Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
24. aug 2009

Ahojte, tak dovolenkárov máme už naspäť🙂 Hlavne, že ste si to užili a oddýchli.

Dream, ďakujeme za podporu, uvidíme, ako to zvládneme. Ja chodím tu v DCA na Učiteľstvo praktickej prípravy.

Baby poraďte, malého akoby začínalo preháňať, ak by sa v noci to opakovalo, vydržať do rána, čo? Cez deň má kašovitú, no a teraz večer redšiu. Dnes prdkal 4 krát, inak má tak 3-krát za deň. vraj to je ok, povedal doktor, no ráno ideme na očkovanie, tak mu to poviem, ale nezdá sa mi nejak chorý, trošku umrnčaný, ale ako pred spánkom, môžu to byť zúbky? Len si ide ručičku spapať, všetko hryzie, čo mu príde. Niekde som čítala, že keď to takto je, tak do mesiaca je zub vonku 😕

Lenka s príkrmami ešte asi 2 týždne min. počkám, alebo aj do 5-ho mesiaca, uvidím, o nič nepríde, si myslím.

zuzula25
24. aug 2009

no kupali sa vsetci okrem mna a Mata.maleho som tam nedala,to je az moc ladova voda pe neho a aj spinava moc na moj vkus.bol len v bazeniku,tam bol spokojny.ved jazero sme mali hned za brankou chatky

ivet myslim ze by to mohli byt zubky,uvidis co ti povie zajtra doktor,ale ockovat ho nedavaj ak nie je uplne zdravy.

ivet mas presne moj nazor-s prikrmami sa netreba ponahlat,o nic nepridu,zbytocne skoro zatazovat maleho drobca

ivetka5
24. aug 2009

Zuzka ďakujem, uvidím ráno. No ale tú ručičku stále nemá zahojenú, ja mu aj poviem, že nechcem, aby ho očkoval, počula som názor na to aj iného lekára, tak asi pravda na tom bude. Zas sa mu to zapáli a to nestojí za to. príkrmy, no v rodine by ho všetky prababky, babky pomali napchali niečím, nepochopia, že je to blbosť, za to že oni dávali, ale to bolo kedysi. Nechcem mu hneď žalúdok zaťažovať, veď časom všetko bude papať, o nič nepríde ako píšeš. Potom napíšem čo u dokiho. Prajem dobrú nôcku.

mkatka
autor
25. aug 2009

Ahojte

s příkrmama jsem byla až hystericky opatrná a nikdo mi do toho nemohl kecat. Dojímaly mě řeči typu a tak mu to už dej....jakobych mu něco odpírala. Prostě moje dítě - moje výchova, každý měl možnost vychovat si dítě podle svýho, že? Takže Ivet, stůj si za svým! 😉

Já jdu dnes shánět další věci, ten seznam místo aby se zmenšoval, tak roste 😠

Jo a kdo neví, už otevřeli MC, tak když bude hnusně, můžete zajít.....

yvka1
25. aug 2009

no teda tu to akosi utíchlo,čo? sisa už na dovolenke,katka stále nakupuje 😀

ivetka očkovanie ako? Keď očkovvali peťka tiež to mal zapálené, mne sa to nezdalo ale kadlubiak povedal že to neva a zaočkoval ho aj tak.no neviem neviem čo lekár to iný názor,ale komu veriť že? 😝 chvalabohu ale nič sa potom nestalo.

my už zase hnijeme v mt ale už posledný týždeň a ide sa do škôlky.

príkrmy?večné hádky s babkami. ale už sme si to celkom vyriešili pri vaneske-ak chcú aby som k nim s deťúrencami chodila,nech sa nestarajú 😀 my sme teraz začali keď mal asi 4 mes a 3 týždne-čo je myslím u nekojeného ok.

ivetka5
25. aug 2009

Ahojte žienky, tak ako píšete, dám mu to, čo uznám za vhodné. Tak dnes nás nepichali, lebo som mu povedala o tom preháňaní, tak sme to odložili na piatok. Vážil nás a máme 6600g. Sme sa bavili o príkrmoch a povedal, že ešte netreba, no že ak chcem tak mám skúsiť šťavičku z mrkvičky. uvidíme, možno za 2 týždne až.

Yvka, tak si to tam užívaš posledný týždeň, hm?

