Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
28. sep 2009

ahojte 🙂

ivetka ako ste dopadli na koznom??

dream,zeby surodenec?? 🤐 😵 aspon by si to mala za sebou.ja sice este kojim,ale este som mrchu nemala,nastastie 🤐

leni gratulujeme k posadenie,to ste potom asi narovnako s Matkom,tiez si sadol sam v 7.mes a za chvilku uz staradil po celom byte.kde su tie casy,ze len v klude lezal?? 😝 a hlavne spaval v noci 😝 ☹

lenka0402
28. sep 2009

Zuzi presne som to mala na mysli,kde su tie casy 😒 ale som rada ze uz vie pekne sedkat lepsie sa s nim zahram,a aj on sa vie chvilku zahrat sam 😉 a uz sa tak nepyta na ruky 😝 aj ked teraz mame take obdobie
mamickovske.A ten spanok 😝 😒
Musela som odmontovat bocnicu z postielky a prisunut si ju k nasej postely aby som ho mala poblizsie,,lebo vstavat 100 krat z postele aby som si ho chvilku zobrala na ruky a on za minutku zas spi to bolo o hlavu 😝
Teraz mu staci ked ho pohladkam po hlavke,,pritulkam sa k nemu alebo sa onj pregula ku mne a tak spinkame.

Ineska tak niekedy spichneme to stretko,,dost casto sme chodievali ja z ivet,alebo sa zo zuzkou stretneme
na hupkach.Inac chodievam sama,mangel je skoro non stop v praci..a obcas aj z mamou to je jasne 😉

inneska
28. sep 2009

sisa...ja len ak by sa niekomu hodili, tak sú k dispozícií 🙂 ak ich nikto nebude chcieť, tak ich s kludom hodím do koša 🙂

zuzula25
28. sep 2009

no veru leni stretko na hupkach...zajtra??mozme ist aj na to ucko 🙂

innes ja som tie kupony vyuzila,tak mame nejake zasoby plienok doma

lenka0402
28. sep 2009

Zuzi mozme ale stretneme sa na tych spodnych a na ucko pojdeme uz spolu 😉 tak 9.30 skor by som asi nestihala.
Akurat zajtra mam MM doma aspon bude rad ked z rana vypadnem,lebo ho stale sekirujem aby upratoval 😠
Kto sa prida na zajtra?ivett..iness?...alebo... 😉
Baby frcim robit slivkove gule 😉 😉 zatila paaaaaaaaaaa

lenka0402
28. sep 2009

Iness ak by si isla tak by sme sa mohli stretnut 9.15 pred DMkom. A ivett uz vie kde su hupky 😉

lenka0402
28. sep 2009

Baby poradte mi co by som mohla dat malemu na stipance od komarov?aby sa neskriabal?

zuzula25
28. sep 2009

leni fenistil gel,alebo kvapky mu kvapni

sisa.b
28. sep 2009

zuzi, cestou z karate som stretla matka s dedkom 🙂

inneska
28. sep 2009

lenka...vraj má zajtra pršať, ale ak by nepršalo, tak sa pridám...a ešte uvidím aký bude erik, posledné 2 dni je dosť mrzutý, aj dnes bol taký...zobudil sa v kočíku a mrnčal, vrtel sa...ak by mal byť taký aj zajtra,tak radšej budem doma s ním 😝

lenka0402
28. sep 2009

Ineska ja sa sem rano este nazriem,tak sa ozvi ci ta mam cakat..a uvidime aj podla pocasia to je jasne.
Ivet kde sa flaaakas?

ivetka5
28. sep 2009

Ahojte, som tu neskoro, ale predsa🙂

Yvka aj my sa pripájame ku gratulácii, hlavne veľa veľa zdravíčka prajeme 😵

Zuzka, no dopadli sme ok, tak, že treba ho sledovať, na kontrolu podľa potreby, dala nám ešte jednu mastičku pri výskyte začervenania, ale poslala ma hneď na alergológiu sa objednať, tak 8.10. ideme na veškeré odbery krvičky a potom k doktorke si dohodneme termín, tak som zvedavá, dúfam, že žiadnu pliagu nám nezistia. A odtiaľ sme išli k našim, tatino do práce, tak sme prišli až večer domov, lebo sme ešte na nákup boli.

