Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
20. sep 2009

Dream to maju dohodnute stretko len zuzka zo sisou,uz som to pisala vyssie.
Nase hromadne sme este nedohadovali.

dream.d
20. sep 2009

No som si myslela, tak sa môžme dohodnúť aj my, ked už sa to akosi rozbehlo. 😀

lenka0402
20. sep 2009

a mozno nas nebudu chciet 😀 😀
tak mame na vyber len 2 moznosti streda alebo v piatok. 😒 V utorok a v stvrtok ma zuzla plavanie.
Lubka preco prave dream?

lenka0402
20. sep 2009

kvetinka Miska je nadherna slecna 🙂 A zas inneskin Ericek je riadny smiesko 😉

inneska
20. sep 2009

tak doobeda by to šlo, ale okolo 12h by som už musela byť doma 🙂

inneska
20. sep 2009

a je nemôžem v piatok..už ráno ideme k svokre na víkend 🙂

inneska
20. sep 2009

aj vaše babuliatka sú krásne, som okukovala albumčeky 🙂

lenka....erik ked má naládu, tak sa smeje stále 🙂 je to také moje slniečko 😵

inneska
20. sep 2009

no a ked nie tento týždeň, je tu aj budúci týždeň 😀 😀

inneska
20. sep 2009

lenka..bambuľka je v bývalej 2.ZŠ 🙂 na partizánskej

sisa.b
20. sep 2009

holky, ja si myslim, ze z toho mozeme kludne urobit hromadne stretko 😉 aspon bude veselo 😵

nejak sa to tu rozbieha, aj mi bude nakoniec smutno odtialto odist a to som sa nevedela dockat, kedy zacneme stavat 😅

kvetinkaaa
20. sep 2009

Inesska to ti verim ze sa tesis na prikrmy. je to trosku naročnejsie na čas ako kojit resp.zarobit mliečko, aj čo sa tyka krmenia, ale zase je to sranda a ja to beriem ako hru s malou. (teda aj kojenie je dobry zaberak, teda aspon pre nas bol tie kratke dva mesiace... ☹ )

ja som byvala na 105ke. My sme tu v nemsovej s muzom sami tak to nie je bohviečo, ale čo uz. ved dca nie je na konci sveta.

ja ani neviem kde je to MC bambulka...

lenka dakujem veru malička mi rastie pred očami. aj vase babatka su nadherne ale som na ne zvedava aj osobne!!
zatial som videla iba Yvkine detičky a ivetkinho maličkeho.

bezim baby mala uz spinka a ja chytro upratujem a chystam muzičkovi veceru. inak inesska som ta ukazovala muzovi a bola si mu povedoma, no tomu je asi kazdy človek povedomý sa mi zda 😀 ale ktovie, mozno sa poznate...

dobru nocku

kvetinkaaa
20. sep 2009

sisa ved ani pruske nie je na konci sveta 😉

tak dajte vediet kedy, mne nevyhovuje akurat utorok inak by som asi aj mohla. len neviem čo ten prikrm, zatial nie sme asi v stave ze by som malu krmila vonku, to by sme museli mat v parku tie fontany na pitie, ze by som ju tam umyla 😀

inneska
20. sep 2009

kvetinka...určite to bude časovo aj finančne náročnejšie, ako kojenie, ale nato som doma 🙂
a hlavne, že ste s mužíkom sami a nebývate so svokrou 😀 a tvoj mm je nemšovan či dubničan?? ked som mu povedomá 🙂

inneska
20. sep 2009

kvetinka...myslíš, že to bude až taká katastrofa to papanie? obrúskov a vody bude dosť 😉

siska...ale to ešte potrvá, kým postavíte 😉 tak stretiek ešte stihneme...a presne tak, pruské neni tak daleko..som tam do školy chodila 🙂

yvka1
20. sep 2009

ahojte, no na dnes som mŕtva a to nás čaká asi zaujímavá noc-hlavne to moje maličké choručké.Takže máme vraj angínu, celý deň 39´C a nie a nie klesnúť. vaneska sa poobede zobudila tiež s teplotou ale teraz je ok tak uvidíme ráno či pôjde vôbec do škôlky. ale veru chorá nevyzerá byť ani trochu-živel ako vždy 😀

kvetinka a ty žiješ vôbec ?? 😀

o tej brokolici som počula len to že niektoré deti z nej môže bolieť bruško-ak problém s bruškom nie je,môže sa dávať bez problémov. a špenát-vraj sa treba vyhýbať mrazenému ale už si vôbec nepamätám prečo 😅

zuzula25
20. sep 2009

ahojte.

jee tu s to rozbehlo,super.cim nas je viac tym lepsie 🙂
takze v stredu hromadne stretko,velmi sa tesim a ako citam asi sa tentoraz yvka nezucastni,v piatok uz hlasia skaredo 😠
inac ak by ti niekomu nevyhovovalo v stredu,tak kludne mozeme aj v utorok(na stvrtok hlasia prsat),sice mame plavanie,ale to nejako zvladneme.

leni neprides zajtra na hupky??by sme pokecali

o tej brokolici ako pise yvka,babatka ktore maju problemy s bruskom by sa mal davat opatrne,hlavne davat len tie ruzicky(tak isto aj u karfiolu),nie tie stonky,ze to dost nafukuje.
spenat by sa nemal moc podavat kvoli vysokemu obsahu dusicnanov,najlepsie len z poharikov,tam je to sledovane.

tiez som sa velmi tesila na prikrmovanie,ale potom som spominala babam na stretku ako by som sa vratila len ku kojeniu,kazdy den varit pre maleho,rozmyslat co navarit.ale zas teraz som spokojna s prikrmami uz sa moc nekojime cez den,len na obed ked uspavam a potom vecer a hlavne v noci.veelakrat 😝

innes a kde mas svokru??

