Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
29. aug 2009

leni tak 8.9.....to uz mi ublizuje ze som na materskej a nechodim do roboty,tak nemusim premyslat 😀 😀 😀

Matko vie byt aj anjelik a nie len ked spi.ked sa sam hra a ja ho pocuvam,ako sa rozprava s tymi hrackami,najprv na ne krici,potom stisi hlas,potom ich da do pusy.je to uzasne pozorovat.anjelik je aj ked sa ku mne tuli,objima ma,dava mi pusinky,sa naucil,ked mu poviem daj mi pusinku,tak mi da jeho pery na moje.ale niekedy sa mu nechce.no a najvacsi anjelik je ked spi,to bez debaty 😵

yvka1
29. aug 2009

No nám kázal prísť niekedy v auguste-tak sme si z toho spravili september 😉

leni ešte s tým mliekom-dnes som dala 1.krát dvojku-no a na to aký je malý jedák tak dnes dokopy vypil len 450 a inak vypije 750až 1000ml.

zuzi tá pusinka je zlatá-no šikovný je 😵 my pôjdeme dúfam už isto 8.9.tam je aj nejaký čas na poradňu?my sme boli na poslednej poradni ešte u kozempelovej a u kadlubiaka len na očkovaní tak neviem

ivetka kúpili sme seat altea xl nové a dali sme si to na 3 splátky takže budeme museť pekne škrtiť rozpočet ale chvalabohu že aspoň nemáme úver na byt-no uvidíme-dúfam že to zvládneme 😅 😖

no maminky pekný večer vám prajem-ja vyrážam do ulíc 😀 tatino sa obetoval tak mamina má veget 😵 ale neviem kto bude za mňa ráno vstávať 😠

zuzula25
29. aug 2009

yvka uzi si to vonku,tisko zavidim 🙂

poradne su u kazdeho doktora vzdy v utorok o 11 hodine.oni to tak maju,aby sa chore deti nestretavali s babatkami

ivetka5
29. aug 2009

Ahojte, tak teraz ste sa akosi rozpísali🙂)) My sme mali poobede návštevu, švagor bol s rodinou🙂 Zjtra čo varíte? Ja som dnes varila aj na zajtra, tak zajtra mám veget 😀

Yvka, uži si vonok 😉 Veď Seaty sú pekné.

Dream, tak ste mali teda šťastie, ja už tiež malého nenechávam, a keď aj na skok, tak je zabombardovaný poduškami. Ale našťastie to dobre dopadlo, stane sa, ani človek nevie ako a je 100% opatrný.

Nám tiež kázal doktor na poradňu medzi 5-6 mesiacom.

Zuzka, tak ste si to užili, čo?

ivetka5
30. aug 2009

Maminy, kde ste dnes všetky? My sme mali dnes premiéru športiaka, malému sa páčilo, spal v ňom 3 hodky 😉 Už si vykladal vo vaničke nôžky, ale sem-tam ju ešte nahodím, bude mi za ňou smutno 😅

ivetka5
30. aug 2009

Lenka, prosím ťa, keď ti končila materská, tak si išla na Raimovku? A čo si mala so sebou? Rod. list malého a čo ešte? Ďakovala. Aj si platíš to poistenie?

zuzula25
30. aug 2009

ivet ohladne konciacej materskej musis ist na socialku,tam kde je danove,daju ti tam nejake papiere,nieco vypisat,potvrdit v reimovej vile a potom to tam zaniest,aspon ja som to tak mala

tak sportiak???super-Noelka uz vitame medzi velkymi chlapmi,co sa do vanicky nezmestia.ja som tam mala maleho az do 6 mesiaca

ivetka5
30. aug 2009

Ok, ďakujem, zajtra tam musím skočiť🙂

A Noelko ďakuje za prijatie do klubu veľkých chlapov🙂) 😉

zuzula25
30. aug 2009

to stretko v stredu plati,ze??o 9 pred fixom,moze byt??

ivetka5
30. aug 2009

My na stretko môžeme 🙂 Čo ste išli k babke dnes Zuzka? Potom som tatina videla aj s malým vonku.

zuzula25
30. aug 2009

ano isla som na kavu teda Caro a potom som frcala domov este poumyvat kupelku a WC 😝

sisa.b
30. aug 2009

ahojte 🙂 my sme doma z dovolenky aj z oslavy, co nove?

ivetka5
30. aug 2009

Aha, tá je dobrá - Caro🙂

Sisa, vitaj doma. Tu asi ani nič nové, ty sa pochvál, ako bolo na dovolenke? A kde ste boli na oslave?

sisa.b
30. aug 2009

na dovolenke bolo super, len kratko ☹ pekne sme sa zlikvidovali, ale vela sme pochodili, tak som spokojna 😵 akurat pridavam fotky na FB, tu hodim len par, lebo niet miesta.

a vcera oslavovala MD babka 70ku, tak sme prisli az teraz vecer

ivetka5
30. aug 2009

Tak ale aspoň budete mať pekné spomienky🙂) Z dovči. Potom mrknem FB, len neviem tvoje priezvisko 😅

ivetka5
30. aug 2009

Idem už do hajan, dobrú nôcku prajem🙂))

dream.d
31. aug 2009

Sisa ako si to prihlásená na fb? si ťa pridám do priatelov, teda ak môžem.
My od včera cikáme na nočník. V noci sa budil s plačom, vyzliekli sme sa vycikali a potom pokračovali v spaní. Ale kým sa naučí aby necikal do plienky to ešte potrvá. Ale vždy po vyspinkaní má suchú plienku, tak sme skúsili a podarilo sa. No a ešte dalšia novinka, pomaly začíname loziť, zatial len tak sa posúva na nožičkách, ale väčšinou sa rozplakne ako placka a cúvanie ide lepšie ako dopredu.
Tiež prídeme na stretko. 😀
Ivetka super že športiak.
yvka, Lenka, drobčekovia vám už sedia?
Zuzula ja kojím ale iba ráno a večer, aj to si pocucne trošku a jeduje sa že mu to slabo ide, ale chcem aby mal aspon trošku môjho mliečka, ked nič iné.

lenka0402
31. aug 2009

Caute dievcence 🙂
Sisa vitaj spet 🙂 🙂
Na stretko sa aj mi pridavame,dufam ze nezaspime 😀 😀 pretoze v noci nemozeme nejak spinkat,v poslednej dobe sa budime kazdu hodinku,tak niekedy dospavame este rano spolu v posteli ked tatino odide do prace 🙂

Ivet ohladom tej materskej,na socialnej poistovny som si potvrdila papier ze u mna poistenie trva,lebo som zamestnana,s tym papierom som isla na urad socialnych veci a rodiny,odovzdala ho aj z kopiou rodneho listu dietata,a este tam som vypisala jeden papier ze ziadam o rodicovsku dovolenku.

Dream mne maly este nesedi,ale obcas ho dam do sportiaka na sedenie,lebo stale pisti ked je v lahu.My sa uz tiez snazime stvornoskovat,krasne sa vie dat na kolena,zdvihne cely zadok,ale vzdy drizgne 😀 😉

Uz aj mi sme maly mali uraz,mame hrcu na cele,vlastne uz nemame po 3 dnoch pekne zmizla. 🙂
A to preto ze chcel ist na 4 v postielke a neudrzal stabilitu a buchol sa o postielku 😝 🙂
Ale zas vobec neplackal 🙂 🙂

sisa.b
31. aug 2009

gratulujem k novym sediaco-loziacim pokrokom 🙂 my stale rovnako od pol roka, tmoli sa popri nabytku, po zemi a po schodoch lieta ako drak 😅 dost casto sa pusta, ale este nema stabilitu na nozickach, aby to ustala dlhsie ako par sekund

yvka1
31. aug 2009

ahojte, na stretko sa pridávam-teda ak Vaneska zvládne odchod do škôlky 😅 dne s je s babkou na chalupe tak si vegetím len s malým.no ja sa pripájam k úrazom-mne padol asi pred 2 týždňami z postele ale neboli sme na pohotovosti. Keď on sa akosi práve vo chvíli keĎ som odišla naučil cúvať 😨 to sedkanie-u nás to ešte bohviečo nie je -aj ke´d ak ho správne nastavím 😀 tak chvíľku vydrží.
začala som sa pokúšať háčkovať -našla som na jednej stránke návody na čapičku pre malú-len akosi neviem čo z toho bude.tie čapičky sú tam také nádherné.dajú sa aj kúpiť ale to napr.súprava čapica+šál vychádza 450,- kč aa to mi je trošku ľúto dať. Hádam sa podarí-sisa kuk link-ty si na takéto veci ako stvorená,však? 😉 www.hackovanecepicky.cz

pridala som aj nové peťkove foto 😉 hádam sa dostanem dnes ešte aj k Vaneske 😵

zuzula25
31. aug 2009

ahojte.

sisa vitaj doma,vratila by si ten tyzden spat,ze??

yvka fotecky uzasne,Petko je krasnucky a aky uz chlapina z neho.Design socks im pristanu 🙂 vy chodite plavat do salusu?ci ste boli len vtedy z materskeho centra??

takze su tu velke pady,no my ich trenujeme ostosest.dnes sa buchol o nos,ked on si neda povedat,vsade sa stavia a presne ako Rebeka pokusa sa pustat,ale este neustoji a potom to takto dopadne 😝

