Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
21. júl 2009

Sisa prosím ťa nevieš koľko by stálo poštovné z Anglicka? 😕 našla som na jednej stránke manducu farebne z limitovanej edície za 70 libier-to je myslím super cena.

sisa.b
22. júl 2009

yvka, neviem, kolko stoji postovne, ale nebude to vela. pri plienkach nad 60 libier sme platili postovne 6 libier. ale to zavisi aj od vahy, takze lepsie je spytat sa 🙂

holky, my frcime kupat sa 🙂

lenka0402
22. júl 2009

Ahojte
sisa tak si to poriadne uzite. 😉
Baby hodila som par fotiek,pozrite sa akeho mam syna smudlu.Na skok som si odskocila a cele si to porozotieral
po tvaricke. 😀

ivetka5
22. júl 2009

Ahojte babeny, tak dnes zas bol výpek, čo?

Sisa, a kde ste sa boli kúpať? Mne jedna holka z BA dala link na detské kúpele v AT : /www.sonnentherme.at/
Vyzerá to super, možno v septembri by sme na víkend išli.

Lenka, prosím ťa, keď ste kupovali tú stoličku, bola vo veľkej krabici? Inak rozdiel vo Fábule a Fábule Plus je iba, že je tam na viac papací set.

Yvka, čože už nemáš foto, ti to adminy zrušili? Uvažujeme ísť možno v piatok do tých Čiech na tú stoličku, ale chceme aj pavúka už, tak som sa Lenky pýtala preto aké je to veľké, ak by sa ním zmestilo, by sme ti ju vzali, uvidíme. Cena je tam 1890,- Kč, je vtom aj súpravička na papanie, ale iba v zelenej farbe, potom v inej farbe sú aj , ale bez súpravičky. A tá je tam zlatá🙂 Som im písala, či ich majú skladom a že hej. Tak ako by si chcela.

ivetka5
22. júl 2009

Yvka, a tá holka, to fakt, strašne veľa, to neverím, že vynosia🙂

zuzula25
22. júl 2009

ivet kto ma taku vybavicku??

leni krasne fotecky,maly je papkacc,chuti mu sikula

lenka0402
22. júl 2009

ivetka my sme je dostali len v takom velkom sacku,nie v krabici.A da sa rozlozit na sami zda 4 casti.A aj pavuka tam zmestite si myslim ,ked mi sme zmestili a to mame malinke auticko renault clio. 😉
inac super cena 🙂 a beriete tu zelenu?to budeme mat rovnake 😉

lenka0402
22. júl 2009

my sme sa rozhodovali medzi pavukom a medzi choditkom co dieta tlaci pred sebou.Ale rozhodli sme sa predsa
pre pavuka, 🙂 ivet a akeho chces kupit?

lenka0402
22. júl 2009

zuzula nevies nahodou od kedy sa mozu cestoviny?

ivetka5
22. júl 2009

Tak už som tu, ešte som žehlila 😀

Lenka, inak malý zlatučký, hneď by som aj ja do bazénika skočila 🙂 Aj ste boli dnes vonku? Pavúka ešte neviem, pozerali sme z Chicca Dj 2008-2009, uvidíme, na nete nemajú všetky, tak až bude niaka rozumná cena, prečo nie. Ale pozerala som aj z Neonata sa mi páčil jeden. Len my berieme j podvozok do kufra z kočára, tak neviem, preto som sa pýtala, lebo aj Yvke sme ju chceli vziať, no len aby to vošlo 😕

Zuzka, to som náhodne našla jeden album, inak ju osobne nepoznám.

yvka1
22. júl 2009

Ahojte,no baby tak už ma vymazali. Musím sa nejako s tými mojimi detičkami odfotiť -bože veď im budem len fotku kaziť 😀

No dnes sme ukecali tatina na Manducu a už sme ju aj boli dnes zobrať takže bohužiaľ sa musím so stoličkou rozlúčiť. Ale neva, lebo nakoniec som si vybrala inú-ale to aj tak v nej môže byž až keď bude ako tak sám sedkať tak máme zase chvíľku čas čosi ušetriť. Ivetka ale moc ti ďakujem že na nás myslíš 😉
Tá stolička čo sa mi páči je drevená s odnímatelným čalúnením ale nie tá čo sa rozkladá na stolík a stoličku,bože neviem si rýchlo spomenúť na názov,ona vlastne rastie spolu s dieťaťom a nakoniec z nej vznikne v podstate klasická stolička.

