Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
10. sep 2009

zuzi, to je dedko na nezaplatenie 🙂 ja by som takeho brala

sisa.b
10. sep 2009

a ako sa vam plava?

mkatka
autor
10. sep 2009

Chci si koupit gel na hojení hráze, Mirtha nebo tak nějak se to jmenuje. Kdyby tam měl někdo cestu.... 😝 😅 😉

sisa.b
10. sep 2009

ja sa stale chystam na ten detsky eukalyptovy balzam, co sa dava na prsia 😅

mkatka
autor
10. sep 2009

Na bolestivý bradavky od kojení? Já mám na to Bepanthen, mi ho přivezla švagrová. Navíc my asi zase budeme mít kloboučky, přes ty to tolik nebolí...

mkatka
autor
10. sep 2009

Jo a prosim tě, ať to nemusím dohledávat, hoď mi sem znovu link na tu stránku na ty Itty bitty a ty kojo trička. Řeknu tátovi, ať mi to ještě objedná

zuzula25
10. sep 2009

plava sa dobre,aj ked to uz nie je s takym nadsenim ako na zaciatku,uz to berie ako samozrejmost,ale zatial tam neplakal.teda raz,ked mu dali rukavniky a plaval sam a podarilo sa mu ponorit a poriadne loknut-od vtedy ma stale kasel

katka idete pouzivat klobučiky??ja som tiez s nimi kojila asi dva mesiace.velmi mi pomohli,lebo ma strasne boleli bradavky.a ked som uz ich nechcela pouzivat,Matko nemal problem sa bez nich prisat,ale najprv bradavky len olizoval co sa mu zdali take male,ale hlad ho donutil sa prisat. a kolko si ich pouzivala pri Vojtovi??a uz mate meno??

mkatka
autor
10. sep 2009

My jsme právě s nimi kojili dlouho, snad 5 měsíců! Dost jsem se natrápila v porodce, nechtěl se přisát, plakal mi od hladu, já na nervy, s kloboučkama to bylo vždy na první pokus , tak jsem to pak už nehrotila a kojila tak. Pak jsem zkoušela občas dát bez, ale bez úspěchu, pak se začal chytat bez problémů na jedno prso a pak i na druhé. On byl maličký, malinká pusinka, já velký dydyny, ještě nalitý mlíkem že jo a malý bradavky. Blbá kombinace. Druhé má být taky pod 3kg, takže počítám s podobným průběhem.

Jméno? Asi to bude Edita. Event. vymyslím nějakou variantu jako druhé jméno k tomu...uvidíme. Však už to mám za 23 do termínu, tak se brzo uvidí

sisa.b
10. sep 2009

katka, nie na bradavky 😀 detom na prsia pri prechladnuti.

tie tricka vyhladam vecer a IB som objednavala z nappyparadise.co.uk, ale velmi zla skusenost, uz ich cakam vyse dvoch mesiacov, vrrrrrrrrrrrrr

zuzula25
10. sep 2009

sisa tak pis na hrudnik,kto to m potom pochopit 😀 😀 😀 mne to bolo hned divne,ze na bradavky eukalyptus,ved to by asi stipalo viac,nie???

katka chces dat dve mena??aj Vojtisek ma??

mkatka
autor
10. sep 2009

Jáj, tak to by mi prcek z Ska mohla vyrůst 😨

Aha 😅 já myslela, když teď Rebeka kouše 😝 já měla něco podobnýho od Eoné...ale tam je tak malá doba trvanlivosti (ono je to vlastně dobře, aspoň je vidět, že v tom nejsou konzervanty), že jsem to ani nespotřebovala. My trpíme spíš na nosohltan a mandle než na průdušky

ivetka5
10. sep 2009

Ahojte, tak nožičky dopadli na výbornú 😵 Sú ok. A to sme tam mali byť o 12-j, prišli sme skôr o 11:30,a to nás aj hneď zobrali, tak super.

Sisa, to môže byť super, hlavne že je to prírodné, keď pôjdem do TN, isto sa tam pôjdem mrknúť 😉

zuzi, tak super teda na plávaní. To bude v budúcnosti majster v plávaní, šikula🙂

Yvka, čo ste boli na prechádzke? My sme boli maminu vystrojiť na bus, dnes nás prišla pozrieť 🙂

Leni, tak to je super, že je vám už lepšie.

Nejdete niekto zajtra von? Doobeda sa prejsť? My nič nemáme. Lenka je síce maród, Zuzka a vy?

zuzula25
10. sep 2009

ivet my pojdeme urcite okolo 9 rano,pridate sa???

sisa.b
10. sep 2009

oki, tak na hrudnik 😀 no nenapadlo ma, ze ked som napisala DETSKY balzam a este s eukalyptom, ze vas napadne na bradavky 😀

my este cakame o 10tej krstnu mamu, lebo uz pojde naspat do talianska, tak sa nepridame.

