Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
14. sep 2009

do kelu,preco ti nechodia tie darceky,stale ich dookola posiela,uz ma to stve.zajtra budem skusat znova,ked ti pride daj mi vediet. a od niekoho ineho ti chodia??

sisa to akokeby som videla nasho maleho,postavi sa nad krabicu s hrackami a tlaci ju pred sebou a tak chodi po byte. 🙂 v choditku uz nebol ani nepamatam kedy,len ho mame v obyvacke odstevene a hrava sa snim,tak ze si ho posuva.ale ked sa potrebujem osprchovat a sme sami doma musi tam ist a potom place

sisa.b
14. sep 2009

zuzi, my doma choditko ani nemame, mala je v kupelni so mnou, ked sa sprchujem 😀

zuzula25
14. sep 2009

a nebojis,ze ti tam padne??my mame dlazku a bojim sa toho,lebo on vsade vstava a mysli,ze aj prazdy pradlovy kos ho udrzi, a nepouci sa,ze ho neudrzi 😝

sisa.b
14. sep 2009

ona pada pekne na zadok a vzdy sa tam zabava, schovava sa pri vanu a nakuka na mna 🙂 alebo len tak stoji pri vani, alebo sa s niecim hra. mame malu kupelnu, nema tam co vyviest.

zuzula25
14. sep 2009

mato tiez pekne pada na zadok a pomaly,ale niekedy sa mu smykne alebo vymysla a to uz tak inteligentne nepadne 😝

sisa dnes mame konverzaciu v dvojke 😀 😀 😀

sisa.b
14. sep 2009

zuzi, no neviem, kde sa zvysok flaka 😀 my sme boli na chvilu vonku, ale nechcela som ju moc s tou nadchou vlacit. pre mna je to najvacsie utrpenie, ist na slnko s nadchou 😒

a jasne, ze mame aj my nehody, ale skor take, ze si vlezie niekde pod stol a prasti si hlavicku

yvka1
14. sep 2009

avojte,no tak náš martinský výlet skončil nešťastne.išli sme na kávu do jedného obchod.domu,lebo pršalo a majú tam aj šmýkalku, guličky v bazéne a tak všetko možné dokopy tak že Vaneska sa aspoň pohrá a my si povegetíme. Peťko sa začal v kočári hnevať tak som si ho dala na kolená,otočila som sa k vaneske a on medzitým stiahol kávu na seba-čerstvo zaliatu ,,nesku".tak má popálené stehno-vraj popálenina I.miestami II.stupňa.som z toho na nervy ☹ ☹ 😢 😢

zuzula25
14. sep 2009

mne bol zas dedo vonku s malym,uz je tu,idem mu spravit kasicku,takze sa na dnes lucim.papa

sisa.b
14. sep 2009

yvka, juuuj ☹ ☹ ☹ no deti su zive a ich reakcie nepredvidatelne, nevycitaj si to 😔 stehienka sa zahoja a ty budes mat dalsiu historku pre nevestu, ked bude mat babo 😉 rychlo sa vyliecte

ivetka5
14. sep 2009

Ahojte, tak som tu na skok, malý teraz akosi zaspinkal, uvidíme dokedy. No ja som bola u svokrovcov, tatino mi poslal čučoriedky a brusnice čo kúpil tam, no tak som pracovala, som to zavarila. Ale vcelku rýchlo, nebolo toho veľa. Spolu 3 l. No zajtra sviatok, sná´d nám rýchlo ubehne🙂))

Yvka, tak to je teda, ale stane sa. Hlavne si to nedávaj za vinu, lebo by si sa z toho zbláznila. Je to isto bolestivé pre drobca, ale ako Sisa píše, zahojí sa to. brácho keď bol malý, tak si stiahol tiež horúcu kávu na brucho, ale našťastie žiadne následky mu do bud. nezostali. A už ste aj doma, v DCA? Či nie? Prajeme skoré uzdravenie. 😉

Dream, my máme taťka na liečení.

ivetka5
14. sep 2009

Ozi dnes som malému dala špenát so zemiačikom, najskôr sa zatváril, že to je čo, ale potom v pohode sa zalizoval. Možno by nebolo odveci mu trošku mrvičky do toho pridať. Ja som tiež spokojná s tými hippkami, tak uvidíme, dnes sme dostali od babky hamánek, je tiež bio, tak uvidíme, ale čo máme z hamánka od 5. mesiaca nakúpené, to myslím už bio nieje, ale vraj to bio je super, takto na začiatok, keď sa zavádzajú príkrmi, ael pokiaľ budem môcť, bio bude mať.