lenka cestoviny sa môžu až oveľa oveľa neskôr, už si to nepamätám presne ale skús pozreť napr. Hipp s nejakými cestovinami od koľko je mesiacov. Alexko je chutnučký, strašne mi pripomína nášho malého 😵

yvka1
22. júl 2009

Ivetka a teraz odpadneš,ja som si tú holku našla vo fórach a ona vôbec ešte nie je tehotná !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sisa.b
22. júl 2009

ahojte 🙂 tak decka ulozene vystavene a ja tiez 😝 😅 boli sme v aquaparku v uherskom brode a bolo uplne suprovo. mozem len odporucat 🙂 keby mal ist kto zajtra so mnou, tak by som sla este raz, ale mama uz odmietla, lebo spalena je dost a vody sa boji 😅 tak pojdeme asi len do trencina, lebo ma byt este vacsi upek ako dnes 😝
inak maju to tam krasne, cistucke a krpana spala snad 15 minut, aby jej nieco neuslo 😀 teplo bolo v pohode, lebo to je cele vnutri, pri tom letnom bazene sme ani neboli 🙂

holky, skoda, ze mate chlapov. by som vam to nase nove choditko pustila uz aj na 20ku. len je ruzove 😅

ivetka5
22. júl 2009

Yvka, tak to je sranda, aj ja som mala dosť vecí pokúpených ešte pred tehu, ale nezakladala som si album, som trošku poverčivá, tak preto. Nemáš zač, za stoličku, ale to aj keby ste sa s mangelom vybrali aj sami, to je niakych 80km od nás vzdialené.

Sisa, tak ste tam boli? Ja som hovorila, že je tam super 🙂 To v tom Delfíne, však? My sme tam nasposledy boli ešte som nevedela, že som tehu, ale potom som už radšej nechodila. Ale pozerala si ten link? Chodítko prestriekame na modro 😀

sisa.b
22. júl 2009

ivetka, aky link, ten do rakuska? este nie, pojdem pozriet. ale chystame sa aspon na dva dni do madarska, to zas nase novembrovky velmi vychvaluju 🙂
a bolo fakt paradne, cistucko a uplne super na taketo pocasie. decka som ani kremovat nemusela, lebo vonku sme boli minimalne a to aj tak pod slnecnikom 🙂

sisa.b
22. júl 2009

mne to teda spominal moj ex este skor ako ty, len sa mi to zdalo celkom nudne na to vstupne, ale vobec nebolo. dokonca aj tie 3 hodiny nam bolo malo 😀

no choditko vyberali kolegovci a zrovna cele ruzove 😝 a teraz mam problem sa ho zbavit, aj ked je nove nepouzivane 🙄 ale neva, tak predam, ked bude mala v tom veku, ze ho nebude potrebovat, aby nebolo nahodou zle, ze darcek predavam nepouzity 😕 😅

dream.d
23. júl 2009

Ahojte. My sme boli včera na očkovaní a od večera teplotujeme. Celý deň pohodička, ani sme nevedeli, a večer koniec. dnes ráno sme mali 38,8 tak robíme zábali. ale drobec to znáša super, kecá si pri tom, akoby nič, len je taký omráčený a unavený. aspon že to už mame za sebou a dúfam, že teplota čo najskôr klesne.
sisa aj Rebečka sa kúpala? hoď nejaké foto ak máš z toho aquaparku.nech sa aspoň pohľadom vytešíme.

lenka0402
23. júl 2009

Ahojcek
tak mi frcime na poradnu a ockovanie.Dream my sme to maly minule tiez tak dufam ze tentoraz to prezijeme
lepsie. 😉 Baby o kom tu stale hovorite,o akej babe.co ma vela veci,aspon mi poslite ip.Nech aj mi vidime ☹

zuzula25
23. júl 2009

ahojte.

leni cestoviny sa mozu az okolo 8-9 mesiaca,vlastne po zavedeni lepku,aj to ale len bezvajecne

dream nech sa Vladusko co najskor zotavi,hadam to uz sa bude dnes zlepsovat.

sisa tak ste si to tam uzili,super.starsi museli mat velku radost.ty chodis aj s malou na taketo horucavy??ako nemyslim vcerajsok,ale spominala si,ze dnes by ste isli do trencina.ja som tiez rozmyslala nad niecim takym,ale bojim sa s malym na to slnko.

