Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
3. okt 2009

Baby sup sup uz tam mame 24 foto.Ale som ja sikula 😀

lenka0402
3. okt 2009

to aby sme spachali dalsie stetko,aby sme to dohnali az do 50 foto 😀 co tak niekedy na buduci tyzden do MC? 😉

ivetka5
3. okt 2009

Ahojte, tak celý deň som to zas flákala, ale zas sme skoro vôbec neboli doma. Zajtra sa chystám robiť drobcovi presnidávečky 😝
Lenka, vieš čo, cca je to 30 km od BA, švagriná tam bola min. týždeň, vraj sa neoplatí na veci, ale ono je to nevyspytateľné, lebo oni hádžu akcie každý deň niake, no my hlavne do drogošky chceme, ale tá je v hainburgu, to je asi od BA 10 km, a v pohode sa odtiaľ do 20 min. dostaneš do Pandorfu. Poviem ti keď prídem, či sa oplatilo, uvidíme. Ale ja hovorím, že je to super celodenný výlet 😀

ivetka5
3. okt 2009

Baby, super ste to vymysleli s tými fotečkami 😉

Lenka, jasné eurá berú.

inneska
3. okt 2009

zuzi...vdaka za hesielko 😉

lenka...ja chcem ísť kuki na ten výpredaj do MC, asi najlepšie v pondelok, aby nebolo popreberané 🙂

inneska
4. okt 2009

bré ránečko prajeme...

chystám sa robiť pečené kuriatko s ružou a ešte neviem akú polievku...a poobede neviem, zatial sme bez plánu 🙂

lenka0402
4. okt 2009

No dnes tu je riadne ticho 😕 Dnes som kupila malemu tie Eko plienky,Alana ako aj Zuzka tak vyskusame.
A nie su a take strasne drahe,,vidu okolo 8 cosi a je ich tam 48.A ked sme to z MM pozerali kolko vyde kus tak su len o korunu drahsie ako Babylovky.Tak som zvedava 😕 co to bude zac.

Ivet ako prichute si robila?ja som robila jablko nektarinka,a banan broskyna..a tiez som tam dala trosku cukru
pre sterilizaciu.Ale nam tak chutia ze coskoro budem musiet robit novu varku presnidavociek. 😉

Boli sme mrknut v tescu na overaliky,nooo krasny vyber ale este som to nechala na neurcito..A pre dievcatka,,tie krasne ruzovucke bundicky,ciapocky,gatusky,naaadhera 🙂 by som si vedela vybrat,

zuzula25
4. okt 2009

ahooojte.

sisa pozerali sme dnes na nete bytiky a uz tam mate aj vas.

katka??zeby rodi??dnes sa neozvala...ale zas vonku bolo tak krasne,ze by bol hriech sediet za netom

leni akurat som vam chcela napisat,aby ste tie Alany nekupovali,lebo Matko ich dokazal nakompletku precikat az cez pancuchy a gatuse to pretieklo,ale zatial len raz.mozno vam budu vyhovovat,ved je to tak,ze niekto precika aj pampersku a ine babo nie.

leni a kde ste boli v tescu??v dubnickom??

ivetka nezabudni zajtra na mna v tom Rakusku,ak sa to tam oplati.

inneska
4. okt 2009

idete zajtra niektorá pozrieť na ten výpredaj do MC??? 🙂

zuzula25
4. okt 2009

ja sa chystam...

inneska
4. okt 2009

zuzi a kedy?? teda o kolkej? 🙂

zuzula25
4. okt 2009

asi okolo 9

ivetka5
4. okt 2009

Ahojte, tak dnes bola makačka, robila som presnidávku, tatino bol na hríby, tak som cca 10 kg jabĺčiek čistila sama 😠 Ale aspoň, že niake našiel 😀 Robila som jabĺčkovú a jabĺčkovo-jahodovú, aj keď sa hovorí, že jahoda je alergén, počkám s nimi do jari 😅 Ak by mi to nechcel, tak spapáme my🙂 Chcela som aj s broskyňami, ale som nezohnala, zákon chválnosti, niekto aj kompót dáva, ale aj tak som toho dosť spravila, 36 pohárikov, a to sú väčšinou 3 dcl.

