Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
3. aug 2009

Tak mna dnes asi trafi slak 😠 zajtra idem reklamovat moj krasny kociarik 😠blbnu mi kolieska 😠
Najprv zacalo prave,a to sme tam boli sa nato opytat sa aj z ivetkou,tak mi to len prehodil z pravej s strany na lavu,no neviem co si o tom myslel,ze ked to pretoci sa to asi opravy samo 😠No a dnes mi uz blbnu obidve.
Keby som nemala druhy,a mdc tak som stratena 😝

ivetka5
3. aug 2009

Ahojte, dlhšie som tu nebola akosi 😅

Lenka, no to jasné, že mu s tým tam choď, veď to hádzalo o dušu, no a keď teraz obe. Som zvedavá, čo na to povie. A pritom veď si myslím, že sa už stretol s takou alebo podobnou reklamačkou, a ako hovoríš, opraví sa to "samo".

zuzula25
3. aug 2009

ahojte.tak sme sa vratili,bolo super,ale na nas bolo tych 3 hodin trosku vela,tak sme to po nejakych 2 aj cosi hodinach zbalili.som totalne KO ale nas maly plny energie,kde on na to chodi,nech aj mna vezme 😅 ale pacilo sa mu.
tak uz stvornozkujeme po celom byte a kolienka su uz podoranane,ked on prejde cez vsetko,nejake hracky ho nezastavia.

neplanuje niekto objednavat plienky,pridala by som sa lebo mu musim kupit tie babylegs,inac to nevidim.

yvka1
3. aug 2009

Ahojte, Zuzi ja by som si tie baby legs objednala s tebou, ale tie lacnejšie designsocks-či tak voľako sa to píše. Ak by mali veľkostne chcela by som to aj pre malého aj pre malú.

zuzula25
3. aug 2009

yvka ja sa v tom nevyznam 😅 ,keby sisa poradila,ale idem to kuknut

yvka1
3. aug 2009

www.nosime.sk mne spomínala katka že sú lacnejšie.a vyzerajú celkom ok

zuzula25
4. aug 2009

yvka mi potom napis ake chces,objednam to tam,ale este mame cas,lebo su tam prazdniny,aj ked by sme ich potrebovali hned.ja budem brat dvoje,mozno troje

lenka0402
4. aug 2009

Dobre raaanko maminy
Baby a nechcete ich objednat odtialto http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...
su aj lacnejsie za 10.95 na nosime su za 11.50 a nemaju prazdniny.Ja by som sa pridala 🙂

zuzula25
4. aug 2009

ja som to tiez pozerala,ale tam nemaju taky vyber,tie modre co som chcela,tam nemaju.ale to by nebola az taka hroza.takze uz sme tri,super

zuzula25
4. aug 2009

leni akurat to kukam,ale my nejdeme objednavat tie babylegs,ale designsocks,su aj krajsie a za cenu jedny babylegs kupis troje designsocks

yvka1
4. aug 2009

Dobré ránko,pozerala som to ešte teraz -no ja by som brala z toho nosime.sk tie zvýhodnené sady 3 ks design socks. No len neviem čo spraviť-chcela by som ich aj pre Vanesku aby sa v škôlke nemusela trápiť z pančuškami.dĺžku som pozerala že je 33cm len ktovie či to je v natiahnutom stave a ak nie koľko sa to ešte poddá. Cena tej zvýhodnenej sady je 10,55 čo je myslím super a farby do sady je možné si vybrať.

yvka1
4. aug 2009

inak super by bol aj dovoz kurieérom-vždy som za to platila 4 €, takže by sa to celkom oplatilo a nemusí sa behať na poštu.

ivetka5
4. aug 2009

Ahojte maminy, počkajte na mňa, aj ja by som to brala, len nemôžem to nájsť na to nosíme.sk, hoďte ešte lepší link, keď to máte otvorené. Ďakovala🙂))

ivetka5
4. aug 2009

Už som to našla 😀

ivetka5
4. aug 2009

A to pošlú všetky 3-je v rovnakej farbe, či ako?

lenka0402
4. aug 2009

baby uz som to nasla,suhlasim s nosime.sk.Kedy to chcete objednavat?ten kurier je dobry napad,aspon to pride
rychlensie. 🙂

ivetka5
4. aug 2009

Nezabudnite na mňa 😀 A Sisa sa nehlási? Či vy to už máte, Sisa?

