Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
11. sep 2009

nic som neposielala a dnes som tam bola 2x a nikto nepotreboval pomoc ☹

sisa.b
11. sep 2009

to si tam stale prihlasena a normalne na tvoju farmu ti to oznamenie pride? ci ako?

zuzula25
11. sep 2009

ked mam zapnuty pocitac,som prihlasena stale.bud mi to pride same,alebo ked kliknem na "my neighbors",tak nad tymi susedmi je tam napisane napr Zuzana´s farm helped alebo nieco take.alebo ked si na FB na hlavnej stranke tak pravej hornej strane mas napisane ziadosti a tam je to aj napisane,ked ti pride ziadost na pomoc,alebo darcek

zuzula25
11. sep 2009

tak som sa pomylila,ked kliknes na to my neighbors tak tam je nad tymi susedmi napisane:go to zuzana´s farm a kliknes na to,potom das accept

sisa.b
11. sep 2009

tak som to robila vcera, ale to som nemala nikoho potvrdeneho ako suseda. a kedze dnes nic, tak som myslela, ze sa to robi inak, ked uz su oficialne moji susedia 😅

zuzula25
11. sep 2009

tak potom neviem.ja tej hre v niecom nerozumiem,neviem preco si nemozem pridavat susedov a posielat darceky,ze su tam nejake limity,ale uz dva dni nic nemozem
inav vo volnej diskusii na MK je tema farmville

sisa.b
11. sep 2009

baby, dokedy je tu ta detska pohotovost?

dream.d
11. sep 2009

Sisa v Ilave do 22 potom len Trenčín alebo Považská.

zuzula25
12. sep 2009

uz asi nepomozeme,ale aj v dubnici je do 22 a potom uz len TN PB

lenka0402
12. sep 2009

Ahojte
Zuzi ako pise sisa mna vysli na 9.96 a je to len 5ml.Takze poriadne drahe 😝 😒 taka mini flasticka.
Sisa ste chorucky? 😕 ☹
Tak vcera som maleho polozila do postielky a isla do ladnicky pre Atb,a on za tu pol minutu co som tam nebola
si slahol hrackou po cele.A

lenka0402
12. sep 2009

Ahojte
Zuzi ako pise sisa mna vysli na 9.96 a je to len 5ml.Takze poriadne drahe 😝 😒 taka mini flasticka.
Sisa ste chorucky? 😕 ☹
Tak vcera som maleho polozila do postielky a isla do ladnicky pre Atb,a on za tu pol minutu co som tam nebola
si slahol hrackou po cele.A spustil takyyy rev,, 😝 ze mu az slzicky tiekli.
Chvalabohu modrina ziadna 😝 🙂 Ty deti si ublizia ani neviete ako..

lenka0402
12. sep 2009

Sikula alex..bucha mi tu po klavesnici tak to odoslalo 2 krat. 😀

sisa.b
12. sep 2009

sarke ostalo vcera zle od zaludka, tak chcela ist na pohotovost 😨 nezvyk u nej, ani pripadna injekcia ju neodstrasila. dostala dietu a nejaku smectu, ale ja ju tiez napchavam tou biogaiou, tak sa to hadam spravi. niekedy mam pocit, ze je riadny hypochonder z nej 😀 furt chodi, ze ju cosi boli, skriabe, ....
ale vcera nam volala doktorka, ze ma vysoky cholesterol ☹ tak bola chuda vystrasena, mozno sa to odzrkadlilo na tom, ze jej bolo zle. ale teda ani teplota, ani vracanie, ani hnacka, ... poslala som MD s nou, aby som ja nebola za blbu, ze ideme s nicim na pohotovost 😀 teraz papa suche rozky a je spokojna 😎

sisa.b
12. sep 2009

a boli tu v dca, pamatala som si to este a v podstate som sa pytala na tuto pohotovost, nie IL ci TN 😅

lenka, sikovnicka to mas doma 🙂

ja teda neviem, tie kvapky nie su najlacnejsie, ale ktore lieky su? mne sa zdaju celkom super, ved sa len 5 kvapiek dava , ta flaska potom dlho vydrzi. ja som vdacna, ze take cosi existuje, lebo mne mala zje tak 2-3 lyzicky jogurtu, ktory ma neporovnatelne menej tych zdravych zivych mikroorganizmov. takze aspon takto tie probiotika v pohode do nej dostanem 🙂

ivetka5
12. sep 2009

Ahojte, tak som sa sem konečne dostala.

