Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
6. sep 2009

lenka, fakt som ju robila narychlo, lebo mama uz u nas sedela a svokrovci boli na ceste 😅 nebolo casu hrat sa s tym. preto ani nevyzera uplne podla mojich predstav. no hlavne, ze deckam chuti.

a boli to riadne ☹ spodny zub mi nevadil, lebo tam ma jazyk, ale ten vrchny... 😢 ona ma este pri tom aj stipe. drzi mi prso rukou a stale si ho vytahuje von, pricom celust nepovoli. chjo ☹ do krvi to nie je, ale stipu ma stale. take male ranky tam mam nonstop ☹ a neverim, ze sa to spravi, lebo papa tak od narodenia. svokra vzdy auka, ked ju vidi, ale kym nemala zuby, tak ma to nejak nebolelo.

lenka0402
6. sep 2009

sisa ta torta fakt nema chybu,krasne detaily,ta psia miska v nej granulky.Dobre vychytena,a hlavne dobry napad.

No inac ked sa kukam akurat na mojho psa,torta cely benny 😀 😀

Baby idem sa vrhnut na tu vyzivu 😉

sisa.b
6. sep 2009

lenka, to nebol moj napad, nasla som ho na nete 😉

dream.d
6. sep 2009

Sisa super tortička. Tie zuby au. My zuby ešte nemáme ale tiež si ma naťahuje ako žuvačku. Ale ja už len ráno kojím, a to len tak chvílu, lebo mliečko už mám asi len také zvyškové.
Yvka, zajtra budeš doma? Ideme do tej Dubnice. Prišla by som si pre tu bundu. Prídeme asi okolo obeda. Neposlala by si mi číslo do IP? Potom by som ti zavolala.

zuzula25
7. sep 2009

dobre ranko.my uz sme od 6 hore ☹ za chvilku frcime von.

co budete dnes porabat??

ivetka5
7. sep 2009

Ahojte, tak ja som tu včera ani neprchla, nebolo akosi kedy. Robili sme lečo, mňa akosi brucho bolelo, myslela som, či na mňa nelezie chrípka, ale našťastie to prešlo, klop-klop. No dnes sme vystrojili tatinka, tak králujeme 10dní sami. Už teraz nám je smutno 😔 Ale to vydržíme, už bol aj dlhšie fuč.
No my pôjdeme von, niečo vybaviť na poiťovňu, a tak.

Siisa, dohodnuté, beriem ťa za slovo, s tou tortou 😀 Tak to si ani ja neviem predstaviť, že by ma malý tak naťahoval. Ale snáď to prejde, alebo až potom, ako nebudeš kojiť 😅

No my už sme včera spapali 1/2 pohárika mrkvičky zo 125g, myslím, že je to ok, čo poviete? Chutilo mu, čo som rada, zajtra chcem už aj zemiačik skúsiť mu dať. včera sme boli na Bio špenát, ale mrkvičku som nenašla, tak len tú maličkú. Ozi Sisa, prosím ťa, kde ty kupuješ bio mrkvu? Je aj mrazená?

Prajeme Vám pekný dník, snáď sa tu dnes objavím ešte🙂)))

sisa.b
7. sep 2009

ahojte 🙂 tak my este stale spime 😝 nejak nas tie zuby zas obratili.

ivetka, ja bio mrkvu nekupujem, ani ziadne poharikove prikrmy, lebo mala kase akosi nemusi, ona to potrebuje pozut 😅 tak jej varim zeleninku. najskor som kupovala baby karotku a hrasok, teraz varime to, co na zahradke vyrastie. najviac jej smakuje cuketa. vcera s nami papala polievku, lebo som ju varila aj ja aj MD a neosolil ju nikto 😀 tak sa aj mala dost napapala a nemusela som jej varit zvlast. ja teda malokedy varim pre nu zvlast, vacsinou nase neosolim, potom jej z toho odoberiem a pre nas zvysok ochutim 🙂

zuzula25
7. sep 2009

ivet tak to je super,ze mu smakuje,pol poharika je uz dost,my teraz po 3 mesiacoch spapame len ten maly poharik,viac nechce.
ivetka maju nejaku bio mrazenu zeleninu v kauflande,ale tiez davame doma pestovane a ak nie je tak obycajne kupovane.nieco mame doma bio mrazene a ked kupim vo vacsom mnozstve zelenina,nakuskujem si ju a dam do mrazaku,potom uz len vyberam a kombinujem.dnes bude dieta-len zemiak a cervena repa

ivetka5
7. sep 2009

Babeny ďakujem, aj ja to tak časom chcem, keď už bude všetko papať, že nebudem dochucovať, ale až nakoniec, keď mu odoberiem. A dávate aj tekvicu? Lebo mi mamina už zo záhradky takú malinkú nakrájala do mraziaka, tak možno v 6.mesiaci, hm? Aj repa je super, už sa teším. Už máme aj kakanicu inú 😀 Bude to len a len iné, od druhu jedla veru. 😲
Teraz mi spapal tiež polku pohárika, tak super. Chcem postupne pridávať, zajtra zemiačik, potom za 3 dni zas niečo, až bude mať mišung zeleninky 😀

sisa.b
7. sep 2009

ivetka, tusim mas dalsieho papkaca do partie 🙂

ja nedochucujem len to, co moze aj mala. polievocky teraz robime vacsinou zeleninove alebo kuracie, tak to v pohode papa a z druheho len prilohy - zemiaky a ryzu. ine nedavam, lebo maso robime na vselijake sposoby a to by este nemohla 🙂

sisa.b
7. sep 2009

tak my sme prave ranajkovali pol rozka s maslom 🙂 to jej chuti a vcera bola zlata, ked som jej dala koniec z chleba na brusenie zubkov a ona s tymi pinzetkami vyberala striedku a krmila sa s nou 😀

inak stale si pusta baby signs a pridava volume 😀 akurat obraz jej k tomu nejde, tak technicky zdatna este nie je.
a vcera odznakovala prvu jednoduchu vetu. tatinko vysaval a ona chcela tiez, tak som jej ukazala prso a znak mliecka a volala som na nu. tak mi odznakovala mliecko a nie 😀 😀 😀 a utekala za tatinom

sisa.b
7. sep 2009

a je strasne zlata, ked to video pozera. pekne si znakuje a potom si sama tlieska 😀

zuzula25
7. sep 2009

sisa to musi byt zlatulinke 😵 🙂 Rebeka sikulka.a ake je davas masielko??klasicke??mozno som sa ta to uz pytala.a ryzu jej mixujes,alebo davas take zrnka a v pohode papka

Noelkovi teda chuti,super 🙂

Matko uz krokuje za rucicky,tak uz behame za ruky po byte.

ake je to uzasne ze teraz piseme len stale pokroky. 🙂

sisa.b
7. sep 2009

zuzi, aj my krokujeme za rucicky, teda drzime ju pod paze, lebo som kdesi citala, ze za rucicky sa nema, aby sa nevyklbili rucicky v laktoch. vraj je to pre dieta velmi bolestive. no ale ju to dlho nebavi. ona musi vsetko sama 😅 takze obcas sa pusti, ale nohy sama este nepreklada. no ved mame este furu casu 😎

maslo davam rastlinne, teraz perlu, ale to len na postrasenie, my nikto nejeme vela masla. ryzu nemixujem, papa cele zrnka.

a matko je riadny sikuliacik 😵 mmch, nechces to video?

sisa.b
7. sep 2009

mna slaktriafa 🙄 moj syn sa dorutil zo skoly, pritom mal byt v druzine. ale vraj nemal zapisny listok. tak som mu nechala skontrolovat dosky a samozrejme ho mal tam, kde som mu ho dala. a tam ho mal, aj ked mi ho priniesol. este vecer som mu vravela, ze mu to vypisem a vsetko nachystam a on takto...
a na obede tiez nebol, lebo vraj nemal sek. a sek v peracniku tak, ako vzdy 😠 tak letime do skoly

zuzula25
7. sep 2009

ja ked maleho drzim pod pazami,tak mi skace,preto za rucicky.no ale budem sa ho snazit preucit pod tie paze.

jasne,bola by som rada,keby si mi poslala to video,aj sme sa o nom rozpravali

no samko teda vymyselnik,alebo typicky chlap zo vsetkeho sa vyspi a rano si uz nic nepamata 🙂

mkatka
autor
7. sep 2009

Ahojte, tak moje hádě dnes nešlo do školky, v noci ho chytla velká rýma, pšíká, no nastydl se někde, nechápu kde. Ale radši než by nás učitelka otočila a malej by viděl, že se tomu dá vyhnout, radši zůstal doma.

Zuzi, můžeš si dojít pro ty časopisy, mám to nachystané. Žlutá bytovka na Okružné ulici, bývalý finanční úrad prý. Mezi těma rodinnýma domkama docela prosvítá, to najdeš. V IP budeš mít moje tel. číslo, kdyby něco.

zuzula25
7. sep 2009

jee Katka dakujem.co som ti za to dlzna??mozno sa zastavim dnes po 17,alebo zajtra doobeda.dakujem

sisa.b
7. sep 2009

zuzi, skusim to poriesit, to by si mala za tych 0,80€, co som ti dlzna 😀

zuzula25
7. sep 2009

sisa 😀 na to som uplne zabudla,ale ja ti to zaplatim normalne.
a poriesili ste v skole??

sisa.b
7. sep 2009

zuzi, aj ja na to zabudam, preto som ti kazala, aby si mi to pripomenula. ja uz vlastne ani presne neviem, kolko to bolo. ale tusim az 90 centov, nie 80 😅 a nebudes mi platit nic, idem to hned aj poriesit 😉

sisa.b
7. sep 2009

v skole sme vybavili vsetko, aj peniaze som ucitelke doniesla za knihy, tak bude chvilu pokoj. teda este zrps obom, sare vytvarny kruzok zaplatit a zosity jej este chybaju, ... no este toho bude dost 😝

ivetka5
7. sep 2009

Ahojte, tak my sme už z vonku doma, ale ešte spinká v kočíku, potom pôjdem ho okúpať, až večer mám klud 😀
No to dúfam, že z neho bude papkáč🙂 Boli sme v DM kúpiť ešte mrkvu, mrkvu so zemiačkami, a keď to spapá, potom už budem variť. Ešte som mu ten 2 týždeň teraz chcela to bio, tak preto, ale zemiačky máme od našich, a tí viem, že žiadne svinstvo do toho nedávajú, tak akoby bio 😀

Stavila som sa v tom Disney obchode v meste, majú tam -50% zľavy na všetko, peknučké veci, ja som hladala vestičku, ale jednu mali a tá bola veľká, to tak možno na Maťka by bola. ale zlatá, tmavomodrá. Tak ako vždy som kúpila niečo iné🙂)) Bodyčko, pyžamko-to idem zajtra meniť, má fliačky, ale aj tak potrebujem väčšie a mickymousovú mikču. Tak tatino má radosť, keď som mu volala🙂))

Niaky de.... vŕta a zobudil mi dítko, tak fičím🙂

Ozi Yvka, Mkatka nepozerali ste dnes Dámsky magazín? Hovorila tam psycholožka detská ako zvládnuť nástup do školeského zariadenia, škôlky, škola. Dobré rady dávala🙂

zuzula25
7. sep 2009

ivetka ja som to tiez pozerala,aj som im to chcela napisat,ale vzdy ked som sadla k PC mi to vyfuklo.bola to zaujimava tema.

zajtra pojdeme kuknut do toho obchodu,aj som tam pozerala cez okno,ked sme boli doobeda vonku.
a frcime aj za chvilku,katka stavim sa pre tie casopisy,potom ciknem

zuzula25
7. sep 2009

katka tak zmena planu,stavime sa zajtra doobeda pre ne,prisiel dedo a zobral mi maleho von 😎

lenka0402
7. sep 2009

Ahojte tak ja len na skok,maly ma teplotu od vcera vecera,tak mam za sebou uzastnu nocnu,a teraz bojujeme z jedenim. Inac fyzicky zdatny,vcera len nachvilu som ho nechala v choditku sameho a uz mal v ustach tatinovu botasku,Chvalabohu opratu..pretoze mi asistoval pri pracke.

lenka0402
7. sep 2009

Inac ivet super ze drobcovi chuti,nas maly niekedy nezje ani tolko,ked sa zaprie tak usta neotvori ani za svet,a zas niekedy by zjedol aj mna.Vcera som mu robila zeleninovu polievku a zahustila ryzovou kasou,znie a chutovo asi nic moc ale zprasil celu misku. Tak frcim za nim,skusim si s nim lahnut.

sisa.b
7. sep 2009

zuzi, mam to 😉 kedy ti to dam? a chces aj tych 100 znakov?

zuzula25
7. sep 2009

a ako mi to das tych 100 znakov???nejako si to mam stiahnut,alebo si to prefotim.???bola by som rada.mohli by sme sa stretnut v stredu???

lenka prajeme rychle uzdravenie,teraz je chorych babtiek vela.a akou ryzovou kasou zahustujes??

pridali ste niekto tie nove fotky zo stretka??

lenka0402
7. sep 2009

Zuzi zahustujem ryzovou kasou od nestle,my take papame,ale mame aj od hipp.
Skusam mu to vseliak skombinovat,len aby chutilo,,a zatial chuti.