Lenka, zajtra síce máme poradňu, ale mohli by sme, veď aj tak tam chodím neskôr, je od 11 do ktorej, nevieš?
Bolo by inak super sa stretnúť, a tam je to krásne na U-čku. Ja by som sa po ceste k Vám pripojila.

ivetka5
28. sep 2009

Lenka, veru flákam, ale dobehla som to 😀

inneska
28. sep 2009

lenka 😉 IP

ivet...neviem ku komu chodíš, ale kuk sem 😉 http://www.dubnica.sk/mestske-organizacie/mests...

lenka0402
28. sep 2009

Mi sme zatial dohodnute na 9,30 tak vsak mi si mozme rano este zavolat.Alebo sa priamo mozme stretnut na hupkach ale na tych na ihrisku.Jasne ze to plati ked nebude prsat.Duuuufam ze nebude.
Poradne zacinaju o 11 a su min 2 hodky..podla mna urcite.
Idem chrnet bruuuu noc.

ivetka5
28. sep 2009

Inneska ďakovala, ja som u dr. Kadlubiaka.

Lenka, aj som si myslela, že min. 2 hodky, ale ako som to pozerala, tak vraj do 15:30, ale to isto nie, tak dlho.

Sisa, inak MM je super v matike, ak by si niečo nevedela. 😔

Aj my prajeme dobrú nôcku, pa🙂

inneska
28. sep 2009

dobrú nocku bambulky 🙂

sisa.b
28. sep 2009

no pekne, vy ste to zabalili a moje dieta sa asi rozhodlo, ze prave absolvovalo druhy denny spanok 😠
snazim sa ucit, ale je to na ... 😝
ivetka, tak TM by sa mi niekedy hodil, lebo ked na tie priklady pozeram, tak niekedy nie som schopna prist na to, ako to vypocitali 😅 tak sa viem aj pol hodinu zarazit pri jednom priklade a potom pridem na to, ze je to uplne lahke, takze mat niekoho, kto by mi to povedal hned, naucila by som sa viac 😅

mkatka
autor
29. sep 2009

Ahojte

Koukám, že Pampers propadly na celý čáře....a to to bývaly hvězdy mezi plínkama....

Co je to dnes za počasí....???

Yvka měla narozeniny? Mi uniklo... 😕 tak dodatečně alles gute 😵

Tak už je mi jaksi lepší, v krku bolí už jen sem tam, kašel už nepálí na prsou a začínám víc vykašlávat. Trochu se přidala rýma, ale to už je brnkačka. No já to snad stihnu vyléčit. Žé bý? 😉

Sisa prosím tě....v Pruském mají chodník podél silnice? Mě Pruské nikdy moc neokouzlilo, hlavně na ten směr Púchov je to jak ze špatnýho filmu....ale dalo by se i tam (to bydlení). Taky mi muž říkal, že je to velmi sportovně založená obec - floorbal, hokejbal a kdesi cosi....to bude Šárka asi ve svém živlu, že? 😉

ivetka5
29. sep 2009

Dobré ránko maminy, tak ako to dnes vidíte? Idete na preliezky?