dnes dopadla super grilovacka,maly bol chvilkami sice upistany a maminkovsky,ale bolo super,dobry relax 😎

zuzula25
20. sep 2009

yvka prajeme rychle uzdravenie,aby teplota uz klesla a maly bol fit,chudatenko

ivetka magnezium je na znizenie tlaku,tak ked je blby tlako vonku a ty citis,ze mas nizky,magneziu by si sa mala vyhnut.viem,ze ho pichame pri vysokom tlaku krvi 😅

inac ak bude stretko,tak by sme mohli zas rano okolo 9,ono to potom rychlo ubehne a od 10 by to bolo ktako,ved to poznate sami.alebo mozeme potom poobede,to uz mi je jedno

innes ako pisala lenka v MC Bambulka sme boli asi dvakrat,raz ked mala sisa prednasku o latkovych plienockach a druhykrat sme sa tam stretli kvoli noseniu babatiek v manduce a v satke,odvtedy sme si zadovazili kazda manducu

a musime sa pochvalit-dnes som maleho mala po ceste v manduce na chrbate a teda usppech,vydrzal asi Pol hodku v nej,co je u nas vela,tak hadam sa to bude zlepsovat 😵

inneska
20. sep 2009

zuzi..ja na stretko môžem aj v utorok 🙂 len tú stredu vám okolo pol 12 zdrhnem 🙂 aby sme stihli tú kardio 🙂 a o ktorej chodievate plávať??

no moja svokra...ex-svokra je v nemšovej, aj so synáčikom...terajšia svokra je v udiči 🙂

tak to stojí za niečo v tej bambulke?? 🙂

inneska
20. sep 2009

zuzi...hádam si maťko na manducu zvykne, ako dlho ju používate ? 🙂

sisa.b
20. sep 2009

v utorok idem s babkou na nejaku oslavu, zaviezt ju, tak to by som nemohla ja. ale v stredu to plati, aspon so zuzkou, ak si vy vyberiete hromadne inokedy 🙂

my sme boli pozriet malu sesternicku MD, tak sa rovno porozpraval s ujcom a uz to vidim cim dalej tym ciernejsie to nase byvanie 😝 😒 za dva roky u svokry, dom v nedohladne, ja budem nadavat, ze sme sa do toho pustili, lebo najblizsich 10 rokov nebudeme mat na jeho dokoncenie 😝 no neva, snad to nejaky uver poisti 😕

sisa.b
20. sep 2009

inneska, sice to potrva, kym postavime, ale dovtedy budeme byvat v dulove, takze este dalej 😝

inneska
20. sep 2009

tuším každej vyhovuje niečo iné tento týždeň 😀

ja sa zatial pridávam k strede o 9h 🙂

inneska
20. sep 2009

siska...a kolko teda ešte budete v dca? 🙂

sisa.b
20. sep 2009

kym nepredame byt 😝

o 9tej? 😅 to zas prideme po funuse 😀

inneska
20. sep 2009

no ked sa stretneme o 10, tak to akurát prídeme k parku a môžem pokračovať smer domov 😀 ale kludne...vybehneme aj na chvílku, aspoň sa spoznáme a nabudúce to bude už na dlhšie 🙂

a bytík sa už predáva?? 😉

sisa.b
20. sep 2009

no mne je jedno, akurat nerucim, ze urcite dovtedy prifrcim 😀 hadam vas aj vonku niekde najdem 🙂

inneska, najradsej by som bola, keby ze je uz predany, aby som si to este nerozmyslela 😝 ale len v piatok vysiel inzerat, nepocitam, ze to bude tak skoro

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka0402
21. sep 2009

Dobre ranko
Zuzka mi ideme urcite,ale na tie na tom ihrisku,na ucko sa mozme ist potom pozriet spolu,ja to tam nepoznam.
A budeme tam cca o 9.30.
Yvka prajeme cim rychle vyzdravenie,a skoda ze sa nezucastnite..drzkaj te sa.
Sisa vyssie asi na predchadzajucej strane som sa ta volaco pytala.tak daj mi o tom info.

kvetinkaaa
21. sep 2009

ahojte

Iness my sme obaja dubnicania ale teraz uz sme nemšovania. vsetci traja 🙂

s papanim je to zabava ako som pisala ale zatial len doma, ked si ju celu poobkladam a potom aj poumyvam. este nevie tak dobre papat lyzičkou, tak jej to tam vselijako vyteka z pusinky a sem tam vie aj krasne fuknuť, najradsej mamičke do tváričky 🙂

Yvka dufam ze bude Peťko čoskoro v poriadku. aj vieš z čoho to ma? takze to nebola reakcia na zubky.. : (
a žijem, len sme sa davno nevideli, ale hadam sa to onedlho napraví! a čo vanesska sla do tej skolky?

zuzula ze 9 mesiacov....!!! pred nedávnom som si tam pozerala v tvojom pase pri Maťkovi ze 4 !!! to ale letí, páni, ale ved to asi preto ze my uz mame 5 mes.

baby manduca je do kolko kg? a dá sa nosit aj na chrbte? ak ano tak stareho zahluším, my mame taky nosič čo sa na chrbat neda dat, iba v predu dve polohy 😠

papa

zuzula25
21. sep 2009

ahojte.

lenka,tesime sa.tak budem o 9.30 pri nasich a potom sa mozeme prejst 🙂

sisa a kde ste podavali inzerat,v pardone??

tak to stretko v stredu o 9 pred Fixom,kto pojde aby sme vedeli na koho cakat.pojdeme smerom park,tak nas tam najdes sisa 🙂