Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

inneska
21. sep 2009

sisa...toto pozerám http://www.blip.tv/file/2224472 je to na dlhšie 😅 potom daj vedieť, čo a ako...a ku komu chodíš?? 🙂

sisa.b
21. sep 2009

my chodime k mudr. gajdosovej do ndca

inneska
21. sep 2009

aha...tú nepoznám 😅

sisa.b
21. sep 2009

ta je z rodiny 😀

inneska
21. sep 2009

ach taaak 😀 😀 a čože nemôžeš spať?? 🙂

sisa.b
21. sep 2009

az teraz mi dieta zaspalo 😝

sisa.b
21. sep 2009

a snazim sa preluskat tu temu o odmietnuti ockovania. a dostala som sa k teme o tetovani dietata 😅 tak citam a vlasy mi tu dupkom vstavaju

inneska
21. sep 2009

o tom tetovaní som zaregistrovala, no des 🙄 ako to môže matka dovoliť? 😠 ja by som to nikdy...

inneska
21. sep 2009

ale idem zalahnúť, bo čoskoro už budem zase vstávať 😀 dobrúúúúú 🙂

sisa.b
21. sep 2009

idem aj ja hadam 😝 dobru 🙂

zuzula25
22. sep 2009

ahojte,

yvka tak to veduca??som nevedela,ze kto presne,lebo som len videla ako znasali do auta.

baby ale ockovanie je povinne zo zakona,to nemozete odmietnut,jedine oddialovat.ja neviem mozno je uz aj cosi nove.

inneska
22. sep 2009

bré ránko 🙂

práve sme sa zobudili 🙂 sme prebalený, papať bude erik neskôr a idem sa dať ja do poriadku, kafé, raňajky 🙂

očkovanie http://www.rizikaockovania.sk/leg/leg3.html ale čo som kukla do témy o očkovaní, tak babule niektoré to poodmietali a nič sa nestalo..ale záleží od doktora, či ťa nahlási, že si odmietla 😅

lenka0402
22. sep 2009

Dobre ranko
Zuzi tak vcera nas chcel tatik prekvapit a kupil jesenne topanocky drobcovi,take podobne ako ma Matko,len trosku ine taka biela kava.No na to ze to kupoval chlap celkom dobry vkus 😉

My mame za sebou pekne rusny vecer,nemohla som ho vobec uspat,stale plakal a nie a nie utisit 😒 ☹
Tak ked uz som fakt nevedela co je s nim,pretoze toto mi nespravil zatial nikdy,aby plakal aj 2 hodky v kuse.
Tak som ho zobrala o 21.45 vecer von do kocara v spacom vaku v pizame,prechadzala sa s nim pol hodku
az kym nezaspal a potom ho preniesla domov do postielky. Som bola ako za blazna..na mna pozrali,,ze ci mi nesibe 😔

Baby zajtra sa tesime,tak o 9.00 pred fixom. 🙂

inneska
22. sep 2009

leni..občas takéto večery prekvapia 😒 ja som bola mimo, ked mi erik jediný krát zatial plakal a to bolo z urieknutia 😠 svokra mi ho potom poolizovala a postierala, ja ho trochu pomojkala, do toho sa pogrckal a pokakal, tak riadne a bolo dobre 🙂 alexko asi proste nemal svoj večer 🙂

aj my tešíme 😵 😵

inneska
22. sep 2009

a ideme kuki do tej bambulky, ked to včera nevyšlo 🙂 papaaa a pekný dník 😉

ivetka5
22. sep 2009

Ahjte, tak mi sme teraz zaspinkali, ale už aj pištíme. Už je dobre, vypadla duda 😀 Idem povešať, mám prací deň, 2 práčky, ale to aj tatino už keď je doma, z futbalu a tak. A vy čo dnes plánujete? Ja sa chcem ísť dokiho spýtať na mlieko, mám Bebu z AT a tam je 2-ja od 4 mesiaca, tak že či mu to môžem dať od 5,5 mesiaca inak je na SK Beba od 6. mes. tak neviem, uvidím, čo povie. Dnes vyzerá zas krásny deň 😉

lenka, tak super, keď máš doma nákupčího, tatina. Aj nám už tato kupoval sám, ale to bola súprava.

Inesska, ja som išla o rok neskôr do školy pre zdrav. problémy, a bola som ešte aj v 9-ne. Tak asi preto mi tam 2 roky visia🙂)

Aj my sa už na zajtra tešíme. 😎

sisa.b
22. sep 2009

zuzi, viem, ze je ockovanie povinne a odmietnutie protizakonne, no zaroven je ten zakon protiustavny, takze sa do toho asi nebude pustat nikto, aby daval nejake sankcie za neockovanie. no doktorka ma pekne teda sfukla 🙄 je zarytou zastankynou ockovania a vsetko su to podla nej vymyslene hluposti 😠 MD bol riadne vytoceny len z toho, co som mu povedala 🙄

zuzula25
22. sep 2009

ahojte.

uz sme z prechadzky doma a maly zabuval 🙂

leni super manzelik,len skoda ze sa kvoli tomu niekedy treba pohadat,resp.vymenit nazory 😒
a kde kupoval a kolkatky??