Sisa, kludne nieje problém, keby si potrebovala 🙂

Prajeme Vám pekný dník 😉

zuzula25
29. sep 2009

ivetka my uz vyrazame 🙂

kvetinkaaa
29. sep 2009

ahojte. zajtra mam v plane ist poobede do Dca, dufam ze nezostane len pri planoch ale bude to aj realitka 🙂
tak ak niektoru stretnem budem rada, ael neviem či spoznam 🙂 poznam asi iba Ivku,Ivetku a to je asi aj vsetko.
keby čosi štuchnite do mna. mam zeleno šedý kočik, vaničku nosime stale.

baby a tie čo nelátkujete ake pouzivate plienky? lebo ja som špekulovala ale som naspat na pamperskach a som najspokojnejsia, hm?

mkatka drzim palce jej ale sa mi vynaraju spomienky spred 5 mesiacov 🙂)))

sisa.b
29. sep 2009

kvetinka a kedy poobede? to je taky termin pre nas, hadam by sme sa aj pridali 😀 my mame akurat o 17,30 karate, inak volny den.

inneska
29. sep 2009

kveti...tak poobede by to šlo 😉 kludne môžme hodiť spicha 😉 len trochu viac upresni čas..my máme zeleno-zelený kočík(tmavá so svetlou) 🙂

a čo sa týka plienok, my sme dopoužívali tescové fialové(spokojnosť) a teraz máme dm-kové a takisto spokojnosť 🙂 pampers, huggies som ešte ani neskúšala 😅

inneska
29. sep 2009

a ako bolo na preliezkach?? 🙂 erik sa fajne o 10 pokadil, tak sme sa prebalili a vypadli von(na poštu, mali sme tam overal na zimu 🙂 )

kvetinkaaa
29. sep 2009

baby neviem, ale musim ist zaniest danove priznanie brachove tak asi pojdem uz tak o jedenastej, potom asi na obed domov s muzom alebo ako to vymyslim a poobede by som mala volno. ty vole, to budem vediet az zajtra : )))
zajtra to tu napisem, ved tu asi budete.

iness kde si kupovala overal? aj ja pozeram, ale vraj mi stači len zimna bundička plus fusak. a to máme. tak uvidim.

páá

inneska
29. sep 2009

kveti...oki, tak tu potom hod približný čas a miesto, kde sa budeš pohybovať a snád sa stretneme 😉

a overal som kupovala z MMB, páči sa mi, lebo sa dá spraviť aj ako fusak 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2030136 a mám aj bundičku aj fusak, tak sme riadne vybavený na zimu, môže mrznúť 😀

lenka0402
29. sep 2009

cafte 🙂
Na preliezkach bolo super ako vzdy 😉 Zuzka odisla skor,Matulo isiel buvat aby bol fit na plavanie 😉 My z Ivet sme este chvilku pobudli,Noelko sa este napapal.

Babule nemate niektora kartu z DM drogerie activ beauty?Som si o tom citala,ze ci sa oplati a ake ma vyhody.
Teraz ak si ju zalozis do 22.11 tak ty daruju hned 50 bodov.Zbieraju sa body za 1 ecko mas 1 bod.
Mozes si to zamenit za zlavove knizky a td.Pri 50,100,150 bodoch mas vyhody napr.
zlava na cely nakup 15%alebo 25%na urcity produkt ktory si vyberies alebo 50%na top produkty,je toho viac.
Mate to niektora?

zuzula25
29. sep 2009

ahojte.

leni ta karta Activ beauty ma byt teraz od 1.10,miesto tych nalepiek co sme zbierali,teda aspon ja si myslim

kvetinka my pouzivame tiez pampersky,som s nimi spokojna,ale na noc mi ich precikal,tak tam davam babylove.a teraz testujeme aj eko plienky Alany z DM-aj tie vyzeraju byt super.

innes pekny a prakticky overal

katka nerodis??kamaratka co mala rovnako termin ako ty,tak ta uz dnes rano porodila.drzkajte sa a myslime na vas 😉

sisa nasla som si teraz od teba zmeskany hovor(boli sme na plavani)

inneska
29. sep 2009

leni...aj tesco má tento systém zbierania bodov, tak sa teším aj na dm kartu 🙂 a tiež si myslím, že to bude až od 1.10. 🙂

zuzi...a kolko stoja tie eko plienky? 🙂 sú drahšie či ani nie?