Sisa, vyliečte sa, to je sila, že vysoký chole. 😕

Zuzi, no ako sme prišli domov, tak aj pršať prestalo, no neporazí nás? My sme boli ešte aj navčer vonku, lebo by asi aj blbo v noci spinkal.

Lenka, tie kvapky sú fakt super, my sme ich vybrali, keď bol drobec ešte menší. A zabrali, a hlavne, je to prírodné, žiadny sairaid. My sme vtedy mali obdobie redšej stolice.

No dnes som na Noelkovi objavila, že ekzém sa nám vrátil, máme to už aj na chrbátiku, predtým iba tvárička, asi ma porazí, tak v pondelok aj makám na kožné. Mali sme ísť aj tak na kontrolu, ale z čoho? Ja som rozmýšlala, či aj z tej včerajšej mrkve nie 😕 Neviem, ale to by mal asi vyrážky, má to suché partie, o rozmeroch cca 1x2 cm. Ach jo, na nás sa samá pliaga lepí. Tak som ho premastila Lipobasou, čo nám napísala, uvidíme, ale večer to ešte nemal.

ivetka5
12. sep 2009

Sisa, nám myslím okolo mesiaca ak nie aj viac vydržali tie kvapky.

sisa.b
12. sep 2009

ivetka ☹ aj vy sa vyliecte. ekzem je svinstvo, ja s tym bojujem od svojich 2ch mesiacov a aj tak sa mi sem tam este objavi. nie je to to iste, co v detstve (to som chodila aj na liecenie), ale predsa. hlavne v prechodnych mesiacoch, ked ostane prudko zima alebo teplo 😒

zuzula25
12. sep 2009

AHOJTE

ivet rychlo sa už tej pliagy zbavte,moj bratranec ju mal a teraz je OK,ma 5 rokov.ked mu zarabas cajik alebo mliecko davas do vody z vodovodu??alebo kupujes tie kojenecke a tak zarabas do nej.moze to byt aj z tejto hnusnej vody.ja zarabam len do kojeneckej cajik a tiez mu robim kasicky do nej.ked varim obed tak do klasickej z vodovodu.z mrkvicky si nemyslim,ze by to mohol mat,ale clovek nikdy nevie,ked tie deticky s atopickym exemom maju znizenu imunitu a vsetko sa na nich nalepi.

sisa ty to akosi valcis na tom farmville,uz si ma dobehla.ako to ty robis??aj ti chodia darceky odomna??
aj my prajeme Sarke rychle vyliecenie

leni asi sa Alexko viac zlakol ako uderil,ved pockaj tie modriny nebudes stacit ani ratat. 😝

ivetka5
12. sep 2009

Ahojte, tak my sme boli vonku, už sme aj okupkaný, napapaný a už hajáme.-) Ale dokedy 😀

Zuzka, nie z vodovodu, poctivo kupujeme, to manžo nedá dopustiť zas na toto, ešte aj na každej pozerázloženie, aby mala najnižší obsah ani neviem čoho, sodíka? A mrkvičku som varila z vodovodu ako píšeš. Veď som ho vymastila, uvidím do rána, ako budeme na tom, ale mám z toho hrôzu 😔 Myslím, že nás asi aj na alergológiu pošle, minule to spomínala, že ak sa to objaví.

Sisa, no ak to bude mať chúďa celý život, ale ja dúfam, že je to len ten kojenecký.

A čo ste dnes porábali? Dnes boli samé svadby po DCA, nevieš Zuzka kto sa vydával v tom vysokom oproti Vám, čo svokrovci naproti bývajú moji?

zuzula25
12. sep 2009

ivetka neviem kto sa vydaval,len som pocula trubenie aut,ked me spali poobede a potom som si vsimla vyzdobeny vchod.ale aj keby som videla kto,tak nepoznam nikoho z toho panelaku.

na tej vode asi pozera CO2,napriklad lucka ho neobsahuje a preto sa nemusi prevarat,ale drobcek ano.

