem znecitlivělý jazyk. Výhoda - zabírá to po pár vteřinách a nevýhoda - účinek netrvá moc dlouho, ale asi se to dá opakovat. Na usnutí to môže pomoct....no zkus
20. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz som pisala calgel to zas nam odporucili,hryzatka,masirovanie.Pocula som o niakom sirupe alebo cipkach ze sa mozu davat,len nie casto.To by som mozno vyskusala na tie najvetsie zachvaty placu.Len nemozem nic najst
ako saa to vola.
20. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni ked ti bude moc plackat daj mu kludne aj nurofen sirup,alebo paralen cipok od bolesti,ved to je strasna bolest ked sa prerezavaju zubky,ani sa im nedivim,ked tolko plackaju
20. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka ten babydent skusim vyskusat aspon na noc,cez den ho tak tak pozabavam aby mal stale co robit aby na tu bolest nemyslel.Ale uz ani to uz pomali nezabera.A kde si to kupila?normal v lekarni?
20. júl 2009 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Určitě, ono už je to nějakej pátek, Vojtovi budou 3.....
20. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nas maly sa dnes prvykrat posadil sam so styroch,som stastna.z polosedu si vedel sadnut,ale takto je to lepsie.uz na to prisiel,tak stale vymysla.

leni co zubky???
21. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte
zuzka to je super,to ti verim ze si stastna ked dieta pekne napreduje.Aj ja sa vzdy tesim ked maly spravy
niaky pokrok.Dnes som bola v lekarny a tu baby vodicku mi zamietli ze to zevraj nepomaha.Tak mi dali
presne to iste co tebe kamistad gel.Uz som mu to natrela a musim si zaklopat zatial ok.
Uvidim skor na vecer,to byvaju najvetsie place.
21. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne tiez kamatarka hovorila,ze ten babydent im nepomohol,ale zas kazde dieta je ine.

co ste dnes varili??ja uz neviem co mam varit :unamused:
21. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, Leni tými zúbkami si nás tuším nakazila-no od včera koniec sveta. Nám ale ten baby dent pomáha, ale pre istotu pôjdem dnes do lekárne asi aj pre ten kamistad. Až mi je tých krpcov ľúto-ešte len nedávno prestali brušné koliky a už zas ich niečo trápi :frowning2:

Leni vy máte to mliečko Hipp? v tých kupónoch je zľava aj na to tak by som ti to dala.

My sme mali dnes takú smotanovú vajíčkovú polievku a práve sa zobudila Vaneska tak jej ešte idem vysmažiť syr-no a malý má na obedík mrkvičku s ryžou :slight_smile:
21. júl 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yvka nas ani brusne koliky este nepresli,len ich nemame tak casto.My skor problemy z prdkanim,pri jedle sa mi zacne vystierat,a jednou rukou zdviham nozky a cvicim,a druhou davam mliecko.Niekedy je to o nervy. :angry:
A este mi ten mily pan predavac v lekarny povedal ze zubky sa mozu prerezavat aj mesiac,tak ma velmi potesil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aby toho nebolo malo tak stvrtok ideme na dalsie ockovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Mne je tych krpcov strasne luto,co by sa mali tesit zo zivota,tak najprv brusko,potom zuby.Nas maly sa najviac
vytesuje hned z rana,postielku mame blizko nasej,tak ked sa zobudi tak sa cely cas pozera na mna cez mreze,uplne ticho,ani papat nepyta. :slight_smile:
21. júl 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yvka ano my papame hippko.tak sa niekedy dohodneme a mozes mi tu zlavu dat.Daaaakujeme :slight_smile:
21. júl 2009 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka dnes sme robili masko z ryzu na hriboch.
21. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no veru zuby :angry:

leni dobry napad,ale ja sa hribom este vyhybam ked kojim.aaale dala by som si :grinning:
21. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzka ja sa hríbom nevyhýbam, ale jem iba šampiony, inak sa ich všeobecne bojím, po skúsenostiach s výplachmi žalúdkov. :grinning:
Lenka my ideme na očkovanie zajtra alebo v stredu, musím dokine ešte zavolať.
yvka to už aj ty dávaš príkrmi?
21. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

v prvom rade ivetka dakujem,muffiny sa podarili a mangel ich skoro vsetky sprašil na veceru. zajtra robim asi znova,pride navsteva.
mam ten plech na muffiny a zhanala som tie papierove košičky ale našla som len silikonove a tie su super. a v podstate by som nepotrebovala ani plech na muffiny,lebo sa tie košičky mozu dat aj na normalny plech.ale neva.

baby je mozne ze aj moja ma problemy so zubkami? nedavno sme mali tri mesiace a je uz treti vecer taka mrzuta,sem-tam aj cez den ale vecer pred spanim mame strasne place,neviem čo jej je,myslela som ze ma niečo v pusinke davali sme fialovu vodičku ale akosi stale je uplačkana :frowning2:

pekny vecer pá
21. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,no dnes večer konec,zabudla som že mi dochádza Nutriton-to je taký prášok do mliečka aby malý negrckal a nestihla som lekáreň. V tescu v lekárni ho nemali, tak večer o osmej vypil mliečko a až predchvíľou prestal grckať :(

Leni a ja ti poviem lepšiu správu-ja som počula že zúbky sa môžu rezať aj 2 mesiace :grinning: :angry:

Kvetinka-ono už ju to môže začať trápiť ale niektoré deti mávajú aj len jednoducho svoju chvíľku plaču a väčšinou to je večer :unamused:

dream my dávame príkrmy ale to preto že nie je kojený: U nekojených detí sa začína už po 4.mesiaci, u kojených ale až po 6.mesiaci.

my už máme chvalabohu 2 očkovania za sebou a celkom v pohode to zvládol.no uvidíme čo bude ďalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivetka pozerala som tú výbavičkuu tej čo si spomínala-no odpadnem-to je skôr ako obchod s detským oblečením :grinning: ale zasa kuppovať pre nenarodené bábo kýblik a lopatku do piesku to už sa mi zdá trošku od veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok