Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
7. sep 2009

leni a nie su toe ryzove kase sladke??ja mu ju niekedy davam na veceru.a ako to presne robis-zahustujes??davas ju tam ako prasok??

sisa.b
7. sep 2009

zuzi, to je tiez dvdcko 😉 len ho musim najst 😅 a streda moze byt 🙂

zuzula25
7. sep 2009

super 😉 potom ti donesiem 2 DVD???

sisa.b
7. sep 2009

nic mi nedonesies 😉

ja si akurat pustam s malou vaznu hudbu a nema chybu, ako si do toho spieva 😵 😵 😵

lenka0402
7. sep 2009

zuzi ano su trochu nasladle ale to nevadi ved aj mrkvu mas sladku,alebo ten sladky zemiak.Takze podla mna to nemoze mat nejaku zlu chut.Uvarim zeleninovu polievocku taku redsiu a potom pridam trosku toho prasku aby to zhustlo.Ma to lepsiu chut 😉
Inac este dost casto robievam masko,zeleninka,a zahustim zas uvarenimi vlockami. Alebo to len zalejem vodickou z tych vlociek.
Ja mam vela takych gebuzinek v hlave,a malemu asi najviac chutia. 🙂

lenka0402
7. sep 2009

Baby v spavaju vasi drobcovia?v spiacom vaku,alebo pod perinkou 😕
Zacina byt zima,a maly sa zacina jedovat vo vaku,co nikdy predtym nerobil,tak neviem ci nenahodit perinu,len sa bojim ze sa mi s nou prikrije. ☹ Ale asi to ma este cas,vsak? ☹

zuzula25
7. sep 2009

leni na perinu myslim ze mate este cas,ale v tomto ti teda neporadim,maly s nami spava v posteli a je prikryty resp.vzdy sa odkope mojou perinou,tak si ho ustriehnem.spaci vak sme nikdy neskusali.a dokonca ani malu prikryvku ani vankus este nemame kupeny,kde ste kupovali??

ivetka5
7. sep 2009

Ahojte,
Lenka, ja dávam teraz ako sa ochladilo malého do spacieho vaku, je to najlepšie, nemá ho Alexko na doraz, že by si nemohol nožičky vystrieť? Keď sa jeduje. Ja som mu dávala deku, ale odkedy si ju dal na tváričku, tak sa bojím, takto keď má vak, dám mu aj dečku a už tak nôžky hore nešupne, ale paplónik, podušku, to máme od začiatku kúpené, len je to ešte zabalené 😕 Až keď príde naozaj zima 😵 To sú Lenka také jedlá najlepšie🙂

Malý už spinká, ja idem pozrieť Panelák, a potom to asi zalomím.

zuzula25
7. sep 2009

ivetka tak to sis si spravila pekny vecer bez manzela.ja by som tiez pozrela panelak,ale dnes u nas fici superstar.

inac podusku by nemali mat deti do dvoch rokov

sisa.b
7. sep 2009

tak mala tiez spava so mnou v posteli a prikryta mojim paplonom. dokonca uz ho mala aj parkrat na hlave 😀
babyvak sme mali 1x a mozem ho predat. ja by som sa bala, ze sa mi v nom zabije, lebo ona sa stavia na nohy sama v postielke a s vakom by to neslo 😝
naopak, deky na hlave by som sa nebala, to skor toho peroveho paplonu, pod ktorym spavame 😅

ja panelak ani ostatne nase stupidne serialy nepozeram, tak u nas frci superstar 😅

sisa.b
7. sep 2009

joj, holky, srry, zas mi to uslo 😀 som neobjektivna, lebo som panelak ani tie ostatne nevidela 😀 ale videla som 5 minut z mafstory a 15 minut zo susedov a tie mi teda stupidne prisli 😒 mozno je ordinacia a panelak o inom, ale uz mi stacilo a navyse nic ine v telke nefrci, tak preto to pomenovanie 😀 jednoducho mi s tymi serialmi lezu na nervy 🙄

ivetka5
7. sep 2009

Zuzka, pekný ako pekný, ale dá sa to zvládnuť🙂 Ešte som si nechty spravila, niaku aukciu vyhrala, a tak. O tej poduške som čítala vraj do roka. Každý píše inak.