Matko ma sopliky ☹ prvykrat je chory.ale inac je v pohode,teplotu nema,mrzuty nie je.tak neviem ci to nie je len zo zubkov.takze u nas je stretko otazne.ale zas na druhej strane by sme vas nemali ako nakazit,ved sa spolu nebudu deti hrat,kazdy bude v svojom kociku 🙂

idem pozriet foto na facebook

sisa.b
31. aug 2009

yvka, fotecky krasne 😵 petko ma uzasne okale, to sa budu baby balit 🙂

zuzi, vratila by som sa aj o dva tyzdne spat. ale tak aj ten tyzden by stacil. to sme akurat vybalovali veci.
sopliky moze mat kludne zo zubkov. u nas su sopliky bezne, ale to je dan za starsich surodencov 😒 inak sama od seba este chora nebola, vzdy to len od nich chyti ☹
tych padov bude este velaaaaaaa 😅

my mame dalsie zuby na ceste, jeden dole a dva vrchne. uz to ma totalne navrete, tak som zvedava, kedy vylezu. nervozna je az az, nenormalne vyvadza pri papani 😒 natahuje ma ako zuvacku, auuuuuuuu

zuzula25
31. aug 2009

sisa auuu,my nastastie este vrchne nemame,tych sa strasne bojim,auuu

sisa.b
31. aug 2009

zuzi, kolko mate zubkov?

zuzula25
31. aug 2009

2 dole,hore ani naznak,ale nie som si ista,ci mu nejdu dalsie dole 😅

yvka1
31. aug 2009

Plávať chodíme len ak je škaredý víkend a nie je čo robiť-to máme na skok. RAda by som začala aj na kurz ale ked už mám Vanesku tak je to ťažšie. Rozmýšľala som že začneme keď bude v škôlke ale neviem či vtedy nebudem mať skôr plnú hlavu bakalárky a ešte aj tých koruniek teraz nie je moc navyše 😝 maťko to už je iný plavec čo?na koľkáty kurz teraz chodíte?
my nemáme ešte ani jeden zúbok ale bratova frajerka je doktorka a keď boli u nás tak sa pozerala a podla nej mu skôr vyjdú horné 😕 ale nič nie je nemožné-Vaneske vyšli prvé stoličky 😀 😨 😅
baby ktorá viete háčkovať?potrebujem pomoc ... 😒

sisa.b
31. aug 2009

yvka, ja len tak amatersky, co potrebujes?

ivetka5
31. aug 2009

Ahojte,

Lenka ďakujem, už som tam dnes bola, ja už to mám dávno vybavené 😝 , len som na to akosi zabudla, ja som to dokladala, ako mi dorovnávali materskú. Takže tak, ja som to posielala do BA, nakoľko šéf tam má účtovníčku a vlastne aj firmu vedenú. Ale aj tak ti ďakujem, teraz akurát si dám to doplnkové nemocenské myslím, je to okolo 5 aj čosi eura, dnes mi povedala, dávam to z min. mzdy.

Yvka, fotečky zlatučké, krásne sedká. Štrikovať som štrikovala, ale háčkovať veru neviem 😕

No ale nám tie deťúrence rastú, len teraz sme si ich priniesli z nemocnice. Náš dubák podľa nového pluje a slintá všade naokolo, zas niečo objavil, tak skúša. Sa nasmejeme veru na ňom.

lenka0402
1. sep 2009

Dobree ranko maminy
Tak mi uz mame konecne kocarik doma 🙂 vcera som si bola prenho,poslali vcetko nove,celu kostru aj s kolieskami 😉 po mensej vymene nazorov to zrazu nebol mesiac,ale len tyzden 😕 🙂
Ta pani tam fakt nevie nic vybavit,ale ten veduci bol velmi mily,a poriadne im vykrical po telefone,ze mamicka
nemoze byt mesiac bez kocika 🙂 tak poslali vsetko na novo,a chvalabohu vsetko zatial ok. 🙂

mkatka
autor
1. sep 2009

Yvka mojko, já háčkuju, pomoct můžu, snad budu vědět. Co chystáš? Dnes doobeda jedeme do Čech na poštu a koupit Vojtínovi bačkůrky do školky, no nechala sjem si to na poslední chvíli a pobužel jsem nesehnala jeho číslo, líbí se mi z Deichmanna takový ty na suchý zip na straně, ty by si podle mýho aj uměl nazout sám, takový ty obyč Rak Partyzánské no nevím, ale když nezbyde nic jiného, holt koupíme ty. Včera jsem se dala do vyšívání jména na tepláky, no začala jsem M O R a když to R nevypadalo jako R, tak jsem to vzdala.....zítra nás to čeká viď Yvka, jsem nervozní už jak šlak...doufám, že nebude brečet, protože včera jsem šla jen na nechty, táta byl doma a plakal u dveří, že chce jít se mnou ☹