ivetka,yvka tak ta baba tak tomu sa hovori hadam aj fanatizmus,to je ina kava a ze este nie je ani tehu.fuuuha

tak uz tu nebudeme sami co budeme pouzivat choditko,choditko chicco mame aj my

zajtra ideme na dva dni k tete,byva na dome tak maleho dam vyspliechat do bazenu a v sobotu sme chceli grilovat,ale pravdepodobne to nevyde,hlasia prsat.co uz

frcim este s drobcom von,pokial nie je este take teplo,poobede mame plavanie,tak aspon nejake osviezenie 😎

ivetka5
23. júl 2009

Ahojte, tak dens je zas teplo. Ja som to vzdala, von som teraz neišla, som chcela už okolo 8:30, ale to už pálilo, malý mi vonku ani nespí, keď je takto. Tak sme to nechali až na poobedie. Doma si skôr pospinká.
My sme zajtra chceli ísť do tých Čiech, síce hneď ráno, ale ak bude taký výpek, tak to odložíme.

Lenka, držíme palčeky Alexkovi, nech to dobre zvládne.

Dream, Vladko nech je čím skôr bez teploty, chúďatko malinké ☹

Sisa, my sme tam boli tiež spokojní, keď bude náš drobec väčší, chceme častejšie tam chodiť, je to vcelku blízko a ok cena.

sisa.b
23. júl 2009

foto nemam ☹ ale tu si mozete pozriet, ako to tam vyzera http://www.delfinub.cz/

zuzi, chcem ist s nimi aj dnes niekam, zrejme do tn na kupko. uvidime, ako to bude mala zvladat, ci sa aj neotocime 😝 samko s nami chodieval v pohode, akurat sa prve leto nekupal (narodil sa v maji) a sarka bola s nami na stanovacke pri vahu v lete pred tym, nez mala rok v septembri.
zasijeme sa niekam do chladku cez to najvacsie teplo. teda ak slecna dovoli 😀 lebo vcerajsok sa cely precvachtala 😅

lenka0402
23. júl 2009

ahojte tak uz sme chvalabohu doma,maly si poplackal,a celucestu naspet nechcel byt v kociku,tak som ho
musela drzat na rukach.Mali sme aj poradnu mame 7700g a 70cm.Dobre cisla 😉
Zuzi ty nedavas maleho este do pavuka?ja uz by som asi dala,ked uz vie pekne sedkat.Ale ved to zalezi
na tebe.Myslim ze od pol roka sa moze,my sa uz celkom tesime aspon bude mat maly lepsi vyhlad.
Uz mi plackava niekedy aj v sportaku,nepaci sa mu poloha na lezato,ked on je uz zvedavy a chce vsetko sledovat. 😀 Baby nemohla by som mu to troska zodvihnut aspon aby cosi vydel?uz mame 5 meiacov,alebo je to este skoro? 🙂

lenka0402
23. júl 2009

tak tie vecicky su velmi krasne,ale ked bude mat babo tak zisti ze jej to babeno nevynosi.Oblecie mu to asi 2 krat.a uz mu to bude male. 😝

sisa.b
23. júl 2009

tak my menime plan, je tam strasne teplo vonku, pojdeme zas do brodu 🙂 nebudem to s nou vonku riskovat

lenka0402
23. júl 2009

a pytali sme sa aj na zubky,a ze mi sme vo faze pripravnej,ze ho to moze hlavne strasne svrbiet,a potom je faza
prerezavania.A ta trva kratko.A v tej sme este neni.Ze to moze este potrvat. 😝

sisa.b
23. júl 2009

lenka, krasne miery mate 🙂

lenka0402
23. júl 2009

sisa tak sa mozno stretneme,,planujeme tam ist tiez 🙂 🙂

sisa.b
23. júl 2009

super, my mame este jedno miesto volne, neprida sa niekto? 😀

lenka0402
23. júl 2009

tak sa urcite stretneme,dopapame a frcime...jupiiiii

zuzula25
23. júl 2009

sisa uzite si to tam.ako je to daleko v km??ja neviem kde je brod 😅 sisa pridam sa,alebo mam lepsi napad,zabalim vam maleho,ved mliecko mas 😀

veru dnes je statocny upek.

leni ja uz ho davam mesiac do pavuka,uz beha po byte ako gula a vsetko vyhadzuje,upratuje zo stola.a ja si myslim,ze ho mozes dat kusik vyssie,ja som tiez davala vo vanicke,ked sa dala polohovat.

inac maju v bille pampersky v akcii za 10,99 tak nejako,robi to 311 korun.to sa oplati,bola som kupit a hned som zobrala 5 balikov 😝