Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
10. okt 2009

len spominala,ze ta stretla.uz ste kupovali zimne topanky???my az tak o mesiac...a kolkatky si mu kupovala??

lenka0402
10. okt 2009

ano kupovali ale nosit ich budeme az cez zimu 😉 skusala som mu viacere,ale on ma tucnucku nozicku a este aj vysoky nart tak mu boli vsetky uzke ☹ 😒
ale nasli sme a kupili tieto http://www.bata.sk/artikel/80693
Vo vnutry je kozusinka a kupovala som 20ky.Ked dam pancusku a ponozku boli mu akurat 😉

lenka0402
10. okt 2009

ale planovali sme tieto,ale bohuzial mame blbu stavbu nozicky, http://www.bata.sk/artikel/71742

zuzula25
10. okt 2009

ja ze kazdy pozera futbal.ked tu nikoho nie je.mna tu maly spi na rukach.

leni tie topanocky su pekne,ale nie su nejake do ruzova??ci sa mi to zda??

ivetka5
10. okt 2009

Ahojte, Zuzi ja nepozerám futbal, som KO, akurát malý zaspal, tak že idem sem na skok. Ešte som večer upratovala po návšteve, zajtra ešte máme, a poobede kámoška z pôrodky má prísť, ale už sa na nich tešíme. Oni majú malú staršiu cca o mesiac od nás. Snáď zajtra bude krajšie počasíčko 😉

Lenka, krásnučké ste kúpili, mne sa viac páčia tie hnedé ako tie, čo si pôvodne chcela. A ten overal rigríkový bol po koľko? Rozmýšľala som, že by sme doobeda skočili, uvidím, ako budeme stíhať. Alebo potom v týždni.

lenka0402
10. okt 2009

mna ani MM fudbal nebavi. 😝 my si konecne uzivame jeden druheho 😀 😀

Zuzka na fotke to tak vyzera ale nie su doruzova 😉 ta kozusinka je biela.A aka bola krstna podarena ked sa prehrabavala v tych detskych vecickach,ked pozerala nieco pre Matka 🙂 🙂

Ivet ten tygrikovy stal niez sami zda okolo 15 eur,bol zlacneny sami zda z 25.
Ale odporucam si ist pipnut na ten kontrolovac cien,lebo viac veciciek je napisanych v starej cene.
Aj ten moj napisane 22 a po pipnuty 16.

ivetka5
10. okt 2009

Futbal nemusím ani ja, ešte hokej, keď sú majstrovstvá si pozriem.

Lenka, tak to je dobrý pípač, keď to ukáže lacnejšie 😀 Väčšinou to tak je, ani sami nevedia, koľko to momentálne ide cez kasu. Už som tiež viac vecí tak kúpila, že som myslela, že je drahšia, aspoň ma to potešilo potom🙂

yvka1
10. okt 2009

Ahojte, Zuzi dnes som ťa videla ísť večer okolo Lidla 😉 som bola včera aj dnes v škole, decká spali u babky tak som mala aj piatočnú večernú vychádzku 😵 ale som úplne vyšťavená-nos totalka upchatý-som zvedavá kedy mi to prejde 😝 baby vy len nakupujete 😀 ale ja tiež 😉 som pre istotu neurobila radosť deťom ale sebe-kúpila som si u Baťu dvoje čižmy -mangel ma asi zastrelí ale čo už 😀 😅

leni krásne čižmičky 😉 ja som sa zrovna hrabala v malých topánkach po Vaneske-máme čižmičky 21-tak chalan nech sa poponáhľa aby mu dorástla noha lebo bude chodiť bosý 😀

lenka a inak to by som aj ja chcela -užívať si jeden druhého 😵 som zvedavá kedy sa mi to podarí...

sisa ako bolo v škole? čo ste dnes mali ?ivetka a ty si dnes nebola?

yvka1
10. okt 2009

katka a fotky-honem honem 😀

yvka1
10. okt 2009

mne sa to naposledy stalo s jednou bundou pre krpca-mala stáť 17€ a pri pokladni že 5€-no nepoteší ? 😀

ivetka5
10. okt 2009

Yvka, nie ja mám teraz mesiac kľud, ale začína mi to zas v piatok, ťahám celý víkend a z toho 2 skúšky 😖
A ty kedy ideš? Tak si si to bez drobcov užila, čo? Malý neplakal za tebou?

ivetka5
10. okt 2009

No veď pokiaľ sa oplatili tie čižmy, no nekúp to 😀 To mu musíš tak povedať, že napamätáš? To už som mala 😀 😀

yvka1
10. okt 2009

ajaj on je potvora až moc všímavý-on si všimne aj keď sa mi 1 vlas ohne 😀 malý aj keby plakal sa mi svokra neprizná lebo by sa bála že ho už nenechám 😀 ale keď som prišla tak už nechcel byť nikomu na rukách len ja som ho mohla mojkať 😵
skúšku by som mala mať 1 teraz niekedy v októbri a inak máme školu každý piatok a sobotu približne do konca novembra.ale akosi ma to už tento rok nebaví-hneď by som s tým sekla keby mi to neni ľúto 😅 😝

yvka1
10. okt 2009

a tie čižmy-opaltili/neoplatili veď aj ja mám nárok na radosť 😀

zuzula25
11. okt 2009

ahojte.to je hnus vonku,nemam rada dazd,teraz trcime doma,maly sa zatial hra,akokeby tusil,ze nemoze von. 😅 dufam,ze mu to vydrzi 😅

leni tak to si pekne topanocky kupila,tiez by som chcela nejake take pre maleho,ako si hovorila tie druhe,tiez by sme ich nemohli mat,kedze babatka maju vysoky nard.to by sa tazko obuvalo 😝 my este mame na zimne topanky cas,radsej az v novembri budeme kupovat,a mozno aj skor,ked bude zima.

