Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
8. okt 2009

Lenka, mi vypijeme za celý deň tak 250ml-300ml čajíku, som zas myslela, či nie málo. No ale ako mu chutí, niekedy viac, niekedy menej, ja si myslím, že mu tým nemôžeš uškodiť, akurát viac naciká, ale inak 😅 len mu daj, keď chce.

Zuzka, ja som tam bola, niektoré veci drahšie, ale zlaté, bud. týždeň majú ísť na tovar, na kombinézy, tak som zvedavá. Ale inak som bola v tescu, mali tam zlacnené také medvedíkové kombinézy, len najväčšiu mali 6-9 a to neviem, či by za chvíľu malé neboli, ale aj tak bola na nožičkách špinavá, niekto to tam asi povláčil po zemi.

ivetka5
8. okt 2009

Mne by mal tento mesiac prísť rodičovský, tak som zvedavá.

zuzula25
8. okt 2009

takze zajtra okolo 9 pred lidlom.ivetka ty ma pockaj ak chces pred vchodom skor.

yvka1
8. okt 2009

ahojte, s tým pitím-mne to začala robiť Vaneska približne v 8 mesiacoch. Čaj v noci lúchala ako o život-najprv fľašku potom 2 a nakoniec do 2,5 roka vypila v noci aj 1,5l čaju.vtedy som myslela že to je ok. Ale potom som zistila že piť veľa je tak isto zlé ako piť málo.čítala som niečo aj o ,,prehydrovaní " teraz sa ešte stále pocikáva a niekedy ide cikať aj 5krát za noc. Kadlubiak a urologička povedali že to mohlo spôsobiť aj to množstvo čaju v noci. Vraj sa jej telo inak ,,naprogramovalo" a vyprodukuje veľké množstvo moču v noci či pije alebo nie, ako keby si to namiesto cez deň nechávalo až na noc. teraz máme presný pitný režim a ak ho 100percentne dodržujeme tak ide max.2krát. ale ak nie tak je to stále to isté-min.5krát.

baby mi dnes spomínali že ten nový sekáč v máji je dosť drahý 😨 😝 pôjdem kuki niekedy budúci týždeň. Dnes som ale malému kúpila kombinézu v Tescu-takú zaltú modrú 😵

zajtra hádam prídem, ale ak by nie tak ma nečakajte viac ako 5 min 😀

ivetka5
8. okt 2009

Zuzka, uvidím, ako stihnem, snáď hej, lebo chceme sa z IL ešte v Kaufči staviť. Ale budem ťa inak čakať.

Yvka a aká bola, taká chlpatková, alebo bavlnená? Obidve boli krásne, len ja by som tu chlpatkovú. Boli myslím po 11 ečiek.

Snáď zajtra pršať nebude, verím tomu 😀 Dobrú nôcku.

yvka1
8. okt 2009

kupovala som takú látkovú a veľkosť 12-18 mesiacov,lebo takú z tých chlpatých nemali 😠 a stála 12€

inneska
8. okt 2009

tak výživky v pohárikoch 🙂 jablčkovo-nektarinková a jablčkovo-banánová...a sú mňamkové 😝 😝

a ešte som skladala 3 várky prádla, balila kufre na víkend...a som grogy...tak idem zalahnúť 😔 dobrú nocku...

yvka1
9. okt 2009

ahojte tak sa dnes ospravedlňujem ale vidím to na čaj a paralen 😝 tak si to užite a pozdravujte detičky od Peťka 😀

mkatka
autor
9. okt 2009

Ahojte, tak už jsme doma 😵 koukala jsem, že jsem trochu pomotala míry...2700g a 48cm - gram sem gram tam..., asi jsem to psala ještě omámená 😅
Díky všem za gratulace. Až bude volná chvilka, vložím fotky. Zatím jsem se nestihla ani vybalit.

zuzula25
9. okt 2009

katka vitaj doma,hlavne oddychuj 😉

tak dnes Matka zlomilo MC spal mi 2 a pol hodky,len s dvoma prebudeniami,jupiii

lenka0402
9. okt 2009

Ahojte
Katka uz sa tesiiime na fotecky 😉
Zuzula aj mne spal celkom pekne,az som bola prekvapena 😉 nove prostredie,vela deticiek,tak ich to asi zmohlo.

My sme akurat prisli z nakupov,bola som volaco pokupit drobcovi na zimu a jasne ze bez hracky to neostalo 😉
Len tatino to nemoze nejako do teraz rozdychat 😀 Ale konecne som splasila 2 overale co som chcela,a zimnu bundicku, 😉 A zupanik,,lebo s osusku nam trcia nohy 😀

sisa.b
9. okt 2009

katka super 😵 aj my sa tesime na fotecky 😵 😵 😵

ako bolo na stretku?

zuzula25
9. okt 2009

leni a kde ste boli na nakupoch??kde si kupila overaly??

sisa na stretku resp.ministertku bo lo fajn,boli sme nakoniec v MC,Matkovi sa pacilo,behal si tam,aj Alexik bol spokojny,aj zabudol,ze nespal.ja som o 11 isla domov a baby tam este ostali,dokedy ste boli??

