Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
22. sep 2009

kvetinka, gratulujeme k zubkom 😵

yvka, tak super. mne vcera prisli ittky 😵 baby pink a limetkova, ale su kraaasne. no plienocky su nase velke potesenie, fakt z nich mam velku radost.

inak ja fakt nechapem to ockovanie proti ovcim kiahnam. ved velkaci ich v pohode prekonali a ockovanie ma vzdy ohranicenu dobu posobenia a cim je clovek starsi, tym to tazsie prekonava. u chlapcov dokonca tusim sposobuje az neplodnost, tak naco to robia? 😕 velkacom ostali dve pidijazvicky a maju pokoj na cely zivot.

sisa.b
22. sep 2009

normalne ma ta reklama rozculuje 😀 😝 😠

yvka1
22. sep 2009

tie ovčie kiahne to ani ja nechápem-mi to príde ako bežná detská choroba, ktorá jednoducho ku škôlkarom patrí 😉 😀

yvka1
22. sep 2009

kvetinka super-ja som to vedela prečo som vás nespomenula 😀

kvetinkaaa
22. sep 2009

baby k očkovaniu-my mame jednu vakcinu rotavirov za sebou, ideme aj na druhu. kazdy mi to odporučal a po prvej davke čo som čitala a počuvala skoro ma porazilo...neviem uz či by som to teraz dala, keby sa mam znova rozhodnut. ťažko...
dalsie dobrovolne asi uz nedam..

povinne som neriesila brala som to tak ze je to povinne a nikto sa ma nepytal či chcem či nie. ani som nevedela ze je moznost odmietnut a ze to tak niekto robi.

sisa dakujem, dufam ze uz bude trocha kludnejsia...a potom zase pri hornych bude jedovat. v poslednej dobe varím s kočárom v kuchyni....

zuzula25
22. sep 2009

tak tie ovcie kiahne ani ja nechapem,ako pise yvka bezna detska choroba,akurat nebudem rada,ked ich maly donesie,ked budeme cakat druhe,lebo ja som ich nemala 😝

kvetinka aj my gratulujeme k zubkom

zajtra to plati o 9 pred Fixom 😉

kvetinkaaa
22. sep 2009

🙂 no Yvka mas odpustene teda
som rano čitala ale nemala som čas pisat. mala som na linke pusteny panelak ked som kuchtila malej prikrm a potom som len počitala trocha.

baby ja ani neviem ze chodi reklama na to očkovanie. asi musim viac sediet pred telkou a nie za PC 🙂

este musim ist kuchynu dat do poriadku robila som muffiny od Ivetky 🙂

kvetinkaaa
22. sep 2009

zuzula dakujemeee

zajtra na mna nečakajte, mylsim ze pridem ale uvidim ako budeme stihat, ked tak zavolam Yvke- ivuš ides??? kde ste alebo pridem smer park. hadam vas tam spoznam, tlupu. dajte zachytne body, farby kočarov a tak.

ale zaparkujem pred fixom tak mozno tam este budete.

sisa.b
22. sep 2009

kvetinka, tu priamo na koni je ta reklama 😝

zuzi, to by nebolo bohvieco, ked si ich nemala, to je dost nebezpecne pre tehulku 😒 ja som ich mala ako dieta, takze ked som bola tehu a chytila ich sarka, tak to bolo v pohode.

a na zajtra sa tesim aj ja 😵

inneska
22. sep 2009

hello 🙂

tak my sme dnes kukli do tej bambulky...chvílu kecli, erik spal, tak som ho nechcela budiť a brať z kočíka...ale celkom sa mi to tam páčilo, určite tam ešte zavítame 🙂

a vdaka za tip, kúpili sme dnes 2 čiapočky https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a aj my sa s erikom tešíme 🙂

inneska
22. sep 2009

preberali ste očkovanie...fakt, keby bola možnosť výberu..slobodne sa rozhodnúť, či to matka pre dieťa chce, alebo nie...asi to bude u nás tak, že povinné dáme a nepovinné určite nie 😅

inneska
22. sep 2009

a čo je to to ADHD??? 😕

sisa.b
22. sep 2009

inneska a kde je ta bambulka? ja som dnes bola na trznici, ale je tam len taky maly obchodik so slabym vyberom (len 2 capicky pre nas, z toho jedna ltt a druha sa mi nepacila). a potom tam su este tie stanky, ale do nich som nekukla, to ste asi nemali na mysli.

inneska, adhd je hyperaktivita s poruchou pozornosti. no je tazke ucit sa s takym dietatom 😅 dnes sme pisali dve ulohy, potom si nachystal do skoly peracnik a zosity a ked mal ist vecer spat, tak si spomenul, ze mal aj citat a este jednu ulohu nemal urobenu 🙄 no ak ho neskontrolujem dokladne, tak to takto dopadne 😒 a bude mi prisahat na neviem co, ze on uz viac uloh urcite nema.