Mne tu malý asistuje, keď si založím raz firmu, bude taká moja asistentka 😀 Je na všetko zvedavý. 😵

lenka0402
25. aug 2009

Baby asi sa idem pohadat z mamickami z temy kazde dieta sa vie naucit spat..lebo ma uz nerv......y 😠 😠 😠

No zuzula vies si predstavit nechat vyrevat 2 dlhe hodiny Matka,a ty si pri tom v klude citas casopis? Co ty baby chcu? no smutne ☹ ☹

ivetka5
25. aug 2009

Lenka s chuťou do toho. Ja sa pridám 😨

zuzula25
25. aug 2009

leni ja take veci ani necitam 😠 vzdy ked pocujem plakat nejake dieta-aj moje tak si spomeniem(niekto to tu napisal,tusim sisa 😕 ) ze najvacsie ticho je v kojeneckom ustave,tam uz deti ani neplacu,lebo vedia,ze nikto nepride,nikto si ich neprivinie,nepotuli 😢 😢 😢 ☹

yvka1
25. aug 2009

zuzi tak nejak, no ja už som sa hádať pokúsila ale oni si aj tak myslia že robia tú najlepšiu vec na svete, neviem či si mysleli keď boli tehotné že keď sa bábo narodí tak budú vyspinkané do ružova.ale nech si robia čo chcú. také niečo svojim deťom neurobím a ony nech si robia so svojimi čo chcú. Ale potom nech sa nikto nečuduje že ľudia sú stále bezcitnejší!

ivetka5
25. aug 2009

veru, to je ti škoda rozčulovania sa, veď keď pozrieš ako tá dotyčná vypadá, ako keby mala 2,9. 😀 Tak čo sa čudujeme, keď sú retnuté. Mali by si trošku naštudovať detskú a dorasteneckú psychológiu, sme niečo z tohto súdka preberali, a by možno boli múdrejšie. Ostanú prekvapené v budúcnosti, keď vychovajú spratkov. Len aby tie "perfiš" mamičky raz neskončili v domove dôchodcov. Veď dieťa potrebuje najviac matku v prvých rokoch života, a podľa toho sa aj začlení do spoločnosti v budúcnosti. Ja by som im vedela napísať, ale by mi asi adminy aj účet pozastavila. 😀

ivetka5
25. aug 2009

Yvka som čítala tam tvoj príspevok, no ale ony sú trápne totál. Mali by ich tému trošku sledovať sociálne pracovníčky. Treba m poslať link asi.

yvka1
25. aug 2009

no a za to že som len povedala svoij názor a nikoho som neurazila som si vyslúžila titul šialená matka či také čosi-no netuším čo šialené je na tom že svoje deti ľúbim a že si ich pomojkám keď potebujú a kľudne nech spia so mnou obaja-veď večne to trvať nebude ☹

ivetka5
25. aug 2009

Ona asi zjedla mäso zo šialenej kravičky, keď má také j....é názory. Ja tiež keď dávam v noci malému papať, tak do rána spinká s nami v posteli, a len preto, že sa dlhšie ukladá, lebo si myslí asi, že je už ráno🙂, a len ho vedľa mňa dám, pohladkám, a hneď spinká. Nášho dnes bolí bruško, tak som ho nosila a mojkala na rukách, ale za 5 min. už zaspinkal. Teraz sa trochu prebral, pohladkáme a buvká ďalej. Aj keď za chvíľku z našej postieľky asi nezostane nič 😀 , tak sa tam vie mrviť. Včera nás prehnalo a dnes iba raz kakal, necápem to a ani kvapky som mu nedala, ani ryžový odvar.

zuzula25
25. aug 2009

babule ze vas to tak rozculuje,ja take temy necitam a mam pokoj.vyserte sa na ne a mate pokoj aj vy.ja som toho nazoru,ze kazda matka si vychovava svoje dieta a robi si co chce.nech si ich nechaju revat aj tyzden,ked su sproste(aj ked to je luto,ked si to predstavim)

ivetka5
25. aug 2009

No veď jasné, kašlať na ne, ale keď si predstavím, koľko mamičiek by chcelo mať abby a nemôže, tak je to tak trochen nefér, tie by ich isto nenechali vrieskať, a samozrejme ani ja. Idem do vane, pekný večer, krásne sníčky. PA 😉

ivetka5
25. aug 2009

oprava - baby

lenka0402
26. aug 2009

Cauko 🙂
Baby Zuzka ma pravdu,ja uz to radsej citat nebudem aj ked mi je tych deticiek luuuto,a velmi ☹
Ked si predstavim ze by som to mala absolvovat na Alexovy ☹ to by som asi ani psychicky nezvladla,by mi to srdiecko nedovolilo.Ked si predstavim ze je este taky drobucky,a hlavne nevinny 🙂

