Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lugu
16. dec 2008

Ahojte baby,dlho som sem nic nenapisala,ale sme "doma" na vychode a casu stale malo.Pozeram,ze ste zacali kadernicku temu,ja som sice dca este nikoho nenasla,ale dala by som si poradit,len mi budete musiet lepsie vysvetlit kde sa to nachadza.Viem sa orientovat od lidlu k tescu alebo ku kauflandu a smerom na stanicu a to je vsetko 😀

centik
16. dec 2008

Lugu tak to sa vies orientova v podstate skoro vsade 😀 ked pojdes smerom na stanicu tak tam byvam 😀 😀

centik
16. dec 2008

ja v dubnici poznam len tu Tanu Kopilcovu, ale este sestricka na gynde mi spominala nejaku babu ze super striha, ale uz si nepamatam meno,

tanidlo
16. dec 2008

Jani, dik, mailik dorazil, ozvem sa hned ako drobec zaspi a budem mat chvilku klud, teraz som len na skok..

Ja by som s havom isla hned von, asi si niekedy pridem pozicat toho Tvojho 😀 😀 😀 A ako bolo ?

Lugu, no a kusok od Centika zas byvam ja 😎

A kadernicku v Dubnici nepoznam ziadnu, aspon som teda nikdy u ziadnej nebola..takze neporadim..

3558
16. dec 2008

lugu tak to potom poznas celu dubnicu. 😀 😀 😀 😀 😀

centik
16. dec 2008

ale sme vysvetlili Lugu kde je co 😀 😀

lugu
16. dec 2008

to ste mi fakt pomohli,kadernicka tu je plne vytazena,takze mam smolu ☹ asi si tie sive vlasy budem musiet zafarit sama - genetika je teda riadna svina 😖 a to najleppsie sa uslo mne 😀

centik
16. dec 2008

ja si tiez farbim sama teraz

3558
16. dec 2008

lugu ja mam sedive od 18 rokov. tak neplac. su aj horsie veci na svete. 😉 😉 😉

centik
16. dec 2008

dobry veceeer tak moje dieta este nespi ach jaj 😅

tanidlo
16. dec 2008

Jani, co to mas za nocnu sovu ? Po kom asi je ? 😀 To mne hadam este nikdy ani do desiatej nevydrzal, aj ked je pravda, ze obcas vyvadza dlhsie ako je zvykom..musis Bibku cez den dobre ustvat, nas Maco sa dnes tak vyblaznil, ze padol ako poleno, ked doveceral a ja s nim, takze uz som pomaly tiez vyspata..hehe..

tanidlo
16. dec 2008

Idem znova spaaaat..dobruuuu nooooc 😎 😔 😔

centik
16. dec 2008

TAni ona je hrozne unavena len ju trapia dost zubky, este je stale hore, ale vidim na nej ze sa jej chce velmi spat

tanidlo
17. dec 2008

Jaaaj a ja ze sa jej nechce spinkat..tak my toto mame zase cez den, ze maly chce tak strasne spat a nevie si nejako najst miesto, zacne strasne plakat len zbada postielku, alebo mu len naznacim, ze ho chcem polozit..ale ci to je zubkami, to neviem..asi na tom nieco bude..

centik
17. dec 2008

no tak my sme nakoniec o 00.30 zaspali 😒 a zacala mala soplit tak parada
ale aspon nieco pozitivne, dnes nam namontoju novy sporak 😀

tanidlo
17. dec 2008

Jani, takze ides vyvarat a vypekat 😀 😀 😀 😀

centik
17. dec 2008

no neviem ja k tomu nemam moc vztah, k vareniu ano ale k peceniu vobec 🙂

tak uz sme zasobeny z lekarne do nosa som kupila nejaky Panthenose a probiotikum

centik
17. dec 2008

ale peciem dnes, ale len zemiaky 😀

3558
17. dec 2008

ja mam perkelt s cestovinou, to je rychlovecka a prave som dopiekla mufiny ktore som mimochodom piekla prvy krat. neviem ake su, lebo su este horuce. vcera som si kupila na ne plech, je tam 12 jamok tak testuje. vonaju dobre, ale uvidim co z toho. o hodinu ideme k midwife na vazenie maleho. tak potom napisem kolko uz ma kilov. je to slon ale ratam okolo 9.
centik pevene zemiaky aj ja milujem. vlastne ja milujem vsetko jedlo. 😢 😢 😢
30 rokov som na sladkosti ani nepomyslela a teraz po porode by som sa zabila aj za horalkou. je mi jedno co to je, len nech je toho vela vela vela vela 😀 😀 😀