A akú farbu vyberáte? je pekná aj modrá, aj hnedá. Ak by to bolo v jednej farbe všetko, mohli by sme potom pomeniť, hm?

ivetka5
4. aug 2009

Zuzka prosím ťa, neviem, či mi budeš vedieť poradiť, ale ty si zbehnutejšia v oblasti zdravotníctva, kedysi myslím, že sa dalo na nete pozrieť lekára a či si nárokoval od poistenie za tvoje ošetrenie, hm? Ďakujem🙂

zuzula25
4. aug 2009

tam je pisane,ze farby sa mozu nakombinovat,nie??sisa uz ich ma,len by bolo dobre keby jej ich yvke pomerala.ak sa tento tyzden tu neukaze,ja jej potom cinknem.objedname to okolo 10.augusta

ivet v tom ti neporadim,ja sa v poistovni nevyznam

ivetka5
4. aug 2009

Zuzka dík, no niekde to vyhrabem, neva.
Hej, pozrela som si to a dá sa to nakombinovať, už aj farby mám vybraté.-))) Už sa teším, keď prídu🙂))

yvka1
4. aug 2009

Baby design socks som našla ešte na www.latkoveplienky.sk
Vychádzajú tam ešte lacnejšie ako trojbalenie na www.nosime.sk

lenka0402
4. aug 2009

yvka pozerala som to,a mozme aj odtial to objednat.Len sa musime dohodnut,ak chcete ja to objednam,len sa treba dohodnut ci chcete aj toho kuriera.A ake farby 😉

lenka0402
4. aug 2009

yva ale z link latkove plienky tam sa neda poslat kurierom iba dobierkou alebo poslanim na ucet.Navlecky vychadzaju kus 3.35 a postovne okolo 3cosi.

lenka0402
4. aug 2009

tak postovne je presne 3,32 plus poistenie

dream.d
4. aug 2009

mne sa páčia tie hnedé s hrubým pásikom aj tie bledomodré s hrubým pásikom. Ked to budete objednávať myslite prosím aj na mna. ja by som si prosila tie. dakujem. len komu potom euráče?

yvka1
4. aug 2009

Mne sa páčia
1.s hrubým pásikom-modré s čiernym pásikom,ružové,svetloružové
2.tenký pásik-modrá. Leni ak by si to objednávala ty-pošli mi do IP číslo tvojho účtu a pošlem ti tam prašulky za 4ks+poštovné podľa toho koľko nás bude-to znamená ty, ja zuzka, ivetka a dream(0,67€??

lenka0402
5. aug 2009

Ahojte
baby este nech mi napise zuzka,a ivettka ake chcu ja to potom zratam a poslem kazdemu cislo uctu,a bude to vyriesene.ok?

zuzula25
5. aug 2009

ahojte.leni mne prosim objednaj tie s hrubym pasikom-bledomodre,tmavomodre a hnede.takze 3ks.tak to mozeme objednat skor,este ivet nech da vediet a sme komplet.potom sa stretneme osobne.ked pojdes na postu preto tak mozem ist s tebou.a potom by si mi pozicala aj tie elektronicke pestunky.dakujem 😉

lenka0402
5. aug 2009

Tak idem to objednat,z Ivetku som telefonovala.Ako vidim prevlada hruby pasik. 😀

lenka0402
5. aug 2009

Babi nejdu objednat nase farby,,ked dam hruby pasik vyskoci mi len ruzova,svetloruzova,modra s ciernym,a orandzova.Mna fakt picne 😠