dream v Koseci prsalo??tu v Dubnici vobec 😅

sisa.b
9. okt 2009

tak ste sa mali dobre 🙂

nam micka zacala pokasliavat, no dufam, ze je to len z tych soplov ☹ na to Ccko uz cakam ako na spasenie

zajtra do skoly, tak uz mam stres 😝

zuzula25
9. okt 2009

ako ten tyzden rychlo leti,ved len akokeby bolo vcera co si pisala,ze zajtra skola.a co mala??tatino zvlada??aj buva vtedy bez teba??

lenka0402
9. okt 2009

zuzka zacali sme sa obliekat asi 5 min po tebe,Alex uz zacal byt nervozny,a ako sme vysli von tak hned zalomil 😉
Bundicku nam kupila babka,taku kozusinkovu navrchu ako brusena koza,a jeden overal taky nepremokavy cerveno modry som kupila v C&A fakt podla mojich predstav za 25 eciek.A jeden taky chlpaty medvedik to som kupila v tescu za 16 eciek.V C&A som kupila aj zupan,a 2 mikiny.
A keby ma MM nebrzdil tak to tam vsetko vykupim 😀 😀 kraaaaaaaaasne veci.

lenka0402
9. okt 2009

A chcela som pre drobca este rolacik,a nikde nist ☹ 😒

sisa.b
9. okt 2009

zuzi, mala to zvlada, len ja vzdy bucim od bolesti ako nepodojena krava 😀 a tatino ma s tym malo spolocneho, svokra a svokor sa vacsinou staraju. aj ju uspavaju.

lenka, ja by som tiez vedela obchody vykupovat, len som este sponzora nenasla 😅

lenka0402
9. okt 2009

sisa sponzora? 😀 ked o niakom budes vediet posli ho aj ku mne 😀
A bola si na tu kitinkovu bundicku?

sisa.b
9. okt 2009

nebola som, zda sa mi dost draha na paradu. prechodne kabatiky mame a na zimu je slaba. zaobideme sa. mam este krasnu melirovanu ovciu vlnu taku jemnucku, rada by som jej z nej ustrikovala nejaku mikinku. len neviem, kedy 😅

sisa.b
9. okt 2009

no u nas hroza zas ☹ dieta ani za nic utisit, stale sa budi. nepapa poriadne a hracky normalne zurivo hryzie. tak neviem, ci ju zas dasienka netrapia ☹ papulku som jej natrela, ale nezda sa mi, ze by to mala navrete. no ved uvidime. ale hryzie aj mna 🙄

ivetka5
10. okt 2009

Ahojte, tak mi sme domov včera prišli spiaci, a to som ho nechala v kočíku, a spal skoro do 14:30, ale je to asi tým počasím, lebo aj dnes buvinkal do 9-j. Tak včera sme mali za sebou 1 návštevu, dnes čakáme 2-hú, tak som tu len na skok 🙂

Lenka v CaA som videla tú kombinézku, je krásnučká. A boli ste v Tescu v TN, že? Aj ja sa tam chystám pozrieť ten chlpatkový overal, lebo tu nemali veľkosť, mali, ale to by nám bolo teraz dobré, no za 2 mesiace malé. Je tam aj tak oveľa väčší výber, no a aj lepšie ceny, každé tesco má iné akcie, a pritom sú to tie isté veci 😖

Katka, vitajte doma, tešíme sa na fotečky. 😉

Inneska, tak super, už môže aj zima začať, presnidávky hotové 😵 Nieje nad domáce.

Tak ja prchám chystať obed, prajeme krásnu aj keď upršanú nedeľu. ☹ 😉

zuzula25
10. okt 2009

ivetka ved je sobota 😀 uz to mas domylene 😀 😀 😀

mkatka
autor
10. okt 2009

ahojte

jdu nabídnout plachtičku na přebalovací podložku (tu s tím tvrdým dnem). já jsem si objednala na tu svojí a je malá - je na podložku 70x50 a já mám 80x50 (trdlo no). Tak kdyby se někomu hodila, jinak ji budu posílat zpátky....stála 6 něco....dala bych za 6. barva taková vanilkově nebo banánově žlutoučká, froté

dream.d
10. okt 2009

Ahojte. U nás pršalo, ale iba do obeda, potom sa to na chvílu umudrilo. A dnes prší celý den. 😠
Kedy ste začali dávať lepok? A v akej forme? Dnes máme 7 mesiacov, to už by sme mohli začať, nie?
Vy teda nakupujete vo velkom, nám by sa tiež zišlo, len ten sponzor je asi každého problém. čo všetko by sa nám hodilo a čo nie je aspon pekné. 😀

ivetka5
10. okt 2009

Zuzi, jasné, sobotu🙂)))

lenka0402
10. okt 2009

Ivet ano v TN Tescu sme boli,a je ich tam vela tych overalcekov.My mame taky uplne tmavo hnedy 😉
Ale vam by sa hodil taky tygrikovy,,v tom by bol noelko podareny..na nas nemali cislo.
Ja som overale kupovala 86.

lenka0402
10. okt 2009

Dream ja som zacala davat lepok v cca v tom 7 mesiaci,ale to len tak ze mu dam ozuzlavat roztek,alebo korku z chlebika. 😉

zuzula25
10. okt 2009

tiez sme zacali davat lepok v 7 mesiaci.

leni ty si zas bola utratit peniaze v TN??si nasla sponzora?? 😀

lenka0402
10. okt 2009

Krstna bonzovala co? 😕 moj sponzor sa vola mamina 😉 a chcela malemu volaco kupit,,tak mu kupila rifliky na traky a zimne botky v bate 🙂