Zuzka neboj, myslím na to.

Aj ja by som išla do MC, ale už ideme tam, čo už. Neviete náhodou, od koľkej sú v Apolle poiťovni ráno? Mrknem ešte net, možno to tam bude. Nemám pre malého,.som zabudla 😕 ten európsku zdr. kartičku vybaviť, keby čosi. Tak by som tam zašla.

My sme poobede išli von, a tak trošku sa vyvetrať.

ivetka5
4. okt 2009

A v akej to presne realitke máte ten byt, Sisa?

Idem strihať MM a čistiť potom hríbiky.

inneska
4. okt 2009

šli by sme spolu?? 😉

ivet...tuším od pol 8, ale nie som si istá 😅 a ako si robila presnidávky? 🙂

ivetka5
4. okt 2009

Už som našla Sisa ten váš bytík.

ivetka5
4. okt 2009

Iness, ďakujem, uvidím ráno. Ako som ich robila? Teraz neviem, či chceš postup? 😅

inneska
4. okt 2009

ivet...hej postup 😉

ivetka5
4. okt 2009

Klasika, očistíš, ja som dávala na štvrťky jabká, dáš do hrnca a podliala som to cca 1/2 H2O 😉 Trošku cukru som tam dala, vraj aby sa to nepokazilo. Ale len tak odoka. Varíš do zmeknutia, popučíš pretláčatkom na zemiaky, rozmixuješ a ja som to ešte aj prepasírovala cez sitko, aby to mal super jemné, ale aj keď niake zrniečko zabudneš, tak sa tam aspoň nedostane. Do pohárikov naleješ, sterilizuješ cca 10 min. Vše. Pomohlo? Snáď sa v tom vyznáš🙂))

inneska
4. okt 2009

ivetka, moc dakujem, opisujem 😉 a vyznám sa 😉

ivetka5
4. okt 2009

Som rada, idem do hajan, pa, ráno skoro vstávam 😉 Dobrú nôcku.

inneska
4. okt 2009

dobrú ivet, aj ostatným babulkám a babuliatkam 😉

lenka0402
5. okt 2009

Zuzka boli sme v Tescu v TN ja malokedy chodim do Dca.Tam sa mi zdaa maly vyber.
Baby aj ste cosi nakupili na tom vypredaji? 😉

lenka0402
5. okt 2009

Zuzi ako zakon schvalnosti,,aj mne precikal 😠 😠 takze alany ziadna slava 😒 😝

sisa.b
5. okt 2009

ahojte 🙂 ja som vam hned pisala, ze alany nedrzia tak dobre, ako ine papierove plienky. no su eko, myslim, ze aj kompostovatelne, takze vas moze hriat pocit, ze ste aspon kusok ochranili nasu krasnu zem 😵

yvka1
5. okt 2009

neviem či už viete-nestíham dočítať-Katkina princeznička je už na svete-volá sa Editka.narodila sa dnes v noci 01:58 s mierami 47cm a 2750g 😵

zuzula25
5. okt 2009

jeee gratulujeme Katke!!!
akurat dnes som sa s Tamarou bavila o nej,ze asi uz ma babo,ked sa vcera uz nehlasila.-

dream.d
5. okt 2009

Super aj my sa pridávame Katke ku gratuláciam.
Ako sa pridávajú tie fotky do toho albumu dubnicanky?
Do MC by sme sa aj mi pridali. 😀

inneska
5. okt 2009

hello 🙂

tak do MC som sa dnes nedostala 🙂 boli sme len vonku, u babky a prababky 🙂 a teraz varím granadír 😝

katuške a editke mooooc gratulujeme a prajeme zdravíčko a veeeeela mliečkaaaaa 😵 😵 😵 😵

zuzula25
5. okt 2009

takze by smmohli dat stretko v piatok v MC??bude tam este aj burza,tak by ste mohli pokukat.

dream normalne sa prihlasis pod novym loginom(co som posielala)a potom klasicky pridavas fotky do albumov

v MC zacina od zajtra to cvicenie na fit loptach,je to od 10,