Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
27. sep 2009

ja si ho neviem nazivo predstavit, hovorili, ze bude dost velky 😅 lebo strecha ma cez 8 metrov 😅

mkatka
autor
27. sep 2009

Ahojte

Nedávno tu byla řeč o čepičkách - nechte se inspirovat http://www.styloveciapky.sk/

Kdyby byl zájem, mohla by se udělat hromadná...

mkatka
autor
27. sep 2009

Tak mě tak napadlo...mám do porodky všechno? Můžete mi to projít očima? Do Ilavy myslím....

balík plen, vlhčené ubrousky, papírové ubrousky, přebalovací podložky, 2 balíky vložek pro sebe (další doma v pohotovosti), 3x ty zdravotní kalhotky, wc papír, noční košile, župan, kojo podprsenka, několikery ponožky, pantofle + pantofle do sprchy,

hygiena: ošuška a ručník, sprcháč, šampon, mýdlo na ruce, intim mýdlo, hřeben, tyčky do uší, kartáček a pasta, nůžky, bepanthen a gel na hojení hráze

oblečení pro mimi na cestu domů (jiné ne), deka na přikrytí pro mimi na tam

kloboučky na kojení (co kdyby), nafukovací kruh (kdybych se nemohla posadit 😅 )

těhotenská knížka, občanka, doklad z matriky kvůli příjmení (nejsme svoji)

Mám všechno?

yvka1
27. sep 2009

Katka ja by som pre mimi zobrala ešte ponošky,čapičku a rukavičky keby sa škrábalo. Ale neviem či by som používala intim mydlo 😨

lenka0402
27. sep 2009

Katka ja som si zobrala este zo sebou rukavicky pre maleho aby sa mi neskriabal,a ponozticky a mozno aj capicku.
Nam tam bola zima..inac si myslim ze Ok.

lenka0402
27. sep 2009

A ten sprchac neodporucam..obsahuje rozdne parfemi..nam tam odporucili len obyc mydlo detske.
A este si pribal vlozky do podprsenky.Keby moc tieklo mliecko.

zuzula25
27. sep 2009

katka tiez asi nie je co k tomu dodat,ako pisu baby len tu ciapocku(nevyuzili sme)ale ponozticky sme vyuzili,maly sme aj dudku a odsavacku mliecka.tie kosele si zober aj 3,jednu staru co aj vyhodis po porode,lebo bude od krvi
potom karticku poistovne, ale tu asi nosis pri sebe,nic ine ma nenapada

lenka0402
27. sep 2009

Sisa inac kraaasny domcek,no vedela by som si predstavit.
Zuzi a vy ste ako na tom?stale v ramci uvazovania?ci chcete ist do toho

yvka1
27. sep 2009

Ak by ste náhodou chceli vedieť naše deti už spia !!! 😀 😉 juuuuuuuuuu to bude večer 😵 😵
Bože ani si to neviem predstaviť že stavať domček,my by sme to mohli jedine na kľúč pretože ani ja ani muž nie sme na takéto veci.takže aj keby na to máme by som si netrúfla ☹ 😝 😅 sisa držím palce a v dobrom závidím ten vegetík s deťmi na dvore keď už bude dostavaníé 😎 😀

sisa.b
27. sep 2009

tak ja som sa normalne samponovala aj sprchovala, ale intim mydlo som nepouzivala. MD mi kazdy den nosil flasu cerstvo uvareneho repiku a s nim som sa umyvala po kazdej potrebe.
oblecenie neviem posudit, v tn mali pre deti vsetko, az na tie ciapocky a rukavicky, ale nam tam bolo priserne horko 😝

normalne ti zavidim ten stres ohladom ocakavania 😵

zuzula25
27. sep 2009

aj v ilave maju pre deti vsetko,ked si pojdes vypytat na novorodencov ponozticky,tak ti daju,ale ja som mala svoje.
este som zabudla pribal si nejaku mineralku neperlivu a velmi dobry je aj dzus po porode z cerveneho ribezlu,ten sa moze a je dobry aj na krvinky

