Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
5. aug 2009

Baby chcete to aj s toho nosime.sk?

yvka1
5. aug 2009

Keď som to včera pozerala som to pochopila tak že sú len tie farby čo sú napísané to znmená že hruby hnedý a svetlomodrý pásik nie je. ale ak by baby chceli tie tak môžme objednať aj z inej stránky.

lenka0402
5. aug 2009

yvka pre teba su tam vsetky farby ktore si chcela,ja si to asi zamenim na hrub,pasik modra,a nieco si vyberiem
z tenkych.Ale dnes si urcite nieco vyberiem a objednam,len neviem co baby.

lenka0402
5. aug 2009

ja skusim ivetke a zuzke brnknut 🙂

zuzula25
5. aug 2009

leni tak ten hruby pasik modra a tenky pasik bezova hnedy pasik a tenky pasik modra-takze 3 kusy

idem este drem brnknut,nech sem kukne

zuzula25
5. aug 2009

frcime von,maly nechce vobec spat takze hadam mu cerstvy vzduch pomoze

lenka0402
5. aug 2009

zuzi budeme mat rovnake navlecky,ja mam presne tie iste farby,asi najkrajsie 😉 peknu prechadzku

ivetka5
5. aug 2009

Leni, tak ja poprosím hrubý pásik modrá tá bledšia, nie s čiernou gumou a tenký béžová ako myslím Zuzka, takže ja 2 ks. Ďakovala 😀

ivetka5
5. aug 2009

Ja som taká vaša brzda, čo? 😀

Nám tu teraz betón vysekávajú pod oknami a idem že von tiež, no a malý mi zaspal, on má takéto rachoty na spanie najradšej 😀

ivetka5
5. aug 2009

Lenka keby som chcela plienku, čo do nej potrebujem, to čo vy máte? Aké vložky? jedna je tam vo výpredaji, mrkni.

lenka0402
5. aug 2009

ivetka ta hruba bledsia nieje,iba tmavsia z ciernym.A tie tensie su vsetky farby.Tak to prosim zmen 😝

ivetka5
5. aug 2009

fúha, tak daj aj s tou čiernou, to je jedno už

ivetka5
5. aug 2009

modrá hrubší pásik

lenka0402
5. aug 2009

Dream halooo,,potrebujem ta 🙂 🙂

lenka0402
5. aug 2009

akurat sme sa vratili z obchodu,maly mi krasne zaspinkal v mdc,,kocik mame v oprave,bol tam taky pan,nie ta teta.Najprv ze to bude asi opotrebovane,tak ma hned musel nasr...t. 😠 tak opotrebovane kolieska po 4.5 mesiaci to pochybujem,tak mi ho s tazkym srdcom vzal 😠 A ako to vidim budem ho mat tak cca za mesiac,oni si ho tam nechaju cim dlhsie aby som si potom dalsiu reklamacku asi rozmyslela 😠

Zuzi brnkni prosim ta dream nech tie farby pomeni.Chcem to objednat.Dakovala 🙂

Baby a co sa deje zo sisu? 😕 dlho sa tu nezastavila

dream.d
5. aug 2009

tak ja si prosim tie modré a oranžové s hrubým pásikom. nemohla som sa prihlásiť, lebo malý bol ako čert. strašne sa jeduje už od včera a na chvílu zaspal. asi ho jedujú zubky.

dream.d
5. aug 2009

sisa bude asi v dúlove, čosi takké spomínala. My sa už tiež nosíme v manduci, taká super vec, no nedá sa to nahradiť klokankou. Síce tá cena by mohla byť aspon o trochu menšia ale zas nie je to len na jedno použitie. Teraz sa všade nosíme a aspon trocha ho to uklludnuje ked sa jeduje.

lenka0402
5. aug 2009

Babizne tak som to objednala,pisu tam ze ak je tovar na sklade do 3 dni by to tu mohlo byt. 🙂 A vyrovname sa az ked to pride 😉
Dream to je super ze sa malemu v manduce paci 😉 ale zas mas pravdu,kazda si to nemoze kupit,keby to predavali lacnejsie malo by to podla mna viac mamiciek. 😉

sisa.b
5. aug 2009

ahojte 🙂 my prazdninujeme v dulove, ale dnes som musela prist, lebo nam maju okukavat radiatory 😝
pozeram, ze ste objednavali baby legs - u nas super vecicka, lebo je pohodlnejsie ju potom prebalovat. ale kupila som ich povodne kvoli bkm, aby som bola rychlejsia 😀 mame tu sadu 3ks z nosime.sk, ale do stehienok nas uz rezu gumicky 😒 tak uvazujem nad novymi.