Sisa, no ja tiež Susedov nemusím, ale Panelák hej, ale zas nie tak ako Ordináciu, tú zbožňujem🙂 Ja sa tiež deky nebojím, ale Noelko akosi hej, lebo vtedy strašne začal v noci plakať, tak som vyletela, ani neviem ako, on sa ale skôr zlakol, ale celkovo nemá rád, keď má noštek zakrytý, to hneď začne rýchlo dýchať 😔 Zatiaľ sa mi nestavia na nôžky, tak vak je u nás ešte bezpečný.

Idem off, prajem pekný zvyšok večera 😉

lenka0402
7. sep 2009

No konecne mi drobizg zaspal 😝 😉 som zvedava dokedy.
Ivet nie nema ho na doraz,a ono je to asi tym ze drobec mi v postielke moc vymisla a vo vaku nema tolko priestoru.Paplonik nahodim az asi cez zimu.
Zuzi kupovala som ho uz ani pomali neviem ale sami cosi mari ze pri tescu co su tie obchodiky v Jysk.Tam
predavaju paploniky vseliake mozne,ale nie som si ista ☹ Ked sme kupovali vybavicku tak s kazdeho obchodu nieco,a teraz som si neni ista.

Aj mi sme kukali superstar,,vydeli ste toho posledneho?Tak to bol inyyy... 😀 😀
Ze sa niekdo dokaze takto strapnit. 😝 😝

sisa.b
7. sep 2009

ja sa divim, ze vas to tak bavi. ordinacia si teda drzi 77. miesto medzi najhorsimi serialmi a tie zvysne su na tom len o par priecok vysiie 😅 najlepsie dopadla mafstory. no ale co ja poznam, tak vsetci tu ordinaciu pozeraju, tak potom neviem, kto hlasoval. ja som to nebola 😀 u mna by skoncili este horsie 😀 😀 😀

mna bavil gossip girl 🙂

lenka0402
7. sep 2009

Ivet aj ja milujem ordinaciu 🙂 🙂
Co si vyhrala? potom posli ip 😉 Ivetka-maniak nakupovac 😀 😀
Dobruuuu 😉

lenka0402
7. sep 2009

Sisa ono to je len o zvyku,mna panelak,mafstory,susedia,ci kutyl s.r.o moc nebavia a pozeram to veeelmi malo,ale ordinacia je o inom.Hovoria tam o detickach,porody,rozdne pripady,choroby take celkom zaujimave. 🙂
Ja inac telku pozeram len vecer,tak hodku a idem spat,inac sa k nej nedostanem ☹

Sisa sto ludi sto chuti 🙂

zuzula25
8. sep 2009

dobre ranko.tak dnes zas vstavacka uz o 6,asi si to drobec posunul,no musim si zvykat,lepsie to uz nebude ☹

ja tiez pozeral panelak,ordinacia-obidva serialy ma bavia,rada si ich pozriela,zrelaxujem pri nich,ine nemusim,este teraz zacal serial odsudene a ten vyzera tiez zaujimavo

leni ai aj ja pojdem kuknut do toho jysku,aj som nad tym rozmyslala,ze tam.niekto objednaval aj cez quelle.

o tej poduske som tiez doterz pocula len do roka,ale teraz v novej mame a ja je pisane,ze az do dvoch z hladiska ortopedickeho.tak neviem 😕

Ako je Alexkovi,lepsie??

zuzula25
8. sep 2009

katka ideme von,tak sa zastavime pre tie casopisy 🙂 ked tam budeme potom brknem

lenka0402
8. sep 2009

Zuzi akurat sme prisli od doktora,a zaroven aj z rannej prechadzky.Vcera so mmu nasla na nozicke na palceku ze ho ma strasne cerveny a zahnisany, tak ze ci niekde nezakopol ked on je strasny zivel v postielke.
A teploty mame s toho ma tam zapal.Tak sa nezaobideme bez antibiotik ☹ ☹
Strasne mi to je teraz luto ze som si ho neustriehla,normal mam vycitky ☹
Chuda palcek uplna fialovy a este ho musim napchavat antibiotikmi 😒

dream.d
8. sep 2009

Lenka, vôbec si to nemusiš vyčítať, hlavne že si to objavila a vieš príčinu teploty, antibiotika mu za dva za tri dni zaberú a bude ok. Prajeme skoré vyliečenie.