teraz sme boli na grilovacke v dulove, skoda, ze je stvrtok a museli sme ist domov ☹

ivetka5
10. sep 2009

Zuzi, tak my by sme išli, len uvidím, či stihneme o 9-j 😀 Ak by nie, cinknem ti a dohodneme sa. ale budem sa snažiť, dám buďasa, ale načo, malý je dobrý budíček 😵 Prajeme dobrú nôcku, idem spinkať, aj malý to už vzdal. 😅

zuzula25
11. sep 2009

ivet neviem ani ci pojdeme presne o 9,Matko este len teraz vstal,tak asi nebudeme stihat,ale viac ako 15 minut asi nebudeme meskat.ked pojdete von,brkni,

sisa tebe sa v tom dulove akosi zapacilo 🙂

lenka0402
11. sep 2009

Ahojte kocky 🙂
Tak dnes katastrofa u dokiho veeeeeela vela mamiciek 😝 ☹sme sa nacakali,islo ma porazit 😠jak sa to tam vlece.
Tak mi sme uz celkom ok,,ale antibiotika dobrat musime ☹ teraz ho stoho este zacalo poriadne prehanat,tak doktor nam povedal ze mu mam davat activiu bielu na upravu mikroflory 😕 😕
Activiu,baby co hovorite na to? 😕

Sisa uz viem co je to ked sa ty mala nevykaka 3 dni a potom sa poriadne pototo,ako na tom kupalisku 😝 😀
Mne sa vcera tak pokakal ze mu to preslo cez plienku,cez rifle,cez body.Som sa nautierala 😝

Ivet mi chodime bez problemov von,ved nema chripku.Sak by mi maly doma zosedivel 😀

sisa.b
11. sep 2009

lenka, na activiu sa mi zda este malicky, kup mu probioticke kvapky biogaia, tie su tusim od 3ch mesiacov a spravia ti lepsiu sluzbu. su suprove, ja davam skoro stale. jogurt pri hnacke sa mi moc nevidi 😒

my este stale frcime na 3-4 dnovom kakani 😅 naposledy predvcerom krasne do cinaku kakala 😵

zuzi, bola tam cela rodina na opekacke, len sme museli ist skor domov, lebo deturence rano vstavali do skoly

zuzula25
11. sep 2009

tak my sme sa vratili z prechadzky s ivetkou veeelkym placom,chcel buvat,ale nemohol zabrat.no a doma zaspal a buvkal s prestavkami 2 hodky.

lenka na tu activiu mam taky isty nazor ako sisa,je este malicky,skor by som skusila tie kvapky,viem ze si ich mamicky chvalia.jogurty sa mozu az okolo 8-9 mesiaca.

baby ako zohrievate drobcom papanicku???vo vodnom kupeli??mikrovlnke???

fbvcvfcxcx jnhv ----t ttgtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttc v n=to vas pozdravuje Mat ko 😀

lenka0402
11. sep 2009

ja mam ten isty nazor na ten jogurt.Skusim skocit do lekarne 😉 moze sa to kombinovat z antibiotikmi? 😕

Zuzi ja v mikrovlnke.Ale ked napriklad dovarim,a dam tu to vychladit,tak podavame hned 😉

zuzula25
11. sep 2009

leni ved oni su aj urcene pri podavani ATB,vela mamiciek ich dava hned ako prevenciu proti takymto hnackam pri uzivani ATB,teda ich nasadzuju hned

ideme pozriet krstnu

sisa.b
11. sep 2009

zuzi, ja ako kedy. vacsinou to mava cerstvo uvarene, tak neprihrievam, ale ak ano, tak bud na ohni alebo v mikrovlnke.

leni, ako vravi zuzka, probiotika mozes uzivat stale, aj ty aj drobec. tie urcite neuskodia. my sme ich uzivali aj pri tej kvasinkovej infekcii. teraz este supnem, ked ma napadne. ale ja mam celkovo problem, aby som nezabudla, aj s vigantolom 😅

lenka0402
11. sep 2009

sisa,zuzka dik za info uz som kupila 🙂

zuzula25
11. sep 2009

leni a kolko vydu take probiotika??? 😕 my sme to este neskusali.

tak to ste ma potesili,ze zohrievate aj v mikrovlnke,lebo ja mam vzdy vycitky svedomia,ked tam zohrievam malemu,ale vo vodnom kupeli to strasne dlho trva a maly by ma zozral od hladu.

sisa.b
11. sep 2009

leni, nech je maly rychlo v poriadku 🙂

zuzi, my sme kupovali nieco okolo 10€.

sisa.b
11. sep 2009

zuzi, ako mozem pomahat tym susedom vo farmville? uz som 3x vsetkych navstivila a nic 😒

mkatka
autor
11. sep 2009

Sisa, mě se ten eukalyptus teda nezdál....ale říkala jsem si, třeba neznám všechno... 😅

zuzula25
11. sep 2009

sisa ja neviem ako to je,ale mne pride vzdy poziadavka na pomoc a ja potvrdim len accept a prirata mi to body.mas prihodenych viac susedov??

zuzula25
11. sep 2009

sisa aj teraz asi pred desiatimi minutami pri prislo,ze potrebujes pomoc.posielala si mi nieco??okrem darcekov 🙂 aj ja ti chcem poslat darceky,ale uz 2 dni mi nejdu 😠