lenka, mdc je super vynalez a u nas lepsia a lacnejsia investicia ako kocik. mat tieto skusenosti, tak kocik si kupim za par supov, aj tak ho vyuzivame minimalne

zuzula25
5. aug 2009

sisa a nad akymi uvazujes???nam asi budu toez zarezavat ☹

dokedy prazdninujete v dulove???

sisa.b
5. aug 2009

zuzi, ja uz asi nebudem kupovat nove baby legs, lebo najlepsie su nam odstrihnute podkolienky po sarke 😀 mala to tie prstacky a na prstoch derave, tak som to len odstrihla a tie sa malej nezarezavaju. akurat sa zhrnaju dole, tak si vyber 😅

a neviem, dokedy prazdninujeme, ale asi uz len tento tyzden, kym ma svokra dovolenku a kym je tu svagor

sisa.b
5. aug 2009

baby, aku mate antikoncepciu? musim si nieco dat, lebo ten moj babrak to zas predvcerom pokaslal, kedze si myslel, ze moze 😠 😠 😠 tak som vcera bola pre tabletku "po" a doktor ma stale ukecava na tu mirenu, do ktorej sa mi tak moc nechce 😒

ivetka5
5. aug 2009

Ahoj Sisa, ja mám tú náplastovú - Evra, zatiaľ som spokojná s ňou, ale beriem ju len 2 mesiac. A aká je ta Mirena? Inak by som brala pilulky, ale mám zlé testy, tak nemôžem.

zuzula25
5. aug 2009

sisa taaak bude stvrte??? 😀
ja mam cerazette,ktoru mozem pri kojeni a som spokojna.
tiez mi ponukol teliesko asi tu mirenu,ale kedze planujeme este jedno,tak povedal ze potom.kamaratka co ma teliesko je s nim spokojna,akurat ked bola v nemocnici co jej brali vzorku z krcka maternice tak jej zabudli povedat,ze jej ju vybrali a slodili

zuzula25
5. aug 2009

ivet kolko ta vychadzaju tie naplaste??

sisa.b
5. aug 2009

vybrali a co? no ja som kedysi brala tabletky a mala som zle testy, tak mi ich menil a po dalsich som stale krvacala a moje libido sa niekam stratilo 😝 tak som sa na ne vykaslala. o mirene je tu celkom hrozostrasna tema a hlavne som citala, ze by ju nemala zena so sklonom k tvorbe akne a priberaniu, co som ja 😅 no a dobru palku si za nu pyta 7500sk, dievcata pisali, ze 4800 - 6500 😒 tak uz asi viem, preco mi ju stale nuti 😠 no ked si este pomyslim, ze mi nesadne a za mesiac by musela ist von... to radsej budem bez sexu 😀
chcem skusit tabletky, ale pekne som sa o ne musela vcera s doktorom natahovat 😠 uz mi s tym lezie na nervy 😠 skor nez mirenu by som chcela najskor vyskusat nejake bezhormonalne teliesko, ci ho nevypudim von. s mojim ex gynekologom som uz bola pekne dohodnuta a s tymto sa neda vobec o tom hovorit 😠 😠 😠
zuzi, nebude stvrte 😀 mam malu sancu, kedze mam po kramoch (bohuzial uz prve dorazili 😠 😠 😠 ) a kojim, ale aj tak som si dala tu tabletku, aby osm mala uplnu istotu 😀 no drahy bude asi musiet prezit gumicky 😝

lenka0402
5. aug 2009

Ja neberiem ziadnu a tiez som spokojna 😀 😀

sisa.b
5. aug 2009

mne sa celkom pozdava ten kruzok nuvaring, vyzera to este lepsie ako tie naplaste. no neviem najst, ci by som teraz take mohla. mirenu po precitani dalsej diskusie urcite nechcem. tak mi da doktor s nou bud pokoj, alebo si najdem ineho

sisa.b
5. aug 2009

tak som sa docitala, ze 6 mesiacov po porode uz by som ho mohla mat, aj ked dojcim 🙂