centik
17. dec 2008

no ja som sa vazila s malou, tak vazime spolu 70.5 kg 😀
Zuzi ja som na sladkosti odiakziva asi 😀 ale najradsej mam take suche kolaciky, linecke kolecka to je moje 😀

centik
17. dec 2008

Tani takto chodis v dazdi po vonku? aj s maminou? 😀

tanidlo
17. dec 2008

Jani, teeeeeda, si nas spehovala a ja som Ta zas nevidela 🙂 Boli sme bratovej dcere zaniest skolsku tasku, lebo bola u sestriciek tuto pri nas v Oratku a mala ju tazku jak fras, tak aby sa s nou potom nemusela tahat ona 😀

A suhlas so suchymi kolacikmi, presne si trafila linecke..to je fantazia, pre mna ani ine byt nemusia len suche na Vianoce 😀 Ako pecie novy sporak ?

Zuzi, ja by som tiez niekedy pre sladke "zabijala", aj pre taku horalku veru, ked nic nemam poruke, ale muffiny zrovna do tejto kategorie nepatria..tie nejako nezvladam, ale zas vsetci naokolo ich zboznuju, tak som asi divna, hehe..ako chutili tie Tvoje, pochval sa 😉 A kolko ste navazili ? Ja pojdem tiez hadam nasho slonika hodit na vahu, potom prihodim cislo..

centik
17. dec 2008

Tani sporak este neni zapojeny, kazdu chvilu by mal prist plynar 😉
ja som nespehovalaaaaa ja zato nemozem ze si stale vonku ked idem so psom 😀

3558
17. dec 2008

tak hlasim ze sme boli dat zvazit maleho. myslela som ze bude mat okolo 9 kg a on ma chuda moje iba 7.96kg.
no fifipierko moje male. este nas idem zvazit dokopy. pockajte 😝

3558
17. dec 2008

69dokopy.maly zostal v soku. myslel si ze ho beriem na ruky a budeme sa zase prechadzat a ja som ho vratila na deku. tak spustil place. ok uz idem ahojte zajtra. 😅 😅

centik
17. dec 2008

Zuzi na 5 mesiacov ma peknu vahu 🙂
mna stale boli hlava odkedy mal prist ten plynar 😀 inak sporak uz je nahodeny, tak hadam upeciem aspon linecke na vianoce mnam 😀 Tani neprides mi pomoct? 😀 😀 asi keby sme sa dali dokopy tak by sme viac zjedli ako potom polepili 😀 😀 😀

tanidlo
17. dec 2008

Jani, no dooooobre, tak to asi vas havo vzdy vytusi, ze ideme von, tak vytiahne aj Teba 😀 😀 😀 Inak si trafila, to by dopadlo s tymi lineckymi, by si potom musela piect minimalne druhu varku, prva by padla skor, ako by sa dopiekla..hehe..to poznam, ked sa pecie u nas, priebezne to stiham aj jest a mama sa potom cuduje, kam vsetko mizne 😅

tanidlo
17. dec 2008

Zuzi, veru, pekny Macko ten Vas Samko, ci Ty si chcela vacsiu vahu ? 🙂 My sme sa nestihli dnes odvazit, drobec zaspal hned ako sa okupal, tak hadam az zajtra rano, ak nezabudnem, ale pocitam, ze cez 10 to bude kazdopadne..teda bezo mna 😀 😀 😀

tanidlo
17. dec 2008

No nic, ja to tu balim a idem tiez pospat, zajtra ma caka velke upratovanie uz konecne, tak aby som vladala 😀 Bruuu noc vsetkym... 😔 😔 😔

centik
17. dec 2008

joj to nase pecenie mi pripomenula ze mi babka dala dnes orechove rozteky, a som ich odlozila do chlebnika nech vsetko nezjem, aj som nato zabudla tak sa idem na nich vrhnut 😀 ale inak niesom pazrava 😀 😀