ja nie som zarytou zastankynou ockovania,ale som za ockovanie.nepaci sa mi,ze je povinne,ale kazda mamicky by sa mala rozhodnut ci ano alebo nie.ja som za.dala som ockovat proti rotavirusom,planujem proti meningokokovi C a ked pojde do skolky aj proti zltacke A a este mozno proti kliestovej encefalitide
mozno ma za toto odsudite 😕 😅
ja radsej niektore temy necitam ako napr.o tych negativnych ucinkoch ockovania a podobne temy.isto by som nedala ockovat dieta,ked je chore a ma oslabenu imunitu,toz moj nazor

sisa.b
22. sep 2009

zuzi, preco by sme ta mali odsudzovat? 😀 ja si myslim, ze kazda mamicka by sa mala zariadit podla svojho najlepsieho vedomia a svedomia.
ja som zatial citala len tu anketu o negativnych ucinkoch a teda poviem ti, aby si ju radsej necitala, ak si odhodlana davat aj nieco nepovinne. ostala som z toho dost mimo a ja budem trvat minimalne na tom, aby sme mmr nedostali 😠 MD je stale odhodlany nedat ani tretiu davku hexa a prevenaru, no musim to lepsie nastudovat, aby som nebola zas za blbu. tie informacie, co mam mi zatial nestacia na to, aby som sa rozhodla, ci nerozhodla, ako dalej.

my sme na prechadzku nestihli ist, lebo nas rano zobudil MD, co tak krical na deti 🙄 a ked sme prisli od doktorky, tak mala hned zalomila

lenka0402
22. sep 2009

zuzi kupoval v Bate a 19ky.Su celkovo podobne z vasimi len v bledsom prevedeny,,a trosku ine.Tiez na lepenie,nie na snurky.
Tak mi mame zas a znova protestujeme z papanim,,on kludne vydrzi aj 8 hodin nejest..uz som zufala ☹ ☹ Mi zas hnacky,sople,kasel,a nic ine nemame len velkuuu nechut do jedla..Dufam ze to je len s tym hnuuuusnych zubov 😠 😠 😠

sisa.b
22. sep 2009

leni, mate to doma "vesele" ☹ zrejme je ta jeho nechut prave kvoi tym soplom a kaslu, s tym by som si velmi hlavu nelamala, ani nam nechuti v chorobe. ale ak ma hnacku, treba vela tekutin. drzim palce, nech to mate rychlo za sebou

yvka1
22. sep 2009

Keď bola Vaneska malá Prevenar ešte zo zákona nebol ale potom ako som si prečítala príbeh ako 2,5 ročný chlapček zomrel pretože mal pneumokokovú infekciu,ktorá sa šíri v telíčku až príliš rýchlo,mysleli si že má zápal stredného uška a on o deň na to dostal sepsu a koniec. Rodičia vtedy písali že chceli očkovanie zaplatiť po výplate ale bohužiaľ už nestihli. Keď somsi to prečítala, hneď sme u dr.zaplatili injekciu aj ke´d stála okolo 60€.vtedy sme dali kvôli škôlke očkovať hneď aj proti žltačke. asi sú aj nejaké proti ale aj tak ja napr.za očkovanie som.aj keď ako Zuzka hovorí mali by mať rodičia na výber 😖

inneska ako bolo v bambuľke?
leni a koľko stáli čižmičky?
ivetka boli ste u dr.?

dnes som dala krpca do pavúka kým som varila polievku-vysmiaty bol ako lečo 😀

sisa.b
22. sep 2009

yvka, ale to potom citas clanky len z jedneho brehu. ja momentalne studujem stranky ockovanie.org a rizikaockovania.sk a vedlajsie ucinky po ockovaniach su daleko hrozivejsie ako choroba samotna. no tak si vyber. prave mam pustenu jednu prednasku o tom, ako to cele zacalo a je to az smiesne, ze na zakladne 1. nepodlozeneho a v podstate neucinneho ockovanie od luisa pasteura sa zacalo masove ockovanie. no rizika su na oboch stranach a je podla mna spravne, ak si matka vyberie, ktore riziko je pre jej dieta mensie

sisa.b
22. sep 2009

zle som to napisala, chcela som povedat, ze by bolo spravne, aby mala matka na vyber 😝

yvka1
22. sep 2009

práveže som tie stránky práve pred pár dňami čítala. Veď práve o tom som písala že by bolo lepšie keby sa matka môže rozhodnúť.bolo by tak vyhovené všetkým-kto by chcel očkovanie,mal by a kto nie-nemal by.

V Anglicku napr.proti TBC neočkujú,ale zas hexavakcíny áno. Naozaj je ale ťažké vybrať si čo je a čo nie je dobré 😖

sisa.b
22. sep 2009

tbc uz neockuju skoro nikde, nielen v anglicku 😅

sisa.b
22. sep 2009

akurat ma pani doktorka bude zbytocne presviedcat, ze maly ma adhd z tv a pc, ked bol hyperaktivny este v choditku, kedy do ziadnej bedne este necumel 🙄 🙄 🙄

yvka1
22. sep 2009

si myslím že s ADHD sa dieťa v podstate už narodí nie? 😅

yvka1
22. sep 2009

teda tak to máš doma perné a ešte chceš chodiť aj do školy-no klobúk dole 😉

lenka0402
22. sep 2009

Sisa zle som napisala..alebo si zle pochopila..mi sople,kasel,hnacky nemame iba nechut do jedla a veeelku.
Niektore deti mavaju sople,kasel,a hnacky spojene zo zubami,,mi nic taketo len ta nechut do jedla.

Yvka to su neni cizmicky ale take poltopanecky na jesen,,zimne sa budu este len kupovat..mi nemame nic na nozku len tenisky a tie su nam len,len.Tak mu isiel vcera MM kupit. A stali okolo 560sk.