Kooonecne si idem dnes pre kocar,,juuupiiii 🙂 🙂 Asi ma poculi ako som doma uz na nich nadavala 😀
Nas maly by uz chcel stvornozkovat 😉 da sa na brusko,zdvihne zadok,Presne ako rebeka spravi taky klik,ale este
nevie co z ruckami,tak ryje hlavkou do zeme ako krtko,a posuva sa len nozkami.Taky je pri tom srandovny 😀 😀

zuzula25
26. aug 2009

leni ani sa nenazdas a uz budes stale za malym behat,ked ti bude uchodit.kde su tie casy ked len v klude lezal 😕 ,ale zas by som to nemenila.je to stale krajsie a krajsie.Matko sa zacal strasne ku mne tulit,objime ma rucickami,lahne si mi na rameno a stiska ma.je to uzasne.ale nie moc casto,lebo on by najradsej stale len vymaslal

a to stretko?? 😅 😕 😅 mozeme takto o tyzden v stredu,uz by tu mala byt aj yvka 😉

lenka0402
26. aug 2009

Ach baby taka som nasra....na 😠 😠 😠 idem pre kocar,ze konecne po mesiaci mi ho vratili,a neprejdem ani
za roh budovy a znova 😠 😠 tak som sa tam poriadne len rozculila,a reklamovala reklamovane 😠
Tak ti debili mi to absolutne neopravili. ☹ Ja mam fakt na taketo veci smolu.

Idem prestudovat kedy je mozne ziadat o vratenie penazi,ale sami zda ze vtedy ak ma tovar 3 krat
rovnaku zavadu.

ivetka5
26. aug 2009

Ahojte,
Zuzka, je to úžasné, keď vidíme na detičkách pokroky, to nás najviac teší. Ono sa už aj teším na to jeho vymýšlanie🙂)) Dnes som strela aj brácha tvojho, venčili havinka 🙂

Lenka, tak to nemyslíš vážne 😕 Tak oni asi skúšajú ľudskú trpezlivosť 😠 Ono keď zákazník kupuje, sú milučký, aj modré z neba by zniesli, a keď potrebuješ raklamovať, tak sa takto chovajú. No je to 3 krát na tú istú závadu, alebo 4 krát na rôznu závadu a musia ti korunky vrátiť. Mne tak nechceli za matrace vrátiť prašule, boli 3 krát reklamované, zakaždým uznali vadu a dali mi nové, tiež neišlo o fazuľky, ale o 8 tis. Tak som to riešila cez SOI a peniaze vrátili hneď. A čo ti na to povedali? ktovie, či to nebolo v sklade niekde, alebo čo, či to niekto aj opravoval 🙄 Sila, fakt, v tejto našej banánovej republike.

lenka0402
26. aug 2009

uz sa k tomu fakt nebudem vyjadrovat,lebo sa mi zas zdvihne tlak,taka som vytocena 😠
A bola tam ta pani,vies ta co vsetko pozna,vsetko vie 😝 😉 Ze to mame znova reklamovat,ze ona za to nemoze 😠

ivetka5
26. aug 2009

No veď to je v poriadku, že ona za to nemôže, ale oni sú povinný si ten tovar prekontrolovať ešte predtým, ako to odovzdajú zákazníkovi. Vieš, teraz zas sa to počíta od 1-ho dňa, a zas môže človek čakať mesiac. 😠 A keby si nemala iný kočík? Ja si to ani nepredstavujem.

zuzula25
26. aug 2009

leni ty kokso,to je smola,to ti verim,ze si vytocena,ja by som bola tiez 😠 😠 😠 a to si tiez neviem predstavit,ze by mi kocik zobrali na mesiac a nemame ziadny iny 😠

ten nas maly ked nieco zhodi a spravi to rachot tak si zapcha usi a frci rychlo stadial prec,akokeby on nic.teraz zhodil stojan s CDeckami a on uz frcal,keby som mu nezavadzala hadam sa zastavi az u susedov 😀

lenka0402
26. aug 2009

Ivet pozerala som ip..ten rolacik je supis,a sandalky uzastne 🙂 🙂

lenka0402
26. aug 2009

Zuzi ale musi to byt zlate,viem si to nazivo predstavit ako odtial zdrha 🙂 🙂

lenka0402
26. aug 2009

Nas maly stale len blaboce,a vykrikuje,,bababa,tatata,som ho aj natocila skusim to dat na pokec video a hodim potom link. 🙂

ivetka5
26. aug 2009

Zuzi, tak to je sranda, sa človek nasmeje.

Lenka, tak hovoríš, že môže byť? veď som včera malého počula na živo 😀 , išlo mu to na 1*. 🙂

ten náš malý mal asi smiešnu kašu dnes, prišli sme večer z vonku a ako sa šúlal na mne, tak sa šúlal, no ja som mrela a manžo tiež, asi som mu bola smiešna. len som si čelo schovala a rehotal sa, aj ma za vlasy vyšticoval, to zas mne už do smiechu nebolo 😅

zuzula25
26. aug 2009

tak uz aj Noelko je poriadny sintrik 🙂 no vlasy to teda poznam a tiez mi nie je vtedy do smiechu,ale co clovek neurobi pre detsku radost

lenka0402
26. aug 2009

tu aj blaboce aj sa rozculuje ako cert 😀 http://videoalbumy.azet.sk/blabotanie/nIazyiMDy... 😀 😀