Nemáte niekto nejakú zbierku receptov pre deti? Alebo si niekto nepíšte tie svoje? Ja mám niečo čo som stiahla z netu, ale to sa mi zdalo už pre staršie detičky.

My podušku aj prikrívku používame už dva mesiace a nemáme s tým žiadny problém. Podušku má takú úplne nízku, len tak aby tam niečo mal, lebo nam to kázali dávať, ked sa dusil, tak poduška bola bezpečnejšia. A perinu nemáme paperovú iba takú tenku, neviem čo do toho teraz dávajú. A objednali sme si to z netu na www.rajdeti.sk

Ja mám foto zo stretka, hned to idem nahodiť.
😀

dream.d
8. sep 2009

Hotovo už sú tam

zuzula25
8. sep 2009

dream,pekne fotecky,potom mi ic preposli na mail(IP),ked budes mat cas,prosim.... a dakujem.

ja nema ziadne recepty,ale tiez by som uvitala.niekedy su aj v mame a ja dobre,len ma to nikdy nenapadne,ked rozmyslam co malemu uvarit.a ked dochadza fantazia aspon su kupovane pohariky.

leni nic si nevycitaj,hold stavaju sa aj take veci a hlavne ze si na to prisla.za chvilku budete uz fit.a ake mu dal antibiotika??

sisa.b
8. sep 2009

dream, pekne fotky 🙂

my sme boli hned rano na poradni a so sarkou na rocnej prehliadke. brali jej krv, tak bola hystericka 😅 aj doktorka ju musela drzat 😝
malej navazili cez 10 kil - vaha nestacila. ale bude to tesne na tych desat, lebo sa ta rucicka za desiatkou kyvala 🙂 a kedze mala plienku, tak to dali na tych 10. a 78 cm. 🙂

ivetka5
8. sep 2009

Ahojte, tak my terza hajáme, ale neviem dokedy, má to akési sekané, ten spánok. No v noci asi vedel, že nieje tato doma, lebo staále bol hore, o 23, 2, 5, a ráno o 8 ma už chytal za nos, mala som ho v posteli 🙂

Lenka pošlem, aj my prajeme skoré uzdravenie. Nemôže to mať z topánočky? Je to háklivé, ale snáď liečky pomôžu.

Zuzka bola si v tom obchode? Ja som dnes bola meniť pyžamko a mikču za väčšie, lebo pyžmo chcem na jar aby mal, no a mikina teraz akurát, to by sme mali na mesiac asi 😀 Ešte som mu tam aj čiapku kúpila, teda babka mu kúpila, má tam z tej Rada zn., len ona mala akciu z 8 ečiek na 4,a el aj tak je to lacnejšie, ako na tržnici, čo som brala, a pekné aj farby má.

ivetka5
8. sep 2009

Dream, pekné fotečky🙂

ivetka5
8. sep 2009

dnes mal drobec na obed mkvičku so zemiačikmi, ale z Hippu, a bola tu mamina, neverila, ako otvára ústočká na to, tak si pýtal. Ako malé vtáča 😵

lenka0402
8. sep 2009

Ivet ty maniak 😀 ale su chutne tie capacky 🙂
Dream krasne fotecky,dufam ze nie posledne 😉
Zuzka dala nam Augmentin,dava sa to do ladnicky.Inac maly celkom v pohode,jeho aj keby rezali tak bude vymislat.

zuzula25
8. sep 2009

rebeka pekne miery.nam to tiez tak vaha ukazala,ze sa triasla pri 10,ale bol obleceny-rifliky aj mikina,lebo nam tam zabuval,tak sme ho nebudili.

ivetka nebola som tam,uplne som na to zabudla,mozno zajtra doobeda ak na to nezabudnem 😅

sisa.b
8. sep 2009

auuuuuuuu, ako ma to boli 😢 neviem, kolko takto este vydrzim kojit. doktorka povedala, ze by bolo dobre vydrzat aspon do roka 😔

dream.d
8. sep 2009

Lenka jasne že nie posledné, preto zvlášť album aby bolo kde prihadzovať nové z dalších stretiek.
Zuzka ak chceš ti pošlem aj tie recepty čo mám na email a potom zhodnotíš aj ty. Aj baby ak by ste chceli hoddte mi email do IP a odošlem.