sisa.b
22. sep 2009

capicky mate peknucke 🙂

yvka1
22. sep 2009

Kvetinka no ja zajtra neprídem lebo ďeťúrence sú ešte choré. Joj ale tak rada by som išla s vami. Manžo neni doma tak sa ani von nedostanem celý týždeň 😝

sisa, práveže si asi obišla veveričku-to je akoby stánok. Lebo to sa mi akosi nezdá že by mali slabý výber-veď tam je čapíc a čapíc .... 😨

yvka1
22. sep 2009

sisa ale čo sa Samka týka a tej školy-tžak to mám teda ADHD aj ja 😀 taká som presne ako malá bola 😅

inneska
22. sep 2009

sisa...bambulka je tam, kde bola 2.ZŠ na partizánskej 🙂 a kupovali sme v tom stánku hned naľavo ked vojdeš...je tam na výber asi z 50ks čiapočiek(a pre dievčatká dalších 50 ks) a aj ostatné vecičky sú tam super...aj disneyovské 😀 tie žeriem 😝
a dakujem za vysvetlenie ADHD 😉

yvka...škoda, že neprídeš, ale dúfm, že potom nabudúce 😉 ja poznám veveričku vo fixe 🙂 a želám, nech sa ti detičky čo najskôr vyliečia 😉

sisa.b
22. sep 2009

yvka, ked sme citali to vyjadrenie, tak sme sa vsetci smiali, ze sme mali asi adhd 😀 a samko bude mat ulavy za to, za co som ja dostavala 5ky 😅 teda ak to ucitelka bude brat vazne. sli sme tam na jej popud a ked som ho objednavala, tak sa mi psychologicka zasmiala, ze keby mal normalne adhd, tak by som u nich bola uz davno, este z cias skolky 😝 nastastie to nie je take vazne, ale teda niekedy by som ho zaskrtila 😀 je ako besny 😅 no uz viem, ze za to nemoze 🙂

a do stanku som nepozerala, vo vedlajsom dvore maju pri zelenine v stanku obcianky, tak som ku stankom radsej nesla 😅

inak vcera ma morgosi zastavili, ze kolko stal moj kocar 🙄 no hned som si spomenula na to, co sa tu pisalo o ukradnutom kociku 😠

inneska
22. sep 2009

siska....tak nabudúce kukni aj do stánku 😉 bola tam milá predavačka, ochotná.....

komu kde ukradli kočík?? dúfam, že aspoň prázdny, bez bejbinka 😕

yvka1
22. sep 2009

inneska ďakujeme, nabudúce isto prídeme.

baby odkedy sa môže nekojeným deťom dávať žĺtok-akosi som už zabudla 😕 viem len že sa má dávať raz za týždeň namiesto mäska.

akosi sa mi vôbec nechce spať ale za to ráno budem isto neschopná života 😅

leni dnes ste na dobrú noc nekočíkovali ? 😀

sisa.b
22. sep 2009

yvka, ked ja si to tiez nepamatam, ale skus stranku kojeni.net 😉 my sme tusim mohli zaradit zltok mesiac po zaradeni maska, ale nekojenci zrejme skor 😕

inneska, skusim kuknut, aj ked neviem presne, kde 😀 na tej trznici v obchodiku mali krasne kittinkovske capicky, ale zrovna ta bola na fest, tak som ju radsej nebrala, ak by sa este sprala

inneska
22. sep 2009

sisa..vchádzaš hned tým prvým vchodom zo smeru doors, stánok hned vľavo 😉

yvka...so žltkom neporadím 😕

idem zalahnúť, nech ráno nezaspíme 😀 😀 dobrúúú 🙂

inneska
23. sep 2009

bré ránko 🙂 tak my vyrážame z domu 😉 čúz o pol hodku 😀

dream.d
23. sep 2009

Dobré ránko. Tak mládenec sa konečne zobudil. Ja som ho ráno o 6.30 nakrmila, a lahli sme si ešte že tak do 8 si pospime. A nakoniec sa to akosi predlžilo. A tak sme sa na vás tešili. Verejne sa vám ospravedlnujeme za zaspatie 😀
Keby zaspím do školy už mám poznámku. 😀
Lenka dream preto, lebo som si to začala dávať ešte$v čase puberty ako prihlasovacie meno a zostalo mi to tak až do teraz, všade dávam rovnaké mená a heslá aby som na nenezabudla. 😀
Yvka super stránka.
Užite si stretko s detičkami.

mkatka
autor
23. sep 2009

Yvka, až budeš objednávat ty itty bitty, dej vědět. Vzala bych taky, šábnem se o poštovné. Ale nejdřív bych se zeptala že jak to rychle přijde, 2 měsíce na ně čekat nehodlám. Ještě by mi z Ska vyrostla a co pak.... 🙂

Vojtíno šel dnes zase do školky. Kupodivu bez slziček, ale jak tam viděl ty plačící dětičky, tak se mu taky zalily očička...ale než začal, zavřeli jsme dveře a šli pryč. Celý dopo jsem zas uklízela, abych zabila čas. Teď to půjdu rozfunět na gauč. Už aby bylo 14 a půjdu si zas pro něj. S ním je to někdy na zabití ale bez něj na umření... 😵

dream.d
23. sep 2009

Baby našla som stránku so super nábytkom. Tak podla toho by som si bývanie vedela zariadiť. Samozrejme ked si odmyslím ceny a dom, do ktorého to zatial nemám kde umistniť, kedže žiadny nemám. ale snívať môžem. 😀
http://www.4style.pl/

zuzula25
23. sep 2009

ahojte,dnes bolo super,takze buduci tyzden repete 🙂
inneska radi sme vas spoznali,mas nadherneho chlapceka 😉
dream asi dame nabuduce stretko az poobede,aby ste zas nezaspali,vy spachtosi 😀
kvetinka sa kdesi stratila a nedorazila 😅

sisa.b
23. sep 2009

zuzi, ta hexa vakcina obsahuje aj to polio ☹ http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/detai...

zuzula25
23. sep 2009

sisa ved ja som hovorila,ze si to uz nepamatam 😅 co sme sa to ucili,tak to je uz 7 rokov,a vtedy boli este ine vakciny.a to polio je take nebezpecne??