Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
10. aug 2009

zuzi, nebola som na pohotovosti, pojdem teraz k doktorke. no uz sa zda, ze mame po teplote a ostali len sople a kasel z nich.

ja som byvala roky na dedine a bolo to super. pruske mi vobec nevadi, nie je to daleko od civilizacie. navyse je to "rodinna ulicka", kde byvaju vsetci z rodiny. skor som nevedela predychat, ze som prec z trencina, kde mam vsetky kamaratky. bola som zvyknuta byt s nimi pomaly denne pri kave a tu nikde nikoho ☹ urcite to tam nebude horsie ako tu.

sisa.b
10. aug 2009

akurat moj drahy sa stale vzpiera 😠 😝

ivetka5
10. aug 2009

Ahojte, tak ja som si pototo termín, pomýlila 😀 Takže to mám na zajtra až, ale volala som kader., že som to akosi dovŕzala, tak vezme ma nakoniec zajtra, aká som rada, že má voľné🙂 Ale boli sme u kaldubiaka, aj kvôli tej zvýšenej teplote a kvôli taj ručičke-očkovanie. No má to vraj ok, ale tak má to lepšie, než mal, ale dúfam, že do ďalšieho očkovania sa to zahojí. A keď som sestričke povedala, že som počula, že sa nesmie ďalšie očkovanie, keď nieje jedno ok, tak mi poveda., že to nieje pravda, že to kedysi tak bolo, že keď boli iné vakcíny, tak neviem, teraz.

Sisa, no tak isto je tam viac práce ako na byte. Nie upratovanie, to aj byt sa musí, ako píšeš, ale okolie, no ja to vidím aspoň tak u našich, aj krstná čo má bejvák, ale tí majú komplet hydinu 😉 Aspoň ja som taká, že by mi to nedalo, a stále by som dokola behala 😀 Ale samozrejme by som to brala, čo by nie, je to isto lepšie aj pre detičky a tak, a máš svoje, čo si minieš aj zaplatíš, a nie ako tu, miniem menej v byte na kúrení, ako v spoločných priestoroch. Ma ide rozhodiť 😠

ivetka5
10. aug 2009

Sisa, no pevedzme si to na rovinu, a DCA je čo? Tiež dedina, iba že trochen viac ľudí ako v Pruskom 😀

Zuzka hej išli sme, ale neviem, čo som mu mohla hovoriť, boli sme sa ešte prejsť, keď sme z Teplíc prišli, lebo nám zahajal, tak preto.

Yvka, príjemný posed na caffé

sisa.b
10. aug 2009

ivetka, mna ide rozhodit z tych vypoctov za kurenie 😠 este stale to nemame doriesene, lebo sa toho chytil jeden pan a poslal to na vsetky mozne urady aj na ministerstvo. na bytovom nam totizto roky napocitavali aj kurenie za vsetky obchody, co su na 105ke 😠 😠 😠

sisa.b
10. aug 2009

a za robotu naviac okolo domu pokladam akurat kosenie travnikov, nic viac u nas nehrozi

sisa.b
10. aug 2009

a zabudla som - z nasej choroby sa nakoniec vyklula obycajna nadcha 🙂 dychanie a priedusky ma ciste, kasel len zo soplov

lenka0402
10. aug 2009

Ahojte
zuzi tak ako z navleckami,Matkovi sa pacia?nema to moc zarezane?ja uz som to nejak porozdelovala,ale bolo to zlozite,lebo chcem aby bola spokojnost u vsetkych. 😉 Len ma nasrali ako to tam dovrzali,a ty farby neposlali tak ako som objednala. 😠 😠

zuzula25
10. aug 2009

leni jasne matkovi sa pacia.uz ich ma na sebe,trosku sa mu zarezavaju,ale ohrnula som mu ich.ale sa mu strasne v nich smyka,tak obcas zleti na brusko.

sisa ako dobre,ze "len" obycajna nadcha,ale aj ta vie narobit dobre galeje 😠 a ako zubky,este nic??

mne matko spal len polhodinku na obed,tak som zvedava aka bude nalada vecer 😅

sisa.b
10. aug 2009

zuzi, aj mne spala teraz len slabu polhodinku 😒 a zubky este nemame, neda si ich ukazat ani mne, ani doktorke, tak len skusam lyzickou 😅
malemu davas nejake papucky na nozicky? lebo rebeke navleky nevadia, smyka sa jej aj v teplakoch, ale vadia jej bose nozicky, v ponozkach vzdy robi roznozku 😝

a musim pochvalit postarku 🙂 uz dve zasielky mi doniesla az do bytu. dnes mi dosiel ms kalich a prave som dostala mrchu 🙄 tak mozem rovno skusat

yvka1
10. aug 2009

Pofoťte drobcov, som na nich zvedavá v novom ,,outfite" 😀

yvka1
10. aug 2009

sisa potom daj vedieť aký je pohárik som na to celkom zvedavá 😕

zuzula25
10. aug 2009

aj ja som zvedava na ten kalich

leni tak moj chlap si isiel lahnut,ze je nevyspaty 😠 😠 😠

ja mam len jednu fotku,idem ju pridat,ostatne su este zabalene

zuzula25
10. aug 2009

tak uz som ju pridala 🙂

sisa nedavam papucky,zatial ma len papucky,on sa zdviha na nozicky len na koberci a v postielke-zatial,tam kde sa mu smyka,tam sa nestavia-som zvedava dokedy 😅 rozmyslala som nad tymi topanockami-capackami kozennymi na prve krociky,ale zatial je to len v rovine uvazovania

yvka1
10. aug 2009

no zlatučký je v nich a tuším sa mu aj páčia.