yvka ved aj my si musime obcas urobit radost,moj chlap si take veci nevsima,takze ked nieco si kupim,alebo malemu a nepoviem mu to,tak ani nevie,ze je to nove 😀

mkatka
autor
11. okt 2009

Nevíte, jestli mají dnes v Deichmannu otevřeno? Abych se tam netáhla zbytečně, když už je venku tak hnusně?

Na fotkách se pracuje, jen to já jelito neumím zmenšit, zase jiný programy 😠 kdo se v tom má vyznat a když už to najdu, tak se malá probudí, jdu kojit a než se vrátím, už je pc obsazený 😒

lenka0402
11. okt 2009

Katka deichman v TN je podla mna urcite otvoreny.Vsetky tie obchody su otvorene aj v nedelu. 🙂
A co idete kupovat?

zuzula25
11. okt 2009

katka ano v deichmane je aj cez vikend otvorene.
a aky si mala porod??kto ta rodil??aj ti akceptovali ten porodny plan??

lenka0402
11. okt 2009

A este si nam nenapisala aky bol porod?kto ta rodil? 😉

lenka0402
11. okt 2009

Zuzula mame rovnake myslienky 😀 aj si bola z Matulom vonku?

zuzula25
11. okt 2009

leni mame rovnake myslienky 😀 len mne to trosku trva,kym to napisem jednou rukou,maly mi zu zaspava na prsniku.

my sme sa boli vonku trosku vyvetrat,ked prestalo prsat 🙂

zuzula25
11. okt 2009

lenka 😀 😀 😀 😀 ty mi stojis za chrbtom??si telepaticka??

lenka0402
11. okt 2009

tak toto bola fakt dobra nahoda.Ta ista veta,a ten isty cas 😉 😉 co si varila?
My akurat dorabame segedin 🙂 🙂

lenka0402
11. okt 2009

len kapusta sa mi zda dost kysla,zas bude MM pindat 😒

zuzula25
11. okt 2009

my sme robili salat zemiakovy majonezovy s reznami.uz to aj dusim do seba.a Alex buva??

lenka0402
11. okt 2009

Ano buva 😉 nechcel vobec spat,tak som ho musela uspat v kocari a tam zalomil 🙂
Rezne zo salatom,,dobry vyber 🙂 🙂 nepoznam chlapa ktory ich nelubi 😀 😀
Co ty doniesla krstna?

zuzula25
11. okt 2009

ved si ich aj u nas manzel robil,tak mu museli chutit,ja nerada vysmazam,ale ked musim tak ich spravim.
krstna malemu doniesla troje body,chcela mu kupit aj nieco ine,ale hovorila,ze vsetko sa jej zdalo na maleho male,ze on je taky buchtos 😀

lenka0402
11. okt 2009

Mne sa nezda Matko buchtos,len nech papa on to raz dva vybeha 😉
Tak u nas aj MM zalomil,tak ja idem aspon popratat nic ine mi neostava 😝 😒
Zatial papaaa

dzina
11. okt 2009

ahojte ja som tu kedysi chodila do temy ale akosi vobec nemam cas,lebo mala si vyzaduje dost pozornosti +domacnost.....
citala som len tak zbezne o tom cajiku
moja mala vypije za den niekedy len 20ml caju,teraz sa to zlepsilo a zvladne tak 50-60ml ako kedy,zda sa mi to tiez malo,ale davam jej aj 2-3xdenne este aj UM a večer kašu,tak snad tych tekutin ma dost.po kasicke mi vypije tiez slusne cajiku.robievala som jej sackovy ale ten vobec nechcela tak som kupila ten rozpustny, tak sa to trosku zlepsilo,....
citam ze planujete stretko,...hm,skoda, my to nestihame,..snad nabuduce

kocky, co mate drobca v "nasom veku" ake mate miery? moja mala podla toho co sme ju doma vazili na rukach ma okolo 7,5kg,este uplne sama nesedi,ale uz sa lepsi,a je z nej riadny huncut 🙂 4nozkovat sa jej akosi nechce,len by sa na nozicky stavala,....uf moja chrbtica 😉

lenka0402
11. okt 2009

Kaslem na upratovanie 😝 idem robit presnidavky a pomahat mi pri tom bude Alex lebo uz je hore 😠 😠

Dzina nas maly ked mal 7 mesiacov mal 8600g a 72 cm 😉 Inac mas krasnu slecnu a vitaj medzi nami 😉