zuzula25
15. sep 2009

ahojte,tak my sme sa vratili z plavania a mlada este dospava 🙂 ale kazdu chvilku sa zobudi a dedo ho zoberie von,och ja mam dobry zivot.ale doobeda som bola ja,aby ste si nemysleli,ze ho mam az taky uzasny 😀

yvka to mi je luto Petka,chudatko aj musel teda poriadne plakat,ale hadam bude vsetko dobre a ziadne jazvicky neostanu.a urcite si to nedavaj za vinu,zle sa rychlo stane a tie deti su take rychle,ze ty sa ani nestihnes nadychnut a oni uz spravia 100 vymyslov.to ste boli aj s tatinom na kave??inac som pozerala sport a TM dal gol v Trencine,ze??

ivet bio hamanek sme tiez mali,tusim mrkva,ryza alebo nieco take,tiez mu to chutili,ale co jemu nechuti 😀

sisa uz ti chodia darceky??stale ti ich posielam,ale puse ze mam vycerpane darceky-a to uz 5 dni 😅 ale ty akosi napredujes rychlo v tej hre.ako to robis??nieco specialne sadis za co ziskavas tie XP,mne to ide pomaly

ivetka5
15. sep 2009

No dnes je tu akosi mŕtvo, nokde nikoho. My sme boli vonku asi 2 hodky, malý pospal, teraz vymýšľa🙂
Zuzka, hej je to mrkva+ryža, ael to asi až neskôr mu dám, keď spozná všetkú zeleninku.

zuzula25
15. sep 2009

ivetka nemusis to davat neskor,ved mrkvicku a aj ryzu uz mal,tak mu to mozes dat taketo kombinacie,ale na druhej strane sa to neoplati otvarat ked to nespapa.a ked otvaras poharik,nechavas aj ostatok na dalsi den??ja som to tak robila,no teraz uz sfutri cely poharik a niekedy uz aj ten vacsi(190g),ale tam necha par lyziciek

ivetka5
15. sep 2009

Ryžu ešte nemal. Hej, dávam mu to väčšinou na 2 razy, ostatok do chladničky, dnes som mu do toho špenátu so zemiačkami pridala aj mrkvičku, a išlo mu to lepšie🙂)) On by zjedol možno aj skoro celý pohárik 125g, ale bojím sa mu dať viac ako polku. potom mi vydrží cca 1 - 1,5 hodky do mliečka, tak ho to isto zasíti. a klasika, zapije čajom príkrm, a ide spať🙂 Koľko ešte budete chodiť plávať? Bože, mne to pripadá, že je víkend dnes.

zuzula25
15. sep 2009

este ideme 4krat,takze do konca septembra a koncime.
ja som myslela,ze uz ryzu mal,resp.nejaky vyvar ze ste uz skusali.
inac aj mne to pripadalo dnes ako nedela,rano som bola vonku s malym a prazdne ulice,len ludia z kostola,nikde nikoho a ani na hupackach nikto nebol 😕

ivetka5
15. sep 2009

Jaj to ano, ryžový odvar už mal, keď mal redšiu stolicu, ale ryžu samotnú nie. No ja som bola mrknúť na preliezkach, či tam nikto nieje, ty alebo Lenka, nikoho. A samý bezďáci ty kokso po uliciach, hrúza, mali by to začať riešiť. Aspoň keby robili potrebu niekde inde a nie pred tebou, to keď malý začne behať, neviem si to ani predstaviť 😠 Idem pozrieť Bez servítky, sledujete to? Celkom sa mi to páči, len tá stará, čo bola min. týždeň mi nenormálne liezla na nervy.

zuzula25
15. sep 2009

ivetk ako zalievas ten bonsaj??uz si ho polievala??

lenka0402
15. sep 2009

🙂 ahojte
Tak mi sme boli dneska cely den na oslave,bolo super len maly je ako cert.
Jeduje sa,nespi,v noci hrooooza,nevyspim sa ani ja,ani maly a to uz trva dobre dlho.
Od vcera mi zacal odmietat mliecko.co ma dost trapi pretoze donho dostanem za cely den ledva 100 ml,a viac nie.
Teraz by papal len prikrmy a chutia mu kase,ovocie.Ako by ste to riesili?ved niaky vapnik donho dostat musim.
Ale mame novinku.dnes mi strngol lyzickou prvy zubok,a hned dva naraz spodne.Kusok mu uz vidiet
Tak ratam ze za 2 dni su vonku.