keď sa začala stavať vaneska dávala som jej len klasika papučky na šnúrky z veveričky, tam sú tuším aj najlacnejšie.

lenka0402
10. aug 2009

Ahojcek
jjjjeeejjjj zuzi jaky je podareny,fakt zlaty 🙂 🙂 Nas zase trapia tie hnusoby zubky,boli sme v trencine v tescu a maly mi cestu spet celu prereval ☹ chudatko moje.Ale zabavila som sa na jednej hlaske,manzel mal v kosiku v autosedacke maleho a ja som si vyberala ovocie kusok od neho,a zastavila ho jedna pani a hovori mu ....
jej ake mate krasne babo,a keby ste vy bol to babo aj by som sa s vami pohrala...ale nemyslela som to v zlom,nebojte len z hrackami....No mala som dost,,som sa skoro od smiechu pototo 😀 😀

zuzi no nech si Jojo chudatko chlapi pospinakaju,,presne ako ten moj,,ja 8 razy v noci hore,,a on si odfukuje,
a poobede zahlasi ze on je nevyspaty, 😠 😠

lenka0402
10. aug 2009

yvka inac tie ruzove su naaaaaaadherne,normalne ti ich zavidim 😉 😉 alebo skor vaneske 🙂

sisa.b
10. aug 2009

holky, tak zajtra sa nam uz bude zakopavat kabel na elektrinu na pozemku a pojdeme stavat, juchuuuuuuuuu 😵

lenka0402
10. aug 2009

baby kedy sa moze davat zltko? uz by som mohla zamiesat malemu do polievocky? 😕

zuzula25
10. aug 2009

leni 😀 😀 😀

to zltko ja som mu dala po mesiaci a pol po zavedeni prokrmov,ked som zaviedla aj masko

sisa super,uprimne zavidim.potom sa votrieme na navstevu niekedy v lete ked budete mat bazen 🙂 🤐

ivetka5
10. aug 2009

Ahojte maminy, tak návliečky sú super, máme odskúšané a už visia na balkóne po praní.-) No dnes to nechcú iba vám spinkať, to je aj u nás. Celý deň iba driemkal, spánku moc nedal, tatino prišiel z práce a ešte mal niaku robotu, a teraz išiel na futbal, tak si užívam malého. Teraz je tu so mnou za PC a nevie sa vynadívať, ale aj by spal, ale ani za svet, ani v kočíku a pritom vôbec s ním nemám problém, tak ho tu ešte chvíľu budem mať a snáď sa unaví, drobček.

Zuzka no Maťko je feši v návlečkoch🙂))

Yvka, ako bolo na coffi?

Sisa, tak teda super, nech Vám to rýchlo rastie - stavba. Už sme sa aj vetreli na návštevu, čo? To treba pozvať, keď budeš mať finitos na upratovanie, že? 😀

Lenka, v pohode ste domkov došli? Neplakal? tak tá pani ti ho po tichu balila - manža, čo? 😀

zuzula25
10. aug 2009

ivet a ake si sa nakoniec zobrala navleky???

ivetka5
10. aug 2009

tak drobec už zahajal, ktovie na koľko,a le sná´d už do ránka🙂 Pri čajíku

Zuzka, modré hrubý pásik a béžové tenký

ivetka5
10. aug 2009

A ty?

zuzula25
10. aug 2009

tiez modre hruby pasik,modre tenky pasik a hnede

ivetka5
10. aug 2009

mne sa páči aj farbe, čo boli za tých myslím 10 aj niečo eura, tie jedny, babysock či ako, také tyrkysové páskaté, ne tej stránke ich

lenka0402
10. aug 2009

ivet dosli sme dobre,nestratili sme sa 😀 ked ten pod haj je taky velky.Tak uz vieme kde byva aj zuzka,aj ivetka 😉 a maly zacal plackat,az od fixu,tak sme dosli domov na rukach 😉

Baby dnes moj maly velku pochvalu,skoro som padla na zadok,vypil mi 300ml.To bol fakt vykon 🙂 🙂
yvka dobjehame vas 😀 😀

Navlecky mate take ake ste si objednali,len ja z yvkou trosku pomenene.Ale neboj iva,budes spokojna 🙂 🙂

lenka0402
10. aug 2009

Az tak to ta pani s tej stranky nedovrzala,ja som spokojna,,co ja, maly 😀

zuzula25
10. aug 2009

myslim,ze spokojnost bude na kazdej strane.hlavne nech splnia ucel,my sme ich dnes cely den zabehavali,dedo ich okomentoval,ze ake stucne to ma 😀

lenka0402
10. aug 2009

Zuzka uplne s tebou suhlasim 😉 ja som si zobrala tie skarede jednofarebne,a hruby modra,a tenky modra.
A yvka za to nebude mat tenky modra ako chcela,ale bude mat tie jedny co prisli nove,zebrickove modro cierne,ty boli len jedny ale su peknucke velmi. 🙂 🙂