ivetka5
27. sep 2009

Ahojte, tak konečne som sa sme dostala🙂 Ako ste víkendovali? Malý už spinká, ale idem ešte žehliť, tak si to užijem🙂
Zuzka, aj ste pozreli pozemok, a kde? my sme sa dnes zrovna o tom bavili, ale je to dosť korún, boli sme mrknúť dole pod Chatou Mignon, tam prerábali zo škôlky 7-m 2-jdomov, čiže 14 byt. jednotiek, ale bola tam brána, tak sme iba jeden videli, ktovie ako je to vo vnútry, ale myslím, že za to pýtali 4,5mil. nech si utrú čelo, na to že ani pozemok tam riadne nieje a sú domy pospájané, to je ako na byte. Ale myslím, že do 1,5mil. dávajú z fondu rozvoja bývania, je tam oveľa lepší úrok. Ani sa nenazdáme a budeme všetky ženy už písať z chalúp, aj Lenka, Yvka, čo vy viete, možno za 20 rokov 😀 Len tie pozemky.
Zajtra sa chystám konečne na to kožné, tak som zvedavá, čo nám povie. Nikto nejdete v utorok na poradňu? My ideme.

ivetka5
27. sep 2009

Mkatka, ja som pila aj Vineu, vraj je dobrá na tvorbu mliečka. A ponožtičky, čiapočku a rukavičky sme najskôr nemali, ale tatino doniesol, boli super. Využila som.

yvka1
27. sep 2009

ivet za 20 rokov-to nestraš! 😉 s našimi sme sa na dom sťahovali keď som mala 15 a to už bolo pekne o ničom. aj keď ma ten dom láka, viac si predstavujem nejakú víkendovú chatu. pekne tam vypadnúť si oddýchnúť...ale zasa keby mi ho chce niektorá z vás darovať určite namietať nebudem 😀

ivetka5
27. sep 2009

A tak to bolo obrazne, že za 20, ale ktovie. Keď už budeme starší, tak nás to možno lákať bude. Ja som teraz inak rada, že upracem tu, no na chalupe by som musela stále, alebo by som si už asi aj na to zvykla, že nemusí mať človek vždy všetko vyleštené 😀

sisa.b
27. sep 2009

ivetka, ja som byvala 8 rokov na dome a teda nevidim v tom upratovani ziadny rozdiel. akurat bude rozdiel v tom, ze dom budeme mat ako dva byty 😅

inneska
28. sep 2009

krásne dobré ránko prajeme 🙂

hlásim obstojný víkend 😅 včera ma svokra aj švagriná ukecávali ešte na jednu noc, ale erik rozhodol, že ideme domov...bol celý uplakaný, mrzutý, tak som zahlásila, že odchádzame...a doma bol klud 🙂 či tam na neho nebolo aj veľa ľudí..o 6 ľudí viacej..a stále sa mu niekto iný prihováral, stále ho brali na ruky..či nebol aj z toho taký...a celkovo mi už ani tam tak dobre nespal ako zvykol...ale bola som rada, že ideme domov, nie že by mi tam bolo zle, ale doma je doma 🙂 a bolo to vidieť...prišli domov 20,30 tak som erika okúpala, dala napapať o 21 a spal mi až do 6,45 bez prestávky 😵 😵 😵 teda náš nový rekord, prvá prespatá noc v kuse a tak som sa fajne vyspala 😀 😀 ja som spala od 22 do 7,30 😎

a tu máme čo nové?? 🙂 pôjdem postupne dočítať 🙂

zuzula25
28. sep 2009

vitaj inneka doma,tie deti to citia,ze doma je len doma.aj u nas to tak funguje,ze sice matko je dobry na navsteve,ale je taky nesvoj.

yvka vsetko naaaaj k dnesnym narodeninkam,vela zdravicka,stasticka,lasky,sexu.penazi,aby si dobre dokoncila skolu a podarilo sa ti ist dalej a hlavne nech ta doma posluchaju a este vsetkeho co si prajes 🙂

inneska
28. sep 2009

zuzu..vitám vitám 😀 taká som bola happy, ked sme došli domov 🙂

a takisto sa pripájam k prianiu všetkého naj k narodeninkám pre yvku 🙂 🙂 🙂 🙂 veliká gratulkaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

sisa.b
28. sep 2009

yvka, aj my prajeme vsetko najlepsie k narodeninam 😵

tak ja som naopak bola vecer absolutne zufala ☹ mlada spat ani za nic, ucit sa mi nedovolila, ked som sa zatvorila v izbe, tak mi stale na dvere buchala, ked som ju pustila, tak som na nu musela davat pozor, draheho to nejak netankovalo, jeden priklad som aj 3x prepocitavala, ked ma kazde dve minuty vyrusili... no vidim to velmi biedne s tou mojou skolou ☹ o jednej v noci konecne zaspala, ale to som uz aj ja odpadavala od unavy, tak som este do tretej cosi pocitala, ale to uz mi ani do hlavy neslo 😔