to akosi rychlo buvkate,to vam v dobrom zavidim,nas este len ten vecerny maraton caka,za chvilku pride domov,spapa kasicku a pojdem ho okupkat,no a okolo 21 hadam zalahne,uvidime 😕 😝

ivetka5
12. sep 2009

Zuzka, no že spíme, už sme hore, ja som vedela, že to nebude do noci, lebo to bolo skoro pre naho. Ale je taký, že aj by hajal, uvidíme, ako sa to vykryštalizuje 🙂 Teraz sleduje PC, je tu so mnou 😅 Maťko bol s dedkom vonku?

lenka0402
12. sep 2009

Cauko 🙂
Sisa prajeme sarke rychle uzdravenie,a nech uz brusko poslucha 🙂
Ivet aj vam prajeme nech sa toho rychlo zbavite 🙂 inac citala som ze na to pomaha morska voda.Takze ivet este stihate niake last minute 😀 😀 A berte ma zo sebou 😉trebars aj do kufra 😀

A co sme porabali?mamina mala sanitarny den 😝 😒 a tatino z malim si urobili chlapsky skvely den 🙂 🙂
Zuzka ty mas suuuupr dedulu,ked ti tak vozi Matula 🙂
A ja chceeeem 😉 🤐

lenka0402
12. sep 2009

Ivet uz mas tatina doma? 😕

zuzula25
13. sep 2009

ahojte.

babule za to,ze ste to vy vam skusim toho mojho deda naklonovat.ja si velmi cenim jeho pomoc a aj babkinu,oni vacsinou chodia spolu alebo kazdy zvlast.ved nikto iny ho nechodieva vozit,iba kazdy ze kedy moze a nikdy sa neukaze.ale zas som rada,lebo mojim rodicom doverujem a viem ze maly pri nich neplace,u inych ludi ked nie je na nich zvyknuty moze plakat.

ivet to ste sa akosi rychlo vybuvali vecer.ale hadam uz poslednu noc a budete uz buvat ako rodinka. 🙂

co mate dnes na plane???ja som sama doma,mangel v robote(aj mi to vyhovuje,lebo vcera ma nasral),maly s dedom isli pozriet babku do roboty.tak ma free day 😎 len upiect na zajtra pecene zemiaky.

uz ste rozmyslai co drobcom na Vianoce??

baby viete mi poradit,ze ked sa kupuje detsky overal na zimu,ako sa to kupuje??o kolko vacsi??

yvka1
13. sep 2009

Ahojte,zuzi prepáč,bola somna face prihlásená ale práve som dávala spať malého. No tí susedia-ani ja netuším prečo to nejde-už som 2krát žiadosť akceptovala a aj tak ťa tam nemám 😠 😠 poslala som teda žiadosť ja tebe. som v mt a emám svoj notebook tak som sa nachvíľu pripojila cez net spolubývajúceho. joj som tu 2 dni a už ma to tu zas nebaví a zas sa len s drahým hádame.

tie probiotika-kupujem nutrolin B-je to sirup ale musí sa do týždňa po zarobení spotrebovať.je ale aj lacnejší a dávam ho len pri tých antibiotikách takže ten týždeň je mi vždy ok.

overal?malý má 75 cm tak budem kupovať asi 86ku veľkosť. leni a ty už vážne riešiš čižmičky?veď naši drobci ich asi ani nevyužijú-ja mám na pláne len 1.botky.veď bude sedieť vo fusaku a ak sa náhodou začne chystať skôr chodiť tak potom možno kúpim nejaké čižmičky.ale to určite by aj tak skôr ako v januári nebolo-keď kúpim teraz aj tak netrafím veľkosť,kt.bude potom potrebovať.

čo dnes budete robiť-manžo dne hrá v tn tak budeme celý deň sami.aspoňže som mala na dnes navarené tak mám trošku veget.

lenka0402
13. sep 2009

Ahojte bambule 🙂
tak nas maly to je ukazkovy cert 😒 dnes sa mi prevalil z toho hupacieho kresielka,co ma aj sisa.A to bol priputany 😕 len komoda ho zachranila,inac by sa prevalil uplne 😝
A ked sme boli na prechadzke tak sa mi dal na 4 v kociku a pohupovala sa tam 🙂 ja uz ho dam asi na retaz 😀
Ale zato ho musim pochvalit ako pekne papa..uz dva tyzdne sa pekne drzi 🙂 🙂 tak dufam ze mu uz doslo ze lyzicka nie je nepriatel 😀 😀
Dneska papal kuraciu polievocku zo slizikmi.Mozno sliziky este skoro,ale nedala som mu vela..a veeelmi chutila.
Slize mal az na hlave 😀

Zuzi dnes pojdeme pozriet na tie tvoje hupacky,,vyskusam ho tam dat aspon na chvilku,lebo len prechadzanie ho uzz nebavi 😒 My sme tiez bez tatinka doma,urobili sme len francuzske zemiacky a mam veget 🙂
Na ziadne nedelne kura nemam chut 😝

O vianociach som este neuvazovala..ale kupim mu to co bude potrebovat,a jasne ze niaku hracku 🙂
A kupujeme vetsi stromcek,nech ma drobizg radost 🙂 A urcite sanky 😉

Zuzi overalik chcem kupit aspon minimalne o cislo vetsi,mozno aj o viac.

lenka0402
13. sep 2009

Yvka ja neriesim cizmicky,ale nejake oteplene topanocky.Napriklad ked mu dam nejake teple gatky,a svetrik,plus nejaka zimna bunda..a bude mi chcet krokovat,alebo ho dam nachvilu na sanky.Tak potrebuje boticky. 🙂
Ved bude mat 10mesiacov.Ja som chodila v 10 M a manzo v 9 M.Teraz si robim len prehlad,a kupovat az minimalne v novembri.

yvka1
13. sep 2009

my máme pod stromček na pláne pre malého len veľkú autosedačku a pre malú len veci na oblečenie-ale skôr také na parádu-lebo ju to v poslednej dobe poteší omnoho viac ako hračka 😅 bože ani sa nenazdáme a Vianoce sú tu-ale už sa aj celkom teším.sme sa smiali že budeme museť stolovať len s umelým riadom 😀

zuzula25
13. sep 2009

leni ako sa pacilo malemu na hupackach???aj dedo teraz tam isiel,tak mozno sa tam aj stretnete.uz ti sam sedka???
no je uz z neho poriadny vymyselnik,este si s nim uzijes. 🙂
sanky tiez chceme kupovat na vianoce,
sliziky davas do polievky bezvajecne???ja ich vzdy zabudnem kupit,tak nas este nemal slize,ale uz som si to napisala do zoznamu,ked pojdeme s manzelom na nakupy

yvka uz mate vybratu autosedacku??aku ste vyberali na aku hmotnost??ja sa neviem rozhodnut,ale uz po nej tiez pozeram,musim si precitat diskusiu na autosedacky na MK
a dokedy ste v MT??mate predlzeny vikend???a ako v skolke uz lepsie??
inac uz sme susedky na farmville

ivetka5
13. sep 2009

Ahojte žienky, tak my sme dnes šikovní🙂) Síce sme spali do 8:30, čo sa aj patrí na nedeľu🙂, drobec asi večer poslúchol, keď som mu povedala, že spíme dlhšie 😀 No prezliekla som, oprala 2 práčky, navarila a už o 13-j sme boli vonku asi do 15-j, krásne si celý čas spinkal, tak som bola rada. Mali sme ísť deda pozrieť, ale kdesi mal ísť, a asi ešte nieje doma.

Lenka, nie, ešte sme sami, ale dúfam, že zajtra ho máme domka, už sa tešíme. Tak to Alexko isto bude mať radosť z húpiek.

No na Vianoce sme chceli niake lego, začiatočné, a potom dokupovať postupne, možno tiež sánky, uvidíme, aký bude aktívny, ale asi dosť, lebo mi stále kope do šuflíka, čo mám klávesnicu, mne sa na nej lepšie píše, ako čo je na nootbuku. A keď tak spomínate sedačky, my by sme brali z Recara, tie sa nám páčia, alebo Ferrari. Známy kupovali myslím Maxi-Cosi, tí ale dali za ňu 400ečiek, je polohovateľná, ale je to iba myslím 9-18kg, to sa mi zdá dosť. 😕 Do tých 7 tis. počítame. No a Vianoce? Neskutočne sa na ne teším, na výzdobu, to u nás musí byť v každej izbe 😀 To zas manžel nemusí, ale už si pri mne zvykol. Ja ich mám strašne rada, no a keď je už aj drobec, ani nehovorím.

Na zajtra sa neteším, ktovie koľko ľudí tam bude, ale ráno najskôr volám, či sú vôbec tam - kožné.

Yvka, tak hovoríš, že nedeľa ako sa patrí 😅