sisa.b
15. sep 2009

ahojte 🙂 ja som dnes bola u mojho ex, nahadzovat mu zas novy system 😝 ja neviem, co s tym stale robia 😅

zuzi, nedosli mi darceky. ved nemaju ake, ak ti nejdu odoslat 😀 dufam, ze tie odo mna ti chodia 🙂 ja ani neviem, ako to robim. normalne sadim a zbieram. snazim sa nesadit take, co musim 4 dni cakat. podla mojich matematickych vypoctov sa da lepsie zarobit na kratkodobych, ak sejes a zberas casto. najviac davam take na par hodin, akurat teraz som zasiala tie papriky. a potrebujem vacsiu farmu 😝

sisa.b
15. sep 2009

inak nam vysiel treti zub - horny 🙂 tak neviem, ci tie sopliky nema aj z toho

zuzula25
16. sep 2009

jeee gratulujeme k novym zubacikom,super.tak uz aj alexika vitame medzi zubate selmy,ale aka to vyhoda maminy,ze nekoji 😝

sisa este ta hryzie??

ivetka5
16. sep 2009

Ahojte,
Zuzi, poliala som ho hne´d v ten deň, trochu do hliny a ty ako? Alebo do misky by sa mal? Nevyčítala som to akosi.

Lenka aj my gratulujeme k zúbkom, tak už vieš aspoň príčinu jedoškovania🙂

Sisa, aj Vám k 3- mu, už chýba iba Noelko, Vladko, Peťko, a sme kompletka zúbková. Ja nám dávam do mesiaca, ale to si iba ja myslím, možno budeme čakať až do jeho rôčka 😀

Tak nám ani dnes tata nepustia, vraj vysoký tlak, no a išiel na vyšetrenie kardio. ☹ Tak som z toho smutná 😔
No a samozrejme, aj dnes majú dovolenku na kožnom, tak ma ide roztrhnúť, keby to mal akútne, idem aj inde, ael mu to natieram a sa mi to zdá už oveľa lepšie. zas iný lekár by nám dal úplne niečo iné, a keď už ona začala liečbu, nerada by som niečo iné zas skúšala.

Čo dnes plánujete?

dream.d
16. sep 2009

Lenka Sisa tiež sa pridávame ku gratuláciam k zúbkom.
My máme takú nádku, a nedá sa to poriadne odsať, tak stále chrapčí. Sisa ako ty riešiš tie nádky? Tiež si myslím, že to môžeme mať aj zo zubov, lebo ma len také mierne teploty ani na nom nevidieť, žeby bol chorý. Len to dýchanie s plným noštekom a nevie sa vykašlať.
Yvka skoré vyliečenie nožičky, bude to ok.
Tiež spapá už celý ten pohárik príkrmu.

mkatka
autor
16. sep 2009

Ahojte

Mám prosbu na některou z vás....můžete se někdo zajít zeptat do MC na kdy chystají podzimní burzu? Nechci to prošvihnout, protože se chci zbavit věcí po Vojtovi, a sama se tam hned tak nedostanu když marodí.

lenka0402
16. sep 2009

Baby a za ako dlho vam vysiel uplne?ze ho bolo pekne vydiet?nam je len kustik vydiet,a zistila som to tou lyzickou.kedsom uz nevedela co s nim,ked bol taky zly.

zuzula25
16. sep 2009

katka mas IP.

leni dnes som nestihala prist na hupky,bola som na poste a potom som musela tiez do Kauflandu a teraz sme sa vratili,ale buduci tyzden by sme sa mohli dohodnut,bolo by to super,

dream mozno aj vy budete patrit za chvilku k zubatym,tiez aj Matko mal sopliky a strasny kasel-ktory este stale ma.skusas davat aj morsku vodu do nosteka??

ivetka ja som to poliala tiez len do hliny,co mam este jeden bonsaj doma tak ho tak polievam a dari sa mu

ivetka5
16. sep 2009

Zuzka, hlavne, že žije, keď budem vidieť, že sa mu nedarí, začnem do misky. A vlastne to bude tatov, on ho strašne chcel, len som mu spomenula, že ich tam majú, tak hneď, že choď mi kúpiť 😀 Tak sa bude starať.

Mňa už pošta štve aj tá ženská, čo mi predala tie capajdy. Ešte neprišli, ak ani dnes nie, tak je jasné, že ich neposlala, alebo sa stratili 😠 Ale už 2 maily som jej poslala, ani nereaguje, len nech ma chce naštvať, jej inú reklamu urobím 😠 😠 😠

sisa.b
16. sep 2009

leni, aj my gratulujeme k zubku 🙂

dream.d
16. sep 2009

http://www.sme.sk/c/5009444/rodicovsky-prispevo...
čo si o tom myslite? už ste niečo podobné videli? je tu o tom diskusia v paragrafoch. Vraj ked sa schváli ten zákon taik by sme mali dostávať od januára niečo okolo 7500sk.

Zuzi ano dávam mu aj morskú vodu a strašne je na noštek citlivý, až tak vrieska, ked sa mu ho idem chytiť, ešte len odsávačku vytiahnem a už vie čo sa ide robiť, vrtí sa a krúti hlavičkou aby som sa netrafila do nošteka. 😀