sisa.b
28. sep 2009

innes, tak teraz si doma oddychnete 😉 na deti toho byva vela, nove prostredie, kopec ludi, potom to nevie ich hlavicka spracovat a byvaju mrzute a uplakane (niekto tomu hovori aj urieknute 😀 )

yvka1
28. sep 2009

ďakujem, ďakujem 😉

sisa derivácie a tomu podobné hlúposti z prváku by som ešte našla ak by ti to pomohlo 😉

sisa.b
28. sep 2009

yvka, ja mam skripta z matiky I., tak s tym si vystacim, ale teda zabudla som za tie roky vsetko, tak sa snazim dobiehat ☹

dream.d
28. sep 2009

Konečne som sa dočítala. Ako som sa dostala na farmwille nie a nie sa dostať inde. No katastrofa s tými hrami.

Yvka tiež prajeme všetko naj naj k narodkam.

Sisa a všetky študujúce veľa síl a chuti do učenia. A nie je nad ten pocit ked už máte po škole. Len teraz mi to niekedy chýba a vrátila by som sa aspon na chvílu k tým stresom. Možno ... sa ešte rozhodnem...

Domček je môj sen len nie je zatial začo. Snád sa ho raz dočkám. Podla mna niet nad súkromie na vlastnom pozemku, žiadny búchajúci a vrtajúci susedia nado a podo mnou a plus iné plusy.

Je možné aby mi po skončení dojčenia prestala chodiť mrcha? Mám taký divný pocit. Ešte pár týždnov počkám a pôjdem asi k dokimu ak nič nepríde. 😀 Ale bábo by mi nevadilo, ani drahému, len ma serinká to naše bývanie.

sisa.b
28. sep 2009

dream, zeby? 😵 😵 😵 ja dojcim a mrchu som uz 3x mala 🙄 skus kupit testik, nech sa tu s tebou vytesujeme 🙂

lenka0402
28. sep 2009

A 🙂 hojte
Akurat sme z prechadzky doma,bola som kupit malemu papucky na trznici,lebo tie z deichmanu sa nam rozpadli 😠 este pojdem vypatrat blocek a pojdem ich reklamovat.

Mame novinky dnes sa mi posadil sam zo styroch 🙂 🙂 🙂 taka som bola vytesena 😉
Stvornoskovat nevieme este uplne este trochen pada,ale tych par metrov sa mu zadari 😉 🙂

Dream no mozno motyka vystreli a Vladko bude mat surodenca 🙂

Yvka pripajam sa ku gratulacii,,hlavne nech ste vsetcia zdravy,to je podla mna to najdolezitensie. 😉
A nech deturence posluchaju.

lenka0402
28. sep 2009

Iness ak takto chodis sama,,,ja vetsinou,,mozme spichnut stretko aj mi dve 🙂 🙂

inneska
28. sep 2009

sisa...tak to ťa obdivujem pri 3 deťoch študovať, ja by som nebola schopná ani pri jednom 😅 držím palec, nech ti to ide 😉 a poznáme urieknutie...erik už bol urieknutý...asi 3 týždne dozadu...a včera to bolo inakšie, ale doma už bolo dobre 😎

lenka...no skoro vždy takto chodím sama, niekedy s mamou, ked potrebujem do obchodu, kam sa s kočíkom nedostanem 🙂 a kludne môžeme aj spolu chodiť 😉

inneska
28. sep 2009

inak babulky, ak tu niektorá kupujete plienky Pampers(ale väčšina z vás tu asi látkuje, ako som postrehla 🙂 )ale ak by predsa niektorá, tak mám 3 kupony na zlavy do stredy(dala mi ich švagrinka cez víkend), ak sa niektorej hodia,tak napíšte, posuniem dalej, inak skončia v koši 🙂

sisa.b
28. sep 2009

inneska, latkujem len ja s yvkou, lenka mala tiez nejake pokusy, ale tusim neslavne. a katka je tiez latkarka, ale ta bude zas az po porode latkovat 🙂 u nas tiek kupony skoncili v kosi 😀