• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

17. júla 2017 
tak k tej teme - ked sme boli na navsteve, tak som jej tiez dala zeleninku z polievky, ktora bola osolena, ale iba minimalne. no vzhladom na to mnozstvo, co zje a kedze chcela aj ona a nemali pre nu zvlast uvarene, tak tie tri kusky sme jej dali. a tiez jej svokra dala oliznut tvarohu z palaciniek, ale to som este nevedela, ze to zatazuje natolko oblicky. no chudak samko, toho som napchavala tvarohacikmi asi od 8. mesiacov :frowning2:

a doma je veselo, ale vacsinou mi len nervy robia, lebo sa skoro stale hadaju a biju :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nepovedia len to, co nevedia :grinning:
23. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
baby neviete nahodou ci je otvorena detska pohotovost v dca?nieco som nasla,ze od 15.30 do 22.00
ale neviem ci je to realne.Alebo len v TN?
24. júl 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, moj drahy hovoril, ze detska tu na poliklinike je, akurat pre dospelych je v ilave alebo trencine.
co vam je? :frowning2:
24. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malemu som nasla na chrbatiku velky cerveny flak s takymi krpicovymi bodkami.Najprv som si myslela ze ci ho
nieco nestiplo,lebo to tak vypada,a este k tomu sa mu to zvetsuje. :frowning2: mozno niaky ekzem,alebo alergia.Fakt netusim. :confused: Len som sa bala hlavne ci ho volaco nepostipalo.A je pred nami vykend,a kadlubiak ma este dovolenku. :frowning2:Rozhodla som sa este pockat,ci sa to bude rozsirovat. :frowning2:
24. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni a nedávala si mu niečo nové papať?
24. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, drzim palce, nech vam to rychlo prejde :frowning2:
24. júl 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojcek
yvka praveze davala,ked sme isli s toho brodu tak som uz nemala v zasobe nic na pitie pre maleho,netusila som ze mi tak bude moc pit vodicku,tak som skocila to tesca a kupila mu ten napoj od 4 mesiacov merunkovy..
Takze mozno to bude aj s toho :frowning2: ale zas si myslim ze keby to bola reakcia na jedlo,tak sa vysipe cely.A nie len
1 velky flak na chrbatiku. :frowning2:
25. júl 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale zas vsetko je mozne :frowning2:
25. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak my jsme dnes ráno tu pohotovost vyzkoušeli. Vojta začal k večeru pšíkat, v noci se přidala rýma a ukazoval auvá na krk. Takže antibiotika :frowning2:
25. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: nech su drobci rychlo zdravi
25. júl 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ženský poraďte, máme v koupelně takový to topení, co vypadá jako žebřiny (od země nahoru) a chtěla bych sehnat nějaké drátěné nebo plastové koše/nádoby nebo poličky, které by tam šly zavěsit. Napadá vás něco?
25. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, vobec neviem v tomto poradit :frowning2: ale plastove by sa nezdeformovali na radiatore?
25. júl 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No nesmělo by to být z materiálu jako ty lžičky z NDR :grinning:
jsem objevila vaničku se stojanem a s hadičkou tady na bazaru, tak už špekuluju, jak to v koupelně přeorganizovat, protože obsazenou poličku budu potřebovat na ty serepetičky na mimčo
no a teď jdu vybalit všechny plenky, co mám, abych věděla, kolik místa mi to zabere. příjemná robota :dizzy_face:
25. júl 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak uz som doma.maly si to tam paradne uzil,vcera vyvadzal v bazene az nakoniec od unavy zaspal.potom som ho hupala v takej latkovej hojdacke,kde bol vpololeze tak to sa mu naramne pacilo.skoda,ze dnes uz nevyslo pocasie :frowning2: snad nabudce

leni ta pohotovost je len kazdy den do 22 tu v Dubnici,potom treba do Trencina,v Ilave detska nie je
25. júl 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a kde ste boli? :slight_smile:

katka, rozkladat a ukladat plienocky je aj moja zabavka :grinning: nemas nahodou hacku? uvazujem, ze by som si ju usila pre malu, ale tie pruziny a rozpera do dveri nie je zrovna lacna, tak by som ju chcela najskor vyskusat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je to hacka?? :confused:

sisa boli sme na dva dni u tety,je to uzasny zivot na dome,vypadnut z panelaku :sunglasses:
25. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi http://www.babyvak.cz/index.php?ln=cz&nc=1248547192&uid=-8156&sid=0c3193d2a3ed71722ec1df7a0636c6de&mex=m&ic=26
tak to ti verim, ze bolo dobre :slight_smile: na dedine je to uplne o niecom inom. ja som s deckami zila na dedine 8 rokov a cele dni neboli doma. teraz by len pri telke a pocitaci sedeli :angry:
25. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sisa nemám....

Jinak jsem dala na stranu plenky, které budu dávat od miminka a ono jich zas tolik není. kalhotovky mám až od L, takže zatím budou schovaný a na to, co mám mi bohatě stačí 1 max. 2 poličky či větší šuplík. takže uf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, aspon mas dovod zaobstarat nove :grinning: kedy ti dam tie bambusky? :slight_smile:

tak ja asi do tej hacky idem, lebo vecer uz neviem, co s nou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a holky si to velmi chvalia
25. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa presne v takom som Matka hupala,ale oni to kupovali v kauflande a vyslo to okolo 15 eur.je to uzasne,pohodlne
25. júl 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, to fakt? :fearful: ja som si ju chcela prave kvoli tej vysokej cene usit zo starych navliecok alebo z plachty. a kedze ju nemam ako ukotvit do stropu, tak som chcela tu rozperu do dveri
25. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt,zajtra ak budem mat casu hodim foto,ale vyzera to skoro presne rovnako,,isto to nie je 100%bavlna,ale ucel splnila.a myslis,ze tvoje aktivne mlada sa tam da hupat??
25. júl 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale holky to maju normalne namiesto postielky, tam babo pekne lezi :confused: http://www.nosenideti.cz/china.php
a ty si pisala, ze tam lezal-sedel
25. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ja by som to chcela prave na to uspavanie :wink:
25. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano bol tak v polosede,vpololeze.asi to nie je take kvalitne a dobre ake chces ty,ved to je aj vodno na cene.
no neviem ci ju tam uspis :sweat_smile:

idem haja
25. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to chcem presne take, ako to baby siju :slight_smile: a pevne verim, ze sa jej tam bude dobre spat :grinning: no najidealnejsie je to vraj od novorodenca, niektore to pouzivaju az do nejakych 2ch rokov :slight_smile: ale ci si ta moja opica este bude pamatat pohupovanie z maternice, takzko povedat :grinning: ved uvidim, ked tak ju predam :slight_smile:
25. júl 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.chcela by som sa opytat nemate niektora tie elektronocke pestunky-vysielace??ze ci by ste mi ich v auguste nepozical niekto ak ich ma.ja som ich nekupovala,lebo v byte ich nevyuzijem,ale na dovolenke by sa sikli.
:slight_smile:
26. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, nemam, tiez ich na byte nepotrebujeme, ale na chate by sa nam boli sikli, ked tam baba buvala sama hore
26. júl 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy :wink:
zuzka mi mame vysielacky ak chces tak ti ich kludne poziciam,mi to aj tak nepotrebujeme. :wink:
26. júl 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej leni to by bolo super.potrebujem ich az na 21 augusta.potom sa niekedy stretneme.potesila si ma :slight_smile: dakujem.

ako ste stravili nedelu??my sami,mangel v robote.doobeda prechadzka,potom som trocha upratovala,prala.poobede som si pospala s malym a hrala sa snim.a teraz je s dedom a babkou vonku,ale cochvila pridu,akurat som stihla dovarit a poumyvat kueplku,WC.to strasne nerada robim.
nas maly uz ma natrenovane dat sa do sedu,tak stale vymysla.

dnes mame povinnu ocistu doma,od zajtra nam nejde tepla voda :angry: to zas bude a hlavne ze hlasia teplo,ale svokre ide nastastie
26. júl 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok